Your browser does not support JavaScript! Apartmány a levné ubytování v soukromí Ugljan - Kali

Apartmány a soukromé ubytování Ugljan - Kali

Ugljan - Kali - Erb

Kali je rybářské a turistické městečko v hrabství Zadaru v Chorvatsku. Nachází se na východním pobřeží ostrova Ugljan, to je největší místo na Ugljan. Ostrov Ugljan je spojen s pevninou nedaleké s trajektem ze sousední vesnice Preko, a jízda samotná netrvá déle než půl hodiny. Kali se nachází mezi dvěma porty plné rybářských lodí, jeden na severovýchodě a druhý v jihozápadní. Staré centrum města s úzkými uličkami a kamennými domy se nachází na malém kopci, a na vrcholu kopce je farní kostel svatého Vavřince postavená v barokním stylu, který nabízí úchvatný výhled na celé okolí. Kali má téměř 2000 obyvatel, z nichž většina jsou zapojené do rybolovu, akvakultury a cestovního ruchu. To bylo poprvé zmíněno ve 13. století, ale tam jsou archeologické stopy osídlení od pravěku přes starověku až po současnost vůbec. Řada soukromých bytů, restaurací a hostinců známými pro přípravu tradiční dalmatská jídla, stejně jako kulturní akce v létě potěší všechny hosty, kteří se rozhodnou navštívit toto tradiční ostrovní vesnici. Skryté zátoky, písčité a skalnaté pláže, křišťálově čisté vody a pláže v centru města jsou ideální pro rodinnou dovolenou, ale i pro všechny ty, kteří upřednostňují klid a ticho ostrova. Blízkost Zadaru, ostrov Pašman, od něj odděleno jen mostem, a blízkost Národního parku Kornati bude vaše návštěva ještě zajímavější. Každý rok v srpnu koná slavný festival Rybářská, kde se můžete cítit středomořskou atmosféru v regionu. Vyhledávat cenově dostupné ubytování v Kali na ostrově Ugljan. Kontaktovat přímo vlastníky apartmány, pokoje a domy pro dovolenou a ušetřit až 40% na drahé agenturní poplatky. Vítejte na Kali!

Přímý kontakt s majiteli ubytování Ugljan - Kali
Levné apartmány Ugljan - Kali
Soukromé ubytování Ugljan - Kali

Ugljan - Kali - Hledat ubytování na mapě

Videoprezentace Ugljan - Kali

0 ubytování


od

Seřadit podle:
Apartmány  Vidov Ugljan - Kali - Chorvatsko

Apartmány Vidov
Ugljan - Kali


Od moře 30 m
Kapacita 9 osoba od 40 €

Apartmány Ana Ugljan - Kali - Chorvatsko

Apartmány Ana
Ugljan - Kali


Od moře 350 m
Kapacita 6 osoba od 65 €

Apartmány Blue House Ugljan - Kali - Chorvatsko

Apartmány Blue House
Ugljan - Kali


Od moře 50 m
Kapacita 11 osoba od 30 €

Apartmány Dražić Ugljan - Kali - Chorvatsko

Apartmány Dražić
Ugljan - Kali


Od moře 100 m
Kapacita 4 osoba od 60 €


Apartmány Granda Ugljan - Kali - Chorvatsko

Apartmány Granda
Ugljan - Kali


Od moře 100 m
Kapacita 9 osoba od 40 €

Apartmány Iva Ugljan - Kali - Chorvatsko

Apartmány Iva
Ugljan - Kali


Od moře 200 m
Kapacita 5 osoba od 50 €

Apartmány JADRO Ugljan - Kali - Chorvatsko

Apartmány JADRO
Ugljan - Kali


Od moře 500 m
Kapacita 5 osoba od 50 €

Apartmány Josko Ugljan - Kali - Chorvatsko

Apartmány Josko
Ugljan - Kali


Od moře 300 m
Kapacita 4 osoba od 35 €


Apartmány Juric Ugljan - Kali - Chorvatsko

Apartmány Juric
Ugljan - Kali


Od moře 50 m
Kapacita 4 osoba od 40 €

Apartmány Lidija Ugljan - Kali - Chorvatsko

Apartmány Lidija
Ugljan - Kali


Od moře 80 m
Kapacita 2 osoba od 36 €

Rekreační domy Petra Ugljan - Kali - Chorvatsko

Rekreační dům Petra
Ugljan - Kali


Od moře 60 m
Kapacita 5 osoba na vyžádání

Apartmány Visnja Ana i Julija Ugljan - Kali - Chorvatsko

Apartmány Visnja Ana i Julija
Ugljan - Kali


Od moře 70 m
Kapacita 10 osoba od 40 €


Apartmány  Vidov Ugljan - Kali
Kategorizace ubytování

Od moře 30 m
Kapacita 9 osob

od 40 €


Odeslat dotaz

Apartmány Vidov - Ugljan - Kali

Vidov Apartmány se nachází v zálivu Lamjana v klidném prostředí v blízkosti pláže, máme dva byty 2 2,4 +1. Byt 2 +2 má jednu ložnici s manželskou postelí, koupelna, kuchyň a obývací pokoj dohromady existuje gauč pro dvě osoby, je zde malý balkon. Byt 4 + 1 má dvě ložnice s manželskou postelí, koupelnu a kuchyň a obývací pokoj dohromady, je navíc rozkládací pohovka a vstup na balkon. Oba apartmány mají klimatizaci a Wi-Fi připojení na internet jsou zahrnuty v ceně.


Apartmány Ana Ugljan - Kali
Kategorizace ubytování

Od moře 350 m
Kapacita 6 osob

od 65 €


Odeslat dotaz

Apartmány Ana - Ugljan - Kali

Byt se nachází na ostrově Ugljan v obci Kali. Má tři ložnice, obývací pokoj a kuchyň s myčkou nádobí. Terasa má 45 m2 s krásným výhledem na moře a souostroví Zadar! Byt nabízí naprostý klid s výhledem na moře a dobrou izolaci, takže se zvenčí nic nedá slyšet. Vítejte!


Apartmány Blue House Ugljan - Kali
Kategorizace ubytování

Od moře 50 m
Kapacita 11 osob

od 30 €


Odeslat dotaz

Apartmány Blue House - Ugljan - Kali

Objekt Bluehouse má 4 apartmány k pronájmu. Tři apartmány mají terasu s přímým výhledem na moře.


Apartmány Dražić Ugljan - Kali
Kategorizace ubytování

Od moře 100 m
Kapacita 4 osob

od 60 €


Odeslat dotaz

Apartmány Dražić - Ugljan - Kali

Apartmány se nacházejí 100 m od moře, 2 ložnice, 5 osob, parkování


Apartmány Granda Ugljan - Kali
Kategorizace ubytování

Od moře 100 m
Kapacita 9 osob

od 40 €


Odeslat dotaz

Apartmány Granda - Ugljan - Kali

Apartmány Granda se nacházejí v klidné předměstí Kali, v blízkosti pláže, kde se nikdy příliš mnoho lidí. V naší nabídce jsou dva apartmány 2 + 1 a 4 + 1 oba s výhledem na moře. Apartmán 2 + 1 má jednu ložnici s manželskou postelí, koupelnu, kuchyň a obývací pokoj, který má také přistýlku pro jednu (dospělou) nebo dvě děti. Balkon má výhled na moře, ze kterého je vidět celý Zadarský kanál. Apartmán 4 + 1 má dvě ložnice, z nichž jedna je s manželskou postelí, druhá s manželskou postelí, která je vhodná pro připojení na manželskou postel (v případě potřeby), koupelna a kuchyň s obývacím pokojem, kde je rozkládací pohovka pro jednu osobu a výstup na balkon s výhledem na moře, na celém kanálu Zadaru. Apartmán 4 + 1 má další balkon, ke kterému mají oba pokoje výjezd a výhled se rozprostírá do lesa. Oba apartmány mají klimatizaci a wi-fi připojení na internet, stejně jako potřebné prádlo, ručníky, nádobí a vše, co potřebujete pro klidnou dovolenou.


Apartmány Iva Ugljan - Kali
Kategorizace ubytování

Od moře 200 m
Kapacita 5 osob

od 50 €


Odeslat dotaz

Apartmány Iva - Ugljan - Kali

Apartmán má dvě ložnice s manželskou postelí.


Apartmány JADRO Ugljan - Kali
Kategorizace ubytování

Od moře 500 m
Kapacita 5 osob

od 50 €


Odeslat dotaz

Apartmány JADRO - Ugljan - Kali

Bytai Jadro se nachází ve městě Kali, 6 km od Zadaru. Hosté mohou zdarma využívat Wi-Fi a soukromé parkoviště. Toto apartmá má TV s plochou obrazovkou. K dispozici je také vlastní koupelnu s vanou. Apartmán Jadro se nachází 23 km od Biogradu a 44 km od Pagu. Zadar letiště je 13 km od apartmánu plachty.


Apartmány Josko Ugljan - Kali
Kategorizace ubytování

Od moře 300 m
Kapacita 4 osob

od 35 €


Odeslat dotaz

Apartmány Josko - Ugljan - Kali

Kali je vesnice na ostrově Ugljan, který je spojen trajektem na pevninu. Na rozdíl od Zadaru, kulturního a historického města, navštívit Národní park Kornati a přírodní park Telascica. Kali je známý pro rybáře, kteří mohou vždy vidět na nábřeží zašívání se sítěmi, řečí, a má všechny vlastnosti středomořské místě. Zvonice barokního kostela svatého Vavřince vyvýšena nad pahorky. Apartmány, pokoje a vily Vám příjemný pobyt, písčité a kamenité pláže se těší na slunce a moře. Kali je také turistické letovisko, nabízí tradiční festivaly a kulturní a zábavní akce, stejně jako různé sportovní aktivity, jako je basketbal, fotbal, jízda na člunu, nebo jet ski, windsurfing, vodní lyžování nebo jízda na kole.


Apartmány Juric Ugljan - Kali
Kategorizace ubytování

Od moře 50 m
Kapacita 4 osob

od 40 €


Odeslat dotaz

Apartmány Juric - Ugljan - Kali

Apartmány se nacházejí na ostrově Ugljan, v místě zvaném Kali sedí na krásné zátoce Mala Lamjana. Se svou nedotčenou přírodou a borovicových lesů je to jeden z nejkrásnějších zátok v souostroví Zadar. Je ideálním místem pro turisty, kteří mají rádi přírodu a čisté moře, pár lidí, a přesto plný komfort. Tam jsou cyklostezky, které jdou přes od sousedního ostrova Pašman a ostrovy Kornati jsou také nedaleko. Exkurze je možné objednat v místní agentuře, kde si můžete také pronajmout kolo, motorku nebo auto. Apartmány jsou v nové, vysoce kvalitní dům a jsou vkusně zařízené a plně vybavené. Navrženo pro čtyři osoby, je zde ložnice s manželskou postelí, manželská postel v galerii a rozkládací pohovkou v obývacím pokoji. K dispozici je velká terasa s výhledem na záliv. Můžete vidět na moře, olivovníky a typické středomořské vegetace. V kuchyni je plně vybavena všemi spotřebiči, lednička s mrazákem, sporák, digestoř.


Apartmány Lidija Ugljan - Kali
Kategorizace ubytování

Od moře 80 m
Kapacita 2 osob

od 36 €


Odeslat dotaz

Apartmány Lidija - Ugljan - Kali

Lidija apartmány jsou situovány v malém zálivu Lamljana. Z trajektového přístavu je 5 km od centra 1 km. Je to právě tato malá vzdálenost od středu letoviska je základním předpokladem pro dokonalý klid a možnost odpočinku pryč od obvyklého shonu. Od moře 80 metrů a v přední části domu se nachází borový les a pláže, az terasy můžete vidět krásný výhled na pláž a záliv.


Rekreační dům Petra Ugljan - Kali
Kategorizace ubytování

Od moře 60 m
Kapacita 5 osob

na vyžádání


Odeslat dotaz

Rekreační dům Petra - Ugljan - Kali

Pokud chcete klid a ticho to je ideální volbou pro vás, protože se jedná o Robinson turistiky. Rekreační dům Petra se skládá z kuchyně, 1 ložnice 1 (pro 2 osoby), obývací pokoj s pohovkou, která může spát dvě osoby, koupelna s WC om. Dům má balkon / terasa, parkoviště a zahrady a je vybavena plynovým sporákem, možností přistýlky pro další jednu osobu, mini-ledničkou, plynu, příbory a vaření, TV, moskytiéry, ručníky, sprchový kout, gril, venkovní sprcha , Ceny jsou pouze orientační na jeden den, v plné sezóně hodnocení směny o víkendech nebo jako host odpoví, místní taxa je zahrnuta v ceně, není bezbariérový přístup, domácí zvířata nejsou povolena, hostitel nebydlí v domě (dále jen dům je plně k dispozici pro hosty). Elektřina je prostřednictvím solárních panelů 12/220 V, voda z cisterny a nádrže přírodního vypadnout z domu. Ubytování je daleko od první pláže a 60 metrů od centra 1 km. Minimální počet osob přednost jedna jednotka je 2 a maximální pátý


Apartmány Visnja Ana i Julija Ugljan - Kali
Kategorizace ubytování

Od moře 70 m
Kapacita 10 osob

od 40 €


Odeslat dotaz

Apartmány Visnja Ana i Julija - Ugljan - Kali

Náš rekreační dům se dokonale a klidném místě v klidné Mala Luka Bay, půl míle od centra vesnice Kali, která je největší vesnici na ostrově Ugljan. Na ostrově Ugljan (52 km2 a 75 km nepravidelné lince pobřeží) se nachází přímo naproti Zadaru, dělí jen několik námořních mil od Zadaru kanálu La Manche. Apartmá Visnja se nachází v prvním patře našeho rekreačního domu a má vlastní vchod. To má tři dvoulůžkové pokoje, jednu koupelnu, jednu oddělenou + wc s umyvadlem, kuchyň a jídelna je společně. Má také velmi pěkný krytou terasu s výhledem na moře vie. Vše místě je asi 110 m2. Byt má velkou krytou terasu s krásným výhledem na moře ideální pro pořizování ranní kávu, oběd nebo večeři. Byt je kompletně vybaven pro vaše pohodlí. V zadní části domu, můžete použít velký kamenný krb / gril s velkým stolem a outdor nábytkem, kde si můžete připravit druhů ryb / potraviny a strávit večer. Na pláži je opravdu kousek od domu, cca 50-70 metrů, pouze jednu minutu chůze předtím, než budete skákat do moře! Na vaši žádost vás budeme informovat o webové stránky, kde si můžete prohlédnout fotky našich hostů z minulých let.