Apartmány a ubytování v soukromí Pag - Potočnica

Potočnica je malé turistické místo na ostrově Pag. Nachází se na severozápadní straně ostrova Pag mezi městem Novalja (ke kterému administrativně patří) a malým místem Lun, které je nejsevernější osadou na ostrově Pag. Potočnica je vzdálená pouhých 10 kilometrů od města Novalja. Potočnica je oáza zeleně obklopená staletými olivovými háji a bujnou středomořskou vegetací a oázou klidu a pohody, protože ani na...

Vybrané apartmány a soukromé ubytování Pag - Potočnica

Seřadit podle:

Rekreační dům Navalia

Pag - Potočnica

Od moře 150 m
Kapacita 6 osob

od 160 €

Apartmány MacAdams

Pag - Potočnica

Od moře 100 m
Kapacita 56 osob

od 40 €

Apartmány Bungalow Petrović

Pag - Potočnica

Od moře 100 m
Kapacita 6 osob

od 38 €

Apartmány Latković

Pag - Potočnica

Od moře 150 m
Kapacita 14 osob

od 55 €

Apartmán Villa Vanilla

Pag - Potočnica

Od moře 150 m
Kapacita 4 osob

od 69 €

Rekreační dům Navalia ( Pag - Potočnica)

Rekreační dům Navalia se nachází pouhých 200 m od pláže, v obci Potocnica, ideální místo pro klidnou a odpočinkovou dovolenou. Pokud chcete městské davy, jen 10 km odtud je Novalja a světoznámá pláž Zrce, takže Potocnica je skvělým výchozím bodem pro hosty, kteří chtějí prozkoumat ostrov Pag. Dům je moderně vyzdoben a vybaven pro příjemnou dovolenou až pro 6 hostů. Skládá se ze 3 ložnic s manželskou postelí, každá se satelitní TV a hosté mají k dispozici 2 koupelny se sprchou, z nichž jedna je umístěna v centrální části a druhá v přízemí spolu s dětskou hernou. je plně vybaven pro přípravu jídla, zatímco v jídelně je barový stůl a židle. V obývacím pokoji je satelitní TV a místo pro vaši dovolenou a centrální oblast je plně klimatizována. Dům je pokryt WiFi signálem. V přízemí je dětská herna s řadou her, dětský kulečníkový stůl, šipky, stolní fotbal a další deskové hry. Vedle herny je koupelna se sprchou a pračkou. Dům má velkou a prostornou terasu s posezením a výhledem na středomořskou zahradu. Hosté mají k dispozici zahradu s grilem, kde mohou připravovat čerstvé pokrmy pro rodinu a přátele, a doporučujeme jehněčí kotletky v rozmarýnové marinádě, které si můžete vybrat na zahradě. Z venkovního zařízení nabízí dům Navalia svým hostům stolní tenis, venkovní sprchu a 2 parkovací místa. Nejbližší menší obchod se nachází v Jakišnici, která je vzdálená 4 km, zatímco větší obchody, rybí trh a trh se nacházejí v Novalji, která je vzdálená 10 km.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Navalia

Od moře 150 m
Kapacita 6 osob

Cena od 160 €

Apartmány MacAdams ( Pag - Potočnica)

V teplém lůnu vidět, zdědí všechny požehnání Středomoří vlivům, ostrov Pag na vás čeká s otevřenou náručí, připraven vám vyprávět svůj příběh, projel s úžasně členité pobřeží ve všech jeho magické barvy a uklidňující zvuky ticha. Malebná krajina, dechberoucí ve své rozmanitosti, mírné klima, pohostinní a veselý duch hostitel bude svou dovolenou na ostrově Pag nezapomenutelným zážitkem. Po 15-ti minut jízdy trajektem z pevniny na ostrov, pohon přes neúrodné skalnatým terénem, ??budete pak se náhle objeví Novalja je turistickým centrem ostrova. Ale pokud budete pokračovat dál, směrem k severozápadní části ostrova, teprve pak uvidíte, proč jsme ti to příběh o Potocnica. Každý kámen, každý krok svědčí o bouřlivé historii tohoto regionu, který zanechal cennou kulturní a historické dědictví. Mezi mnoha archeologických nálezů a zůstává nejdůležitější je římský akvadukt z prvního století, ryté do kamene, pozůstatky tří raně křesťanské baziliky a relikviář ze IV. století. Pokladnice kulturního bohatství, atraktivní národní tanec s názvem náš způsob s jeho nádhernými kostýmy kreslí. Jako šňůra perel překrásných pláží obklopují Potocnica: Zrće, Caska, Straško, Trinćel, zlato a školka, který získal jeho čisté azurové moře. Stopy jejich štědrost, s níž příroda udělil na ostrově. Pod baldachýnem staletých olivovníků, v hlubokém tichu, najít místo pro sebe čas. V nádechem zelené a modré je čas v klidu. V teplém kolébce moře, chráněné před větrem, vzdát se na letní náladu. Možnost příjemnou dovolenou poskytne moderní turistické struktury Apartmány MacAdams v Potocnica, v bezprostřední blízkosti jsou četné. Krásné restaurace a vinné sklepy s bohatou nabídkou včetně slavného Pag sýr, domácí uzené šunky a vína a speciality z mořských plodů. MacAdams apartmány byly postaveny v roce 1996 a všechny pozitivní výsledky námořní a ostrovní architektury. Čtyřlůžkové apartmány, popraven s několika oblouky a romantickými terasami chráněna před sluncem, poskytují skutečnou atmosféru Středozemního moře.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány MacAdams

Od moře 100 m
Kapacita 56 osob

Cena od 40 €

Apartmány Bungalow Petrović ( Pag - Potočnica)

Bungalov v Potocnica, 9 km od Novalje, se dvěma bytu / studio, v každém 3 lůžky, satelitní TV, klimatizace, terasa, středomořské zahrady, klid a samotu

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Bungalow Petrović

Od moře 100 m
Kapacita 6 osob

Cena od 38 €

Apartmány Latković ( Pag - Potočnica)

Dům se třemi plně vybavenými a klimatizovanými apartmány. Každý apartmán má vlastní samostatnou terasu s výhledem na moře. Dům se nachází v blízkosti písečné pláže a je to jen deset minut jízdy autem od města Novalja a světově proslulé pláže Zrće.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Latković

Od moře 150 m
Kapacita 14 osob

Cena od 55 €

Apartmán Villa Vanilla ( Pag - Potočnica)

Villa Vanilla nabízí komfortní ubytování v bytě 86 m2 s výhledem na moře. Nachází se pouhých 150 metrů od písečné nebo skalnaté pláže. Vesnice Potocnica je vzdálená 10 km od Novalje. Byt se nachází v prvním patře se samostatným vchodem. Dům je obklopen 450 m2 středomořské zahrady. Dům se nachází v klidném prostředí a je vhodný pro klidnou rodinnou dovolenou. Kapacita apartmánu je 4 + 2 lůžka a skládá se z plně vybavené kuchyně, velkého obývacího pokoje, dvou ložnic, koupelny a dvou teras. Jedna terasa s výhledem na moře, Mali Lošinj a západ slunce a druhá terasa s výhledem na Velebit, dubový les a ranní svítání.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Villa Vanilla

Od moře 150 m
Kapacita 4 osob

Cena od 69 €

Turistický průvodce - Pag - Potočnica

Pag - Potočnica  - Erb Potočnica je malé turistické místo na ostrově Pag. Nachází se na severozápadní straně ostrova Pag mezi městem Novalja (ke kterému administrativně patří) a malým místem Lun, které je nejsevernější osadou na ostrově Pag. Potočnica je vzdálená pouhých 10 kilometrů od města Novalja. Potočnica je oáza zeleně obklopená staletými olivovými háji a bujnou středomořskou vegetací a oázou klidu a pohody, protože ani na vrcholu turistické sezóny zde nejsou žádné davy a přeplněné pláže. Je ideální pro příjemnou a idylickou rodinnou dovolenou, protože na okolních skalách jsou dvě krásné písečné zátoky a pláže (jedna z nich slavná pláž Kukurina) a mnoho skrytých a soukromých míst. Zde si můžete opravdu užít a relaxovat uprostřed křišťálově čistého Jaderského moře a s nádhernými západy slunce. Doporučujeme návštěvu Lunu a tisíciletí starých olivovníků a pro večerní výlety do nedaleké Novalje a samozřejmě světoznámé pláže Zrće. Ubytování v Potočnici je nabízeno výhradně v soukromých rodinných domech (apartmány, pokoje, prázdninové domy) jako součást soukromého rodinného ubytování a milí hostitelé vás srdečně přivítají a rádi vám ukáží všechna kouzla ostrova Pag. Vítejte v Potočnici na ostrově Pag!

Pag - Potočnica Předpověď počasí