Apartmány a ubytování v soukromí Vrlika

Vrlika je malé město ve vnitrozemí Dalmácii v Chorvatsku. Je umístěna na 470 m nad mořem na okraji Vrlika pole na úpatí pohoří Svilaja a Dinara a v blízkosti řeky Cetiny. V městských pramenů přítok řeky Cetiny, streamování CESMA. Vrlika má velmi příjemné mikroklima vytvářené smícháním sub-středomořské podnebí s kontinentálním - horské klima díky své geografické poloze. Tato specifická mikroklima je vhodný...

Seřadit podle:

Pokoj Pansion Leda

Vrlika

Od moře 10 km
Kapacita 5 osob

na vyžádání

Pokoj Pansion Leda ( Vrlika)

Leda, Vrlika se nachází v krásné surronded s Greenhills s výhledem k dispozici obývací pokoj s TV, kuchyň, dvě dvoulůžkové ložnice, dvě koupelny, velký uspořádané parkovišti, gril, telefon, možnost pobytu domácích zvířat.

Kategorizace Kategorizace - Pokoj Pansion Leda

Od moře 10 km
Kapacita 5 osob

Cena na vyžádání

Turistický průvodce - Vrlika

Vrlika  - Erb Vrlika je malé město ve vnitrozemí Dalmácii v Chorvatsku. Je umístěna na 470 m nad mořem na okraji Vrlika pole na úpatí pohoří Svilaja a Dinara a v blízkosti řeky Cetiny. V městských pramenů přítok řeky Cetiny, streamování CESMA. Vrlika má velmi příjemné mikroklima vytvářené smícháním sub-středomořské podnebí s kontinentálním - horské klima díky své geografické poloze. Tato specifická mikroklima je vhodný pro lidi, kteří mají potíže s respiračním onemocněním. Historie města začíná v 7. století, kdy Chorvaté přišli do této oblasti a vytvořili vesnici v blízkosti pramene řeky Cetiny. Vrlika je výborným výchozím bodem pro všechny ty, kteří mají rádi dobrodružství a přírodu. Některé z nabízených aktivit jsou turistiky, cykloturistiky, fotografie jeep safari, horolezectví, jízda na koni, plavby lodí, lov a rybolov. Hledat byty a levné ubytování v soukromí v Vrlika. Vítejte na Vrlika!

Vrlika Předpověď počasí