Apartmány a ubytování v soukromí Pašman - Dobropoljana

Dobropoljana je malé místo na ostrově Pašman, které se nachází ve stejnojmenné zátoce v severovýchodní části ostrova, pod nejvyšším vrcholem ostrova (Bokolj, 274 m). Zátoka je chráněna před jižním a západním větrem a poskytuje dobré útočiště pro vodáky a námořníky. Je to obvykle malá dalmatská ostrovní vesnice se starými kamennými domy a úzkými uličkami, ale také novými bytovými domy. Poprvé byla zmíněna...

Seřadit podle:

Apartmány Vanda

Pašman - Dobropoljana

Od moře 80 m
Kapacita 4 osob

od 30 €

Apartmány Naturalis

Pašman - Dobropoljana

Od moře 100 m
Kapacita 11 osob

od 35 €

First minute nabídka
1 recenzí - 5/5

Robinsonova turistika Ćosina kuća

Pašman - Dobropoljana

Od moře 10 m
Kapacita 12 osob

od 220 €

Robinsonova turistika Jerena

Pašman - Dobropoljana

Od moře 100 m
Kapacita 8 osob

od 160 €

Apartmány Vanda ( Pašman - Dobropoljana)

Villa Vanda se nachází v malém místě Dobropoljana na ostrově Pašman. Dům je obklopen olivovníky a středomořskou zelení a nachází se jen 80 m od moře. Pro vaši dovolenou na dovolenou vám můžeme nabídnout 3 moderní apartmány: Vanda 1 (max. 4 osoby a pes) - ve spodním patře, s velkou terasou, pergolou a výhledem na moře, klimatizace Vanda 4 (max. 4 osoby) - ve 2. patře, s krásným výhledem na moře a klimatizací. Vanda 5 (max. 4 osoby) - ve 2. patře, s krásným výhledem na moře a klimatizací. Internet (Wi-Fi) je k dispozici zdarma a k přípravě pokrmů z masa nebo ryb můžete také použít velký gril. Parkování je možné před domem.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Vanda

Od moře 80 m
Kapacita 4 osob

Cena od 30 €

Apartmány Naturalis ( Pašman - Dobropoljana)

Letní prázdninové ubytování Naturalis se nachází v klidné osadě Dobropoljana na ostrově Pašman. Naše hostitelská tradice sahá až do roku 2003. Ubytovací jednotky jsou v prvním patře našeho rodinného domu, který se nachází v útulném přírodním prostředí se stovkami olivovníků, které vytvářejí typickou středomořskou atmosféru. Vzdálenost od moře/nejbližší pláže: cca. 130 metrů Parkovací místo zajištěno (možno zaparkovat i další vozidlo, přívěs nebo jiné). Pronajímáme 3 jednotky: Studio (2 osoby + 1 dospělý/2 mladší děti) Apartmán 2+1 s jednou ložnicí (2 osoby + 1 dospělý/2 mladší děti) Apartmán 4+1 se dvěma ložnicemi (4 osoby + 1 dospělý /2 mladší děti) Každý apartmán má terasu a výhled na moře. Studiový apartmán rozhodně nabízí nejlepší výhled na moře. Byty 2+1 a 4+1 sdílejí terasu (každý má 15m2). Terasa je oddělena sklopnou průhledovou zábranou. Každý ze dvou apartmánů má dřevěnou pergolu. Studio apartmán má velmi velkou terasu o rozloze 38m2 a má krásný výhled na moře a hory. Část terasy slouží ostatním hostům jako průchod do haly, která vede do dalších dvou apartmánů. Všechny apartmány mají krásný výhled na olivové a fíkové háje na našem pozemku. Vítejte!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Naturalis

Od moře 100 m
Kapacita 11 osob

Cena od 35 €

First minute nabídka
1 recenzí - 5/5
Robinsonova turistika Ćosina kuća ( Pašman - Dobropoljana)

Pokud chcete dovolenou bez automobilů, davů turistů, výhod civilizace a infrastruktury, pak je to pro vás ta pravá volba. Dům se nachází na jižní straně ostrova Pašman v zátoce Cerene s výhledem na národní park Kornati. Nabízí solární energii a tekoucí vodu z nádrže, se kterou je třeba zacházet šetrně. APARTMÁN 1 - Dvě ložnice s celkem 6 lůžky, koupelna, kuchyň, jídelna, obývací pokoj, terasa. APARTMÁN 2 - Dvě ložnice s celkem 4 lůžky, koupelna, kuchyň, jídelna, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, terasa a venkovní gril. Před domem je solární sprcha a gril. K domu se dá dostat po silnici, která je v některých částech makadamová. Na vyžádání lze zajistit dopravu do hotelu. Dům se pronajímá jako jeden celek. Vítejte!

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Ćosina kuća

Od moře 10 m
Kapacita 12 osob

Cena od 220 €

Robinsonova turistika Jerena ( Pašman - Dobropoljana)

Přírodní dům Jerena se nachází na ostrově Pašman, v zátoce Cerenje. Může ubytovat až 8 osob. Skládá se ze dvou podlaží. Každé patro obsahuje dvě ložnice, 1 WC, balkon, vybavenou kuchyň, obývací pokoj. Celý popis domu si můžete prohlédnout na odkazu: www.valtours.jerena

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Jerena

Od moře 100 m
Kapacita 8 osob

Cena od 160 €

Turistický průvodce - Pašman - Dobropoljana

Pašman - Dobropoljana  - Erb Dobropoljana je malé místo na ostrově Pašman, které se nachází ve stejnojmenné zátoce v severovýchodní části ostrova, pod nejvyšším vrcholem ostrova (Bokolj, 274 m). Zátoka je chráněna před jižním a západním větrem a poskytuje dobré útočiště pro vodáky a námořníky. Je to obvykle malá dalmatská ostrovní vesnice se starými kamennými domy a úzkými uličkami, ale také novými bytovými domy. Poprvé byla zmíněna ve 13. století a intenzivnější osídlování začalo v 17. století příchodem osmanské hrozby a útěkem obyvatelstva ze zadarského vnitrozemí. Dnes má Dobropoljana asi 300 stálých obyvatel, kteří se zabývají zemědělstvím, vinařstvím, pěstováním oliv, rybolovem a námořnictvím. V poslední době se rozvíjí cestovní ruch a obyvatelé nabízejí byty, pokoje a rekreační domy jako součást ubytování v rodině. V obci se nachází krásná písečná pláž ideální pro rodiny s malými dětmi. Ostrov Pašman je spojen lodí s pevninou a městem Biograd a přes sousední ostrov Ugljan s městem Zadar. Vzhledem k tomu, že ostrovy Ugljan a Pašman jsou spojeny mostem, existuje mnoho příležitostí a různých aktivit, jako je jízda na kole, turistika na vrcholky obou ostrovů s nezapomenutelnými výhledy na zadarské souostroví, objevování četných písečných a oblázkových pláží a skrytých zátok na západní strana obou ostrovů. Moře je velmi čisté díky silným proudům v Pašmanském průlivu, které rozdělují ostrov Pašman a pevninu. Strávte svou dovolenou uprostřed klidu, ticha a vůní středomořských rostlin na krásném ostrově Pašman!

Pašman - Dobropoljana Předpověď počasí