Apartmány a ubytování v soukromí Kožino

Kožino je malé turistické letovisko ležící mezi Zadarem (Diklo) ​​a Petrčane. Kožino je jen asi 10 kilometrů od Zadaru a je velmi dobře napojeno na celou oblast širšího okolí města Zadar. V Kožinu žije asi 800 obyvatel, kteří se spolu se zemědělstvím (vinice a pěstování oliv) stále více angažují v cestovním ruchu a nabízejí komfortní apartmány a pokoje jako součást soukromého rodinného ubytování. Místo...

Seřadit podle:

Apartmány Dolac Guesthouse

Kožino

Od moře 350 m
Kapacita 8 osob

na vyžádání

Apartmány Dolac Guesthouse ( Kožino)

Cool a velký dům. Velké a prostorné pokoje s stejně velkými terasami. Krb uprostřed olivových hájů. Mír a klid před domem, ale jen deset minut jízdy autem je centrum města a všechny zajímavé akce. Příjemné a přátelské hostitele. 350 metrů od pláže. Užívat si :) Kozino je malá osada s jednou hlavní silnicí procházející. Pokud přijíždíte ze Zadaru, postupujte podle pokynů k VIR - NIN - PETRCANE. Když se dostanete do Kozina, podívejte se na autobusovou zastávku (na pravé straně, pokud pocházíte ze Zadaru). Uvidíte také reklamní stůl pro turistickou kancelář a supermarket Sonik. Tam odbočíte doleva směrem k moři. Pak musíte jít 150 m přímo dolů k moři. Náš dům je vlevo. Má označení "Dolac". Zadarské letiště se nachází 12 km od Zadaru. Po každém letu máte autobus na hlavní autobusové nádraží Autobusni kolodvor Zadar. Město Kozino leží 8 km od města Zadar. Pouze 8 minut od Zadaru s autem nebo 10-15 minut taxíkem nebo autobusem (na sever). Pokud se rozhodnete jet autobusem, z hlavního autobusového nádraží "Autobusni kolodvor ZADAR" si můžete vzít jakýkoliv autobus, který jezdí na VIR, VRSI, NIN, PERCANE, PRIVLAKA, ZATON, protože všechny procházejí Kozinem.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Dolac Guesthouse

Od moře 350 m
Kapacita 8 osob

Cena na vyžádání

Turistický průvodce - Kožino

Kožino  - Erb Kožino je malé turistické letovisko ležící mezi Zadarem (Diklo) ​​a Petrčane. Kožino je jen asi 10 kilometrů od Zadaru a je velmi dobře napojeno na celou oblast širšího okolí města Zadar. V Kožinu žije asi 800 obyvatel, kteří se spolu se zemědělstvím (vinice a pěstování oliv) stále více angažují v cestovním ruchu a nabízejí komfortní apartmány a pokoje jako součást soukromého rodinného ubytování. Místo je velmi klidné a klidné a je ideální destinací pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou v klidné a tiché středomořské atmosféře s krásným západem slunce. V místě se nachází několik oblázkových pláží a křišťálově čisté Jaderské moře je ideální pozvání pro rodiny s malými dětmi, které si užijí koupání a mnoho sportovních aktivit, jako je tenis, stolní tenis, plážový volejbal, fotbal, házená, basketbal, vodní lyžování. , surfování, plachtění ... Existuje mnoho možností pro aktivní dovolenou a dobrodružství, jako je rafting na Zrmanji, stejně jako horolezectví a alpinistické lezení v národním parku Paklenica na Velebitu. Dominantou obce je farní kostel sv. Mihovil, který byl postaven ve druhé polovině 16. století, a pokud chcete vidět bohaté kulturní dědictví této části Dalmácie, doporučujeme výlet do města Zadar. V letních měsících se v Kožinu pořádá řada akcí, kde můžete ochutnat vynikající gastronomické speciality této oblasti Chorvatska, jako je šunka, sýr, jehněčí a samozřejmě kvalitní domácí víno. Navštivte Kožino a zarezervujte si apartmán, pokoj nebo rekreační dům přímo u soukromých majitelů ubytování, s výjimkou drahých agenturních poplatků a strávte nezapomenutelnou dovolenou v tomto krásném, malém a klidném dalmatském místě.

Kožino Předpověď počasí