Apartmány a ubytování v soukromí Promajna

Promajna je malé město v Split-Dalmácie County, který se nachází mezi Baška Voda a Makarska. Promajna byl postaven v 17. století jako vesnice rybářů a farmářů, který byl urovnán obyvatelé nedaleké Bast a Podgora. Od poloviny minulého století, to se vyvinulo do turistického letoviska s moderními domy, vily a byty. Promajna se vyznačuje dlouhými oblázky pláže a křišťálově čistého Jaderského moře což z něj činí...

Seřadit podle:

Apartmány Stella Maris

Promajna

Od moře 250 m
Kapacita 20 osob

od 60 €

Apartmány Haus Veronika

Promajna

Od moře 10 m
Kapacita 25 osob

od 40 €

Apartmány Radojkovic

Promajna

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

od 75 €

Apartmány Snježana Bilić

Promajna

Od moře 200 m
Kapacita 6 osob

na vyžádání

Apartmány Villa Tri palme

Promajna

Od moře 150 m
Kapacita 3 osob

od 30 €

Apartmány Mira

Promajna

Od moře 300 m
Kapacita 8 osob

od 35 €

Apartmány Stella Maris ( Promajna)

Apartmány Zoran se nacházejí asi 250m od pláže v Promajně. Dům apartmány Zoran se skládá z několika apartmánů pro 2, 4 a 6 osob. V prvním a druhém patře jsou dva studiové apartmány pro 2 osoby a jeden apartmán pro 4 osoby. Ve třetím patře je byt 4 + 2 s krásným výhledem na moře. Všechny apartmány mají klimatizaci, satelitní TV a bezdrátový internet. Dům je vhodný pro skupiny přátel nebo větší rodiny.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Stella Maris

Od moře 250 m
Kapacita 20 osob

Cena od 60 €

Apartmány Haus Veronika ( Promajna)

Promajna na Makarské riviéře, 60 km jižně od Splitu, malé a klidné místo s téměř 230 obyvateli, v jedné z nejkrásnějších oblastí Dalmácie. Je to jen 6 km od města Makarska a autobusového nádraží. Letiště ve Splitu je asi 80 km daleko. Byt se nachází asi 10m od moře, jen pár kroků od oblázkové pláže o délce 6 km, která je také jednou z nejdelších pláží v Chorvatsku. Nedotčená příroda okolních pohoří Biokovo nabízí četné příležitosti pro sportovní a volnočasové aktivity. Promajna je ideálním místem pro klidnou relaxaci. Je zvlášť vhodný pro rodiny s malými dětmi díky své krásné jemně svažité pláži. Apartmán s balkonem, pohodlnou koupelnou a fantastickým výhledem na moře. Byt je od pláže oddělen pouze promenádou.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Haus Veronika

Od moře 10 m
Kapacita 25 osob

Cena od 40 €

Apartmány Radojkovic ( Promajna)

Vítejte na splnění slunce a moře, zdroj života, místo relaxace. Čistý vzduch, a jemný vánek navíc obohacení kyslíkem, sestoupí z pohoří Biokovo, přes zelených borovic, olivovníků a vinic, na bílých písečných pláží a zátok promajske mísí s vůní křišťálově čistého moře. Radojković Apartmány se nachází na pláži, vhodný pro rodiny s malými dětmi ...

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Radojkovic

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

Cena od 75 €

Apartmány Snježana Bilić ( Promajna)

Naše 2 Studio apartmány nabízejí ubytování pro 4 osoby. Apartmány mají velké balkony s výhledem na moře s kuchyňským koutem a jídelním stolem. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, satelitní TV, WI-FI. K dispozici je parkoviště v přední části bytu. Promajna se nachází 3 km od městečka Baška Voda a 5 km od Makarské, dost daleko od shonu a přesto v blízkosti zábavy a legrace. Pláž je vzdálena 150 m od hotelu. Výlety: Ostrov Brač, Hvar: Split Dubrovník 80 km Krka, 60 km, Omiš 30 Plitvická ..

Kategorizace Kategorizace - Apartmány  Snježana Bilić

Od moře 200 m
Kapacita 6 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Villa Tri palme ( Promajna)

Apartmány Tri Palme se nacházejí na Makarské riviéře, na úpatí hory Biokovo, v malé turistické vesničce Bratuš. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Apartmá a apartmány v Tri Palme mají kuchyňský kout s jídelním koutem a vlastní koupelnu se sprchou. Mají také balkon s výhledem na moře. K vybavení patří také kabelová TV, rychlovarná konvice, lednice a sporák. Oblázková pláž s mnoha vodními sporty je odtud vzdálena pouhých 300 metrů. Každý den se pořádají výlety lodí do Brače a na Hvar. Během léta jsou často organizovány rybářské noci a hosté si mohou pochutnat na místních jídlech a vínech s tradiční hudbou. K Bašce Vodě vede 3,5 km dlouhá přímořská promenáda. Obchody, kavárny a restaurace najdete jen 300 metrů od apartmánů Tri Palme. Místní autobusová zastávka je vzdálená pouhých 500 metrů a na letiště ve Splitu je to 70 km. Kyvadlová doprava je k dispozici za příplatek. Město Makarska je 5 km daleko.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Villa Tri palme

Od moře 150 m
Kapacita 3 osob

Cena od 30 €

Apartmány Mira ( Promajna)

Apartmány MIRA se skládají ze 2 studio apartmány pro 4 osoby. Nachází se v přízemí rodinného domu, asi 250 m od hlavní pláže. Každý apartmán má vlastní parkovací místo před bytem. Kromě standardního kompletního vybavení v obou apartmánech je zde také pračka. Apartmán A4 je také vybaven myčkou nádobí. Každý apartmán má 1 ložnici s manželskou postelí oddělenou závěsem. V obývacím pokoji jsou 2 přistýlky. Apartmány se nacházejí vedle sebe, a to je ideální pro dvě rodiny, které chtějí zůstat spolu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Mira

Od moře 300 m
Kapacita 8 osob

Cena od 35 €

Turistický průvodce - Promajna

Promajna  - Erb Promajna je malé město v Split-Dalmácie County, který se nachází mezi Baška Voda a Makarska. Promajna byl postaven v 17. století jako vesnice rybářů a farmářů, který byl urovnán obyvatelé nedaleké Bast a Podgora. Od poloviny minulého století, to se vyvinulo do turistického letoviska s moderními domy, vily a byty. Promajna se vyznačuje dlouhými oblázky pláže a křišťálově čistého Jaderského moře což z něj činí ideální místo pro klidnou a příjemnou dovolenou činí, zejména pro rodiny s malými dětmi. Promajna má několik restaurací, pizzerií a kaváren, které často pracují pouze během letní turistické sezóny, kdy se koná příležitostné zábavné akce jako rybářského večer. Blízkost Makarskou a Baška Voda poskytuje hostům a turisty s dalšími zařízení, jako jsou různé sportovní aktivity a noční život. Vyhledávat cenově dostupné ubytování v soukromí v Promajna. Vítejte na Promajna!

Promajna Předpověď počasí