Apartmány a ubytování v soukromí Drašnice

Drašnice je malá vesnice ležící v obci Podgora v Chorvatsku. To se nachází jen deset kilometrů jižně od Makarské. Dnes to má populaci jen přes tři sta obyvatel. Jméno Drasnice pocházel z trnitých duchů, který se vyskytuje hojně v širší oblasti Dalmácie. Život v oblasti kolem Drašnici vzkvétal od starověku, a pozůstatky hmotné kultury v této oblasti jsou datovány až 8000 let zpět v historii. Co dělá konkrétní Drasnice...

Seřadit podle:

1 recenzí - 2.0/5

Apartmány The Power Of Adriatic Sea

Drašnice

Od moře 10 m
Kapacita 24 osob

od 50 €

Apartmány ANTONELA

Drašnice

Od moře 150 m
Kapacita 19 osob

od 20 €

1 recenzí - 2.0/5
Apartmány The Power Of Adriatic Sea ( Drašnice)

Apartmani Jadranské moře Nalaze se svega 5 m od moře, ideální pro odměny i opuštanje. Ispred objekta možete uživati ​​na našich velikostí terénů nad samim morem i predivnom plažom, u hladovin tamarisa i svježini morskog zraka uživajte se na jeho nejmilijši uši, ispijanju kava, čitanju knjiga, roštiljanju, romantic večerama i šumu morskih valova ..Objekt raspolaže s 5 apartmana (A2 + 1) (A2 + 2) (A2 + 2) (A2 + 3) (A5 + 2) Svi apartmani imaju terase s pogledom na more i plažu. Parkování je zajištěno. Další informace najdete na adrese ..

Kategorizace Kategorizace - Apartmány The Power Of Adriatic Sea

Od moře 10 m
Kapacita 24 osob

Cena od 50 €

Apartmány ANTONELA ( Drašnice)

Vítejte v našich apartmánech Antonela. Apartmány se nacházejí v klidné části města, v blízkosti centra. Naše apartmány jsou velmi pohodlné a vybavené veškerým vybavením potřebným pro dovolenou. Naše místo Drašnice oplývá bohatou zelenou přírodou, křišťálově čistým mořem a krásnou. Je to malá pobřežní rybářská vesnice, která je ideální pro rodinnou dovolenou. V naší domácnosti, kromě laskavosti hostitelů a které jsou hostům k dispozici po celou dobu pobytu, nabízíme také prodej čerstvých ryb, olivového oleje, vína, brandy a domácího průměru. Těšíme se na každé setkání s našimi hosty a ujišťuji vás, že budete mít příjemné ubytování a dovolenou.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány ANTONELA

Od moře 150 m
Kapacita 19 osob

Cena od 20 €

Turistický průvodce - Drašnice

Drašnice  - Erb Drašnice je malá vesnice ležící v obci Podgora v Chorvatsku. To se nachází jen deset kilometrů jižně od Makarské. Dnes to má populaci jen přes tři sta obyvatel. Jméno Drasnice pocházel z trnitých duchů, který se vyskytuje hojně v širší oblasti Dalmácie. Život v oblasti kolem Drašnici vzkvétal od starověku, a pozůstatky hmotné kultury v této oblasti jsou datovány až 8000 let zpět v historii. Co dělá konkrétní Drasnice jsou dokonale zachovalé kamenné domy zemědělců a obchodníků, kteří žili v nich až do velkého zemětřesení z roku 1962. Ten stejný rok, začali stavět dálnice Jadran, který dovolil pro pohyb obyvatelstva pobřežních oblastí. Současně město zkušeností rychlým rozvojem cestovního ruchu díky své krásné písečné pláže a křišťálově čisté vody. Místní obyvatelstvo bylo vždy pracujících v zemědělství a rybolovu, a dnes je jejich hlavní činností je cestovní ruch. Drasnice nabízí svým hostům pestrou a pohodlné ubytování v pokojích a apartmánech v rodinných domů. Návštěva Drasnice a relaxovat v tomto krásném a klidném středomořskou atmosférou a klimatu. Obraťte se direcly vlastníky ubytování v Drasnice. Vítejte na Drašnice!

Drašnice Předpověď počasí