Apartmány a ubytování v soukromí Tribanj

Tribanj je malé osídlení v kanálu Velebit na úpatí pohoří Velebit. Nachází se pouhých deset kilometrů severně od Starigradu Paklenica, do něhož patří administrativně. Tribanj - Kruščica, Šibuljina a Sv. Marija Magdalena jsou velmi malé rybářské a turistické střediska v hlubokých zátokách severozápadní části Riviéry Paklenica. Obyvatelé těchto malých osad byly zpočátku zabývající se rybolovem, ale s rozvojem...

Seřadit podle:

Apartmány Luka

Tribanj

Od moře 10 m
Kapacita 14 osob

od 100 €

Apartmány Duboka Kruščica

Tribanj

Od moře 50 m
Kapacita 15 osob

na vyžádání

Apartmán Jako

Tribanj

Od moře 300 m
Kapacita 12 osob

od 70 €

Apartmány Luka ( Tribanj)

Byty jsou nově postavené. Každý apartmán je vybaven krásnou koupelnou, velkou šatní ložnicí, kuchyní s obývacím pokojem a velkou terasou s výhledem na moře. Dům má velkou soukromou pláž, kde jsou také stoly a židle. Hned vedle pláže je také velký gril. Jsme příjemná a milující rodina, která hostuje od roku 2013, ale letos jsme upgradovali další dvě aprtments. Dům se nachází v klidné vesnici s několika domy. Velebitská brána je vzdálená 5 km a je odtud vidět Velebitský kanál a zadarské souostroví. 10 km odtud je národní park Paklenica známý pro horolezectví, cyklistiku a pěší turistiku.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Luka

Od moře 10 m
Kapacita 14 osob

Cena od 100 €

Apartmány Duboka Kruščica ( Tribanj)

Dům se třemi apartmány se nachází v Tribanj Krušcica, v blízkosti Starigrad Paklenica (asi 12 km od Starigrad Paklenica). Nachází se 30 km od sjezdu z dálnice Záhřeb-Split. Nachází se 15 km od národního parku Paklenica, místa známého mezi horolezci. 60 km od Zadaru, historického a kulturního města v jižním Chorvatsku. Dům má tři nové apartmány pro 4-6 osob. Nachází se 50 m od pláže, na klidném a přírodním místě. Tato část Chorvatska je známá svou nedotčenou krásou a jedinečnou atmosférou. Toto místo je ideální pro ty, kteří milují hory a moře. Apartmány jsou pohodlné, moderní a dobře vybavené. Každý je vybaven klimatizací a satelitní TV. Naši zákazníci se mohou spolehnout na naše přátelství a ochotu kdykoli během vašeho pobytu pomoci.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Duboka Kruščica

Od moře 50 m
Kapacita 15 osob

Cena na vyžádání

Apartmán Jako ( Tribanj)

Nemůžete jen poslouchat městský hluk a žít v rušném každodenním životě? Dopřejte si dovolenou, kterou si zasloužíte a namočte se do krásného modrého moře, cítte vítr, vůni borovic a sluneční paprsky na tváři :) Zažijte nezapomenutelné kouzlo malé rybářské vesnice na úpatí Velebitského kanálu, koupala se vlnami moře a přináší vám dokonalé vzpomínky.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Jako

Od moře 300 m
Kapacita 12 osob

Cena od 70 €

Turistický průvodce - Tribanj

Tribanj  - Erb Tribanj je malé osídlení v kanálu Velebit na úpatí pohoří Velebit. Nachází se pouhých deset kilometrů severně od Starigradu Paklenica, do něhož patří administrativně. Tribanj - Kruščica, Šibuljina a Sv. Marija Magdalena jsou velmi malé rybářské a turistické střediska v hlubokých zátokách severozápadní části Riviéry Paklenica. Obyvatelé těchto malých osad byly zpočátku zabývající se rybolovem, ale s rozvojem cestovního ruchu, nabízejí apartmány a pokoje jako součást soukromého ubytování. Tribanj je ideálním místem pro klidnou rodinnou dovolenou v přírodním prostředí, protože v letní sezóně není žádná masová turistika, doprava ani lidé. Moře je velmi čisté a je opravdu potěšením plavat v Jaderském moři s výhledem na krásný ostrov Pag. Z Tribanje je horská cesta k Ljubotić, idylické vesnici na hoře Velebit, kde můžete vidět a zažít tradiční způsob života. Nedaleko se nachází také slavný Národní park Paklenica, který potěší všechny milovníky přírody čistým vzduchem, horským podnebím a úchvatnými skalami. Strávit dovolenou ve velmi klidném prostředí malého Tribanje a rezervovat si ideální apartmán, pokoj nebo rekreační dům přímo s majiteli ubytování. Vítejte v Tribanj!

Tribanj Předpověď počasí