Apartmány a ubytování v soukromí Drašnice

Drašnice je malá vesnice ležící v obci Podgora v Chorvatsku. To se nachází jen deset kilometrů jižně od Makarské. Dnes to má populaci jen přes tři sta obyvatel. Jméno Drasnice pocházel z trnitých duchů, který se vyskytuje hojně v širší oblasti Dalmácie. Život v oblasti kolem Drašnici vzkvétal od starověku, a pozůstatky hmotné kultury v této oblasti jsou datovány až 8000 let zpět v historii. Co dělá konkrétní Drasnice...

Seřadit podle:

Apartmány The Power Of Adriatic Sea

Drašnice

Od moře 10 m
Kapacita 24 osob

od 35 €

Apartmány ANTONELA

Drašnice

Od moře 150 m
Kapacita 19 osob

od 20 €

Apartmán Jereb

Drašnice

Od moře 50 m
Kapacita 4 osob

od 45 €

Apartmány Visković

Drašnice

Od moře 10 m
Kapacita 8 osob

od 50 €

Apartmány Valentino

Drašnice

Od moře 10 m
Kapacita 6 osob

od 40 €

Apartmány The Power Of Adriatic Sea ( Drašnice)

Apartmani Jadranské moře Nalaze se svega 5 m od moře, ideální pro odměny i opuštanje. Ispred objekta možete uživati ​​na našich velikostí terénů nad samim morem i predivnom plažom, u hladovin tamarisa i svježini morskog zraka uživajte se na jeho nejmilijši uši, ispijanju kava, čitanju knjiga, roštiljanju, romantic večerama i šumu morskih valova ..Objekt raspolaže s 5 apartmana (A2 + 1) (A2 + 2) (A2 + 2) (A2 + 3) (A5 + 2) Svi apartmani imaju terase s pogledom na more i plažu. Parkování je zajištěno. Další informace najdete na adrese ..

Kategorizace Kategorizace - Apartmány The Power Of Adriatic Sea

Od moře 10 m
Kapacita 24 osob

Cena od 35 €

Apartmány ANTONELA ( Drašnice)

Vítejte v našich apartmánech Antonela. Apartmány se nacházejí v klidné části města, v blízkosti centra. Naše apartmány jsou velmi pohodlné a vybavené veškerým vybavením potřebným pro dovolenou. Naše místo Drašnice oplývá bohatou zelenou přírodou, křišťálově čistým mořem a krásnou. Je to malá pobřežní rybářská vesnice, která je ideální pro rodinnou dovolenou. V naší domácnosti, kromě laskavosti hostitelů a které jsou hostům k dispozici po celou dobu pobytu, nabízíme také prodej čerstvých ryb, olivového oleje, vína, brandy a domácího průměru. Těšíme se na každé setkání s našimi hosty a ujišťuji vás, že budete mít příjemné ubytování a dovolenou.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány ANTONELA

Od moře 150 m
Kapacita 19 osob

Cena od 20 €

Apartmán Jereb ( Drašnice)

Drasnice malém městečku nedaleko Makarské, klidné a tiché místo, ideální pro dovolenou. Apartmány jsou 50 m2 (2 +2) a jsou pěkně zařízeny. terasa s výhledem na moře. Klimatizace, mikrovlnná trouba, TV, internet ...

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Jereb

Od moře 50 m
Kapacita 4 osob

Cena od 45 €

Apartmány Visković ( Drašnice)

Apartmány Viskovic se nacházejí v malém místě v blízkosti moře, s názvem Drasnice v blízkosti města Makarska. Oba apartmány mají klimatizaci, internet zdarma, TV, parkování zdarma a balkon s výhledem. Nebýt jakékoliv nejasnosti, apartmány jsou umístěny v druhé řadě, takže se podívat na ulici, a byt ve třetím patře má výhled na moře. Apartmány se nachází v centru města, vzdálenost od pláže max. 20 metrů a jsou umístěny v blízkosti všech hlavních zařízení, jako Konzum (na trhu), pekárna a několik barů a restaurací. Nabízíme dva apartmány: jeden menší a druhý větší. Menší apartmán se nachází ve třetím patře, jedno patro pro 4 osoby (2 pokoje, kuchyň, koupelna, balkon, parkování). Větší Byt se nachází v prvním a druhém patře domu, on je na dvou podlažích pro 6 osob, (tam jsou 2 ložnice, kuchyň, obývací pokoj, kde mohou být dva lidé ubytovány na přistýlce, 2 koupelny, 2 balkony a parkování zdarma). Vaši hostitelé jsou vám k dispozici po celou dovolenou a zajistit vám příjemný pobyt. Také máme speciální úložný prostor pro všechny vaše věci, které nemají místo v bytech. Pokud se vám líbí čistý horský vzduch, vůně soli v dopoledních hodinách, a dostatek slunce po celý den apartmánů Viskovic jsou tím pravým místem pro vás!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Visković

Od moře 10 m
Kapacita 8 osob

Cena od 50 €

Apartmány Valentino ( Drašnice)

Apatrtments Valentino se nachází pouhých 7 metrů od moře. Před budovou se nachází velká terasa na pláži, kterou hosté mohou využít na opalování, odpočinek ve stínu slunečníků, čtení oblíbené knihy, pití oblíbeného nápoje nebo dokonce romantickou večeři. Objekt nabízí ubytování ve dvou jednotkách. Jednotka č. 1 je přizpůsobena pro 4 osoby a sestává ze 2 ložnic, 2 koupelen, obývacího pokoje, jídelny a kuchyně s balkonem. Jednotka č. 2 je vhodná pro 2 osoby a sestává z kuchyně, jídelny, koupelny a ložnice s balkonem. Hosté mají možnost pronajmout si lodní, jet nebo kánoi. Také pokud zůstávají déle než 7 dní, mají k dispozici bezplatnou loď s hodinovou dopravou. Hosté mají naprosté soukromí a klid, ale mohou je kdykoliv mít k dispozici pro jakoukoliv pomoc.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Valentino

Od moře 10 m
Kapacita 6 osob

Cena od 40 €

Turistický průvodce - Drašnice

Drašnice  - Erb Drašnice je malá vesnice ležící v obci Podgora v Chorvatsku. To se nachází jen deset kilometrů jižně od Makarské. Dnes to má populaci jen přes tři sta obyvatel. Jméno Drasnice pocházel z trnitých duchů, který se vyskytuje hojně v širší oblasti Dalmácie. Život v oblasti kolem Drašnici vzkvétal od starověku, a pozůstatky hmotné kultury v této oblasti jsou datovány až 8000 let zpět v historii. Co dělá konkrétní Drasnice jsou dokonale zachovalé kamenné domy zemědělců a obchodníků, kteří žili v nich až do velkého zemětřesení z roku 1962. Ten stejný rok, začali stavět dálnice Jadran, který dovolil pro pohyb obyvatelstva pobřežních oblastí. Současně město zkušeností rychlým rozvojem cestovního ruchu díky své krásné písečné pláže a křišťálově čisté vody. Místní obyvatelstvo bylo vždy pracujících v zemědělství a rybolovu, a dnes je jejich hlavní činností je cestovní ruch. Drasnice nabízí svým hostům pestrou a pohodlné ubytování v pokojích a apartmánech v rodinných domů. Návštěva Drasnice a relaxovat v tomto krásném a klidném středomořskou atmosférou a klimatu. Obraťte se direcly vlastníky ubytování v Drasnice. Vítejte na Drašnice!

Drašnice Předpověď počasí