Apartmány a ubytování v soukromí Pašman - Neviđane

Neviđane je malé turistické městečko a přístav v kraji Zadaru v Chorvatsku. Nachází se na východním pobřeží ostrova Pašman, 3 km severozápadně od města Pašman. Starší část města je cca 300 m od moře, zatímco nová část města se nachází podél pobřeží. Osada byla poprvé zmíněna v 11. století, a to bylo jmenováno po klášteře sv Nevijane, který byl zbořen ve válce v 17. století. S dnešními farního kostela...

Seřadit podle:

Apartmány Benić

Pašman - Neviđane

Od moře 10 m
Kapacita 12 osob

na vyžádání

Apartmány Kantarion

Pašman - Neviđane

Od moře 100 m
Kapacita 11 osob

na vyžádání

Apartmány Nevijana

Pašman - Neviđane

Od moře 10 m
Kapacita 18 osob

od 40 €

Apartmány Keso

Pašman - Neviđane

Od moře 150 m
Kapacita 10 osob

od 35 €

Apartmány Benić ( Pašman - Neviđane)

Benic Apartmány se nachází v rodinném domě, který se nachází jen pár metrů od moře a pláže. Parkování na soukromých parkovacích domů. Kotviště pro malé lodě. To je ideální místo pro všechny ty, kteří chtějí mír a klid

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Benić

Od moře 10 m
Kapacita 12 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Kantarion ( Pašman - Neviđane)

Byty Kantarion lze nalézt v malé rybářské vesnici Dobropoljana na ostrově Pašman. Apartmány jsou umístěny v prvním patře domu. Dům se nachází ve velkém pozemku 20.000 m2, což zaručuje značnou izolaci od zbytku obydlené části ostrova - v překladu: mír, klid středomořskou vegetací. Ve stejné době, apartmány jsou relativně blízko u moře a pláže (100 metrů nebo několik minut chůze). Apartmány mají základní vybavení a jsou ideální pro rodinnou dovolenou. Každý apartmán má klimatizaci. Budeme rádi se setkat a ubytujeme, a doufáme, že vás přivítá v létě v našich apartmánech!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Kantarion

Od moře 100 m
Kapacita 11 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Nevijana ( Pašman - Neviđane)

Nevijana Apartmány se nachází jen pár metrů od moře. Nedaleko je krásné písčité pláže ideální pro děti. Apartmány mají vlastní kryté parkoviště, gril, aby domácí zvířata. Apartmány jsou pro 4 + 2 osoby. Dvě ložnice, kuchyň a wc.Mogućnost výlety do národního parku Kornati.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Nevijana

Od moře 10 m
Kapacita 18 osob

Cena od 40 €

Apartmány Keso ( Pašman - Neviđane)

Relaxujte v přírodě, vychutnejte si klid a klid, zapněte smysly a odpočiňte svou duši a tělo. S průměrným počtem 2 550 slunečných hodin ročně a teplotou moře od 25 ° C do 27 ° C můžete plavat a opalovat se na mnoha písečných a oblázkových plážích nebo na odlehlém místě. Pro ty, kteří hledají dobrodružství a rekreaci, jsou zde cyklostezky a běžecké tratě, které vás vedou přes všech 9 míst na ostrově Pašman zažít všechny kouzla pobřežní části ostrova nebo macadamické stezky, které vás vedou uprostřed ostrov. Využijte příležitosti navštívit zelenější ostrov s nejčistším mořem na této části Jadranu, nedotčené přírody, krajiny a prostředí a setkávat se s místními lidmi s velkým srdcem. Okolí ostrova a dobré dopravní spojení umožňují dopravit do městských oblastí Biograd na moru a Zadar, stejně jako přírodní perly Kornati, Vransko jezero nebo Krka. Pro více informací kontaktujte nás přímo nebo navštivte!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Keso

Od moře 150 m
Kapacita 10 osob

Cena od 35 €

Turistický průvodce - Pašman - Neviđane

Pašman - Neviđane  - Erb Neviđane je malé turistické městečko a přístav v kraji Zadaru v Chorvatsku. Nachází se na východním pobřeží ostrova Pašman, 3 km severozápadně od města Pašman. Starší část města je cca 300 m od moře, zatímco nová část města se nachází podél pobřeží. Osada byla poprvé zmíněna v 11. století, a to bylo jmenováno po klášteře sv Nevijane, který byl zbořen ve válce v 17. století. S dnešními farního kostela Nejsvětějšího Srdce z konce 19. století, tam jsou ruiny kostela ze 17. století, zatímco na hřbitově jsou ruiny kostela postaveného v 11. století. To vše nám říká o dlouhou a bohatou historii tohoto malého městečka a celého ostrova Pašman. V Neviđane žije asi 400 obyvatel, kteří se tradičně zabývají v zemědělství, rybolov a cestovní ruch. Cestovního ruchu, stejně jako v jiných částech pobřeží je vyvíjen na konci šedesátých let, a ubytování je nabízeno výhradně v soukromém ubytování v apartmánech, pokojích a rekreačních objektů. Zde je krásná písečná pláž, která je ideální pro rodiny s malými dětmi. Moře je velmi čisté díky silné mořské proudy v kanálu Pašman, že mění směr každých 6 hodin. Kromě koupání, opalování a vodní sporty, všichni návštěvníci a hosté mohou těšit na známou Pašman kuchyni. Doporučujeme příjemná jízda na kole, takže si můžete prohlédnout celý ostrov. Chcete-li milovníky zábavy a nočního života, doporučujeme večer v okolních městech Biogradu a Zadaru. Vyhledávání naši nabídku levných bytů, pokojů a jiné soukromé ubytování v Neviđane a strávit klidnou a příjemnou dovolenou v opravdovém ostrovní atmosféru Jadranu. Soukromé ubytování v Neviđane na ostrově Pašman. Vítejte na Neviđane!

Pašman - Neviđane Předpověď počasí