Apartmány a ubytování v soukromí Ugljan - Kukljica

Kukljica je malebné turistické a rybářské městečko v hrabství Zadaru v Chorvatsku. Je situován v jihovýchodní části ostrova Ugljan, v blízkosti průlivu Ždrelac, kde most spojuje ostrov Pašman s Ugljan. Stejně jako všechny ostrovních míst, Kukljica se nachází na východním pobřeží ostrova a je oddělen od pevniny Zadar kanálu. Na druhé straně kanálu jsou historické město Zadar a Sukošan. Staré město jádro, které...

Seřadit podle:

1 recenzí - 5/5

Apartmány Sunce

Ugljan - Kukljica

Od moře 250 m
Kapacita 16 osob

od 40 €

Apartmán Anna

Ugljan - Kukljica

Od moře 100 m
Kapacita 5 osob

od 50 €

Apartmány Nena

Ugljan - Kukljica

Od moře 30 m
Kapacita 9 osob

od 50 €

1 recenzí - 5/5

Apartmány Pergola

Ugljan - Kukljica

Od moře 100 m
Kapacita 9 osob

od 60 €

Apartmány Milo Kukljica Ugljan

Ugljan - Kukljica

Od moře 10 m
Kapacita 12 osob

od 44 €

Apartmány Ante Gega

Ugljan - Kukljica

Od moře 10 m
Kapacita 6 osob

od 60 €

Apartmány Kukljica

Ugljan - Kukljica

Od moře 100 m
Kapacita 16 osob

od 100 €

1 recenzí - 5/5
Apartmány Sunce ( Ugljan - Kukljica)

Apartmány Sunce na ostrově Ugljan otevírají dveře do sezóny 2020! K dispozici jsou 3 apartmány: 1. Apartmán Sunshine: 6 + 2 osoby, 120 € za noc v sezóně a 100 € v sezóně před a po sezóně. 3 ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyň, jídelna, koupelna, krásná terasa. 2. Byt Sunrise: 2 + 2 osoby, 65 € za noc v sezóně a 60 € v před a po sezóně. 1x pokoj, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyň a jídelna, koupelna a velká terasa. 3. Byt Sunset: 2 + 2 osoby, 55 € za noc v sezóně a 50 € v před a po sezóně. 1x pokoj, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyň a jídelna, koupelna a malá terasa. Zcela nový! Toto je naše první sezóna. Všechny apartmány zahrnují TV, klimatizaci, internet, parkování a v domě je sdílená pračka. Ideální pro rodiny a přátele. 250 metrů od centra města a moře a 400 metrů od pláže. Doufám, že se uvidím celé toto léto

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Sunce

Od moře 250 m
Kapacita 16 osob

Cena od 40 €

Apartmán Anna ( Ugljan - Kukljica)

Apartmant se dvěma ložnicemi, pro rodinu s dětmi, poblíž borovice. Apartmant má výhled na moře a centrum města. Nově zrekonstruovaný apartmán s bezplatným parkovacím místem a možností grilování a venkovní solární sprchy. Nachází se ve městě Kukljica na ostrově Ugljan nedaleko letoviska Zelena Punta. Kukljica má mnoho krásných a čistých pláží, které jsou blízko apartmanu, a můžete se zde projet na kole a dlouhé procházky borovým lesem.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Anna

Od moře 100 m
Kapacita 5 osob

Cena od 50 €

Apartmány Nena ( Ugljan - Kukljica)

Kukljica, ostrov Ugljan, Zadar - Chorvatsko Apartmány Nena jsou 10 minut jízdy od přístavu trajektů. Když vystoupíte z trajektu, jeďte po silnici Kukljica - Tkon, projeďte Kali, dojeďte do Kukljice, ale nevstupujte na místo, ale pokračujte dál a jeďte asi 2 km. Dostanete se k mostu a nepřejdete ho, ale odbočíte vlevo, kde se nachází VILLA TESNA, a vpřed k moři, kde se nachází APARTMÁNY NENA. Parkování je zajištěno před domem Váš plechový mazlíček je po celou dobu na dohled a parkování je zajištěno. V domě jsou dva byty. BYT 1 (4 + 2) má 150 m2. Skládá se ze dvou ložnic s manželskou postelí + jedna přistýlka, obývacího pokoje s rozkládací pohovkou, jídelny a kuchyně se všemi spotřebiči. Vstup na velký balkon s posezením a jídelním stolem BYT 2 (2 + 1) má 38m2. Skládá se z ložnice, malé kuchyně, malé koupelny a jídelny se vstupem na balkon. Vítejte!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Nena

Od moře 30 m
Kapacita 9 osob

Cena od 50 €

1 recenzí - 5/5
Apartmány Pergola ( Ugljan - Kukljica)

Krásná 3-rodinný dům. V centru města Kukljica, 100 m od moře, 300 m od pláže. Společné: krásné zahradní rostliny a stromy. Venkovní sprcha, zahradní nábytek, gril, parkoviště v areálu. Obchod, potraviny, restaurace 100 m, písečná pláž 1,5 km oblázková pláž, kamenitá pláž 300 m.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Pergola

Od moře 100 m
Kapacita 9 osob

Cena od 60 €

Apartmány Milo Kukljica Ugljan ( Ugljan - Kukljica)

Apartmány jsou pro 2,3,4 osoby. Mají 1 ložnici s manželskou postelí (2 osoby), obývací pokoj a kuchyň jsou 18 m2 a mají dvě lůžka, balkon s výhledem na záliv v Kukljica, pláž, borový les. Všechny apartmány jsou 2 + 2, ale dva nebo tři osoby jsou pronajaty za nižší cenu. Hned vedle této nejbližší pláže se nachází několik pláží, které se rozkládají na oblázkových skalnatých plážích. Písek Sabuša je díky zátokám vhodný pro menší děti.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Milo Kukljica Ugljan

Od moře 10 m
Kapacita 12 osob

Cena od 44 €

Apartmány Ante Gega ( Ugljan - Kukljica)

Dům se nachází v Kukljici na ostrově Ugljan v samém centru Kukljice a má výhled na moře. Vhodné pro rodiny s dětmi. Dům obsahuje tři byty. Dva byty v přízemí (2+2) a jeden dvoupodlažní byt v prvním patře (4+2). Vítejte!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Ante Gega

Od moře 10 m
Kapacita 6 osob

Cena od 60 €

Apartmány Kukljica ( Ugljan - Kukljica)

Apartmány Kukljica se nachází na jadranském ostrově Ugljan. Nemovitost nabízí tři apartmány poskytující krásný výhled na moře a příjemnou rodinnou atmosféru. V přízemí jsou dva apartmány, první je apartmán s jednou ložnicí a druhý apartmán se dvěma ložnicemi. Nahoře ve druhém patře je byt se 3 ložnicemi. Všechny mají Wi-Fi, klimatizaci, TV s plochou obrazovkou a k dispozici soukromé parkoviště. Domácí mazlíčci nejsou povoleni. Parkování je zdarma a k dispozici na místě. Soukromý vchod. Na místě je k dispozici venkovní gril. WiFi a klimatizace jsou zdarma. Kouření není povoleno.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Kukljica

Od moře 100 m
Kapacita 16 osob

Cena od 100 €

Turistický průvodce - Ugljan - Kukljica

Ugljan - Kukljica  - Erb Kukljica je malebné turistické a rybářské městečko v hrabství Zadaru v Chorvatsku. Je situován v jihovýchodní části ostrova Ugljan, v blízkosti průlivu Ždrelac, kde most spojuje ostrov Pašman s Ugljan. Stejně jako všechny ostrovních míst, Kukljica se nachází na východním pobřeží ostrova a je oddělen od pevniny Zadar kanálu. Na druhé straně kanálu jsou historické město Zadar a Sukošan. Staré město jádro, které je zdobena původními starými kamennými domy s středomořské architektury, se nachází v krásném zálivu a dobře chráněný přístav plný rybářských a výletních lodí, jachet a plachetnic. Na druhé straně zálivu je rekreační středisko Zelena Punta. Ubytování je nabízeno v jednom hotelu a četné a různorodé soukromé ubytování v apartmánech a pokojích v soukromých domech. Písečné pláže Sabuša, Kostanj, Zelena Punta, i Jelenica se rozkládá na obou stranách ostrova ve stínu starých borových lesů. Beach Sabuša ačkoliv na západní straně ostrova Ugljan, je velmi dobře přístupný a je jen pár kilometrů od Kukljica. V zátoce Kostanj je cenná historická památka, kde je obnoven starý křesťanský kostel svatého Jeronýma ze 13. století. Procházka podél pobřeží je skutečným potěšením pro všechny milovníky přírody, klidu a čistého vzduchu, zejména poloostrově Zelena Punta, které jsou pokryty hustými borovicovými lesy. Jedinečnou turistickou atrakcí v Kukljici je tradiční procesí lodí, který se koná každý rok na 5. srpna na svátek Panny Marie Sněžné. Socha Panny Marie Sněžné je doprovázen procesí stovek malých i velkých lodí, které přitahuje mnoho zvědavých návštěvníků a hostů. Návštěva ostrov Ugljan a Kukljica a relaxovat na jedné z mnoha písečných pláží a strávit nezapomenutelnou letní dovolenou. Vyhledávat soukromé ubytování v Kukljica na Ugljan. Apartmány, pokoje a prázdninové domy levnější až o 40%, a to bez nákladných agenturní poplatky. Vítejte na Kukljica!

Ugljan - Kukljica Předpověď počasí