Apartmány a ubytování v soukromí Zaostrog

Zaostrog je turistické město v obci Gradac na Jadranu v jižní Dalmácii v Chorvatsku. Skládá se ze dvou částí, starší části umístěné pod strmé a mohutné vápencové útesy pohoří Biokovo a novější části se nachází podél pobřeží Jaderského moře. Starý Františkánský klášter Panny Marie dominuje prostor pro více než pět století. Uvnitř kláštera je otevřeno muzeum, etnologické sbírka, galerie a rozsáhlá...

Vybrané apartmány a soukromé ubytování Zaostrog

Seřadit podle:

Apartmány RIVA

Zaostrog

Od moře 10 m
Kapacita 6 osob

od 60 €

Apartmány Julijana

Zaostrog

Od moře 150 m
Kapacita 9 osob

od 40 €

Apartmány Ostrog - Zaostrog

Zaostrog

Od moře 100 m
Kapacita 26 osob

od 40 €

Apartmány Villa Sofia

Zaostrog

Od moře 200 m
Kapacita 8 osob

od 12 €

Apartmány File

Zaostrog

Od moře 10 m
Kapacita 8 osob

od 75 €

Apartmány Jakić

Zaostrog

Od moře 20 m
Kapacita 7 osob

na vyžádání

Apartmány Pirak

Zaostrog

Od moře 10 m
Kapacita 6 osob

od 25 €

Rekreační dům Pirak 2

Zaostrog

Od moře 30 m
Kapacita 4 osob

od 70 €

Apartmán BM

Zaostrog

Od moře 20 m
Kapacita 4 osob

od 60 €

Apartmány Bevanda

Zaostrog

Od moře 200 m
Kapacita 20 osob

na vyžádání

Apartmány RIVA ( Zaostrog)

Apartmány Riva se nacházejí v Zaostrogu na Makarské riviéře. Krásná oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je asi deset metrů od bytu. Nedaleko jsou obchody, restaurace, pekařství, cukrárna

Kategorizace Kategorizace - Apartmány RIVA

Od moře 10 m
Kapacita 6 osob

Cena od 60 €

Apartmány Julijana ( Zaostrog)

Byt A4 (+2) je velký, pohodlný, klimatizovaný, dobře vybavený prostor, celková plocha přibližně 100 m², celé první patro se samostatným vchodem až pro 6 osob. V bytě jsou dvě ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj se dvěma pohovkami, kuchyň, jídelna, pohovka, dvě prostorné koupelny a velká krytá terasa na jižní straně s výhledem na moře. V bytě jsou čtyři klimatizační jednotky, TV, Wi-Fi připojení na internet zdarma, gril a soukromé parkoviště. Byt A2 (+1) je komfortní, klimatizovaný byt v přízemí domu o velikosti 30 m² pro ubytování pro 2 osoby (+1), sestává z ložnice s manželskou postelí, koupelny, plně vybavené kuchyně s jídelním stolem a rozkládací pohovka. V přední části bytu je velká krytá terasa. V bytě je klimatizace, TV, Wi-Fi připojení na internet zdarma, gril a soukromé parkoviště.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Julijana

Od moře 150 m
Kapacita 9 osob

Cena od 40 €

Apartmány Ostrog - Zaostrog ( Zaostrog)

Zaostrog je turistická destinace ve střední Dalmácii, která se nachází v atraktivní Makarské riviéře známé svými kilometry oblázkových pláží obklopených hustými borovými lesy. Zaostrog je 32 km od Makarské. Toto turistické letovisko bylo osídleno již od starověku a jeho hospodářskou základnou bylo kdysi zemědělství a rybářství. Avšak kvůli kráse pobřeží a velkému počtu soukromých ubytování se Zaostrog stává oblíbeným cílem hostů. Hledáte oblázkovou pláž se stínem borovic? A pokud si chcete užít nejkrásnější a nejčistší moře a zároveň být v oáze klidu, vyberete si Zaostrog. Check in: 14:00, Check out: 10 am Možnost slevy!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Ostrog - Zaostrog

Od moře 100 m
Kapacita 26 osob

Cena od 40 €

Apartmány Villa Sofia ( Zaostrog)

VILLA SOFIA s BAZÉNEM Luxusní apartmány Villa Sofia s vlastním bazénem a blízko moře Vítejte na recepci Villa Sofia Přivítáme vás Zažijte čistý relax ve Villa Sofia na Makarské riviéře v Zaostrogu Luxusní apartmány Villa Sofia nabízí ubytování s plně vybaveným kuchyňské a kuchyňské vybavení. Tato velkolepá vila se soukromým bazénem je jen krátké 3 minuty chůze od pravděpodobně nejlepší pláže v Zaostrogu Hlídané parkoviště ve dvoře s bezpečnostními kamerami Nabízíme světlé a moderně zařízené apartmány s bezplatným Wi-Fi a plně vybavenou kuchyní Na přání hosta nabízíme různé cateringové služby a doporučíme vám ty nejlepší restaurace Dva pokoje pro pobyt hostů V prvním obývacím pokoji můžete relaxovat v další siestě s uvolněnou hudební atmosférou, která vám zpříjemní den. Dále máme fitness, kolo, basketbal, stolní tenis, slunečníky, solární sprchy K dispozici je velká terasa 150 m, kde můžete posedět as možností využití grilu Nabízíme lékařskou službu a služby a pomůžeme vám vybrat vhodné kliniky a lékaři med. specialista na vaše zdraví. Možnost být přítomen v našem domě u moře. Vyhněte se tedy delšímu zimnímu období. V našem mírném středomořském podnebí, které přírodní vzduchové lázně mluví se všemi dotazy co nejdříve Uděláme vše pro to, aby byl váš pobyt na dovolené zapomenutý a nezapomenutelný S přátelským pozdravem

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Villa Sofia

Od moře 200 m
Kapacita 8 osob

Cena od 12 €

Apartmány File ( Zaostrog)

Dům se dvěma apartmány se nachází ve staré části krásného dalmatského města na Makarské riviéře. Je to jen pár metrů od moře a písečných pláží. Dům se skládá ze dvou podlaží. Nejprve jsou zde dvě ložnice, kuchyně, dvě koupelny se sprchovým koutem, terasa a zahrada. Ve druhém patře je byt sestávající z jedné ložnice, kuchyně, obývacího pokoje, koupelny a balkonu. Apartmány mají všechny potřebné podmínky pro pohodlnou, klidnou a relaxační dovolenou.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány File

Od moře 10 m
Kapacita 8 osob

Cena od 75 €

Apartmány Jakić ( Zaostrog)

Apartmány Jakic v Zaostrogu nabídnout dva apartmány se třemi hvězdičkami. Apartmány jsou moderně a plně vybavené. Vzdálenost od moře je pouhých 20 metrů. Umístění, kde se nacházejí zaručuje klid a pohodu. Apartmány Jakic mají zajištěné volná parkovací místa, která jsou v blízkosti svého bydliště. Oba apartmány mají satelitní TV a klimatizaci. V ceně je zahrnuta pobytová taxa a parkování.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Jakić

Od moře 20 m
Kapacita 7 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Pirak ( Zaostrog)

Všechny ubytovací jednotky jsou studiové apartmány. Studio apartmán je zařízení, kde jsou hostům poskytovány ubytovací služby, vybavené tak, aby host mohl zůstat, spát a připravovat a konzumovat jídlo v jedné místnosti.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Pirak

Od moře 10 m
Kapacita 6 osob

Cena od 25 €

Rekreační dům Pirak 2 ( Zaostrog)

Dvoupodlažní byt (2 + 2), 40 metrů od moře, nový. Přízemí: ložnice a koupelna. Patro: kuchyň, obývací pokoj a terasa.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Pirak 2

Od moře 30 m
Kapacita 4 osob

Cena od 70 €

Apartmán BM ( Zaostrog)

Apartman 20m od pláže v přízemí rodinného domu. Kapacita pro 4 osoby s vlastní koupelnou a kuchyňkou. Malá terasa. Klidné prostředí, blízko restaurace a centra města.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán BM

Od moře 20 m
Kapacita 4 osob

Cena od 60 €

Apartmány Bevanda ( Zaostrog)

Nabízíme několik ubytovacích jednotek vhodných pro rodiny s dětmi. Nacházíme se 200 metrů od pláže a nabízíme nově zrekonstruované apartmány, které mají vlastní kuchyň, koupelnu, balkon, klimatizaci, TV, wifi, parkování a cena zahrnuje pobytovou taxu. Vítejte v naší oáze klidu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Bevanda

Od moře 200 m
Kapacita 20 osob

Cena na vyžádání

Turistický průvodce - Zaostrog

Zaostrog  - Erb Zaostrog je turistické město v obci Gradac na Jadranu v jižní Dalmácii v Chorvatsku. Skládá se ze dvou částí, starší části umístěné pod strmé a mohutné vápencové útesy pohoří Biokovo a novější části se nachází podél pobřeží Jaderského moře. Starý Františkánský klášter Panny Marie dominuje prostor pro více než pět století. Uvnitř kláštera je otevřeno muzeum, etnologické sbírka, galerie a rozsáhlá knihovna s více než 30.000 titulů. Po zemětřesení v roce 1962, obyvatelé Zaostrogu přesunuty ze staré vesnice na svazích pohoří Biokovo na nový Zaostrog podél pobřeží. Poté, co se stěhoval obyvatelé začít pracovat v oblasti cestovního ruchu. Podél krásné oblázkové pláže tam jsou četné staré kamenné a nové, moderní domy a byty v soukromých rodinné domy. Zaostrog dnes má asi 350 stálých obyvatel. To rychle se stal jedním z nejoblíbenějších turistických destinací, a to především z důvodu písečné a oblázkové pláže, pěkný promenáda a borovice aleje, mnoho restaurací a turistických zařízení je ideální pro relaxaci a zábavu s přáteli a rodinou. Vyhledávat cenově dostupné ubytování v soukromí v Zaostrogu. Vítejte na Zaostrog!

Zaostrog Předpověď počasí