Apartmány a ubytování v soukromí Pašman - Pašman

Pašman je malé turistické město a magistrát v kraji Zadar v Chorvatsku. Nachází se na východním pobřeží ostrova Pašman a má populaci 2000 obyvatel. Z pevniny je oddělen kanálem Pašman. Kousek od Pašman, tam je menší místa Mali Pašman, která se nachází několik kilometrů do vnitrozemí. Ostrov Pašman je rájem pro milovníky přírody klidu a klidnou rodinnou dovolenou. Pláže na ostrově Pašman jsou převážně písečné...

Vybrané apartmány a soukromé ubytování Pašman - Pašman

Seřadit podle:

Apartmány Villa Oleander Barotul

Pašman - Pašman

Od moře 200 m
Kapacita 28 osob

na vyžádání

Apartmány Villa Lavanda

Pašman - Pašman

Od moře 10 m
Kapacita 61 osob

na vyžádání

Last minute nabídka

Apartmány Villa Rosmarin

Pašman - Pašman

Od moře 10 m
Kapacita 44 osob

na vyžádání

Robinsonova turistika Robinzon

Pašman - Pašman

Od moře 70 m
Kapacita 7 osob

od 90 €

Apartmány Marinero

Pašman - Pašman

Od moře 10 m
Kapacita 10 osob

od 40 €

Apartmány Pedišić

Pašman - Pašman

Od moře 10 m
Kapacita 11 osob

od 35 €

Apartmány Mama Roza

Pašman - Pašman

Od moře 10 m
Kapacita 12 osob

od 34 €

Apartmány Villa Iva Pašman

Pašman - Pašman

Od moře 100 m
Kapacita 24 osob

od 85 €

Apartmány Lanterna

Pašman - Pašman

Od moře 20 m
Kapacita 25 osob

od 45 €

Apartmán Marina Barotul Pašman

Pašman - Pašman

Od moře 400 m
Kapacita 2 osob

od 31 €

Apartmán Marko

Pašman - Pašman

Od moře 10 m
Kapacita 18 osob

od 45 €

Apartmány Villa Oleander Barotul ( Pašman - Pašman)

Nabízíme idylickou dovolenou v nově zařízených apartmánech ve staré dalmatské vesnici Barotulu. Krásná písečná pláž je vzdálena pouhých 250 metrů od domu a je na ni přístup po asfaltové silnici. Vítejte!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Villa Oleander Barotul

Od moře 200 m
Kapacita 28 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Villa Lavanda ( Pašman - Pašman)

Byt se nachází v krásné malé zátoce několik set metrů od „města“ Pašmanu. Před domem je křišťálově čisté moře a jemný písek. Terasa nabízí krásný výhled na moře. Apartmány nejsou velké, ale každý má vlastní krytou terasu s výhledem na moře. Ideální pro rodinnou turistiku.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Villa Lavanda

Od moře 10 m
Kapacita 61 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Villa Rosmarin ( Pašman - Pašman)

Villa Rosmarin se nachází přímo na pláži. Před domem je velká zahrada se spoustou stínu. Všechny apartmány jsou klimatizované, dům má bezplatné Wi-Fi a TV. Hosté mají k dispozici gril. Několik metrů od pobřeží se nachází ostrov Garmenjak.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Villa Rosmarin

Od moře 10 m
Kapacita 44 osob

Cena na vyžádání

Robinsonova turistika Robinzon ( Pašman - Pašman)

Dům se nachází v odlehlé oblasti jižní části ostrova s výhledem na ostrovy Kornati. Tato část není obývána trvalými obyvateli, ale má jen několik domů určených pro ty, kteří dávají přednost tomuto typu dovolené. Vybaven všemi moderními svátečními dobrodruhy. Má sluneční energii a plyn, vodu v nádrži a prochází domem je malé čerpadlo. Sprcha je venku. Uvnitř kuchyně, koupelna s umyvadlem, dva pokoje s přistýlkou. V přední části je velká krytá terasa s krbem ideální pro společenský a příjemný pobyt. Výhodou této dovolené je klid, ticho, překrásné prostředí nedotčené přírody.

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Robinzon

Od moře 70 m
Kapacita 7 osob

Cena od 90 €

Apartmány Marinero ( Pašman - Pašman)

Podél krásné zátoky a pláže vám tato nemovitost poskytne vše pro uvolněnou, pohodlnou a nezapomenutelnou dovolenou. Restaurace s velkou terasou nabízející velký výběr jídel a la carte nebo nocleh se snídaní, pizzy, lahodná předkrmy a saláty, zmrzlina a bohatý výběr nápojů a piv. Apartmány jsou zařízené, každý je klimatizovaný a 2 speciální apartmá mají velké terasy s výhledem na moře.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Marinero

Od moře 10 m
Kapacita 10 osob

Cena od 40 €

Apartmány Pedišić ( Pašman - Pašman)

Apartmány se nacházejí na oblázkové pláži, velmi atraktivní místo s velkou zahradou, klidné a tiché prostředí. V domě jsou 3 apartmány. V zahradě jsou venkovní markýzy, gril a zahradní sprcha. Hosté mají zajištěné kotviště pro lodě a velké parkoviště. Každý apartmán má vlastní balkon. Apartmán A2 (4 + 2) a studio-apartmán Sea S1 (2 + 0) mají krásný výhled na zdobenou pláž a blízké ostrovy, zatímco apartmán Pine A1 (2 + 1) má výhled na borové lesy. Prosím, přineste si ručník s sebou. Check-in: po 12:00 hodin, Check-out: před 10:00. Webová stránka: www.apartmani-pedisic.hr nebo Facebook stránky: www.facebook.com/ApartmaniPedisic Vítejte!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Pedišić

Od moře 10 m
Kapacita 11 osob

Cena od 35 €

Apartmány Mama Roza ( Pašman - Pašman)

Mama Roza se nachází v první řadě k moři v krásné klidné zátoce s mořem v přední části domu a borového lesa v zádech. Na pláž je přímo před domem, 10 metrů od hotelu. Ubytovací jednotky jsou v prvním patře domu. Ideální pro rodinnou dovolenou či romantickou dovolenou pro dva.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Mama Roza

Od moře 10 m
Kapacita 12 osob

Cena od 34 €

Apartmány Villa Iva Pašman ( Pašman - Pašman)

Moderně vybavený Villa Iva s bazénem nabízí 4 apartmány od moře pouhých 100 metrů. Vila se nachází v Pašman na ostrově Pašman. Žlutý apartmán 2 ložnice 2 koupelny, obývací pokoj, terasa, bazén, gril. Zelený apartmán 2 ložnice 2 koupelny, obývací pokoj, terasa, bazén, gril. Red Apartmán 2 ložnice 2 koupelny, obývací pokoj, terasa, bazén, gril. Blue apartmán 2 ložnice 2 koupelny, obývací pokoj, terasa, bazén, gril. Majitelé mají společný restauraci, která se nachází asi 200 metrů od vily a může zařídit polopenzi nebo plnou penzi

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Villa Iva Pašman

Od moře 100 m
Kapacita 24 osob

Cena od 85 €

Apartmány Lanterna ( Pašman - Pašman)

Apartmány Lanterna se nacházejí v centru Pašmanu na pobřeží s krásným výhledem na Pašmanský kanál, malé ostrovy a Biograd. Máme 9 apartmánů v prvním a druhém patře, zatímco v přízemí je restaurace se 40letou tradicí v přípravě mořských specialit. Nabízíme možnost snídaně a polopenze. Apartmány jsou klimatizované s výhledem na moře, mají malou kuchyňku, ložnici, toaletu s koupelnou a balkon.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Lanterna

Od moře 20 m
Kapacita 25 osob

Cena od 45 €

Apartmán Marina Barotul Pašman ( Pašman - Pašman)

Apartmán s jednou ložnicí se nachází v rodinném domě na malém a klidném místě Barotul na ostrově Pašman, který se nachází v zátoce Taline, mezi Pašmanem a Mrljane. Byt je asi 400 m od pláže nebo centra města, snadná procházka asi 10 minut. Pokud hledáte klid a pohodu, nádhernou zeleň, nedotčenou přírodu, toto je to pravé místo pro vás.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Marina Barotul Pašman

Od moře 400 m
Kapacita 2 osob

Cena od 31 €

Apartmán Marko ( Pašman - Pašman)

Apartmán Marko na ostrově Pašman má 85 m2, dvě ložnice, dva balkony, první řadu na písečnou pláž, klidnou mělkou zátoku vhodnou pro děti. Vítejte!

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Marko

Od moře 10 m
Kapacita 18 osob

Cena od 45 €

Turistický průvodce - Pašman - Pašman

Pašman - Pašman  - Erb Pašman je malé turistické město a magistrát v kraji Zadar v Chorvatsku. Nachází se na východním pobřeží ostrova Pašman a má populaci 2000 obyvatel. Z pevniny je oddělen kanálem Pašman. Kousek od Pašman, tam je menší místa Mali Pašman, která se nachází několik kilometrů do vnitrozemí. Ostrov Pašman je rájem pro milovníky přírody klidu a klidnou rodinnou dovolenou. Pláže na ostrově Pašman jsou převážně písečné pláže obklopené borovým lesem, kde jistě ocení rodiny s malými dětmi. Na Pašman tam jsou četné, menší a náročnější, turistické a cyklistické stezky pro všechny milovníky aktivní dovolené. Doporučujeme jednou z cest vedoucích k 272 metrů vysoké Veliki Bokolj, kde je kamenná rozhledna, která nabízí výhled na celé souostroví Zadar a ostrovy Kornati. Pašman díky své centrální poloze na ostrově je ideálním výchozím bodem pro objevování celého ostrova Pašman, a mnoho skrytých pláží, kde si můžete vychutnat koupání a opalování uklidňující zvuky cvrčků a zvuk vln. Pokud jste fanoušek aktivní dovolenou, si můžete vychutnat celou řadu zábavních akcí, které jsou organizovány po celé léto. Řada hostinců a restaurací v Pašman a celého ostrova vám nabídne jednu z mnoha specialit: dalmatské šunku, pečené jehněčí, chobotnice a tradiční pašticada, perla dalmatskou kuchyni. Návštěva Pašman, kontaktujte přímo majitelé apartmány, pokoje a domy pro dovolenou a strávit svou dovolenou objevovat tento krásný ostrov. Vyhledávat cenově dostupné ubytování v soukromí v Pašman na ostrově Pašman. Vítejte na Pašman!

Pašman - Pašman Předpověď počasí