Apartmány a ubytování v soukromí Brač - Selca a Sumartin

Selce je vesnice v jihovýchodní části ostrova Brač, a centrum obce Selce. Obec Selce se skládá z vesnice Novo Selo, Sumartin, Povlja a Selacki vesnic. Nachází se ve vnitrozemí ostrova, asi 1 km od moře, Selce je známý pro své domácí potraviny (jehněčí maso, sýry, víno, med) a bohatou škálu okouzlujících restaurací a vysoce kvalitních bytů a rekreačních objektů. Sumartin je malebné městečko ležící v jedné ze zátok...

Vybrané apartmány a soukromé ubytování Brač - Selca a Sumartin

Seřadit podle:

Apartmány Slavka i Luka

Brač - Selca a Sumartin

Od moře 100 m
Kapacita 4 osob

od 50 €

Rekreační dům Štambuk

Brač - Selca a Sumartin

Od moře 10 m
Kapacita 9 osob

od 130 €

Rekreační dům Kety

Brač - Selca a Sumartin

Od moře 200 m
Kapacita 4 osob

od 80 €

Apartmány Punta

Brač - Selca a Sumartin

Od moře 100 m
Kapacita 9 osob

od 40 €

Rekreační dům Margita

Brač - Selca a Sumartin

Od moře 200 m
Kapacita 6 osob

od 110 €

Apartmán Sumartin

Brač - Selca a Sumartin

Od moře 10 m
Kapacita 8 osob

od 140 €

Apartmán Jurebrac

Brač - Selca a Sumartin

Od moře 80 m
Kapacita 6 osob

od 70 €

Apartmán Dvi palme

Brač - Selca a Sumartin

Od moře 3.5 km
Kapacita 5 osob

na vyžádání

Apartmány Slavka i Luka ( Brač - Selca a Sumartin)

Apartmány Slavko a Luka se nacházejí v Sumartinu na ostrově Brač. Apartmány mají přibližně 62 m2. Každý apartmán má terasu s krásným výhledem. Velký dvůr s krytou garáží.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Slavka i Luka

Od moře 100 m
Kapacita 4 osob

Cena od 50 €

Rekreační dům Štambuk ( Brač - Selca a Sumartin)

Dům se nachází v centru klidné rybáře a turistické obci. Je to jen 5 m od moře a 30 metrů od nejbližšího baru restaurace, tržní nebo kávy. Dům má velké nádvoří, ve kterém si můžete posedět a vychutnat skvělé západy slunce, zatímco hledí na celou vesnici a krásné zátoky, ve kterém se obec nachází. Byt je určen pro 4 osoby, má dvě ložnice, kuchyň, koupelna, obývací pokoj s jídelním stolem a balkonem. Celý dům je z kamene a kombinování, že moderní technologie poskytuje vynikající okolní pro velkou dovolenou. V přední části domu je velký gril a velký stůl, který můžete použít po celou dobu. Hned vedle nich je velká zahrada naplněný citroníky, mandarinky a oranžové stromů a vinné révy, které poskytují dostatek odstíny během dne a ovoce s bohatou chutí, které si můžete libovolně vyzvednout. Obec je spojena s Makarskou přes trajektem, stejně je nedaleký Supetar spojena s Split. V bytě se nachází pouhých 100 metrů od místa portu. Také tam je silnice, která spojuje celý ostrov, který můžete použít k prohlídce ostrova tím, že auto v místním pronájmu automobilu. Bezprostřední blízkost pláže a čisté moře, klid a mír ve středu obce, spousta restaurací a kaváren v blízkém okolí, jedinečná místní potraviny, snadná dostupnost autem od Makarské nebo Splitu, aby toto místo jedinečné místo, kde strávit svou dovolenou!

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Štambuk

Od moře 10 m
Kapacita 9 osob

Cena od 130 €

Rekreační dům Kety ( Brač - Selca a Sumartin)

V klidné části malé rybářské vesnice Sumartin je krásný dům Kety. Obklopený zelení, oliv a bylinek (levandule, ruzmain). Dům se nachází 300 m od moře. Kapacita domu je dvě ložnice se dvěma koupelnami, kuchyní a velkým obývacím pokojem. V přední části domu je terasa pro relaxaci a krásnou zahradou. Dům je samostatná jednotka - se nachází v přízemí. Pokud chcete klidnou dovolenou se zvukem zpěvu ptáků nás navštívit! Vítejte!

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Kety

Od moře 200 m
Kapacita 4 osob

Cena od 80 €

Apartmány Punta ( Brač - Selca a Sumartin)

Byty Tonsic se nacházejí v Sumartin prostor obklopený borovicemi a pláže, která je jen 100 m od vily. Je to jen půl kilometru od trajektového přístavu a autobusového nádraží. Asi půl kilometru od nejbližších restaurací a obchodů. Protože tam není místo mimo městského hluku, naši hosté mohou skutečně relaxovat a odpočinout si od vaší každodenní rutiny. Villa byl velmi pěkný a postavený z bílého kamene z Brač, v přední části domu, vnitřní nádvoří s parkovacími místy.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Punta

Od moře 100 m
Kapacita 9 osob

Cena od 40 €

Rekreační dům Margita ( Brač - Selca a Sumartin)

Dům Margita ideální volbou pro každého, kdo hledá pro úplnou relaxaci v krásném přírodním prostředí Středozemního moře a užívat si křišťálově čisté vody. Je obklopen nedotčenou borovice lesní a domorodé květiny vám dá klid, soukromí a odpočinek od ruchu. Centrum města s restauracemi a supermarketem je jen 100 m daleko a moře a pláže jsou 200 m. Dům je zařízen kombinací moderního a starožitného nábytku a skládá se z ložnice s manželskou postelí, ložnice s jedním single a jedna manželská postel, koupelna a WC. Kuchyň, jídelna a obývací pokoj mají přístup na prostornou terasu (3x9 m), kde můžete jíst, ale také užívat slunce a přirozený stín. Pohovka v obývacím pokoji může být, pokud je to nutné, aby se rozpustil do manželskou postelí. Sumartin je malé, malebné rybářské vesnice na jihovýchodním cípu ostrova Brač spojen přímý, denní trajekt od Makarské. Autobusové linky ho připojit k jiným místům na ostrově, a je proto Bol a Zlatni rat pouhých 20 km. Pouze Sumartin má čtyři pláže se sprchami a pronajmout loď můžete zajít do jedné z nedalekých zátok

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Margita

Od moře 200 m
Kapacita 6 osob

Cena od 110 €

Apartmán Sumartin ( Brač - Selca a Sumartin)

Byt k pronájmu Sumartin je ubytování s možností vlastního stravování se nachází v Sumartin. K dispozici je bezplatné Wi-Fi připojení k internetu. Ubytování vám poskytne TV, terasou a satelitními kanály. K dispozici je plně vybavená kuchyň s myčkou a mikrovlnnou troubou. V koupelně je také přijít s vanou nebo sprchou. Můžete si vychutnat výhled na moře povahu a místo příjemného dojmu

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Sumartin

Od moře 10 m
Kapacita 8 osob

Cena od 140 €

Apartmán Jurebrac ( Brač - Selca a Sumartin)

Ubytování pro 6 osob, parkování, Kotvení lodí, klimatizace, bezdrátové připojení.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Jurebrac

Od moře 80 m
Kapacita 6 osob

Cena od 70 €

Apartmán Dvi palme ( Brač - Selca a Sumartin)

Apartmán DVI Palme se nachází ve velkém rodinném domě. To má samostatný vchod a společná zahrada. Byt se skládá ze 2 ložnic, z nichž jedna obsahuje manželskou postel a druhý dvěma samostatnými lůžky, sociální zařízení, kuchyň, balkon a hala. Vedle domu je prostorné parkoviště. Dům se nachází na samém konci malé klidné vesnice. Ideální místo pro odpočinout od stresu každodenního života. Moře je jen 4 km. Hostitelé jsou velmi přátelští. Bude stát k dispozici pro další informace a služby. Díky nabídce ubytování je také možné uspořádání pro servírování jídla. Navštivte naše malé vesnice a dostat se do přírody.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Dvi palme

Od moře 3.5 km
Kapacita 5 osob

Cena na vyžádání

Turistický průvodce - Brač - Selca a Sumartin

Brač - Selca a Sumartin  - Erb Selce je vesnice v jihovýchodní části ostrova Brač, a centrum obce Selce. Obec Selce se skládá z vesnice Novo Selo, Sumartin, Povlja a Selacki vesnic. Nachází se ve vnitrozemí ostrova, asi 1 km od moře, Selce je známý pro své domácí potraviny (jehněčí maso, sýry, víno, med) a bohatou škálu okouzlujících restaurací a vysoce kvalitních bytů a rekreačních objektů. Sumartin je malebné městečko ležící v jedné ze zátok v jihovýchodní části ostrova a nachází se jen 3 km od Selce. Byla založena v roce 1646, kdy uprchlíci od pobřeží Makarské přistál v zálivu útěku před Turky. Obyvatelé Od té doby byly věnovány rybolovu, obchodu a loďařství. Dokonce i dnes provozuje malou loděnici. Dnes, v Sumartin žije 620 obyvatel a hospodářské zaměstnání je zemědělství, vinařství, pěstování oliv, rybolov a cestovní ruch. Sumartin je velmi dobře spojen s pevninou trajektovou linkou Sumartin - Makarska která vede 5x denně během turistické sezóny. Nedaleko Sumartin existuje několik mírových a klidných zátok (Rasotica, Zukovik, Radovnja, Studená, Zvirje a Spilice) s písečnými a oblázkovými plážemi. Spousta slunce, krásné pláže a křišťálově čisté vody jsou neodolatelnou draw pro všechny návštěvníky Sumartin. Zachovalá příroda, bohatá kuchyně a pohostinnost garantovat kvalitu dovolených strávených zde. Apartmány, pokoje, levné ubytování v soukromí v Selce a Sumartin. Vítejte na Selce a Sumartin na ostrově Brač!

Brač - Selca a Sumartin Předpověď počasí