Apartmány a ubytování v soukromí Pag - Košljun

Košljun je malé turistické místo a přístav umístěn v zátoce na střední části ostrova Pag. Administrativně patří do města Pag a nachází se 11 kilometrů jižně od města. Z města Pag se můžete dostat Košljun na moderním silnici, asi 10 minut jízdy autem nebo polní cesta, která vede přes solivary, ideální pro cyklisty a dobrodruhy. Historicky Košljun sloužilo jako důležitý přístav a výjezdu z města Pag na otevřeném...

Seřadit podle:

Apartmány Villa Ilona

Pag - Košljun

Od moře 70 m
Kapacita 20 osob

na vyžádání

Apartmán Proboj

Pag - Košljun

Od moře 100 m
Kapacita 4 osob

od 40 €

Apartmán Stipan Perić

Pag - Košljun

Od moře 70 m
Kapacita 4 osob

od 30 €

Apartmán Villa White

Pag - Košljun

Od moře 80 m
Kapacita 6 osob

od 80 €

Apartmány Tenšek

Pag - Košljun

Od moře 100 m
Kapacita 3 osob

od 40 €

Rekreační dům Irena

Pag - Košljun

Od moře 30 m
Kapacita 12 osob

od 180 €

Apartmány Villa Ilona ( Pag - Košljun)

Vila se nachází na ostrově Pag, město Košljun, Chorvatsko. Košljun 40 km od centra Zadaru, kde je nejbližší letiště. Samotné město je klidné, odhaduje pro relaxaci. V souladu s tím, Villa je trochu daleko od silnice, což činí wiew na moři ještě krásnější. Město Košljun má také molo pro větší lodě. Villa je orientováno na jih, ve více směrech (70-100 m) od moře. Villas plocha je 500 m2. Přízemí se skládá ze dvou ložnic, luxusní obývací pokoj s krbem, koupelna, kompletně vybavená kuchyň s obrovskou terasou. První patro se skládá ze 4 plně vybavených Apartmány. Každý s vlastním entrence a therace s wiew na modré moře. Ve druhém patře se nachází slavná ateliérové ??apartmá 100 m2 povrchu. Skládá se ze dvou ložnic, dvě koupelny, kuchyně, obývací pokoj a velkou střešní terasou s úžasným wiew. Kompletní vila je pod klimatizačního systému a nedávno zrekonstruované. Vila je postavena pro majitele a jeho obchodními partnery. Má také velký ohraničený infield 1000 m2 povrchu. Je zde krásný plavecký bazén 50 m2 povrchu. Také je velký gril z kamene s altánem. Dvě garáže, parkoviště pro deset aut, parku s palmami a fontánou. Celý infield je plná různých druhů rostlin, které jsou conected zavlažovací systém, který lze zapnout a vypnout pomocí telefonický. Je to stejné s osvětlením po celé vnitřní pole.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Villa Ilona

Od moře 70 m
Kapacita 20 osob

Cena na vyžádání

Apartmán Proboj ( Pag - Košljun)

Byt Proboj se nachází v zátoce poblíž Proboj Košljun na ostrově Pag. Byt se nachází cca 100 m od břehu moře a pláže. V bytě je obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna a velká terasa s krásným výhledem na moře.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Proboj

Od moře 100 m
Kapacita 4 osob

Cena od 40 €

Apartmán Stipan Perić ( Pag - Košljun)

2 pokojové byty, s kuchyní, toaletou, jídelnou, terasou s výhledem na moře a parkovacím místem pro vaše auto v místě zvaném „Proboj“, na ostrově Pag (Chorvatsko), pouhých 8 km od města Pag. Klidné a klidné místo vytvořené pro vaši perfektní dovolenou! PS Apartmen je 70 metrů od pláže.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Stipan Perić

Od moře 70 m
Kapacita 4 osob

Cena od 30 €

Apartmán Villa White ( Pag - Košljun)

Apartmán se nachází v klidné rybářské vesnici ideální pro dovolenou. Ideální pro relaxaci. Každodenní příležitost koupit čerstvé ryby, sýr, prosciutto a víno. Pláž je vyrobena z oblázků a mořské dno je písečné, ideální pro děti, malé pobřeží, čisté moře, zajištěné místo pro kotvení lodí. Velká terasa o velikosti 30 m2 s výhledem na moře, ale také soukromí. Byt 50 m2 se třemi ložnicemi, kuchyň, jídelna a obývací pokoj, koupelna s WC a sprchou. Byt se nachází v prvním patře. Má samostatný vstup po schodišti.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Villa White

Od moře 80 m
Kapacita 6 osob

Cena od 80 €

Apartmány Tenšek ( Pag - Košljun)

Objekt se nachází v malé rybářské vesničce Proboj mezi Šimunem a Košljunem, na ostrově Pag, od pláže 100 m. Dům o rozloze 140 m2 se zahradou a parkovacími místy, obklopený zelení. Apartmány se nacházejí v přízemí domu s terasami. Studio studio 30 m2 je rozděleno na tři hvězdičky, byt o rozloze 60 m2 je rozdělen na tři hvězdičky. Místo je vzdálené od města Pag 5 km,

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Tenšek

Od moře 100 m
Kapacita 3 osob

Cena od 40 €

Rekreační dům Irena ( Pag - Košljun)

Popis domu Irena: Dům Irena se pronajímá v plné výši. Nachází se u vchodu do Košljunu. Nachází se na soukromém pozemku a nemá žádné sousedy, v klidu a tichu bez davu na pláži. Pláž je 30 metrů od domu a pouze hosté jsou ubytováni v domě Irena. Asi 800 metrů od domu je malý obchod s potravinami. Nepřijímáme rezervace pro skupiny, které se skládají pouze z mladých lidí. V domě jsou tři apartmány a mají 10 lůžek plus 2 přistýlky. 1. Apartmán - 1 pokoj s manželskou postelí a přistýlkou s koupelnou, 1 pokoj s manželskou postelí, koupelna (2 koupelny v bytě), kuchyň a krytá terasa. 2. apartmán - 1 pokoj s manželskou postelí a přistýlkou, 1 pokoj s manželskou postelí, 2 koupelny, kuchyň a krytá terasa. 3. Apartmán - 1 pokoj s manželskou postelí, koupelna, kuchyň a krytá terasa. V letním období, kdy trávíte spoustu času na terasách, máte k dispozici přibližně 80 m2 kryté terasy s výhledem na moře. Všechny apartmány mají mikrovlnnou troubu, kávovar, vařič vody a vysoušeč vlasů. Apartmány jsou klimatizované, Wi-Fi je k dispozici v domě i na pláži. Technická místnost se nachází s pračkou. Vedle domu je v hospodě velký gril, plně vybavený dřevem a briketami. Na pláži je stín a lehátka. Domácí zvířata jsou povolena po předchozím upozornění. Na pobřeží je kotevní člun a jsou zde dvě kánoe a denní plážová párty.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Irena

Od moře 30 m
Kapacita 12 osob

Cena od 180 €

Turistický průvodce - Pag - Košljun

Pag - Košljun  - Erb Košljun je malé turistické místo a přístav umístěn v zátoce na střední části ostrova Pag. Administrativně patří do města Pag a nachází se 11 kilometrů jižně od města. Z města Pag se můžete dostat Košljun na moderním silnici, asi 10 minut jízdy autem nebo polní cesta, která vede přes solivary, ideální pro cyklisty a dobrodruhy. Historicky Košljun sloužilo jako důležitý přístav a výjezdu z města Pag na otevřeném moři. Dnes je to velmi klidná vesnice, kde můžete najít ubytování nejen v soukromých rodinných domech s krásnou zahradou. Můžete si také najít zajímavé ubytování v malém soukromém kempu, které se nacházejí v těsné blízkosti pláže ve stínu borovic. Podél pobřeží se táhne několik nádherné pláže, obklopen borovicovým lesem a výhled z nich je zaměřena na ostrově Vir, a otevřenou modré Jaderské moře. V několika kilometrů od sousední záliv je zde ještě menší místo zvané Proboj, s malým přístavem, plážemi a jen deset domů. Je ideální pro všechny milovníky klidu, klid, nebo na dovolenou daleko od hluku a davy lidí. To je také ideálním výchozím bodem pro objevování všech zajímavostí a památek ostrova Pag díky své poloze ve středu ostrova. Zveme vás k návštěvě této malé klidném koutě ostrově Pag a skutečně uvolnit své tělo i duši. Soukromé ubytování v Košljun na ostrově Pag. Apartmány, pokoje a prázdninové domy levnější až o 40%, a to bez nákladných agenturní poplatky. Vítejte na Košljun!

Pag - Košljun Předpověď počasí