Apartmány a ubytování v soukromí Pašman - Neviđane

Neviđane je malé turistické městečko a přístav v kraji Zadaru v Chorvatsku. Nachází se na východním pobřeží ostrova Pašman, 3 km severozápadně od města Pašman. Starší část města je cca 300 m od moře, zatímco nová část města se nachází podél pobřeží. Osada byla poprvé zmíněna v 11. století, a to bylo jmenováno po klášteře sv Nevijane, který byl zbořen ve válce v 17. století. S dnešními farního kostela...

Vybrané apartmány a soukromé ubytování Pašman - Neviđane

Seřadit podle:

Last minute nabídka

Robinsonova turistika Sunset Romance

Pašman - Neviđane

Od moře 10 m
Kapacita 7 osob

od 100 €

Robinsonova turistika Lujo

Pašman - Neviđane

Od moře 30 m
Kapacita 2 osob

od 120 €

Apartmány Benić

Pašman - Neviđane

Od moře 10 m
Kapacita 10 osob

na vyžádání

1 recenzí - 5/5

Apartmány Nevijana

Pašman - Neviđane

Od moře 10 m
Kapacita 18 osob

od 65 €

Apartmány Branka

Pašman - Neviđane

Od moře 10 m
Kapacita 16 osob

od 30 €

Robinsonova turistika Sunset Romance ( Pašman - Neviđane)

Robinsonův dům "Sunset Romance", k pronájmu CELÝ, se nachází na jižní straně ostrova Pašman, v krásné malé zátoce Stivanja, 50 m od moře, první řada k moři, 5 km od města Neviđane , na severní straně ostrova, kam se dostanete trajektem Zadar - Preko, 20 km autem, nebo Biograd - Tkon, 15 km. Dostanete se k němu ze státní silnice D 110, křižovatka Neviđana, po bílé silnici, která vyžaduje opatrnější jízdu, přímo na parkoviště u samotného domu, nebo lodí, malým motorovým člunem, v zátoce na domluvené místo . Pro vaši loď je nutná předchozí domluva, aby bylo v zátoce místo! Je obklopen zelení a olivovníky na pozemku 400 m2, první řada k moři, která sahá až 10 m od moře, kromě čtyř menších domků vzdálených 20 m, které jsou také k pronájmu. Dům je určen pro ubytování až 7 (sedmi) osob, 2x(2+1)+1, má přízemí a první patro, s terasami a je orientován na jih, s výhledem na moře a národní park "Kornati" , stejně jako ostrovy souostroví Zadar. V přízemí je velké ohniště na grilování a terasa se stolem a židlemi, venkovní solární sprcha, vstup do kuchyně a obývacího pokoje. Kuchyň je vybavena dřezem, vestavěným sporákem - 4 x plyn, kombinovanou lednicí, myčkou, mikrovlnkou, kávovarem (s filtrem), mixérem, varnou konvicí. Vedle kuchyně je obývací pokoj s barem a židlemi a postelí pro jednu osobu. Z obývacího pokoje se vchází do koupelny se sprchovým koutem (teplá voda) a toaletou na jedné straně a na druhé do ložnice (2+1) s manželskou postelí a postelí pro jednu osobu, s samostatné WC! Pro chladnější dny je vybavena kamny na dřevo. Do prvního patra vedou nekryté schody z terasy. Obývací pokoj se stolem a židlemi, vstup do kuchyně, s dřezem (teplá voda) a lednicí, sporákem - plyn (bez trouby), koupelna se sprchovým koutem, dále ložnice (2+1), ve které je manželská postel a samostatné lůžko pro jednu osobu, samostatné WC. Obývací pokoj se otevírá na terasu se stolem a křesly s výhledem na moře a ostrovy. Voda v celém domě je dešťová - pitná, přiváží ji cisterna, kterou se doporučuje před pitím převařit, nádrž 10 m3, měla by se používat střídmě, protože ji doplňuje nákladní auto - cisterna, která je ne vždy ihned k dispozici. Elektřina je ze 6 solárních kolektorů, 220 V v celém domě. Všechny pokoje jsou osvětleny úspornými LED žárovkami. Smart TV a Wi-Fi! Lehátka jsou zřízena na našem vlastním pozemku, 10 m od moře, abyste si mohli vychutnat západy slunce a odpočinout si od jasného slunce. Poznámka: v před a po sezóně, od 1.4.-15.5. a od 30.9. možné pronajmout pouze přízemí až pro 3 osoby se slevou 20%!

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Sunset Romance

Od moře 10 m
Kapacita 7 osob

Cena od 100 €

Robinsonova turistika Lujo ( Pašman - Neviđane)

Robinsonský rekreační dům "Lujo" se nachází na ostrově Pašman, v zátoce zvané "Stivanja". Písečná pláž je vzdálena 30 metrů. Zátoka "Stivanja" (nebo místně nazývaná "Lokvice") se nachází na západní straně ostrova a je obrácena k Národnímu parku "Kornati" a ostrovům Sit, Žut, Dugi otok a Iž. Dům má jednu ložnici pro dvě osoby. Má také kuchyň, jídelnu a koupelnu. V kuchyni je vše, co potřebujete - nádobí, večeře, utěrky, plynový sporák, lednice (120 litrů), mrazák (80 litrů) a krb s grilem. U domu je terasa s lehátkem a zahradním nábytkem. Zahradní sprchu najdete také za domem. V ložnici jsou pro vás připraveny ručníky a ložní prádlo. Náš dům je stvořen pro robinsonskou turistiku, proto je vodní nádrž zásobována 3000 litry vody z vodovodního systému. Přestože je voda k pití, doporučujeme před konzumací vodu převařit kvůli vysokým teplotám v létě. Další rada je vzít si s sebou balenou vodu. Voda z vodovodu je instalována v kuchyni, koupelně a venkovní sprše. Elektřinu v domě vyrábí solární energie (220 V). Vodou a elektřinou by se mělo šetřit, jak jen to jde. Dům je přímo dostupný autem (parkoviště se nachází před domem) po improvizovaných a nerovných (oblázkových/zemních) cestách přes kopec, které mohou být ovlivněny povětrnostními podmínkami. Kvůli tomu se silnice nedoporučují pro nízká auta, ale to neznamená, že musíte mít SUV. Tyto cesty lze při opatrné jízdě projet běžným autem. Domácí zvířata nejsou povolena v našem domě.

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Lujo

Od moře 30 m
Kapacita 2 osob

Cena od 120 €

Apartmány Benić ( Pašman - Neviđane)

Benic Apartmány se nachází v rodinném domě, který se nachází jen pár metrů od moře a pláže. Parkování na soukromých parkovacích domů. Kotviště pro malé lodě. To je ideální místo pro všechny ty, kteří chtějí mír a klid

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Benić

Od moře 10 m
Kapacita 10 osob

Cena na vyžádání

1 recenzí - 5/5
Apartmány Nevijana ( Pašman - Neviđane)

Nevijana Apartmány se nachází jen pár metrů od moře. Nedaleko je krásné písčité pláže ideální pro děti. Apartmány mají vlastní kryté parkoviště, gril, aby domácí zvířata. Apartmány jsou pro 4 + 2 osoby. Dvě ložnice, kuchyň a wc.Mogućnost výlety do národního parku Kornati.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Nevijana

Od moře 10 m
Kapacita 18 osob

Cena od 65 €

Apartmány Branka ( Pašman - Neviđane)

Pronajmu 4 apartmány u moře, v místě Neviđane na ostrově Pašman. Před apartmánem je soukromá pláž se slunečníky a lehátky. Pár minut od domu je velká písečná pláž se stínem a hřištěm pro děti. Apartmány jsou 2 + 2 s balkonem a výhledem na moře. V přízemí je malý domek se zahradou a krbem.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Branka

Od moře 10 m
Kapacita 16 osob

Cena od 30 €

Turistický průvodce - Pašman - Neviđane

Pašman - Neviđane  - Erb Neviđane je malé turistické městečko a přístav v kraji Zadaru v Chorvatsku. Nachází se na východním pobřeží ostrova Pašman, 3 km severozápadně od města Pašman. Starší část města je cca 300 m od moře, zatímco nová část města se nachází podél pobřeží. Osada byla poprvé zmíněna v 11. století, a to bylo jmenováno po klášteře sv Nevijane, který byl zbořen ve válce v 17. století. S dnešními farního kostela Nejsvětějšího Srdce z konce 19. století, tam jsou ruiny kostela ze 17. století, zatímco na hřbitově jsou ruiny kostela postaveného v 11. století. To vše nám říká o dlouhou a bohatou historii tohoto malého městečka a celého ostrova Pašman. V Neviđane žije asi 400 obyvatel, kteří se tradičně zabývají v zemědělství, rybolov a cestovní ruch. Cestovního ruchu, stejně jako v jiných částech pobřeží je vyvíjen na konci šedesátých let, a ubytování je nabízeno výhradně v soukromém ubytování v apartmánech, pokojích a rekreačních objektů. Zde je krásná písečná pláž, která je ideální pro rodiny s malými dětmi. Moře je velmi čisté díky silné mořské proudy v kanálu Pašman, že mění směr každých 6 hodin. Kromě koupání, opalování a vodní sporty, všichni návštěvníci a hosté mohou těšit na známou Pašman kuchyni. Doporučujeme příjemná jízda na kole, takže si můžete prohlédnout celý ostrov. Chcete-li milovníky zábavy a nočního života, doporučujeme večer v okolních městech Biogradu a Zadaru. Vyhledávání naši nabídku levných bytů, pokojů a jiné soukromé ubytování v Neviđane a strávit klidnou a příjemnou dovolenou v opravdovém ostrovní atmosféru Jadranu. Soukromé ubytování v Neviđane na ostrově Pašman. Vítejte na Neviđane!

Pašman - Neviđane Předpověď počasí