Apartmány a ubytování v soukromí Pašman - Kraj

Kraj je malá obec v jihovýchodní části ostrova Pašman, 3 km jižně od města Pašman. Rozkládá se podél dvou krásných písečných pláží, obklopena prastaré olivové háje a vinice. Místo je velmi klidné a tiché, a ideální pro rodiny s dětmi, ale i pro všechny ty, kteří si chtějí odpočinout od velkých městských davů a hluku. Dominantou města je františkánský klášter sv Duje ze 14. století, postavený v gotickém...

Seřadit podle:

Apartmány Benčić

Pašman - Kraj

Od moře 20 m
Kapacita 10 osob

od 40 €

Robinsonova turistika Murtelica

Pašman - Kraj

Od moře 30 m
Kapacita 4 osob

od 60 €

Apartmány Vila Kruna i Palma

Pašman - Kraj

Od moře 10 m
Kapacita 53 osob

na vyžádání

Apartmán Bijeli

Pašman - Kraj

Od moře 250 m
Kapacita 4 osob

od 70 €

Rekreační dům Dora

Pašman - Kraj

Od moře 250 m
Kapacita 5 osob

od 70 €

Apartmány Božić Mihovil

Pašman - Kraj

Od moře 50 m
Kapacita 4 osob

od 50 €

Apartmán Mia

Pašman - Kraj

Od moře 20 m
Kapacita 6 osob

od 80 €

Apartmány Benčić ( Pašman - Kraj)

Bencic Apartmány se nacházejí v Kraji (ostrov Pašman, Zadar). Vzdálenost od hlavní pláže je 20 metrů. Minimální počet osob v jedné jednotce je 2, maximální 5. Hosté mají k dispozici vlastní balkon/terasu, společnou zahradu, kuchyňské náčiní, TV a grilované speciality. Speciální nabídky: příprava místních specialit, ovoce ze zahrady, domácí produkty, olivový olej, víno, rybaření, turistika a poznávání přírody, výletní plavby, návštěvy kulturních památek, jízda na horském kole.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Benčić

Od moře 20 m
Kapacita 10 osob

Cena od 40 €

Robinsonova turistika Murtelica ( Pašman - Kraj)

robinsonský dům na druhé straně ostrova Pašman. Příjezd k domu je autem a má vlastní kryté parkoviště s kamennou cestou k samotnému domu. Uvnitř domu máte plně vybavenou kuchyň s lednicí a sporákem také jako lůžkoviny v ložnicích a ručníky, které se mění každých 7 dní. Elektřina je dostupná přes solární panely, také jako teplá voda, která pochází z vodních nádrží a je filtrována. Mimo dům máte krásný výhled na moře a přírodu z terasy i jako houpačka a skluzavka pro nejmenší. Na pozemku získáte soukromou pláž s molem, půjčovna loděk je možná s podmínkou vlastnictví lodní licence. Samotná nemovitost je izolována od města a dopravy kromě několika dalších robinsonských domů a restaurací. Pokud v popisu najdete nějaké nejasnosti nebo máte další dotazy, na které nenajdete v popisu odpovědi, kontaktujte nás. Majitel nemůže nést odpovědnost, pokud se klient neptá na detaily, které jsou pro něj důležité a které nejsou uvedeny v popisu, nebo z jakéhokoli důvodu nejsou klientovi zcela jasné. Těšíme se, že si nás vyberete jako místo pro dovolenou!

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Murtelica

Od moře 30 m
Kapacita 4 osob

Cena od 60 €

Apartmány Vila Kruna i Palma ( Pašman - Kraj)

Rodina Kontin by chtěl představit vám nabídku luxusních bytů v vil Kruna a Palma, v místě zvaném Kraj, na ostrově Pašman, Chorvatsko. Domy, vily, atraktivně umístěné na písečných plážích, nejsou jen luxusně zařízené, ale nabízejí odtud krásný výhled na Pašman kanálu, je toho názoru, že se změní svoji dovolenou v jedinečný zážitek. Villa Kruna, zařadil se 4 hvězdičkami, je luxusní ubytování, které se pohodlně usadí až 30 osob. Villa je první v řadě, která se nachází na krásném místě, na samém písečné pláže s výhledem na kanálu Pašman. Rich středomořské zahrady, která obklopuje vila bude vaše návštěva nezapomenutelné. K dispozici je osvětlený bazén v zahradě. Villa Palma, zařadil se 4 hvězdičkami, je luxusní ubytování, které se pohodlně usadí až 23 osob. Vila se nachází na krásném místě, na samém písčité pláže, s výhledem na kanálu Pašman. Samotná Blízkost písčité pláže je tato vila zvláštní, protože si hosté mohou mít prakticky bezprostřední kontakt s výhledem na moře. Kromě luxusního ubytování a volný čas strávený ve vilách, Kontin rodina můžete nabídnout možnost typu polopenze výživy v příjemném hosty pouze pro restauraci vily Kruna.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Vila Kruna i Palma

Od moře 10 m
Kapacita 53 osob

Cena na vyžádání

Apartmán Bijeli ( Pašman - Kraj)

Apartmán pro 4 osoby na ostrově Pašman v malé vesnici Kraj. Nachází se v přízemí a má vše, co potřebujete pro bezstarostnou dovolenou! Vítejte!

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Bijeli

Od moře 250 m
Kapacita 4 osob

Cena od 70 €

Rekreační dům Dora ( Pašman - Kraj)

.Láskyplně zdobený tradiční kamenný prázdninový dům Dora se nachází v Kraji na ostrově Pašman. Zachovává ducha dalmatské minulosti, aniž by se musel zdržet všech výhod moderního života. Dům se nachází pouhých 200 m od moře a písečné pláže. Tento dům je třípodlažní, v přízemí je jídelna a kuchyň - vybavená příbory a nádobím, sporákem a troubou, lednicí s mrazákem, kávovarem, varnou konvicí, myčkou a samostatné WC s dřezem a pračkou. V prvním patře je jedna ložnice s manželskou postelí a koupelna se sprchovým koutem. Zatímco ve druhém patře je ložnice se třemi samostatnými lůžky, s výhledem na moře, koupelna se sprchovým koutem a obývací pokoj vybavený nábytkem, TV a WI-FI a přístupem na balkon. Horní patro je klimatizované, bez příplatku. Balkon je vybaven posezením a nabízí zajímavý výhled na rustikální ostrovní vegetaci. Ložní prádlo, koupelna a kuchyňské utěrky na vás čekají a mění se každých sedm dní. Ostrov Pašman je jen 15 minut jízdy trajektem z Biogradu na Moru (trajekty na této lince jezdí více než desetkrát denně). Na ostrově Pašman najdete řadu malých malebných městeček, s mnoha restauracemi, kavárnami, historickými památkami, přírodními krásami (z cyklostezky, která se táhne podél ostrova, je nádherný výhled na ostrovy ležící směrem k souostroví Kornati). Tento dům se nachází v Kraji, kde je známá a široce známá písečná pláž Tratica, známá jako jedna z nejkrásnějších pláží na ostrově Pašman.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Dora

Od moře 250 m
Kapacita 5 osob

Cena od 70 €

Apartmány Božić Mihovil ( Pašman - Kraj)

Apartmány mají dva pokoje, balkon s výhledem na moře, koupelnu a kuchyň. Parkování je zajištěno a apartmány mají také klimatizaci a televizi. Písečná pláž s bary je 50m od apartmánů. Na pláži je hřiště pro děti a volejbalové hřiště. V oblasti kolem bytů nemohou auta jezdit rychle, takže je to bezpečné pro děti. Vítejte!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Božić Mihovil

Od moře 50 m
Kapacita 4 osob

Cena od 50 €

Apartmán Mia ( Pašman - Kraj)

Apartmán Mia se nachází v pěkném apartmánovém domě, přímo u písečné pláže s výhledem na Pašmanský kanál. Nejlepší částí bytu je velká krytá terasa, kde můžete strávit celý den s přímým výhledem na moře.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Mia

Od moře 20 m
Kapacita 6 osob

Cena od 80 €

Turistický průvodce - Pašman - Kraj

Pašman - Kraj  - Erb Kraj je malá obec v jihovýchodní části ostrova Pašman, 3 km jižně od města Pašman. Rozkládá se podél dvou krásných písečných pláží, obklopena prastaré olivové háje a vinice. Místo je velmi klidné a tiché, a ideální pro rodiny s dětmi, ale i pro všechny ty, kteří si chtějí odpočinout od velkých městských davů a hluku. Dominantou města je františkánský klášter sv Duje ze 14. století, postavený v gotickém slohu. V klášteře je obraz Panny Marie s Ježíškem z 15. století a muzeum s exponáty, které vyprávějí dlouhou historii města a celý ostrov Pašman. Obyvatelstvo se tradičně zabývá zemědělstvím, víno a olivový olej, a rybaření. Na místě je také známý pro výrobu velmi chutný kozí sýr. V současné době turistika se pomalu přebírá roli vedoucího, a lze najít ubytování v apartmánech a pokojích v soukromých rodinných domů, v nichž druh hostitele vyjde vstříc a poskytnout vám nezapomenutelnou dovolenou. Vedle písečné pláže, místo je ideální pro dlouhé procházky, pěší turistiku a jízdu na kole přes bujné středomořské vegetace bylin, starých vinic a olivových hájů. Po celý den koupání nebo aktivní dovolenou, doporučujeme navštívit místní taverny, které nabízejí zdravé a biopotravin a autentické pokrmy z mořských plodů se sklenkou dobrého vína z Dalmácie. Zveme vás k návštěvě Kraj na ostrově Pašman a odpočinout tělo i duši v této malé, klidné ostrovní obce. Soukromé ubytování na ostrově Pašman - Kraj. Apartmány, pokoje a prázdninové domy levnější až o 40% bez nákladných agenturní poplatky. Vítejte na Kraj na ostrově Pašman!

Pašman - Kraj Předpověď počasí