Apartmány a ubytování v soukromí Pag - Košljun

Košljun je malé turistické místo a přístav umístěn v zátoce na střední části ostrova Pag. Administrativně patří do města Pag a nachází se 11 kilometrů jižně od města. Z města Pag se můžete dostat Košljun na moderním silnici, asi 10 minut jízdy autem nebo polní cesta, která vede přes solivary, ideální pro cyklisty a dobrodruhy. Historicky Košljun sloužilo jako důležitý přístav a výjezdu z města Pag na otevřeném...

Seřadit podle:

2 recenzí - 5/5

Apartmán Stipan Perić

Pag - Košljun

Od moře 70 m
Kapacita 4 osob

od 50 €

Rekreační dům Irena

Pag - Košljun

Od moře 30 m
Kapacita 12 osob

od 250 €

Rekreační dům Nikka

Pag - Košljun

Od moře 1 km
Kapacita 6 osob

od 50 €

Apartmán Villa White

Pag - Košljun

Od moře 80 m
Kapacita 6 osob

od 85 €

1 recenzí - 5/5

Apartmán Jula Proboj

Pag - Košljun

Od moře 50 m
Kapacita 4 osob

od 85 €

Apartmán Pjanić

Pag - Košljun

Od moře 70 m
Kapacita 4 osob

od 50 €

2 recenzí - 5/5
Apartmán Stipan Perić ( Pag - Košljun)

2pokojový apartmán s kuchyní, WC, jídelnou, terasou s výhledem na moře a parkovacím místem pro vaše auto v místě zvaném "Proboj", na ostrově Pag (Chorvatsko), jen 8 km od města Pag. Docela klidné místo jako stvořené pro vaši perfektní dovolenou! PS Apartmen se nachází 70 metrů od pláže.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Stipan Perić

Od moře 70 m
Kapacita 4 osob

Cena od 50 €

Rekreační dům Irena ( Pag - Košljun)

Popis domu Irena: Dům Irena se pronajímá v plné výši. Nachází se u vchodu do Košljunu. Nachází se na soukromém pozemku a nemá žádné sousedy, v klidu a tichu bez davu na pláži. Pláž je 30 metrů od domu a pouze hosté jsou ubytováni v domě Irena. Asi 800 metrů od domu je malý obchod s potravinami. Nepřijímáme rezervace pro skupiny, které se skládají pouze z mladých lidí. V domě jsou tři apartmány a mají 10 lůžek plus 2 přistýlky. 1. Apartmán - 1 pokoj s manželskou postelí a přistýlkou s koupelnou, 1 pokoj s manželskou postelí, koupelna (2 koupelny v bytě), kuchyň a krytá terasa. 2. apartmán - 1 pokoj s manželskou postelí a přistýlkou, 1 pokoj s manželskou postelí, 2 koupelny, kuchyň a krytá terasa. 3. Apartmán - 1 pokoj s manželskou postelí, koupelna, kuchyň a krytá terasa. V letním období, kdy trávíte spoustu času na terasách, máte k dispozici přibližně 80 m2 kryté terasy s výhledem na moře. Všechny apartmány mají mikrovlnnou troubu, kávovar, vařič vody a vysoušeč vlasů. Apartmány jsou klimatizované, Wi-Fi je k dispozici v domě i na pláži. Technická místnost se nachází s pračkou. Vedle domu je v hospodě velký gril, plně vybavený dřevem a briketami. Na pláži je stín a lehátka. Domácí zvířata jsou povolena po předchozím upozornění. Na pobřeží je kotevní člun a jsou zde dvě kánoe a denní plážová párty.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Irena

Od moře 30 m
Kapacita 12 osob

Cena od 250 €

Rekreační dům Nikka ( Pag - Košljun)

Prázdninový dům Nikka je pobřežní kamenný dům na ostrově Pag, který se nachází v malé vesnici Košljun, jen pár kilometrů od města Pag. Zvláštní terasou je velká terasa (50 m2), celá v zeleni. dům na teplém, vždy slunném ostrově. Háj, ve kterém se dům nachází, jako oáza, představuje skutečný malý ráj. Dům nemá žádnou infrastrukturu, ale má vše, co si můžete užít v přírodě. Solární osvětlení, plynová chladnička, tekoucí voda v koupelna, kuchyň a venkovní kuchyň, plynová kamna a gril. V přední části domu je velké parkoviště a oplocený prostor pro použití. Z domácí terasy je krásný výhled na moře a ostrovy. k moři je 10 minut pěšky nebo 2 minuty autem. Krásná nedotčená příroda v úplném soukromí je ideální pro úplné potěšení. PŘÁTELSKÝ MAZLÍČEK.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Nikka

Od moře 1 km
Kapacita 6 osob

Cena od 50 €

Apartmán Villa White ( Pag - Košljun)

Apartmán se nachází v klidné rybářské vesnici ideální pro dovolenou. Ideální pro relaxaci. Každodenní příležitost koupit čerstvé ryby, sýr, prosciutto a víno. Pláž je vyrobena z oblázků a mořské dno je písečné, ideální pro děti, malé pobřeží, čisté moře, zajištěné místo pro kotvení lodí. Velká terasa o velikosti 30 m2 s výhledem na moře, ale také soukromí. Byt 50 m2 se třemi ložnicemi, kuchyň, jídelna a obývací pokoj, koupelna s WC a sprchou. Byt se nachází v prvním patře. Má samostatný vstup po schodišti.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Villa White

Od moře 80 m
Kapacita 6 osob

Cena od 85 €

1 recenzí - 5/5
Apartmán Jula Proboj ( Pag - Košljun)

blalala

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Jula Proboj

Od moře 50 m
Kapacita 4 osob

Cena od 85 €

Apartmán Pjanić ( Pag - Košljun)

Apartmány se nachází v malé zátoce Proboj, pouhých 70 metrů od moře a asi 100 metrů od první pláže. Je to 4 km od prvního obchodu v Košljunu a asi 25 km od Novalje-Zrće a 66 km od letiště v Zadaru. V bytě je ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchovým koutem, kuchyň a obývací pokoj s rozkládacím lůžkem. Byt má také krásnou terasu asi 12 metrů čtverečních s krásným výhledem na moře. Byt a místo samotné jsou ideální pro rodiny s malými dětmi, kvůli blízkosti pláže, klidu, který místo nabízí a blízkosti okolních zátok, které lze navštívit lodí. V rámci pronájmu apartmánu je možnost pronájmu kotviště lodí během pobytu v apartmánu. Parkovací místo je k dispozici podél pobřeží, pouhých 60 metrů od apartmánu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Pjanić

Od moře 70 m
Kapacita 4 osob

Cena od 50 €

Turistický průvodce - Pag - Košljun

Pag - Košljun  - Erb Košljun je malé turistické místo a přístav umístěn v zátoce na střední části ostrova Pag. Administrativně patří do města Pag a nachází se 11 kilometrů jižně od města. Z města Pag se můžete dostat Košljun na moderním silnici, asi 10 minut jízdy autem nebo polní cesta, která vede přes solivary, ideální pro cyklisty a dobrodruhy. Historicky Košljun sloužilo jako důležitý přístav a výjezdu z města Pag na otevřeném moři. Dnes je to velmi klidná vesnice, kde můžete najít ubytování nejen v soukromých rodinných domech s krásnou zahradou. Můžete si také najít zajímavé ubytování v malém soukromém kempu, které se nacházejí v těsné blízkosti pláže ve stínu borovic. Podél pobřeží se táhne několik nádherné pláže, obklopen borovicovým lesem a výhled z nich je zaměřena na ostrově Vir, a otevřenou modré Jaderské moře. V několika kilometrů od sousední záliv je zde ještě menší místo zvané Proboj, s malým přístavem, plážemi a jen deset domů. Je ideální pro všechny milovníky klidu, klid, nebo na dovolenou daleko od hluku a davy lidí. To je také ideálním výchozím bodem pro objevování všech zajímavostí a památek ostrova Pag díky své poloze ve středu ostrova. Zveme vás k návštěvě této malé klidném koutě ostrově Pag a skutečně uvolnit své tělo i duši. Soukromé ubytování v Košljun na ostrově Pag. Apartmány, pokoje a prázdninové domy levnější až o 40%, a to bez nákladných agenturní poplatky. Vítejte na Košljun!

Pag - Košljun Předpověď počasí