Apartmány a ubytování v soukromí Podgora

Podgora je malé město a obec se nachází v samém srdci Dalmácie a je nedílnou součástí oblíbeného Makarské riviéře. Díky své výhodné poloze, místo je velmi brzy osídleno a byl poprvé zmíněn v 16. století. Obyvatelé Podgora historicky praktikuje plachtění a rybaření, a od poloviny minulého století cestovního ruchu má důležitou roli v ekonomice. Mírné klima po celý rok je předpokladem pro příjemnou letní dovolenou...

Vybrané apartmány a soukromé ubytování Podgora

Seřadit podle:

Apartmán Lidija

Podgora

Od moře 150 m
Kapacita 6 osob

od 50 €

Apartmány Roščić

Podgora

Od moře 100 m
Kapacita 12 osob

od 50 €

Rekreační domy Stone house Pivčevi

Podgora

Od moře 3.5 km
Kapacita 5 osob

od 50 €

Apartmány Denise Podgora

Podgora

Od moře 100 m
Kapacita 10 osob

na vyžádání

Pokoje Villa Mario

Podgora

Od moře 300 m
Kapacita 19 osob

od 40 €

Rekreační dům Luxury Home Dioniz

Podgora

Od moře 300 m
Kapacita 6 osob

od 100 €

Apartmány Sapunarić

Podgora

Od moře 100 m
Kapacita 11 osob

na vyžádání

Rekreační dům Villa Alegra

Podgora

Od moře 2.5 km
Kapacita 6 osob

na vyžádání

Apartmány Marina

Podgora

Od moře 60 m
Kapacita 8 osob

na vyžádání

Apartmány Krzanic

Podgora

Od moře 20 m
Kapacita 12 osob

od 55 €

Apartmán Nikolina

Podgora

Od moře 50 m
Kapacita 6 osob

na vyžádání

Rekreační dům Tolusic

Podgora

Od moře 1.5 km
Kapacita 12 osob

od 250 €

1 recenzí - 5/5

Apartmán Seafront Studio Apartment + Balcony

Podgora

Od moře 20 m
Kapacita 2 osob

od 30 €

Rekreační dům Nina

Podgora

Od moře 2 km
Kapacita 4 osob

od 60 €

Apartmán Java 1&2

Podgora

Od moře 150 m
Kapacita 8 osob

na vyžádání

Apartmány Lendić

Podgora

Od moře 200 m
Kapacita 20 osob

na vyžádání

Apartmány Ćošković

Podgora

Od moře 200 m
Kapacita 12 osob

na vyžádání

Apartmány MARINO

Podgora

Od moře 150 m
Kapacita 15 osob

od 40 €

Apartmány Villa Podgorka

Podgora

Od moře 30 m
Kapacita 30 osob

od 40 €

Apartmán Njavro

Podgora

Od moře 70 m
Kapacita 4 osob

od 35 €

Apartmán Lidija ( Podgora)

Bytový dům v roce 2001 Nachází se na výjezdu z Podgory. Byt je na zemi Podlaží a je moderně zařízený. Nedaleko jsou olivovníky a vedle Balkon je oranžový strom To dává Fresh AIR a kdy Teploty jsou vysoké.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Lidija

Od moře 150 m
Kapacita 6 osob

Cena od 50 €

Apartmány Roščić ( Podgora)

KAŽDÝ BYT MÁ SAMOSTATNÝ VSTUP PODLE SOCIÁLNÍCH DISTANCÍCH OPATŘENÍ (BEZ SPOLEČNÉ RECEPCE, SPOLEČENSKÁ MÍSNOST NEBO PŘEDSIN). Vážení hosté. Nabízíme Vám nezapomenutelnou dovolenou v perle Dalmácie - Podgora. Máme tradici poskytování služeb nad 50 let a velký počet našich hostů se každoročně vrací, což je naším velkým přínosem. Apartmány Roščić se nacházejí v nejatraktivnější části Podgory v hotelové zóně. Blízkost pláže, promenády, obchodu, kostela, vodních sportů atd. Nás činí obzvláště zajímavým pro všechny kategorie návštěvníků. Díky naší výhodné poloze nepotřebujete během svého pobytu v Podgora auto. Apartmány jsou zcela nové s moderními interiéry, klimatizované, s bezdrátovým připojením k internetu, soukromým parkovištěm, v případě potřeby dětské postýlky atd. Apartmány jsou pronajímány po celý rok. Po dohodě zajistíme dopravu z letiště do bytu. Vítejte.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Roščić

Od moře 100 m
Kapacita 12 osob

Cena od 50 €

Rekreační domy Stone house Pivčevi ( Podgora)

Dům je kompletně zrekonstruován v tradičním dalmatském stylu tak, aby vyhovoval vašim potřebám, během prázdninového pobytu vás určitě ukradnou vaše srdce a duše. Byl postaven v roce 1706 a vyhořel během napoleonské invaze. Dům byl v roce 2008 znovu přestavěn majitelem. Dům má 2 ložnice, 2 koupelny, plně vybavenou kuchyň, satelitní TV, klimatizaci, terasu a terasu. Pokoje jsou prostorné, kamenné, vybavené kvalitním dřevěným nábytkem pro vaše pohodlí. Dům nabízí skutečně relaxační atmosféru a nachází se v oblasti plné starých kamenných domů obklopených olivovníky, zahradami, borovými lesy a vinicemi. Majitel vám při příjezdu vypráví příběh domu. Nachází se ve staré vesnici Podgora, 4 km od pláže a centra města. Klidný, tichý a útulný s nádherným výhledem na nedaleké ostrovy a moře a západ slunce na památku. Spousta cyklistických a turistických tras a přístup do přírodního parku Biokovo (1762 m nad mořem). Turistické stezky jsou označeny. Přístup na parkoviště k dispozici 40 m od domu Majitel je přístupný 24/7 telefonicky a snadno k dispozici, aby pomohl s jakýmikoli potřebami ke zlepšení jejich pobytu pro hosty. Host si bude dům užívat úplně sám. Majitel žije na jiném místě, ale je k dispozici na telefonu, aby vám pomohl a průvodce

Kategorizace Kategorizace - Rekreační domy Stone house Pivčevi

Od moře 3.5 km
Kapacita 5 osob

Cena od 50 €

Apartmány Denise Podgora ( Podgora)

Srdečně vítáme v Apartments Denise! Apartmány se nacházejí v Podgora - srdci Makarské riviéry, jedné z nejkrásnějších a nejoblíbenějších prázdninových destinací v Chorvatsku. Nachází se v nejatraktivnější části letoviska, v hotelové zóně, jen 2 minuty od pláže a promenády lemované kavárnami a restauracemi; přesto daleko od shonu Apartmány Denise jsou - Vaše perfektní volba od časného jara do pozdního podzimu. Všechny vzdušné apartmány jsou vkusně zařízené a dobře vybavené, klimatizované a mají bezplatné Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a soukromé parkoviště. Přijeďte a užijte si koupání v smaragdových vodách Jadranu, opalování na bílých plážích, užijte si vodní sporty všeho druhu nebo se vydejte na dlouhé procházky podél pobřežních cest nebo dobře značených naučných stezek pohoří Biokovo. Místa UNESCO Split, Trogir, Dubrovnik a Mostar lze snadno navštívit. Medugorje také. Rezervujte hned - budete si to zamilovat!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Denise Podgora

Od moře 100 m
Kapacita 10 osob

Cena na vyžádání

Pokoje Villa Mario ( Podgora)

Villa Mario se nachází v klidné části malého přímořského městečka Podgora. Pouhé dvě minuty od centra města a krásných oblázkových pláží. Pokoje jsou dobře vybavené, každý má balkon, TV / sat, klimatizaci-topení, vlastní koupelnu a lednici. Parkování je na místě a zcela zdarma. Snídaně je v ceně - formou bufetu. U nás je možné koupit domácí olivový olej, domácí džemy, domácí brandy. Podgora se nachází nedaleko Splitu, Dubrovníku, kaňonu řeky Cetiny a krásného národního parku Biokovo, takže si můžete zkrátit dovolenou jednodenními výlety. Pláže jsou široké, prostorné a oblázkové vhodné pro děti.

Kategorizace Kategorizace - Pokoje Villa Mario

Od moře 300 m
Kapacita 19 osob

Cena od 40 €

Rekreační dům Luxury Home Dioniz ( Podgora)

Rekreační dům Dioniz se nachází v Podgora, jednom z nejkrásnějších měst na Makarské riviéře. Pokud si chcete užít oázu u Jaderského moře, jsme tou správnou volbou. Prázdninový dům Dioniz se nachází v poklidném sousedství s vlastní příjezdovou cestou, garáží a dalším parkovacím místem, je klimatizovaný a pokrytý WI-FI. Může ubytovat 6 osob, má k dispozici 2 ložnice, z nichž jedna má vířivku. Výhled je naprosto úžasný, můžete vidět moře, přístav Podgora a centrum starého města. Dům má koupelnu, samostatné WC a malou prádelnu. Pokusili jsme se vybavit celý dům moderním nábytkem, který je zvýrazněn v jídelně a obývacím pokoji, TV s velkou obrazovkou se satelitními programy. Plně vybavená kuchyň má vše, co potřebujete k přípravě svých oblíbených jídel, ale k dispozici je také venkovní gril. Podgora je krásné město, bohaté na malé zátoky a písečné pláže s čistým modrým mořem. Jen kilometr severně se nachází národní přírodní park Biokovo, který stojí za návštěvu, procházky, cykloturistiku nebo dokonce piknik. Nezapomeňte na Makarskou, rozkošné město plné historie a kultury, které vás zanechá dech. Podgora nabízí denní výlety na okolní ostrovy Riviera, můžete vyzkoušet řadu vodních sportů, nebo se můžete vydat na rafting na divoké vodě v řece Cetině v Omiši. Pokud si přejete, můžeme vše uspořádat, stačí přijít a strávit tu nejlepší dovolenou.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Luxury Home Dioniz

Od moře 300 m
Kapacita 6 osob

Cena od 100 €

Apartmány Sapunarić ( Podgora)

Sapunaric apartmány mají nabízet dva byty: výhled na moře, klimatizace, parkování, Wi-Fi. Kniha cenově dostupné ubytování v Podgora na Makarské riviéře.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Sapunarić

Od moře 100 m
Kapacita 11 osob

Cena na vyžádání

Rekreační dům Villa Alegra ( Podgora)

Krásná Rekreační dům, jen pro vás ... Nachází se ve staré vesnici, 2,5 km od moře, Villa Alegra vám nabízí jedinečný zážitek z Středozemního moře, jak to kdysi bylo. Byl postaven v roce 1902 a kompletně zrekonstruován v roce 2009, rekreační dům vám nabízí 115 m2 čisté pohodlí. Co bylo kdysi starý zřícenina, byl uznán vlastníky jako velký potenciál pro dovolenou, která zůstane vždy mít na paměti. Villa Alegra není jen tři ložnice + tři koupelny dům, ale je krásně zdobené v klasickém stylu, s nádechem Středomoří, budete určitě baví a chtějí se vrátit. Přízemí se skládá z velké ložnice, s kuchyní a koupelnou. Na druhé straně přízemí je další ložnice, v samostatném zařízení, s vlastním sociálním zařízením. První patro se skládá z velkého obývacího pokoje, kuchyň, jídelna, koupelna a ložnice. Zahradní nábytek je ve dvoře, kde otevřený gril je také k dispozici. Dům je vhodný pro 6 osob. Kuchyňky jsou plně vybaveny: * Elektrický sporák * Lednice a digestoř * Mrazicí box 15 L * Mikrovlnná trouba * Kavovar TV a satelit jsou v obytných místnostech, jako v přízemí ložnici. První patro a podlažích ložnice jsou klimatizovaný vzduch. V roce 2 koupelny, pračky jsou také k dispozici. Parkování pro dvě auta je na pozemku, a 1 domácí zvíře.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Villa Alegra

Od moře 2.5 km
Kapacita 6 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Marina ( Podgora)

Apartmány Marina je ideálním místem pro klidnou a odpočinkovou dovolenou, která se nachází v klidné lokalitě v druhé řadě od pláže, ale blízko do města, moře, pláže a všech hlavních turistických atrakcí, jen 30 m od Villa Nedika. Všechny naše apartmány jsou s výhledem na moře. Apartmány jsou vybaveny: klimatizace, internet zdarma, SAT TV, mikrovlnka, varná konvice a další potřebné vybavení. U každého apartmánu je jedno parkovací místo vedle našeho domu. Všechny apartmány mají vlastní vchod. Je zde možnost využití grilování.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Marina

Od moře 60 m
Kapacita 8 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Krzanic ( Podgora)

Podgora je turistickým a rybář místo se nachází těsně pod impozantní pohoří Biokovo, na Makarské riviéře, která je, pro jistotu, nejkrásnější část pobřeží Jaderského moře. Podgora, 10 km jižně od Makarské, má oblázkové pláže ve stínu starých borovic. Nedotčená příroda kolem Podgora je podobný jako u malé části Eden. Podgora je ideálním místem pro přijetí krátké výlety do Splitu, Dubrovníku, Sanctuary Medjugorje nebo na nejbližší ostrovy ostrovy Hvar, Brač a Korčula. Přestože se nachází v centru obce, našeho domu je výhled na moře. Supermarkety a malé tržiště, s Ecco čerstvého ovoce a zeleniny, jsou v blízkosti domu. Parkovací místo pro Vaše auto je vyhrazeno na veřejném parkovišti. Hideaway pláže na nahých plavců jsou na dosah ruky (500 m), stejně jako možnost hrát tenis, potápění, pronájem kol, pronájem lodí, plachtění, rybí piknik, nebo horolezectví. Pokud preferujete noční život, můžete navštívit open air disco klub v Podgora nebo v Makarské. Pro gourmans, nejlepší restaurace je třetí dům daleko od nás. Naše zbrusu nové apartmány (3 hvězdy) jsou vybaveny klimatizací, satelitní TV, za poplatek bezdrátové připojení k internetu a plně vybavenou kuchyň. Apartmány jsou 20 m od betonová pláž, 100 m od oblázkové pláže a 600 m od oblázkové pláže ve stínu borovic.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Krzanic

Od moře 20 m
Kapacita 12 osob

Cena od 55 €

Apartmán Nikolina ( Podgora)

Apartmány jsou nově zrekonstruované s veškerým potřebným vybavením pro příjemnou a pohodovou dovolenou!

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Nikolina

Od moře 50 m
Kapacita 6 osob

Cena na vyžádání

Rekreační dům Tolusic ( Podgora)

Kamenný dům ve starém Podgora na chorvatském pobřeží nabízí překrásný výhled na dalmatské ostrovy Hvar, Brač a poloostrov Pelješac. Na úpatí národního parku Biokovo, 300 metrů nad mořem ve venkovském prostředí náš zrekonstruovaný sotne dům je ideálním místem pro dovolenou. 5 pokojů pro 12 osob (3 dvoulůžkové pokoje a 2 třílůžkové pokoje), velká zahrada s grilem a parkovací místa pro 6 aut, dalmatin hostinec v majetku nabízejí veškeré základní podmínkou pro nezapomenutelný čas v Podgora. Na druhé straně naše pozice pouhých 5 km od města Makarska a 2 km od nejkrásnějších pláží v Chorvatsku zavolat pro zábavu a zábavu. Minimální délka pobytu 6 dnů. Cena za den 01.05- 30.06. 250 € / den. 01.07-15.07 300 € / 15.07-15.08. 350 € / 15.08-15.09. 300 € / 15.09.-15.10. 250 € /

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Tolusic

Od moře 1.5 km
Kapacita 12 osob

Cena od 250 €

1 recenzí - 5/5
Apartmán Seafront Studio Apartment + Balcony ( Podgora)

Tento studiový apartmán má ideální polohu pouhých 20 metrů od moře. Po dni prozkoumání kouzla místní oblasti si hosté mohou vychutnat relaxační drink na soukromém balkonu, jak slunce klesá. V otevřeném prostoru obývacího pokoje s manželskou postelí mohou být pohodlně ubytováni dva hosté. V pokoji je také TV s plochou obrazovkou a ze dveří na balkon je dostatek přirozeného světla. V druhém rohu najdete dobře vybavený kuchyňský kout a stůl a židle. V koupelně najdete ručníky. Byt má skvělou polohu na dalmatském pobřeží, pouhých 50 metrů od nejbližší pláže. Je to 20 minut jízdy do nádherné přírodní scenérie parku Prirode Biokovo, kde se nachází horský průsmyk Sveti Jure. V okruhu 5 minut chůze od apartmánu najdete několik restaurací a barů, kde si hosté mohou po dopoledním slunění odpočinout a relaxovat s odpoledním občerstvením. Do Makarské je to 15 minut jízdy a do Splitu za hodinu a 15 minut autem.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Seafront Studio Apartment + Balcony

Od moře 20 m
Kapacita 2 osob

Cena od 30 €

Rekreační dům Nina ( Podgora)

Krásném malý kamenný domek houseideal pro relaxion a mediterian expiriance, s výhledem na pobřeží Jaderského moře. Ve druhém patře je ložnice s klimatizací, v prvním patře další pokoj s sdružování gauč vhodný pro 2 osoby. V přízemí je kuchyň s jídelním stolem a malou koupelnu s pračkou. Za domem je malý gril zahrada s posezením. Vedle domu se nachází stará willage kostel ze 19. století (All Saints). Na další krásné pláže je poebby abaout 2,5 km. Těšíme se na vaši arrivall, a přejeme vám pleasand zůstat!

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Nina

Od moře 2 km
Kapacita 4 osob

Cena od 60 €

Apartmán Java 1&2 ( Podgora)

Apartmány se nacházejí v rodinném domě a skládá se ze dvou dvoulůžkových pokojů - každý pokoj má klimatizaci a balkon (v Javě 2 jižně pokoj má balkon s, zatímco sever plus přistýlka pro 5. osobu), koupelna s WC, kuchyň Hodinu -TV, Wi-Fi. Apartmány jsou prostorné, mají přibližně 75-80 m2. Časté používání prostor pro grilování, který je oddělený od bytu. Apartmány jsou napojeny na velkou terasu, která je ideální pro 2 rodiny (s je stejný terasa vstoupil do jednoho dalšího bytu). Přístup k domu je povoleno autem. Hlídané parkoviště se nachází asi 180 m od hotelu. Apartmány jsou od promenády a pláže cca 150 m.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Java 1&2

Od moře 150 m
Kapacita 8 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Lendić ( Podgora)

V domě se nachází několik bytů. Apartmány jsou vybaveny balkonem a výhledem na moře. K dispozici je Wi-Fi, parkování, barbecue. Dům je v květin a zeleně, velmi příjemnou dovolenou. Hostitelé jsou velmi přátelští.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Lendić

Od moře 200 m
Kapacita 20 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Ćošković ( Podgora)

Naše apartmány jsou umístěny u vchodu do Podgory, v ne tak hlučné oblasti, a je vhodný pro rodinnou dovolenou. Nový byt v novostavbě, který je vybaven moderním nábytkem s cílem zajistit příjemný pobyt pro naše návštěvníky. Kamenná fasáda a přirozený stín na dvoře dát typickou dalmatskou atmosféru. V areálu se nachází kousek od moře, pláže, centra a obchodů. Bezprostřední blízkost lesa a olivovníky zaručit svěží a čistý vzduch, a turistické stezky mohou vychutnat krásný výhled na moře, ostrovů a hor.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Ćošković

Od moře 200 m
Kapacita 12 osob

Cena na vyžádání

Apartmány MARINO ( Podgora)

Apartmány MARINO mají tři apartmány. Rezervujte levné ubytování v Podgora.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány MARINO

Od moře 150 m
Kapacita 15 osob

Cena od 40 €

Apartmány Villa Podgorka ( Podgora)

Villa Podgorka 4 * je kompletně zrekonstruována v roce 2017. Vila má 6 apartmánů 2 + 2 a 2 studio apartmány. Apartmány jsou moderně zařízené a plně vybavené. Vila se nachází v centru města, v blízkosti pláže a všech atrakcí v místě. Personál vily splní všechna vaše přání a učiní Vaší dovolenou nezapomenutelnou.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Villa Podgorka

Od moře 30 m
Kapacita 30 osob

Cena od 40 €

Apartmán Njavro ( Podgora)

Náš byt se nachází v centru místa na klidném a klidném místě. Pláž je 70 m daleko a nejbližší obchod 50 m. Nabízíme vám příjemné a čisté místo k pobytu, vybavené vším, co potřebujete pro dovolenou. Nabízíme bezplatné Wi - Fi, TV, dvě klimatizace se samostatnými ovladači a hlídané parkoviště. Kuchyň je vybavena sporákem, troubou, lednicí, malým mrazákem a rychlovarnou konvicí. Také, pokud potřebujete něco jiného, pokusíme se vám pomoci. Byt má samostatný vchod a malý balkon s částečným výhledem na moře. Byt je pro 4 osoby, ale může ubytovat 5 osob.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Njavro

Od moře 70 m
Kapacita 4 osob

Cena od 35 €

Turistický průvodce - Podgora

Podgora  - Erb Podgora je malé město a obec se nachází v samém srdci Dalmácie a je nedílnou součástí oblíbeného Makarské riviéře. Díky své výhodné poloze, místo je velmi brzy osídleno a byl poprvé zmíněn v 16. století. Obyvatelé Podgora historicky praktikuje plachtění a rybaření, a od poloviny minulého století cestovního ruchu má důležitou roli v ekonomice. Mírné klima po celý rok je předpokladem pro příjemnou letní dovolenou se spoustou slunce, ale je také vhodný pro dovolenou v mírném zimním období. Během letních měsíců, Podgora pořádá řadu akcí a oslav, jako rybářských nocí, folklórní večery... Toto místo je rájem pro ty, kteří chtějí strávit svou dovolenou daleko od městského shonu, obklopen středomořskou vegetací, krásné pláže a křišťálově čisté moře , Sportovní a rekreační činnosti možné Podgora je fotbal, basketbal, volejbal, tenis, cyklistika, turistika, potápění, plachtění a jiné vodní aktivity. Ať už se rozhodnete strávit dovolenou v jednom z hotelů známých, nebo v jedné z mnoha bytů a penzionů, určitě strávit nezapomenutelnou dovolenou v Podgora. Apartmány, pokoje a rekreační domy v Podgora. Obrátit přímo na vlastníky ubytování v soukromí a ušetřit až 40%. Vítejte na Podgora!

Podgora Předpověď počasí