Apartmány a ubytování v soukromí Gradac

Gradac je správním centrem obce a nejjižnější turistické letovisko na Makarské riviéře. Leží v nejjižnější části Split-Dalmácie County v Chorvatsku. Nachází se asi 40 km jižně od Makarské a asi v půli cesty mezi Splitem a Dubrovníkem. Obec Gradac zahrnuje čtyři malebné turistické měst roztroušených podél deset mil od pobřeží: Zaostrog, Podaca, Brist a Gradac. Pod současným názvem, Gradac byl poprvé zmíněn...

Vybrané apartmány a soukromé ubytování Gradac

Seřadit podle:

Apartmány Kristinka

Gradac

Od moře 400 m
Kapacita 17 osob

od 25 €

Apartmány Svi Mi

Gradac

Od moře 70 m
Kapacita 12 osob

od 65 €

Apartmán Nikola Previšić

Gradac

Od moře 300 m
Kapacita 8 osob

od 10 €

Apartmány Luce

Gradac

Od moře 70 m
Kapacita 36 osob

od 45 €

1 recenzí - 5/5

Apartmány Ivana

Gradac

Od moře 20 m
Kapacita 5 osob

od 40 €

Apartmány Robert

Gradac

Od moře 200 m
Kapacita 14 osob

od 50 €

Last minute nabídka

Apartmány Lina

Gradac

Od moře 10 m
Kapacita 9 osob

od 45 €

Apartmány Villa Amfora - Gradac

Gradac

Od moře 100 m
Kapacita 19 osob

na vyžádání

Apartmány MIRNA

Gradac

Od moře 10 m
Kapacita 8 osob

na vyžádání

Apartmány Nikola

Gradac

Od moře 300 m
Kapacita 10 osob

od 25 €

Apartmány Helena

Gradac

Od moře 150 m
Kapacita 14 osob

od 35 €

Apartmány Mirko

Gradac

Od moře 50 m
Kapacita 3 osob

na vyžádání

Apartmány Stinice

Gradac

Od moře 300 m
Kapacita 12 osob

na vyžádání

Apartmány Vice

Gradac

Od moře 10 m
Kapacita 14 osob

na vyžádání

Apartmány Pogled

Gradac

Od moře 100 m
Kapacita 10 osob

od 25 €

Apartmán Oki

Gradac

Od moře 10 m
Kapacita 3 osob

od 70 €

Apartmány Jure i Marko

Gradac

Od moře 150 m
Kapacita 13 osob

od 25 €

Apartmány Nina

Gradac

Od moře 200 m
Kapacita 6 osob

od 40 €

Apartmány Kristinka ( Gradac)

Nově zrekonstruované apartmány se nacházejí v klidné části města 400 m od moře. Každý apartmán má vlastní terasu s výhledem na moře a horu Biokovo. Vedle domu je krb, který mohou hosté využívat po dohodě s hostitelem. Před domem je velké parkoviště. Podél pobřeží je 5 km dlouhá promenáda, kde si hosté mohou užít procházky a cyklistiku. Hosté si mohou užít jízdu lodí na ostrov Hvar, Korčulu a na poloostrově Pelješac a v nočním panoramatu na lodi se živou hudbou. Gradac je jen 100 km od jadranských perel Dubrovníku a Splitu a 30 km od Makarské a Medžugorje, kam můžu jet na jednodenní výlet. Dostupné ceny ubytování a blízkost slavných destinací jsou důvody, proč nás navštívit. Přátelští hostitelé vás přivítají sklenkou přivítání.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Kristinka

Od moře 400 m
Kapacita 17 osob

Cena od 25 €

Apartmány Svi Mi ( Gradac)

Nové luxusní apartmány v klidné vesnici, která se nachází 70-100 m od pláže, města, obchodů, bank. Dům - garáž, kosmetický salon, kolo, člun, vinný sklípek s ochutnávkou vína, výlety - údolí Neretvy, Hvar, Pelješac. Organizace přijímá hosty na letišti Split a Dubrovnik.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Svi Mi

Od moře 70 m
Kapacita 12 osob

Cena od 65 €

Apartmán Nikola Previšić ( Gradac)

Byt 100 m2 pro 8 +1 osob. V bytě jsou tři oddělené ložnice (jedna dvoulůžková a dvě třílůžkové), dvě koupelny, kuchyně, jídelna a dva balkony s výhledem na moře a krajinu. Všechny pokoje mají klimatizaci. Hosté mohou využít gril se stolem a lavičkami pro stolování. Parkování je zdarma.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Nikola Previšić

Od moře 300 m
Kapacita 8 osob

Cena od 10 €

Apartmány Luce ( Gradac)

Gradac se nachází na půli cesty mezi Splitem a Dubrovníkem. Klidné městečko, ideální pro relaxaci, s krásnými kilometry dlouhými písečnými plážemi a nádherně čistou vodou. Kromě potěšení z moře jsou v nabídce každodenní výlety lodí na ostrovy Korčula a Hvar a poloostrov Pelješac. Kromě výletů nabízíme rafting na řece Cetina a paddle surf na Bačinských jezerech. Apartmány Luce se nacházejí 100 m od moře v blízkosti hotelu Labineca v krásné zátoce Bošac. Máme 10 apartmánů. Apartmány jsou plně vybavené. Tři apartmány 2+1, čtyři apartmány 2+3, čtyři apartmány 2+2

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Luce

Od moře 70 m
Kapacita 36 osob

Cena od 45 €

1 recenzí - 5/5
Apartmány Ivana ( Gradac)

Apartmán Ivana se nachází v Gradci, kapacita bytu je 4 + 1. Nachází se v rodinném domě v centru města. Byt se skládá ze 2 ložnic, jedna ložnice má manželskou postel, ve druhé ložnici jsou dvě postele, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, TV, rádio, klimatizace, kuchyň, koupelna, krytá terasa a dva balkony s výhledem na moře. Cena zahrnuje klimatizaci, internet, kabel a parkování.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Ivana

Od moře 20 m
Kapacita 5 osob

Cena od 40 €

Apartmány Robert ( Gradac)

Apartmány Robert se nacházejí v centrální části města Gradac, které jsou jen 5 minut chůze od pláže a centra a dalších zařízení potřebných pro atraktivní dovolenou. Podél pobřeží vede 5 km dlouhý chodník pro všechny milovníky chůze a cyklistiky. Nedaleko objektu jsou tři hliněné tenisové kurty pro všechny milovníky tenisu. Dům má 6 apartmánů, každý s vlastní terasou (10 m2) s výhledem na moře. Apartmány 4 a 5 mají dvě ložnice a parkovací stání v garáži, které je zahrnuto v ceně. Přátelští hostitelé vás přivítají.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Robert

Od moře 200 m
Kapacita 14 osob

Cena od 50 €

Apartmány Lina ( Gradac)

Gradac je malá turistická vesnice v Dalmácii, která se nachází na půli cesty mezi Splitem a Dubrovníkem, asi 40 kilometrů od Makarské. Apartmány Lina se nacházejí přímo u pláže, ve východní části města Gradac. Apartmány se nacházejí ve třetím a posledním patře domu, kde nabízí krásný výhled na moře a ostrovy.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Lina

Od moře 10 m
Kapacita 9 osob

Cena od 45 €

Apartmány Villa Amfora - Gradac ( Gradac)

Villa Amfora se nachází v klidném malém městě Gradac, který se nachází na jihu Makarské riviéry, v srdci Dalmácie, obklopen krásnými oblázkovými plážemi a mořskými zátokami, křišťálově čistým mořem, svěží zelení olivovníky a borovicemi. úpatí hory Biokovo.  Villa nabízí ubytování v moderních apartmánech, které poskytují plný komfort a uspokojí potřeby těch, kteří si chtějí odpočinout po stresu každodenního života, ruchu a obchodních tlaků. Zaručte izolaci, mír, klid a vůni středomořské povahy. Všechny apartmány mají výhled na moře a nachází se 200 metrů od moře a oblázkové pláže. Pro všechny hosty je parkování zdarma ve dvoře vily.Parkové modré moře, 7 km dlouhá oblázková pláž, staré opuštěné venkovské vesnice postavené v dalmatské architektuře pod úpatí Biokova, dobře propojené chodníky a cyklotrasy, které nabízejí vzrušující pohled na ostrovy Hvar, Brač, Korčula, Vis a Pelješac kanál ...

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Villa Amfora - Gradac

Od moře 100 m
Kapacita 19 osob

Cena na vyžádání

Apartmány MIRNA ( Gradac)

Apartmány Mirna jsou rodinný apartmánový dům. Jsme tu pro vás 24/7. Pomůžeme vám s místními tipy a informacemi. Mluvíme plynně anglicky a německy. Plně vybavené studiové apartmány pro 2-4 osoby. Obchody, restaurace, bary a pláže do 10 metrů! Náš dům se nachází v perfektní centrální poloze v Gradacu a odtud máte snadný přístup ke všemu: udělejte jednodenní výlet do okolních měst, vyzkoušejte některé z dobrodružných výletů, projeďte se lodí. Je tu něco pro vkus každého.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány MIRNA

Od moře 10 m
Kapacita 8 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Nikola ( Gradac)

Apartmány Nikola se nacházejí v klidné turistické části Gradacu, 7 minut chůze od pláže, centra, restaurací a dalších zařízení potřebných pro aktivní letní dovolenou. Dům se skládá ze 3 apartmánů, z nichž dva jsou třílůžkové a jeden apartmán je čtyřlůžkový. Dva apartmány mají klimatizaci, jeden má ventilátor, Wi-Fi internet je k dispozici. Kromě zařízení mají hosté k dispozici také krb a parkování zdarma.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Nikola

Od moře 300 m
Kapacita 10 osob

Cena od 25 €

Apartmány Helena ( Gradac)

Dům Helena se nachází ve městě Gradac, 150 metrů od pláže, promenády, restaurací a obchodů. Supermarket je vzdálený 80 metrů od domu a sportovní hřiště pro tereiny a děti je jen 50 metrů od domu. Gradac má spoustu oblázkových pláží, spoustu restaurací a barů. V domě je šest bytů, všechny mají velké balkony.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Helena

Od moře 150 m
Kapacita 14 osob

Cena od 35 €

Apartmány Mirko ( Gradac)

Dvacet metrů čtverečních byt s krásným výhledem na pláž, je vedle kulturních památek v Gradině a starého kostela Panny Marie. Centrum města je padesát metrů od bytu, stejně jako pláže a tradiční středomořské restaurace s dalmatských pokrmů jako jsou ryby, rozmarýn, krevety, chobotnice, guláš, dušené maso ryb, prosciutto

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Mirko

Od moře 50 m
Kapacita 3 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Stinice ( Gradac)

Krásný dům s velkými byty a velkým osobním dvoře 350 m od moře ... bezplatné parkování, Wi-Fi, barbecue, domácí víno a likéry, nádherné západy slunce a seaviews ... Apartmány mají jednu obývací pokoj s 2 lůžky 1, a jedna ložnice se 2 lůžky. Patří sem i IPTV s plochou obrazovkou, Wi-Fi, plně vybavenou kuchyň, přenosné klimatizaci a koupelnu se sprchovým koutem. Ubytování je v ideální poloze mezi hlavních turistických lokalitách, Dubrovnik (100 km), Split (100 km), Makarska (35 km), Medugorje (30 km), Mostar (80 km), Basina jezera (10 km), Kravice Falls (50 km). Autobusová zastávka s častými spoji do Splitu, Dubrovníku a Mostar je 50 metrů. Všechny informace o mailem: ivan.tadic@point.com.hr Máme 10% sleva na 6 a více nocí ...

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Stinice

Od moře 300 m
Kapacita 12 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Vice ( Gradac)

Studiové apartmány a pokoje. V centru obce, 5 m od pláže. Apartmány Stipić jsou pohodlné a klimatizované apartmány s kuchyní, jídelním koutem, prostornou ložnicí, vestavěnou skříní a koupelnou. Každý apartmán má krásný kamenný balkon s krásným výhledem na palmy, Jaderské moře a okolní ostrovy.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Vice

Od moře 10 m
Kapacita 14 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Pogled ( Gradac)

View Apartments se nacházejí ve Štýrském Hradci, posledním místě Splitsko-dalmatské župy. Město má poštu, směnárnu, kliniku, obchody, restaurace a kavárny. Daleko od Splitu 100 km a od Dubrovníku. Medjugorje se nachází jen 30 km, autobusové nádraží 50 m. Hřiště pro basketbal a fotbal je 30 m. Promenáda dlouhá 7 km, ideální pro cykloturistiku, spojuje s místem Gradac Drvenik. Je zde možnost jednodenních výletů do místních turistických lodí na ostrovy Hvar a Korčula a poloostrov Pelješac. Budova obsahuje byty a garsonku. Studio A1 a A4 nezahrnuje klimatizaci, ale ventilátory. Všechny pokoje mají výhled na moře. Těšíme se na váš příjezd!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Pogled

Od moře 100 m
Kapacita 10 osob

Cena od 25 €

Apartmán Oki ( Gradac)

Nové a moderní design studio byt v centar Gradac. Krásný výhled na pláž a moře s výhledem na poloostrově Pelješac. Vzdálenost od pláže je 10 metrů. V ceně je klimatizace. Internet (WiFi), max-tv, parkování ...

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Oki

Od moře 10 m
Kapacita 3 osob

Cena od 70 €

Apartmány Jure i Marko ( Gradac)

Apartmány se nachází 150 metrů od krásné pláže. Apartmány jsou plně vybaveny TV se satelitním příjmem, internetem, klimatizací. Apartmán A1 (4+1) má dvě ložnice, kuchyň, WC, dva balkony s výhledem na moře. Apartmán A2 (2+1) má jednu ložnici, kuchyň, obývací pokoj, WC, balkon s výhledem na moře.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Jure i Marko

Od moře 150 m
Kapacita 13 osob

Cena od 25 €

Apartmány Nina ( Gradac)

Moderní a nově zrekonstruovaný dům, který poskytne ideální dovolenou pro každého hosta, který se rozhodne navštívit Makarskou riviéru. Gradac je skvělou volbou pro rodinnou dovolenou, poskytuje svým hostům nezapomenutelný zážitek z užívání si toho nejkrásnějšího moře a opalování na krásných plážích. Díky své perfektní poloze je Gradac oblíbenou turistickou destinací, asi 100 kilometrů od Splitu a Dubrovníku, ideální základnou pro jednodenní výlety a návštěvy nejkrásnějších chorvatských měst. Apartmán Nino se nachází pouhých 200 metrů od pláže nebo 3 minuty chůze a centrum města je asi 600 metrů daleko. Naše ubytování vám poskytne vše, co potřebujete pro delší pobyt, pokud se tak rozhodnete. Vybavení domu obsahuje 3 ložnice, 2 koupelny, kuchyň, obývací pokoj, chodbu, chodbu, 2 balkony, 1 terasu s nábytkem, klimatizace zdarma, parkoviště, wi-fi, smart tv, Netflix, myčka, pračka, spotřebič na kávu espresso, video dohled, elektrické rolety na všech oknech... Vítejte.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Nina

Od moře 200 m
Kapacita 6 osob

Cena od 40 €

Turistický průvodce - Gradac

Gradac  - Erb Gradac je správním centrem obce a nejjižnější turistické letovisko na Makarské riviéře. Leží v nejjižnější části Split-Dalmácie County v Chorvatsku. Nachází se asi 40 km jižně od Makarské a asi v půli cesty mezi Splitem a Dubrovníkem. Obec Gradac zahrnuje čtyři malebné turistické měst roztroušených podél deset mil od pobřeží: Zaostrog, Podaca, Brist a Gradac. Pod současným názvem, Gradac byl poprvé zmíněn v sedmnáctém století. Pojmenoval podle pevnosti, která byla umístěna na kopci nad dnešního kostela svatého Michala, který sloužil jako obrana proti Turkům. Riviera Gradac se vyznačuje příjemným klimatem po celý rok, a počtem slunečných dnů v roce, spolu s ostrovem Hvar, je v samém vrcholu celého Jadranu. Z celkového počtu 15 kilometrů od pobřeží Riviera Gradac, přírodní oblázky pláže tvoří asi deset kilometrů. 7 kilometrů pláže jsou v samotných turistických oblastech, které poskytuje hostům s dostatkem prostoru pro soukromí a intimity. Ubytovací zařízení jsou nabízeny pro všechny kategorie turistů, z kempů, hotelů až po soukromé rodinné ubytování v různých lokalitách. Hledání apartmány, pokoje a domy pro dovolenou v Gradac a jeho okolí! Vítejte na Gradac!

Gradac Předpověď počasí