Apartmány a ubytování v soukromí Karlobag

Karlobag je historické a malebné přímořské městečko a magistrát v Lika-senjské župy v Chorvatsku. To se nachází na úpatí hory Velebit, 60 km jižně od města Senj, a naproti ostrova Pag. Karlobag oblast byla osídlena již v dávných dobách, kdy to byla římská osada Vegium, který měl vojenský, dopravní a obchodní význam. Až do 16. století, to bylo ovládáno chorvatských šlechtických rodů, když ho Turci zachytil,...

Seřadit podle:

Apartmán Cesarica

Karlobag

Od moře 400 m
Kapacita 6 osob

od 45 €

Apartmány Vila Prizna

Karlobag

Od moře 20 m
Kapacita 10 osob

od 30 €

1 recenzí - 5/5

Apartmány Villa Luce

Karlobag

Od moře 70 m
Kapacita 17 osob

od 42 €

Apartmány Marija

Karlobag

Od moře 10 m
Kapacita 14 osob

od 45 €

Rekreační dům Fran

Karlobag

Od moře 500 m
Kapacita 6 osob

od 171 €

Apartmán Studio Kranjec

Karlobag

Od moře 30 m
Kapacita 2 osob

od 23 €

Apartmán Cesarica ( Karlobag)

Byt je vhodný pro 6 osob. Nachází se v národním parku Velebit, 400 m od moře. Pozemek je oplocen zajištění bezpečného prostoru pro děti a domácí zvířata. Byt je vhodný pro všechny, kteří chtějí odpočinout od centra vervou do nedotčené přírody. Směs mořského a horského vzduchu zvýhodňuje plicních chorob. Byt má ložnici s manželskou postelí a rozkládacím gaučem (2 osoby). V obývacím pokoji je další rozkládací pohovka (2 osoby). Kuchyně je plně vybavena potřebným příslušenstvím. Vedle domu je zděné zahrada s jezírkem. K dispozici je zahradní nábytek a gril, který mohou hosté využít. Ve dvoře je velká vířivka. Parkování je zajištěno. Na pláži je také bezplatné parkoviště. Hosté mohou využít vířivku, velký gril. Domácí zvířata jsou povolena.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Cesarica

Od moře 400 m
Kapacita 6 osob

Cena od 45 €

Apartmány Vila Prizna ( Karlobag)

Prizna je malá chata resort se nachází na břehu pohoří Velebit, 3 km od hlavní silnice a okolí Karlobagu a Novalja na ostrově Pag, kam se dostanete trajektem. Místo je malé, klidné a tiché, ideální pro dovolenou. Protože není tam žádný průmysl v okolí, stejně jako velké město, můžete si nyní nejčistší části Jaderského moře na pobřeží plavání, lodičky, opalování ... nebo pokud jste zájem o horské klima, v bezprostředním zázemí, ke kterému přijedete hodinu jízdy autem, tam jsou Národní park Severní Velebit, Národní park Paklenica a národního parku Plitvická jezera, kde si můžete vychutnat nezapomenutelné procházky a pěší turistiku na čerstvém vzduchu a nedotčenou přírodou. Nabízíme následující apartmány: 2 apartmány se 4 lůžky 1 apartmá se dvěma lůžky apartmány mají klimatizaci, TV s digitálním satelitním přijímačem, všechny pokoje mají výhled na moře a terasu. Vzdálenost od moře je pouhých 30 m, domácí mazlíčci jsou vítáni a jsou k dispozici i pro uskladnění kol, lodí zdarma dokovací stanice a parkoviště.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Vila Prizna

Od moře 20 m
Kapacita 10 osob

Cena od 30 €

1 recenzí - 5/5
Apartmány Villa Luce ( Karlobag)

Vítejte v destinaci Villa Lucia. Zde budete moci zažít malou část krásy a míru, kterou si můžete vychutnat na své dlouhé čekací dovolené. Nechte se objevit kus ráje. Toto místo je ideální pro romantickou dovolenou. Máme 6 apartmánů, 3 x jednu ložnici a 3 x dvoupokojové apartmány. Každý apartmán má parkovací místo před domem. Apartmány jsou pohodlné a moderně zařízené, každý apartmán má balkon s výhledem na moře. Ve dvoře vily Luce, máme velký kamenný gril, a pro pohodlnější zážitek u grilu jsou lavice a stůl z kamene a dřeva. Vaši hostitelé jsou mladí lidé, kteří si vychutnávají přírodní krásy, které poskytují Ribarica, sdružují se s lidmi a těší se, že vás přivítají a ukáží vám, jak může být Chorvatsko nádherným místem k odpočinku.  Přistýlka stojí € 10.  Příplatek za závěrečný úklid € 20 za apartmán s jednou ložnicí, 30 € za apartmán s 2 ložnicemi. Příjezd - 14:00 h Odjezd - 10:00 h

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Villa Luce

Od moře 70 m
Kapacita 17 osob

Cena od 42 €

Apartmány Marija ( Karlobag)

Apartmány se nacházejí v klidné a okouzlující rybářské vesnici Ribarica, na břehu křišťálově čistého Jaderského moře. Místo se nachází v severní části Dalmácie na úpatí hory Velebit, naproti ostrově Pag a 4 km od většího Karlobagu. Za pouhých 15 minut je možné nahradit příjemné středomořské klima s horou. Vzhledem k jedinečné poloze místa, této výjimečné čistotě a nedotčené přírodě doporučujeme všem milovníkům slunce, moře, tichých pláží, kteří chtějí odpočívat od davů a ​​davů města.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Marija

Od moře 10 m
Kapacita 14 osob

Cena od 45 €

Rekreační dům Fran ( Karlobag)

Tento příjemný rekreační dům se 3 ložnicemi se nachází v Cesarice a pojme 6 osob. Ideální pro rodinu nebo skupinu, tento dům má balkon, kde si můžete pochutnat na lahodných jídlech se svými blízkými při pozorování klidných výhledů. Pouhých 500 m od moře je tento dům ideálním místem pro procházku po břehu. V okolí se můžete věnovat různým aktivitám, jako je jízda na horských kolech a rybaření. Projděte se do nedaleké restaurace a pochutnejte si na slintajících mořských plodech. Chcete-li zásoby doplnit, můžete navštívit obchod s potravinami kilometr daleko. V centru města, které je vzdálené 7 km, můžete zavěsit místní kulturu a praktiky. V domě je krb a klimatizace, které vám umožní udržovat si pohodlí ve všech ročních obdobích, pomocí kterých si můžete uvnitř udržovat příjemnou teplotu. Připravte chutné grilované jídlo a ozdobte je v dobře vybavené kuchyni. V areálu je zdarma k dispozici domácí zvíře. Nejbližší letiště je vzdálené 90 km.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Fran

Od moře 500 m
Kapacita 6 osob

Cena od 171 €

Apartmán Studio Kranjec ( Karlobag)

Studio pro 2 osoby s výhledem na hory, pohovkou a křeslem postelí, kuchyně plně zařízený, v blízkosti pláže, města, v blízkosti sportovní a rekreační facilitiessun, čistou vodou, příjemné procházky, turistiku, sportovní a zábavní-all knihu, která youre perfektní dovolenou ubytování pro studio Kranjec

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Studio Kranjec

Od moře 30 m
Kapacita 2 osob

Cena od 23 €

Turistický průvodce - Karlobag

Karlobag  - Erb Karlobag je historické a malebné přímořské městečko a magistrát v Lika-senjské župy v Chorvatsku. To se nachází na úpatí hory Velebit, 60 km jižně od města Senj, a naproti ostrova Pag. Karlobag oblast byla osídlena již v dávných dobách, kdy to byla římská osada Vegium, který měl vojenský, dopravní a obchodní význam. Až do 16. století, to bylo ovládáno chorvatských šlechtických rodů, když ho Turci zachytil, spálil a vyhnal obyvatele. Po absolvování tureckého nebezpečí, obyvatelé vrátili se do města. S příchodem rakouské vlády, získala statut města a byla rychle rozvíjí, takže do konce 19. století byl postaven portů, molo a dokovací stanici, školu a lesnictví budov. V osmdesátých letech minulého století byl postaven první hotel v Karlobag, který bude nosič pro další rozvoj cestovního ruchu. Dnes Karlobag má asi 1000 obyvatel, kteří se zabývají především v oblasti rybolovu, lesnictví a cestovního ruchu. Obyvatelé Karlobagem nabízejí ubytování v jejich soukromých rodinných domech. Turistická Riviera Karlobag se táhne podél 42 kilometrů pobřeží a zahrnuje mnoho malých vesnic, jako je Ribarica, Cesarica, Lukovo, Baric Draga a Sveta Marija Magdalena, a na hoře Velebit Baske Ostarije. Město má několik historických památek, které stojí za to navštívit, jako je kapucínského kláštera z 18. století s cennou sbírkou obrazů, ruiny středověké pevnosti Fortica a barokním kostelem sv Karla Boromejského. Můžete odpočívat, koupat a opalovat se na několika malých dobře udržovaných plážích nebo na skalnatém pobřeží v přední části domů a bytů. Dodatečná nabídka turista zahrnuje možnost potápění, rybaření a turistiku do blízkého Baske Ostarije a čnící vrcholy, které nabízejí úchvatný výhled na této části Jadranu a četné ostrovy. Gastronomická nabídka je velmi zajímavá a obsahuje jedinečnou směs středomořské, kontinentální a horské kulinářské stylu. Zde si můžete vychutnat čerstvé ryby na grilu, jehněčí na rožni nebo pod víkem se zeleninou, původní highland sýrů škripavac a Velebit brandy. Návštěva Karlobag a strávit dovolenou obklopené čistou mořskou vodou a panenskou přírodou mohutné hory Velebit. Hledejte levné ubytování v soukromí v Karlobag a jeho okolí. Kontaktovat přímo vlastníky apartmány, pokoje a domy pro dovolenou v Karlobag a ušetřit až 40% na drahé agenturní poplatky. Vítejte na Karlobag!

Karlobag Předpověď počasí