Apartmány a ubytování v soukromí Pag - Vidalići

Vidalići je malé a klidné turistické místo na severovýchodním pobřeží zálivu Pag na ostrově Pag. Administrativně patří k městu Novalja a je od Novalje vzdálena asi 4 kilometry. Vidalići podél sousedních osad Kustiće, Zubovići a Metajna se společně nazývají Barbati. To vše jsou malá a klidná místa daleko od hluku a davů turistů a ideální pro bezstarostnou rodinnou dovolenou. Celé místo se táhne podél pobřeží,...

Seřadit podle:

Apartmány Tomi

Pag - Vidalići

Od moře 10 m
Kapacita 20 osob

na vyžádání

Apartmány Ruža

Pag - Vidalići

Od moře 50 m
Kapacita 20 osob

od 30 €

Apartmány Marija

Pag - Vidalići

Od moře 50 m
Kapacita 18 osob

od 50 €

Apartmány Barbati

Pag - Vidalići

Od moře 30 m
Kapacita 46 osob

na vyžádání

Apartmány Galeb

Pag - Vidalići

Od moře 10 m
Kapacita 16 osob

od 70 €

Apartmány Tomi ( Pag - Vidalići)

Villa Tomi se nachází v Chorvatsku na ostrově Pag v turistické obci Vidalici, pouhých 4 km od města Novalja. Nabízíme 5 unikátních moderních apartmánů pouhých 15 metrů od soukromé písečné / oblázkové pláže. Daleko od města můžete cítit středomořskou klidnou atmosféru, Na pláži, na výlet na lodi nebo na zábavu na slavné pláži na pláži Zrce, přímý výhled na moře nabízí každý den nádherné západy slunce, klimatizace ve všech pokojích zajistí úplné uspokojení v horkých letních večerech, 3D TV s plochou obrazovkou, wifi internet A pračka jsou mezi sériovým vybavením našich apartmánů a vynikající restaurace, která je jen minutu chůze od hotelu, vám poskytne energii pro další dobrodružství, které je neomezené na ostrově Pag. Máme také venkovní sprchu, gril a velký jídelní stůl v zahradě, soukromé parkoviště zdarma a automatické markýzy na terase. Můžete si pronajmout jet ski, můžeme uspořádat výlety do nedalekých národních parků a v blízkosti vily je dětské hřiště, takže všechny typy hostů (milovníci party a rodiny) jsou vítáni, abyste se cítili jako perfektní dovolená! Domácí mazlíčci jsou vítáni!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Tomi

Od moře 10 m
Kapacita 20 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Ruža ( Pag - Vidalići)

Náš dům s byty pro ubytování turistů byla postavena v roce 2000, v níž probíhá vypořádání Vidulić na severovýchodní části ostrova. K dispozici jsou 4 apartmány, každý o výkonu 3 hvězdičky.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Ruža

Od moře 50 m
Kapacita 20 osob

Cena od 30 €

Apartmány Marija ( Pag - Vidalići)

Apartmány se nacházejí v soukromém domě pouhých 50 metrů od moře, pláž. Ty se nacházejí v blízkosti městečka Novalja a slavné pláže Zrće, která je pouhých 3000 m od hotelu. Apartmány jsou vhodné pro mladé lidi, máme vlastní studio apartmány a apartmány pro rodiny s dětmi.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Marija

Od moře 50 m
Kapacita 18 osob

Cena od 50 €

Apartmány Barbati ( Pag - Vidalići)

Apartmány jsou vhodné pro děti, skvělý rodinný prázdninový dům s bazénem, pláží a dětským hřištěm jen pár kroků. Apartmány Barbati se nacházejí ve vesnici Vidalici, jen 5 km od města Novalja a během několika minut od nádherných pláží Pagu včetně světoznámé pláže Zrce. Apartmány mají ideální polohu jen pár kroků od veřejné oblázkové pláže. Pokud jste pro společnost nebo chcete jen odpočívat na slunci, můžete jít na naši krásnou terasu na opalování u bazénu nebo do oblasti vedle pláže s plážovými lehátky a slunečníky a mnoha dalšími vymoženostmi, které vám zajistí báječný čas tady. Plavecký bazén má zatahovací průhledný kryt, který zakrývá bazén v noci nebo za špatného počasí, takže si můžete odpočinout. Užijte si pohodový životní styl Pagu a pláž od pozdního jara do začátku podzimu. Pokud si chcete během dovolené plně odpočinout bez vaření, vlastní restaurace Barbati čeká na objevení naší vynikající kontinentální / středomořské kuchyně. Kromě rybích a masových pokrmů z našeho a la carte menu můžete ochutnat pizzu pečenou v kamenné peci nebo si pochutnat na vegetariánských pokrmech. Vítejte!!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Barbati

Od moře 30 m
Kapacita 46 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Galeb ( Pag - Vidalići)

Apartmány "Galeb" se nacházejí pouhých 10 m od moře a nacházejí se v malém apartmánovém komplexu Vidalići, 5 km od Novalje. Nabízejí 6 apartmánů v hlavní budově a jeden apartmán pro 5 osob v samostatném domě. Apartmány mají kapacitu pro 3, 4 nebo 5 osob. Jsou plně vybavené a mají výhled na moře. Všechny apartmány mají bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. V rámci objektu mohou hosté využít gril, parkoviště a kotviště lodí. Před budovou je pláž s přírodním stínem, promenáda a úschovna plážových doplňků.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Galeb

Od moře 10 m
Kapacita 16 osob

Cena od 70 €

Turistický průvodce - Pag - Vidalići

Pag - Vidalići  - Erb Vidalići je malé a klidné turistické místo na severovýchodním pobřeží zálivu Pag na ostrově Pag. Administrativně patří k městu Novalja a je od Novalje vzdálena asi 4 kilometry. Vidalići podél sousedních osad Kustiće, Zubovići a Metajna se společně nazývají Barbati. To vše jsou malá a klidná místa daleko od hluku a davů turistů a ideální pro bezstarostnou rodinnou dovolenou. Celé místo se táhne podél pobřeží, které zdobí mnoho krásných malých oblázkových pláží a křišťálově čisté moře. Ubytování je nabízeno výhradně v soukromých rodinných domech, kde si lze většinou pronajmout byty. Vidalići se nachází v Pažském zálivu a je chráněn před severními (bora) a jižními (jugo) větry a má velmi specifické mikroklima a teplejší moře, což umožňuje delší koupací sezónu (od začátku května do konce října). Jako velmi tiché a klidné místo může být Vidalići ideální destinací pro objevování ostrova Pag, který oplývá krásnými plážemi, historickými památkami, udržovanými cyklostezkami, sportovními aktivitami, ale také bohatým nočním životem na oblíbené pláži Zrče. Nedaleko na kopci Tusto čelo se nachází neobvyklá kuriozita - Pažský trojúhelník, objevený v roce 1999. Zajímavostí tohoto pravidelného trojúhelníku (o velikosti 30 metrů) na skalnatém povrchu je, že kameny uvnitř trojúhelníku jsou světlejší barvy. než kameny mimo trojúhelník. Po vystavení ultrafialovému záření kameny září červeně, což dále přispívá k tajemnosti a tomuto zajímavému jevu, který přitahuje stále více návštěvníků. V Barbati je několik restaurací a taveren, kde si můžete pochutnat na slavném pažském sýru a jehněčím mase, ale také na rybích specialitách (slané ryby), mořských plodech a samozřejmě místním víně. Zveme vás ke strávení vaší příští dovolené na ostrově Pag ve Vidalići s čistým mořem a plážemi, klidem a pohodou, chutným jídlem a příjemným středomořským klimatem.

Pag - Vidalići Předpověď počasí