Apartmány a ubytování v soukromí Pag - Kustići

Kustići je malé turistické letovisko na ostrově Pag. Vedle Vidalići, Zubovići a Metajna patří do skupiny vesnic, které obyvatelé Pagu nazývají Barbati. Administrativně patří městu Novalja, ze kterého je jen 8 kilometrů. Obec Kustići byla založena v 18. století stěhováním několika rodin z Pagu, především kvůli lovu tuňáků, které zde procházely. Jméno bylo dáno příjmením jedné z rodin, které se sem přestěhovaly....

Vybrané apartmány a soukromé ubytování Pag - Kustići

Seřadit podle:

Last minute nabídka First minute nabídka
1 recenzí - 5/5

Apartmány Ana

Pag - Kustići

Od moře 10 m
Kapacita 10 osob

od 60 €

Apartmány Frane

Pag - Kustići

Od moře 10 m
Kapacita 20 osob

od 60 €

Apartmány Vivien

Pag - Kustići

Od moře 20 m
Kapacita 25 osob

na vyžádání

Apartmány Kustić

Pag - Kustići

Od moře 10 m
Kapacita 20 osob

od 60 €

Apartmány Villa Leonarda

Pag - Kustići

Od moře 20 m
Kapacita 30 osob

od 45 €

Last minute nabídka First minute nabídka
1 recenzí - 5/5
Apartmány Ana ( Pag - Kustići)

Nacházíme se na ostrově Pag v malém městečku Kustići, v první řadě k moři. Před domem (10 metrů) je písečná pláž vhodná pro děti. Nabízíme pohodlné, moderní, velké a plně vybavené apartmány. Užijte si dovolenou po Pagu, pokud si během dovolené chcete úplně odpočinout a zapomenout na vaření, v blízkosti jsou taverny a restaurace, kde můžete poznat místní kuchyni a ochutnat naše speciality. Nabízíme plavbu lodí a službu nákupu čerstvých volně žijících mořských ryb. Pokud se rozhodnete oblast projet autem, jsme necelou hodinu od nejlepší evropské destinace - Zadaru a hodinu a půl od národního parku - Plitvická jezera. Jsme v bezprostřední blízkosti některých z nejkrásnějších pláží na Pagu a národních parků v Chorvatsku. Více info na webu: www.ana-frane-pag.com Výhodou našich apartmánů jsou klidné lokality a těsná blízkost moře, ideální pro rodiny s dětmi a každého, kdo touží po intimitě a opravdové dovolené.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Ana

Od moře 10 m
Kapacita 10 osob

Cena od 60 €

Apartmány Frane ( Pag - Kustići)

Apartmány Frane se nacházejí v malé vesnici Vidalići na ostrově Pag v Chorvatsku. Apartmány mají ideální polohu jen pár kroků od naší písečné pláže, která se nachází jen 10 metrů před domem. Nad pláží se táhne přírodní stín, jak vidíte na obrázcích. Nabízíme apartmány umístěné ve dvou domech. Apartmány jsou vhodné pro rodinnou dovolenou, zatímco pláž a zahrada s grilem jsou jen pár kroků od hotelu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Frane

Od moře 10 m
Kapacita 20 osob

Cena od 60 €

Apartmány Vivien ( Pag - Kustići)

Apartments Vivien se nachází v Kustići, 7 km od Novalje na krásném ostrově Pag. Ubytování je vybaveno satelitní TV a bezplatným Wi-Fi. Všechny apartmány mají terasu a/nebo balkon s výhledem na moře. K dispozici je také jídelní kout a kuchyň s lednicí a sporákem. Použití klimatizace může být zpoplatněno. Ložní prádlo je k dispozici.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Vivien

Od moře 20 m
Kapacita 25 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Kustić ( Pag - Kustići)

Apartmány Kustići se nachází přímo u moře v krásné malé vesnici Kustići na ostrově Pag! Před domem se můžete těšit na pláž a jasné Jaderské moře. Vítejte!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Kustić

Od moře 10 m
Kapacita 20 osob

Cena od 60 €

Apartmány Villa Leonarda ( Pag - Kustići)

Kompletně a moderně vybavené apartmány se nacházejí v nově postaveném domě jen 20 m od moře. Všechny apartmány mají velké terasy, které poskytují krásný výhled na zátoku Pag a nezapomenutelný výhled na západ slunce. Dům má velkou zahradu a soukromé parkoviště. Soukromé písečné náměstí vlévá do domu a je jeho nedílnou součástí. Proto je zařízení ideální pro rodiny s dětmi, které u nás vítáme. Město Novalja je vzdálené 5 kilometrů od domu, kde se nacházejí veškerá zařízení (kulturní, sportovní).

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Villa Leonarda

Od moře 20 m
Kapacita 30 osob

Cena od 45 €

Turistický průvodce - Pag - Kustići

Pag - Kustići  - Erb Kustići je malé turistické letovisko na ostrově Pag. Vedle Vidalići, Zubovići a Metajna patří do skupiny vesnic, které obyvatelé Pagu nazývají Barbati. Administrativně patří městu Novalja, ze kterého je jen 8 kilometrů. Obec Kustići byla založena v 18. století stěhováním několika rodin z Pagu, především kvůli lovu tuňáků, které zde procházely. Jméno bylo dáno příjmením jedné z rodin, které se sem přestěhovaly. Dnes zde žije více než sto stálých obyvatel, kteří se vedle zemědělství a rybaření zabývají především cestovním ruchem a nabízejí ubytování v mnoha apartmánech a pokojích jako součást soukromého rodinného ubytování v Chorvatsku. Místo je velmi elegantní, čisté a klidné, takže je ideální destinací pro ty, kteří rádi tráví dovolenou v malém a klidném prostředí. Tato část ostrova Pag je chráněna před častými bora (větrnými) údery, pláže jsou oblázkové a moře je velmi čisté, což je ideální pro rodiny s malými dětmi. V obci se nachází restaurace, kavárna, pekárna a v Novalji 8 km jsou supermarkety, ambulance, lékárna, pošta a další zařízení. Pokud chcete jít ven a cítit letní noční život, můžete jít na populární pláž Zrće, která je jen 6 km daleko. Strávit klidnou a příjemnou dovolenou na krásném ostrově Pag, který nabízí spoustu zajímavých dobrodružství, čisté moře, četné pláže a vynikající gastronomickou nabídku. Vítejte v obci Kustići na ostrově Pag!

Pag - Kustići Předpověď počasí