Apartmány a ubytování v soukromí Ugljan - Kukljica

Kukljica je malebné turistické a rybářské městečko v hrabství Zadaru v Chorvatsku. Je situován v jihovýchodní části ostrova Ugljan, v blízkosti průlivu Ždrelac, kde most spojuje ostrov Pašman s Ugljan. Stejně jako všechny ostrovních míst, Kukljica se nachází na východním pobřeží ostrova a je oddělen od pevniny Zadar kanálu. Na druhé straně kanálu jsou historické město Zadar a Sukošan. Staré město jádro, které...

Seřadit podle:

Apartmány Sunce

Ugljan - Kukljica

Od moře 250 m
Kapacita 16 osob

od 40 €

1 recenzí - 5/5

Apartmány Pergola

Ugljan - Kukljica

Od moře 100 m
Kapacita 9 osob

od 45 €

Apartmány Nena

Ugljan - Kukljica

Od moře 10 m
Kapacita 11 osob

od 50 €

Apartmán Senija

Ugljan - Kukljica

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

na vyžádání

Rekreační dům Stara Frajla

Ugljan - Kukljica

Od moře 10 m
Kapacita 5 osob

od 100 €

Apartmány Milo Kukljica Ugljan

Ugljan - Kukljica

Od moře 10 m
Kapacita 12 osob

od 30 €

Apartmány Sunce ( Ugljan - Kukljica)

Apartmány Sunce na ostrově Ugljan otevírají dveře do sezóny 2020! K dispozici jsou 3 apartmány: 1. Apartmán Sunshine: 6 + 2 osoby, 120 € za noc v sezóně a 100 € v sezóně před a po sezóně. 3 ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyň, jídelna, koupelna, krásná terasa. 2. Byt Sunrise: 2 + 2 osoby, 65 € za noc v sezóně a 60 € v před a po sezóně. 1x pokoj, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyň a jídelna, koupelna a velká terasa. 3. Byt Sunset: 2 + 2 osoby, 55 € za noc v sezóně a 50 € v před a po sezóně. 1x pokoj, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyň a jídelna, koupelna a malá terasa. Zcela nový! Toto je naše první sezóna. Všechny apartmány zahrnují TV, klimatizaci, internet, parkování a v domě je sdílená pračka. Ideální pro rodiny a přátele. 250 metrů od centra města a moře a 400 metrů od pláže. Doufám, že se uvidím celé toto léto

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Sunce

Od moře 250 m
Kapacita 16 osob

Cena od 40 €

1 recenzí - 5/5
Apartmány Pergola ( Ugljan - Kukljica)

Krásná 3-rodinný dům. V centru města Kukljica, 100 m od moře, 300 m od pláže. Společné: krásné zahradní rostliny a stromy. Venkovní sprcha, zahradní nábytek, gril, parkoviště v areálu. Obchod, potraviny, restaurace 100 m, písečná pláž 1,5 km oblázková pláž, kamenitá pláž 300 m.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Pergola

Od moře 100 m
Kapacita 9 osob

Cena od 45 €

Apartmány Nena ( Ugljan - Kukljica)

Náš dům se nachází v Ugljan Kukljica na. Jsme daleko od města asi 3 km. Apartmány se nacházejí v blízkosti moře 10 metrů od pláže. Na pláži je v přední části domu (skalnaté a písečné). V přední části domu je parkoviště. Na pláži jsou k dispozici lehátka stoly a sprchový kout. Apartmány jsou vybaveny satelitní TV přijímačů a Wi-Fi připojením k internetu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Nena

Od moře 10 m
Kapacita 11 osob

Cena od 50 €

Apartmán Senija ( Ugljan - Kukljica)

2 ložnice pohodlný apartmán se dvěma ložnicemi, kuchyní, obývacím pokojem, koupelna. Byt má vlastní parkoviště a nachází se v přízemí. 15 metrů od moře a pláže.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Senija

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

Cena na vyžádání

Rekreační dům Stara Frajla ( Ugljan - Kukljica)

Rekreační dům Stará Frajla je nově zrekonstruovaný 100 let starý kamenný dům v centru města Kukljica. Kukljica je malebná obec v jihovýchodní části ostrova Ugljan. Toto místo nabízí vše, co potřebujete pro relaxační dovolenou. Dům Stara Frajla nabízí ideální dovolenou pro každého, kdo hledá klidné a intimní prostor pro rodinu. Na druhé straně za 5 minut chůze Můžete být v centru všeho dění ve vesnici. - Ložnice s vanou, Dětská postýlka na vyžádání -bedroom s patrovou špatné - válendu v jídelně - pohovce s dvojitým špatné v obývacím pokoji - otevřený koncept obývacího pokoje - koupelna s vířivou vanou - dobře vybavená kuchyň (myčka, trouba, mikrovlnná trouba ) - terasa soukromé parkoviště - wi-fi připojení k internetu

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Stara Frajla

Od moře 10 m
Kapacita 5 osob

Cena od 100 €

Apartmány Milo Kukljica Ugljan ( Ugljan - Kukljica)

Apartmány jsou pro 2,3,4 osoby. Mají 1 ložnici s manželskou postelí (2 osoby), obývací pokoj a kuchyň jsou 18 m2 a mají dvě lůžka, balkon s výhledem na záliv v Kukljica, pláž, borový les. Všechny apartmány jsou 2 + 2, ale dva nebo tři osoby jsou pronajaty za nižší cenu. Hned vedle této nejbližší pláže se nachází několik pláží, které se rozkládají na oblázkových skalnatých plážích. Písek Sabuša je díky zátokám vhodný pro menší děti.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Milo Kukljica Ugljan

Od moře 10 m
Kapacita 12 osob

Cena od 30 €

Turistický průvodce - Ugljan - Kukljica

Ugljan - Kukljica  - Erb Kukljica je malebné turistické a rybářské městečko v hrabství Zadaru v Chorvatsku. Je situován v jihovýchodní části ostrova Ugljan, v blízkosti průlivu Ždrelac, kde most spojuje ostrov Pašman s Ugljan. Stejně jako všechny ostrovních míst, Kukljica se nachází na východním pobřeží ostrova a je oddělen od pevniny Zadar kanálu. Na druhé straně kanálu jsou historické město Zadar a Sukošan. Staré město jádro, které je zdobena původními starými kamennými domy s středomořské architektury, se nachází v krásném zálivu a dobře chráněný přístav plný rybářských a výletních lodí, jachet a plachetnic. Na druhé straně zálivu je rekreační středisko Zelena Punta. Ubytování je nabízeno v jednom hotelu a četné a různorodé soukromé ubytování v apartmánech a pokojích v soukromých domech. Písečné pláže Sabuša, Kostanj, Zelena Punta, i Jelenica se rozkládá na obou stranách ostrova ve stínu starých borových lesů. Beach Sabuša ačkoliv na západní straně ostrova Ugljan, je velmi dobře přístupný a je jen pár kilometrů od Kukljica. V zátoce Kostanj je cenná historická památka, kde je obnoven starý křesťanský kostel svatého Jeronýma ze 13. století. Procházka podél pobřeží je skutečným potěšením pro všechny milovníky přírody, klidu a čistého vzduchu, zejména poloostrově Zelena Punta, které jsou pokryty hustými borovicovými lesy. Jedinečnou turistickou atrakcí v Kukljici je tradiční procesí lodí, který se koná každý rok na 5. srpna na svátek Panny Marie Sněžné. Socha Panny Marie Sněžné je doprovázen procesí stovek malých i velkých lodí, které přitahuje mnoho zvědavých návštěvníků a hostů. Návštěva ostrov Ugljan a Kukljica a relaxovat na jedné z mnoha písečných pláží a strávit nezapomenutelnou letní dovolenou. Vyhledávat soukromé ubytování v Kukljica na Ugljan. Apartmány, pokoje a prázdninové domy levnější až o 40%, a to bez nákladných agenturní poplatky. Vítejte na Kukljica!

Ugljan - Kukljica Předpověď počasí