Apartmány a ubytování v soukromí Pašman - Kraj

Kraj je malá obec v jihovýchodní části ostrova Pašman, 3 km jižně od města Pašman. Rozkládá se podél dvou krásných písečných pláží, obklopena prastaré olivové háje a vinice. Místo je velmi klidné a tiché, a ideální pro rodiny s dětmi, ale i pro všechny ty, kteří si chtějí odpočinout od velkých městských davů a hluku. Dominantou města je františkánský klášter sv Duje ze 14. století, postavený v gotickém...

Seřadit podle:

Apartmány Vila Kruna i Palma

Pašman - Kraj

Od moře 10 m
Kapacita 53 osob

od 50 €

Apartmány Benčić

Pašman - Kraj

Od moře 20 m
Kapacita 10 osob

od 40 €

Rekreační dům Tkon - Kraj

Pašman - Kraj

Od moře 80 m
Kapacita 6 osob

od 70 €

Apartmán ŠANDRIĆ Pašman

Pašman - Kraj

Od moře 100 m
Kapacita 12 osob

od 70 €

Apartmán DARIO Pašman

Pašman - Kraj

Od moře 100 m
Kapacita 8 osob

od 100 €

Apartmány KRAJ - Pašman

Pašman - Kraj

Od moře 300 m
Kapacita 30 osob

od 50 €

Apartmán Bijeli

Pašman - Kraj

Od moře 250 m
Kapacita 4 osob

od 50 €

Robinsonova turistika Lanđin

Pašman - Kraj

Od moře 10 m
Kapacita 5 osob

od 70 €

Robinsonova turistika Murtelica

Pašman - Kraj

Od moře 30 m
Kapacita 4 osob

od 60 €

Rekreační dům Dora

Pašman - Kraj

Od moře 250 m
Kapacita 5 osob

od 70 €

Apartmány Vila Kruna i Palma ( Pašman - Kraj)

Rodina Kontin by chtěl představit vám nabídku luxusních bytů v vil Kruna a Palma, v místě zvaném Kraj, na ostrově Pašman, Chorvatsko. Domy, vily, atraktivně umístěné na písečných plážích, nejsou jen luxusně zařízené, ale nabízejí odtud krásný výhled na Pašman kanálu, je toho názoru, že se změní svoji dovolenou v jedinečný zážitek. Villa Kruna, zařadil se 4 hvězdičkami, je luxusní ubytování, které se pohodlně usadí až 30 osob. Villa je první v řadě, která se nachází na krásném místě, na samém písečné pláže s výhledem na kanálu Pašman. Rich středomořské zahrady, která obklopuje vila bude vaše návštěva nezapomenutelné. K dispozici je osvětlený bazén v zahradě. Villa Palma, zařadil se 4 hvězdičkami, je luxusní ubytování, které se pohodlně usadí až 23 osob. Vila se nachází na krásném místě, na samém písčité pláže, s výhledem na kanálu Pašman. Samotná Blízkost písčité pláže je tato vila zvláštní, protože si hosté mohou mít prakticky bezprostřední kontakt s výhledem na moře. Kromě luxusního ubytování a volný čas strávený ve vilách, Kontin rodina můžete nabídnout možnost typu polopenze výživy v příjemném hosty pouze pro restauraci vily Kruna.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Vila Kruna i Palma

Od moře 10 m
Kapacita 53 osob

Cena od 50 €

Apartmány Benčić ( Pašman - Kraj)

Bencic Apartmány se nacházejí v Kraji (ostrov Pašman, Zadar). Vzdálenost od hlavní pláže je 20 metrů. Minimální počet osob v jedné jednotce je 2 a maximální 5. Hosté mají k dispozici vlastní balkon/terasu, společnou zahradu, kuchyňské náčiní, TV, grilované speciality. Speciální nabídky: příprava místních specialit, ovoce ze zahrady, domácí produkty, olivový olej, víno, rybaření, turistika a poznávání přírody, výletní plavby, návštěvy kulturních památek, jízda na horském kole.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Benčić

Od moře 20 m
Kapacita 10 osob

Cena od 40 €

Rekreační dům Tkon - Kraj ( Pašman - Kraj)

Hause je locatet 75 m od pláže. K dispozici je jídelna a kuchyň. TV je k dispozici. Ostatní zařízení v Dragana domu patří terasa. půjčovna kol je k dispozici na majetku. A oblast je populární pro rybolov. Šibenik je 45 km od Dragana domu, zatímco Vodice je 36 km od hotelu. Zadar letiště je 19 km daleko.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Tkon - Kraj

Od moře 80 m
Kapacita 6 osob

Cena od 70 €

Apartmán ŠANDRIĆ Pašman ( Pašman - Kraj)

Kamenný dům Šandrić se nachází na ostrově Pasman, Ugrinić. Dům má tři nově postavené apartmány (dvě ložnice 4 + 2 osoby, jedna ložnice 2 + 2 osoby, studio 2 + 1) Byt se dvěmi ložnicemi má rozlohu 60 m2 Apartmán s 1 ložnicí má 35 m2 Studio 25m2 Dům se nachází 90 metrů od nově postavené pláže. Apartmány mají wifi, satelitní TV, klimatizace, gril, parkoviště. Trajektový přístav se nachází přibližně 2 km od domu. Benediktinský klášter je vzdálený 400 metrů od domu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán ŠANDRIĆ Pašman

Od moře 100 m
Kapacita 12 osob

Cena od 70 €

Apartmán DARIO Pašman ( Pašman - Kraj)

Apartmány s bazénem pro 2 + 2 osoby se nacházejí ve městě Kraj na ostrově Pašman a nachází se 100 metrů od písečné pláže Vedle bazénu je krytá letní kuchyně s grilem, kde ve stínu můžete odpočívat bez obav a připravit se na oběd ... večeře, zatímco vaše děti se mohou koupat v krásném bazénu. K dispozici jsou 2 kavárny na pláži, kde si můžete vychutnat úchvatnou kávu s krásným výhledem na četné souostroví a Pašmanský kanál

Kategorizace Kategorizace - Apartmán DARIO Pašman

Od moře 100 m
Kapacita 8 osob

Cena od 100 €

Apartmány KRAJ - Pašman ( Pašman - Kraj)

Apartmány s vyhřívaným bazénem 2 + 1,2 + 2 a 4 + 2 osoby, takže koupání v bazénu je možné po dobu 4 měsíců Apartmány jsou nově zařízené se všemi potřebnými spotřebiči, Hosté mohou využívat letní kuchyni a gril u bazénu .... Majitelé mají také 5metrovou kabinu s kabinou, která je k dispozici také pro hosty Všichni naši hosté mají denně zdarma zeleniny z naší zahrady, která je přímo u domu

Kategorizace Kategorizace - Apartmány KRAJ - Pašman

Od moře 300 m
Kapacita 30 osob

Cena od 50 €

Apartmán Bijeli ( Pašman - Kraj)

Apartmán pro 4 osoby na ostrově Pašman v malé vesnici Kraj. Nachází se v přízemí a má vše, co potřebujete pro bezstarostnou dovolenou! Vítejte!

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Bijeli

Od moře 250 m
Kapacita 4 osob

Cena od 50 €

Robinsonova turistika Lanđin ( Pašman - Kraj)

Dům Lanđin se nachází na jihovýchodní straně ostrova Pašman v zátoce Lanđin. Je obklopen olivovým hájem (asi 1500 metrů čtverečních) a před domem (pouhých 6 m) je moře a molo, které lze zdarma využít k kotvení lodí. Dům je vyroben z kamene a nevyžaduje klimatizaci. Dům je plně vybaven. Voda je dešťová voda a elektřina je přes solární panely. K dispozici je gril a venkovní sprcha. Auto je vybaveno vlastním parkovacím místem asi 200m od domu. Dům je na samotě (asi 100 m od vedlejšího domu). Je možné denně doručovat čerstvě ulovené ryby.

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Lanđin

Od moře 10 m
Kapacita 5 osob

Cena od 70 €

Robinsonova turistika Murtelica ( Pašman - Kraj)

Robinsonův dům se nachází na druhé straně ostrova Pašman. Přístup k domu je autem a obsahuje soukromé kryté parkoviště s kamennou cestou k samotnému domu. Uvnitř domu máte plně vybavenou kuchyň s lednicí a sporákem, také ložní prádlo v ložnicích a ručníky, které se mění každých 7 dní. Elektřina je k dispozici prostřednictvím solárních panelů, také jako teplá voda, která pochází z vodních nádrží a je filtrována. Venku z domu máte krásný výhled na moře a přírodu z terasy také jako houpačka a skluzavka pro nejmenší. Na pozemku máte soukromou pláž s molem, pronájem lodí je možný s podmínkou vlastnictví lodní licence. Samotná nemovitost je izolovaná od města a provozu kromě několika dalších robinsonských domů a restaurací. Pro hosty, kteří zůstanou 14 dní a déle, nabízíme večeři, kterou po domluvě připravuje majitel. Pokud najdete v popisu nějaké nejasnosti nebo máte další otázky, na které v popisu nenaleznete odpovědi, kontaktujte nás. Vlastník nemůže nést odpovědnost, pokud se klient nezeptá na detaily, které jsou pro něj důležité a které nejsou uvedeny v popisu, nebo z jakéhokoli důvodu nejsou klientovi zcela jasné. Těšíme se, že si nás vyberete jako místo dovolené!

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Murtelica

Od moře 30 m
Kapacita 4 osob

Cena od 60 €

Rekreační dům Dora ( Pašman - Kraj)

Láskyplně zdobený tradiční kamenný prázdninový dům Dora se nachází v obci Kraj na ostrově Pašman. Zachovává ducha dalmatské minulosti, aniž by se musel zdržet všech výhod moderního života. Dům se nachází jen 200 m od moře a písečné pláže. Tento dům je na třech podlažích, v přízemí je jídelna a kuchyň - vybaven příbory a nádobím, sporákem a troubou, lednicí s mrazákem, kávovarem, varnou konvicí, myčkou a samostatným WC s umyvadlem a pračkou. V prvním patře je jedna ložnice s manželskou postelí a koupelna se sprchovým koutem. Zatímco ve druhém patře je ložnice se třemi samostatnými lůžky, s výhledem na moře, koupelna se sprchovým koutem a obývací pokoj vybavený nábytkem, TV a WI-FI a přístupem na balkon. Horní patro je klimatizované, bez dalších poplatků. Balkon je vybaven posezením a nabízí zajímavý výhled na rustikální ostrovní vegetaci. Ložní prádlo, koupelnové a kuchyňské utěrky na vás čekají a mění se každých sedm dní. Ostrov Pašman je jen 15 minut jízdy trajektem od Biogradu na Moru (trajekty na této lince jezdí více než desetkrát denně). Na ostrově Pašman najdete řadu malých malebných městeček s mnoha restauracemi, kavárnami, historickými památkami, přírodními krásami (z cyklostezky, která se táhne podél ostrova, se nabízí nádherný výhled na ostrovy ležící ve směru Souostroví Kornati). Tento dům se nachází v Kraj, kde je slavná a široce známá písečná pláž Tratica, známá jako jedna z nejkrásnějších pláží na ostrově Pašman.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Dora

Od moře 250 m
Kapacita 5 osob

Cena od 70 €

Turistický průvodce - Pašman - Kraj

Pašman - Kraj  - Erb Kraj je malá obec v jihovýchodní části ostrova Pašman, 3 km jižně od města Pašman. Rozkládá se podél dvou krásných písečných pláží, obklopena prastaré olivové háje a vinice. Místo je velmi klidné a tiché, a ideální pro rodiny s dětmi, ale i pro všechny ty, kteří si chtějí odpočinout od velkých městských davů a hluku. Dominantou města je františkánský klášter sv Duje ze 14. století, postavený v gotickém slohu. V klášteře je obraz Panny Marie s Ježíškem z 15. století a muzeum s exponáty, které vyprávějí dlouhou historii města a celý ostrov Pašman. Obyvatelstvo se tradičně zabývá zemědělstvím, víno a olivový olej, a rybaření. Na místě je také známý pro výrobu velmi chutný kozí sýr. V současné době turistika se pomalu přebírá roli vedoucího, a lze najít ubytování v apartmánech a pokojích v soukromých rodinných domů, v nichž druh hostitele vyjde vstříc a poskytnout vám nezapomenutelnou dovolenou. Vedle písečné pláže, místo je ideální pro dlouhé procházky, pěší turistiku a jízdu na kole přes bujné středomořské vegetace bylin, starých vinic a olivových hájů. Po celý den koupání nebo aktivní dovolenou, doporučujeme navštívit místní taverny, které nabízejí zdravé a biopotravin a autentické pokrmy z mořských plodů se sklenkou dobrého vína z Dalmácie. Zveme vás k návštěvě Kraj na ostrově Pašman a odpočinout tělo i duši v této malé, klidné ostrovní obce. Soukromé ubytování na ostrově Pašman - Kraj. Apartmány, pokoje a prázdninové domy levnější až o 40% bez nákladných agenturní poplatky. Vítejte na Kraj na ostrově Pašman!

Pašman - Kraj Předpověď počasí