Apartmány a ubytování v soukromí Pag - Kustići

Kustići je malé turistické letovisko na ostrově Pag. Vedle Vidalići, Zubovići a Metajna patří do skupiny vesnic, které obyvatelé Pagu nazývají Barbati. Administrativně patří městu Novalja, ze kterého je jen 8 kilometrů. Obec Kustići byla založena v 18. století stěhováním několika rodin z Pagu, především kvůli lovu tuňáků, které zde procházely. Jméno bylo dáno příjmením jedné z rodin, které se sem přestěhovaly....

Vybrané apartmány a soukromé ubytování Pag - Kustići

Seřadit podle:

Apartmány Ana

Pag - Kustići

Od moře 20 m
Kapacita 20 osob

na vyžádání

Apartmány Vivien

Pag - Kustići

Od moře 20 m
Kapacita 25 osob

na vyžádání

Last minute nabídka

Apartmány Kustić

Pag - Kustići

Od moře 10 m
Kapacita 20 osob

od 45 €

Apartmány Ana ( Pag - Kustići)

Pronajímáme byty 20 metrů od moře. Nacházíme se na ostrově Pag v malé vesnici Kustici. Před domem se nachází písečná pláž vhodná pro děti. Nabízíme 7 plně vybavených apartmánů. Více informací na webových stránkách: www.novalja-pag.net/kustici/ana

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Ana

Od moře 20 m
Kapacita 20 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Vivien ( Pag - Kustići)

Apartmány Vivien se nachází v Kustići, 7 km od Novalje na krásném ostrově Pag. Ubytování má satelitní TV a bezplatné Wi-Fi. Všechny apartmány mají terasu a / nebo balkon s výhledem na moře. K dispozici je také jídelní kout a kuchyň s lednicí a sporákem. K dispozici je ložní prádlo.  Letiště v Zadaru je vzdálené 57 km.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Vivien

Od moře 20 m
Kapacita 25 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Kustić ( Pag - Kustići)

Apartmány Kustići se nachází přímo u moře v krásné malé vesnici Kustići na ostrově Pag! Před domem se můžete těšit na pláž a jasné Jaderské moře. Vítejte!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Kustić

Od moře 10 m
Kapacita 20 osob

Cena od 45 €

Turistický průvodce - Pag - Kustići

Pag - Kustići  - Erb Kustići je malé turistické letovisko na ostrově Pag. Vedle Vidalići, Zubovići a Metajna patří do skupiny vesnic, které obyvatelé Pagu nazývají Barbati. Administrativně patří městu Novalja, ze kterého je jen 8 kilometrů. Obec Kustići byla založena v 18. století stěhováním několika rodin z Pagu, především kvůli lovu tuňáků, které zde procházely. Jméno bylo dáno příjmením jedné z rodin, které se sem přestěhovaly. Dnes zde žije více než sto stálých obyvatel, kteří se vedle zemědělství a rybaření zabývají především cestovním ruchem a nabízejí ubytování v mnoha apartmánech a pokojích jako součást soukromého rodinného ubytování v Chorvatsku. Místo je velmi elegantní, čisté a klidné, takže je ideální destinací pro ty, kteří rádi tráví dovolenou v malém a klidném prostředí. Tato část ostrova Pag je chráněna před častými bora (větrnými) údery, pláže jsou oblázkové a moře je velmi čisté, což je ideální pro rodiny s malými dětmi. V obci se nachází restaurace, kavárna, pekárna a v Novalji 8 km jsou supermarkety, ambulance, lékárna, pošta a další zařízení. Pokud chcete jít ven a cítit letní noční život, můžete jít na populární pláž Zrće, která je jen 6 km daleko. Strávit klidnou a příjemnou dovolenou na krásném ostrově Pag, který nabízí spoustu zajímavých dobrodružství, čisté moře, četné pláže a vynikající gastronomickou nabídku. Vítejte v obci Kustići na ostrově Pag!

Pag - Kustići Předpověď počasí