Apartmány a ubytování v soukromí Tribanj

Tribanj je malé osídlení v kanálu Velebit na úpatí pohoří Velebit. Nachází se pouhých deset kilometrů severně od Starigradu Paklenica, do něhož patří administrativně. Tribanj - Kruščica, Šibuljina a Sv. Marija Magdalena jsou velmi malé rybářské a turistické střediska v hlubokých zátokách severozápadní části Riviéry Paklenica. Obyvatelé těchto malých osad byly zpočátku zabývající se rybolovem, ale s rozvojem...

Seřadit podle:

Apartmány Duboka Kruščica

Tribanj

Od moře 10 m
Kapacita 15 osob

od 40 €

Apartmány Vila Kata

Tribanj

Od moře 10 m
Kapacita 14 osob

od 40 €

Apartmán Jako

Tribanj

Od moře 300 m
Kapacita 12 osob

od 70 €

Apartmány Duboka Kruščica ( Tribanj)

Dům se třemi apartmány se nacházejí v Tribanj Kruščica, v blízkosti Starigrad Paklenica (asi 12 km od Starigrad Paklenica). Nachází se 30 km od výjezdu z dálnice Záhřeb-Split. Nachází se 13 km od Národního parku Paklenica, místo proslulé mezi horolezci. 60 km od Zadaru, historické a kulturní město v jižním Chorvatsku. Dům má tři nové byty pro 4-6 osoby. To se nachází 40 m od pláže, v klidné a přirozené místo. Tato část Chorvatska je známá pro svou původní krásu a jedinečnou atmosférou. Toto místo je ideální pro ty, kteří milují hory a moře. Apartmány jsou komfortní, moderní a dobře vybavené. Všechny jsou vybavené klimatizací, TV se satelitním příjmem. Naši zákazníci se mohou spolehnout na naše přátelství a ochotu pomáhat kdykoliv během svého pobytu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Duboka Kruščica

Od moře 10 m
Kapacita 15 osob

Cena od 40 €

Apartmány Vila Kata ( Tribanj)

Vila má dvě velké a pohodlné nové byty pro velké rodiny nebo více lidí. Byt 1 je vhodný pro 4-6 osob se nachází na severní straně. Skládá se z kuchyně, obývací pokoj, ložnici a koupelnu. Apartmán 2 je vhodný pro 6-8 osob s výhledem na moře s výhledem na pláž. Skládá se z kuchyně, obývací pokoj, dvě ložnice a koupelna. Kuchyňky jsou vybaveny příbory a nádobím, trouba, odšťavňovač, mixér, varnou konvicí a vodními chladiči. Využívání internetu a klimatizaci. V koupelně je sprchový kout. Před sezona Cena za osobu: 20 EUR. Cena v sezóně: ??Za osobu 30 eur. V těsné blízkosti národního parku Paklenica Starigrad je ideální pro výlety i pro turisty a ty, kteří ji chtějí a mohou se stát. Welcome těšíme se na setkání s Vámi !!!!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Vila Kata

Od moře 10 m
Kapacita 14 osob

Cena od 40 €

Apartmán Jako ( Tribanj)

Nemůžete jen poslouchat městský hluk a žít v rušném každodenním životě? Dopřejte si dovolenou, kterou si zasloužíte a namočte se do krásného modrého moře, cítte vítr, vůni borovic a sluneční paprsky na tváři :) Zažijte nezapomenutelné kouzlo malé rybářské vesnice na úpatí Velebitského kanálu, koupala se vlnami moře a přináší vám dokonalé vzpomínky.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Jako

Od moře 300 m
Kapacita 12 osob

Cena od 70 €

Turistický průvodce - Tribanj

Tribanj  - Erb Tribanj je malé osídlení v kanálu Velebit na úpatí pohoří Velebit. Nachází se pouhých deset kilometrů severně od Starigradu Paklenica, do něhož patří administrativně. Tribanj - Kruščica, Šibuljina a Sv. Marija Magdalena jsou velmi malé rybářské a turistické střediska v hlubokých zátokách severozápadní části Riviéry Paklenica. Obyvatelé těchto malých osad byly zpočátku zabývající se rybolovem, ale s rozvojem cestovního ruchu, nabízejí apartmány a pokoje jako součást soukromého ubytování. Tribanj je ideálním místem pro klidnou rodinnou dovolenou v přírodním prostředí, protože v letní sezóně není žádná masová turistika, doprava ani lidé. Moře je velmi čisté a je opravdu potěšením plavat v Jaderském moři s výhledem na krásný ostrov Pag. Z Tribanje je horská cesta k Ljubotić, idylické vesnici na hoře Velebit, kde můžete vidět a zažít tradiční způsob života. Nedaleko se nachází také slavný Národní park Paklenica, který potěší všechny milovníky přírody čistým vzduchem, horským podnebím a úchvatnými skalami. Strávit dovolenou ve velmi klidném prostředí malého Tribanje a rezervovat si ideální apartmán, pokoj nebo rekreační dům přímo s majiteli ubytování. Vítejte v Tribanj!

Tribanj Předpověď počasí