Apartmány a ubytování v soukromí Ugljan - Preko

Preko je turistické město a magistrát v kraji Zadar v Chorvatsku. To se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova Ugljan, a má populaci 1500 obyvatel. Preko je správním centrem ostrově Ugljan, který je pojmenovaný po tom, která je umístěna přímo naproti od historického města Zadar. To je také spojen s pevninou, ze kterého vede trajektová linka Zadar-Preko. Staré části města jsou typické dalmatské architektury, úzkými...

Seřadit podle:

Apartmány Villa Čerenac

Ugljan - Preko

Od moře 10 m
Kapacita 15 osob

od 45 €

Apartmány Budi

Ugljan - Preko

Od moře 100 m
Kapacita 12 osob

od 40 €

Rekreační dům Rustic Villa Miketa

Ugljan - Preko

Od moře 20 m
Kapacita 6 osob

od 120 €

Rekreační dům KRISTAL house

Ugljan - Preko

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

od 50 €

Apartmány Matić

Ugljan - Preko

Od moře 100 m
Kapacita 10 osob

od 45 €

Apartmány Ruža

Ugljan - Preko

Od moře 50 m
Kapacita 16 osob

od 50 €

Apartmány Jasminka

Ugljan - Preko

Od moře 10 m
Kapacita 9 osob

od 55 €

Apartmán Mira i Srećko

Ugljan - Preko

Od moře 100 m
Kapacita 7 osob

na vyžádání

Apartmány Tomić

Ugljan - Preko

Od moře 20 m
Kapacita 3 osob

od 30 €

Apartmány Pilatus

Ugljan - Preko

Od moře 10 m
Kapacita 3 osob

od 60 €

Apartmán Tony

Ugljan - Preko

Od moře 50 m
Kapacita 4 osob

na vyžádání

Apartmány Antonela

Ugljan - Preko

Od moře 30 m
Kapacita 4 osob

na vyžádání

Apartmán Šarin

Ugljan - Preko

Od moře 50 m
Kapacita 4 osob

od 50 €

Apartmány Tea

Ugljan - Preko

Od moře 80 m
Kapacita 10 osob

na vyžádání

Apartmány Karmen

Ugljan - Preko

Od moře 100 m
Kapacita 6 osob

od 45 €

Apartmány Villa Čerenac ( Ugljan - Preko)

Apartmán A4 2: Max. 6 osob. Dvě ložnice, obývací pokoj, kuchyň, koupelna. Všechny pokoje jsou klimatizované. TV + SAT. Pračka. Wi-Fi. Balkonem a terasou. Cena v sezóně (července-srpen): 110 eur za noc + pobytová taxa (5 Euro za den pro dospělé). Vzdálenost od moře: 5 m. Byt A4 +1: Max. 5 osob. Dvě ložnice, obývací pokoj, kuchyň, koupelna. Všechny pokoje jsou klimatizované. TV + SAT. Pračka. Wi-Fi. Balkón. Cena v sezóně (července-srpen): 100 eur za noc + pobytová taxa (5 Euro za den pro dospělé). Vzdálenost od moře: 5 m. Family studio A2 2: Dvě místnosti - kuchyně a ložnice v jednom, druhá koupelna. Manželská postel a palanda. Klimatizace. TV + SAT. Pračka. Wi-Fi. Balkón. Cena v sezóně (července-srpen): 55 EUR za noc + pobytová taxa (5 Euro za den pro dospělé). Vzdálenost od moře: 5 m

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Villa Čerenac

Od moře 10 m
Kapacita 15 osob

Cena od 45 €

Apartmány Budi ( Ugljan - Preko)

Apartmány Budi jsou postaveny ve stínu tisíc let staré olivovníky a mají úžasný výhled na Zadaru a kanál, který vytváří zvláštní, okouzlující atmosféru, která zůstává v paměti po dlouhou dobu. Vzhledem k umístění, místo je opravdu oázou klidu a míru. Všechny apartmány mají balkony a terasy s výhledem. Apartmány jsou plně vybaveny a splňují veškeré nezbytné požadavky pro příjemnou a pohodlnou dovolenou. K dispozici je velká zahrada kolem domu, který je zvláště vhodný pro děti. Chcete-li připravit některé speciální pamlsky, tam je gril, který lze použít pro přípravu některé z našich tradičních pokrmů, například Peka.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Budi

Od moře 100 m
Kapacita 12 osob

Cena od 40 €

Rekreační dům Rustic Villa Miketa ( Ugljan - Preko)

Nově zrekonstruovaná romantická samostatně stojící kamenná chalupa s listovou terasou v první linii u moře .... Okouzlující rustikální vila v Lukoran Mali na ostrově Ugljan, má tři ložnice, plně funkční kuchyň, koupelnu, dvě samostatné toalety a velký obývací pokoj . Postavena v roce 1850, tradiční chata byla nedávno kompletně zrekonstruována v roce 2012, kdy byla pohodlně zařízena a dobře vybavena. Ostrov nabízí také různé vodní sporty, jako je plavání, plachtění, vodní lyžování, potápění.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Rustic Villa Miketa

Od moře 20 m
Kapacita 6 osob

Cena od 120 €

Rekreační dům KRISTAL house ( Ugljan - Preko)

Dům KRISTAL je nově postavený dům na ostrově Ugljan, Sutomišćica. Dům se nachází na písečné pláži s krásným výhledem na Olive Marina. Dům Kristal nabízí ubytování pro 4 osoby. Dům se skládá z ložnice s manželskou postelí a pokoje s palandou, kuchyně, obývacího pokoje a WC se sprchou.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům KRISTAL house

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

Cena od 50 €

Apartmány Matić ( Ugljan - Preko)

Apartmány Matic se nacházejí v Preku na ostrově Ugljan. Preko je malé místo s mnoha plážemi, od oblázkových, písečných a skalnatých pláží po mnoho městských pláží. Apartmány Matic jsou jen 100 m od pláže. V blízkosti Apartments Matic najdete obchod s potravinami, pizzerii a kavárnu. . Apartmány byly postaveny v roce 2004 a jsou moderně zařízené. Nabízíme jeden dvoulůžkový apartmán a dva čtyřlůžkové apartmány. Preko je jedno velmi klidné a tiché místo, protože je to umístění apartmánů, oba vám a vaší rodině poskytnou příjemnou dovolenou, kterou potřebujete po dlouhém a pracovitý rok. Zdůrazňujeme vynikající spojení mezi Prekem a pevninou s trajektovou linkou Zadar (Gaženica) - Preko a Zadar (Poluotok) - Preko. Vzhledem k velkému počtu denních trajektů a výletů lodí je dostat se do Preko velmi snadné. Také v Preko si můžete odpočinout, daleko od přeplněných a hlučných velkých turistických center a využívat všech výhod, které vám může nabídnout pouze ostrov. A za pouhých 20 minut můžete na lodi navštívit Zadar a užít si kostel Svatého Donáta, Kalelarga, Pozdrav slunci a další památky a zajímavosti Zadaru. Doufáme, že Matic Apartments bude vaší volbou pro dovolenou a těšíme se na vás.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Matić

Od moře 100 m
Kapacita 10 osob

Cena od 45 €

Apartmány Ruža ( Ugljan - Preko)

Apartmány se nacházejí v blízkosti Zadaru, v malé obci Lukoran na ostrově Ugljan. Ideální pro rodinnou dovolenou, s čistým mořem a klidné atmosféře.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Ruža

Od moře 50 m
Kapacita 16 osob

Cena od 50 €

Apartmány Jasminka ( Ugljan - Preko)

Apartmán A 4 + 1: Max. 5 osob. Dvě ložnice, obývací pokoj, kuchyň, koupelna. Klimatizace, TV + SAT, pračka, myčka nádobí, Wi-Fi, terasa s výhledem na moře s plochou 11 m2. Vzdálenost od moře: 15 m Apartmán A2 + 2: Max. 4 osoby. Jedna ložnice, obývací pokoj, kuchyň, koupelna, TV + SAT, pračka, Wi-Fi, 11 m2 terasa, všechny pokoje jsou klimatizované. Vzdálenost od moře: 15 m

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Jasminka

Od moře 10 m
Kapacita 9 osob

Cena od 55 €

Apartmán Mira i Srećko ( Ugljan - Preko)

Dvoupokojový byt v prvním patře, balkon, terasa, 6 ložisko potpuno vybavené. Parkoviště, gril, klimatizace, satelitní TV, pračka, trouba, 80 m od moře.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Mira i Srećko

Od moře 100 m
Kapacita 7 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Tomić ( Ugljan - Preko)

Nový ateliér vybavený pro 2 + 1 osoby v malé vesnici Sutomiscica na ostrovech Ugljan, je ideální volbou pro klidnou dovolenou u moře, daleko od každodenního stresu. Apartmán Palma nabízí vše, co potřebujete pro bezstarostnou dovolenou, a terasa poskytuje krásný výhled na moře a hory v pozadí. Web: www.apartmani-tomic-ugljan.hr

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Tomić

Od moře 20 m
Kapacita 3 osob

Cena od 30 €

Apartmány Pilatus ( Ugljan - Preko)

Apartmán Pilatus na ostrově Osljak mezi Zadarem a Preku je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Osljak je chráněn krajina - les se zajímavými malými plážemi a promenádami kolem celého ostrova. Mír a křišťálově čisté vody, osamocené pláže a romantické krajiny a prostorný třípokojový byt s velkým obývacím pokojem, kuchyní atraktivní, příjemné zahradě s popínavé rostliny a citrusových plodů bude vaše dovolená zajímavý a relaxaci. Blízkost Zadaru, město zábavy a nočního života a Preku s atraktivními kaváren a místní tržiště dělá náš ostrov velmi zajímavé. Malý počet turistů, soukromé pláže, pečující hostitelé a místní zaručují dobrý odpočinek. Můžete si pronajmout jen pokoj, byt nebo celý dům. Můžete si vzít snídani, nebo požádat o přípravu specialit. Můžete si pronajmout loď nebo zařídit speciální výlety (polovina nebo den) ..... Kontaktujte nás a říct, jaký druh dovolené chcete!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Pilatus

Od moře 10 m
Kapacita 3 osob

Cena od 60 €

Apartmán Tony ( Ugljan - Preko)

Byt Tony se nachází na krásném ostrově Ugljan, se skládá z 1 ložnice s manželskou postelí, obývacím pokojem a jídelnou, kuchyní, koupelnou a terasou s výhledem na moře. Je situován v prvním patře, 1 min pěšky od moře, 5 min od centar a 15 min od přístavu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán  Tony

Od moře 50 m
Kapacita 4 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Antonela ( Ugljan - Preko)

Apartmán Antonella se nachází na ostrově Ugljan, který se nachází v blízkosti města Zadar. Je umístěn v Ugljan, v malé zátoce mimo centrum v klidné lokalitě, nabízí klid a pohodu nebo různý obsah dle vlastního výběru, která nabízí příjemnou atmosféru pitoreksnog dalmatského městečka. Zařízení je čisté a pravidelně udržovány. Moderní a komfortně zařízené vybavené potřebnými úpravami, aby se ještě více přiblížit doby, ve které žijeme. K dispozici jsou dvě ložnice (2 + 2), s možností jedné přistýlky. Je zde obývací pokoj, koupelna se sprchovým koutem, kuchyň, jídelna a terasa s výhledem na moře. Přímo před domem je tiché zátoky, křišťálově čisté moře s mělkým a cenově dostupný přístup k moři. To je ideální, pokud chcete uniknout od stresu, dostat se daleko od rušného městského provozu a každodenní vyčerpávající povinností. Nicméně, i když byt je ideální pro dovolenou s rodinou nebo přáteli, milenci, existuje mnoho příležitostí pro sport a rekreaci: tenis, volejbal na mělčině, fotbal, jízda na kole, potápění, stolní tenis, jízda na koni šlapadel nebo kajak a další ...

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Antonela

Od moře 30 m
Kapacita 4 osob

Cena na vyžádání

Apartmán Šarin ( Ugljan - Preko)

Apartmány se nachází v blízkosti nádherné zátoce Ceprljanda pouhých 50 m od pláže a místního přístavu. Pláž je oblázková vybavena šatny a sprchy. Jen 50 metrů od domu je klidný rodinný pizzerie Cima. Každou první sobotu v srpnu se koná široce známý festival Čeprljandska. Dovolená v Ceprljanda má zvláštní kouzlo přes šestý a devátý měsíc ...

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Šarin

Od moře 50 m
Kapacita 4 osob

Cena od 50 €

Apartmány Tea ( Ugljan - Preko)

Čaj Apartmány se nacházejí na Ugljan v Preko. My se nachází přibližně 80 metrů od moře. Máme tři plně vybavené a vkusně zařízené apartmány. Na stránkách je možné si pronajmout bicikls které je možno navštívit okolí ostrova. Pokud jste zváni k návštěvě jsme si jisti, budete rádi vracet. Přejeme vám vřelé přivítání v bytech čaj v Preko.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Tea

Od moře 80 m
Kapacita 10 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Karmen ( Ugljan - Preko)

Tento apartmán se nachází v typickém dalmatském kamenném domě. Nachází se v centru města Preko, je to v bezprostřední blízkosti všeho, co potřebujete, obchody, restaurace, kavárny, oblázkové a písečné pláže. Vzdálenost od apartmánu až k moři a obchodům je 100 metrů. Byt je přístupný prostřednictvím vnějšího schodiště, nikoliv zevnitř. Plocha je 40 m2. Místo je ideální pro domácí mazlíčky, protože je zde i dvůr. Můžete je libovolně přivést do bytu. K dispozici jsou 2 jízdní kola, které můžete kdykoli použít

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Karmen

Od moře 100 m
Kapacita 6 osob

Cena od 45 €

Turistický průvodce - Ugljan - Preko

Ugljan - Preko  - Erb Preko je turistické město a magistrát v kraji Zadar v Chorvatsku. To se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova Ugljan, a má populaci 1500 obyvatel. Preko je správním centrem ostrově Ugljan, který je pojmenovaný po tom, která je umístěna přímo naproti od historického města Zadar. To je také spojen s pevninou, ze kterého vede trajektová linka Zadar-Preko. Staré části města jsou typické dalmatské architektury, úzkými dlážděnými uličkami a staré venkovské domy Zadar šlechtických rodů. Dnes, většina z těchto domů nabízí kvalitní a cenově dostupné ubytování v dobře vybavených apartmánech, pokojích nebo celých domů. Krásná písečná pláž Jaz je hlavní pláž v Preko, kde je Modrá vlajka, symbol čisté moře a kvalitní pláže. Na pláži je hřiště na plážový volejbal, caffe barů a restaurací, takže je ideální pro rodinnou dovolenou. Pouhých 80 metrů od pobřeží, tam je romantický ostrov Galevac (ostrůvek), pokryté hustou středomořskou vegetací a tam, kde je cenná historická památka - františkánský klášter z 15. století. Na východní straně města, v blízkosti přístavu, je další cenná památka - románský kostel sv. John z 11. století. Kousek od přístavu je malý obydlený ostrov Ošljak, které můžete navštívit a vychutnat si jeho klid a nedotčenou přírodu. Pro všechny milovníky přírody a aktivní dovolené, doporučujeme výlet na kole nebo pěšky k pevnosti sv. Michael, který je v horní části 265 metrů vysokém kopci, 3 km od města. Pevnost nabízí nádherný panoramatický výhled na celé souostroví Zadar a na ostrovy Kornati. Místní kulinářské lahůdky, jako jsou čerstvé ryby, korýši a měkkýši, všechny postříkal s domácím olivového oleje a vína si můžete vychutnat v několika restauracích a hospodách. Kontaktovat přímo vlastníky apartmány, pokoje a domy pro dovolenou a ušetřit až 40% na vysokých agenturní poplatky. Tráví velkou rodinnou dovolenou v pravé středomořské atmosféry ostrov Ugljan. Vyhledávat cenově dostupné ubytování v Preku na Ugljan. Vítejte na Preko!

Ugljan - Preko Předpověď počasí