Apartmány a ubytování v soukromí Gradac

Gradac je správním centrem obce a nejjižnější turistické letovisko na Makarské riviéře. Leží v nejjižnější části Split-Dalmácie County v Chorvatsku. Nachází se asi 40 km jižně od Makarské a asi v půli cesty mezi Splitem a Dubrovníkem. Obec Gradac zahrnuje čtyři malebné turistické měst roztroušených podél deset mil od pobřeží: Zaostrog, Podaca, Brist a Gradac. Pod současným názvem, Gradac byl poprvé zmíněn...

Vybrané apartmány a soukromé ubytování Gradac

Seřadit podle:

Apartmány Nina

Gradac

Od moře 200 m
Kapacita 7 osob

na vyžádání

Apartmány Kristinka

Gradac

Od moře 400 m
Kapacita 17 osob

od 25 €

Apartmány Svi Mi

Gradac

Od moře 70 m
Kapacita 12 osob

od 65 €

1 recenzí - 5/5

Apartmány Luce

Gradac

Od moře 70 m
Kapacita 36 osob

od 45 €

Apartmány Robert

Gradac

Od moře 200 m
Kapacita 14 osob

od 50 €

Apartmány Lina

Gradac

Od moře 10 m
Kapacita 9 osob

od 50 €

Apartmány Villa Amfora - Gradac

Gradac

Od moře 100 m
Kapacita 19 osob

na vyžádání

Apartmány MIRNA

Gradac

Od moře 10 m
Kapacita 8 osob

na vyžádání

Apartmány Nikola

Gradac

Od moře 300 m
Kapacita 10 osob

od 25 €

Apartmány Helena

Gradac

Od moře 150 m
Kapacita 10 osob

od 35 €

Apartmán Nikola Previšić

Gradac

Od moře 300 m
Kapacita 8 osob

od 10 €

1 recenzí - 5/5

Apartmány Ivana

Gradac

Od moře 20 m
Kapacita 5 osob

od 40 €

Apartmány Vice

Gradac

Od moře 10 m
Kapacita 14 osob

od 50 €

Apartmány Pogled

Gradac

Od moře 100 m
Kapacita 10 osob

od 25 €

Apartmán Oki

Gradac

Od moře 10 m
Kapacita 3 osob

od 100 €

Apartmány Jure i Marko

Gradac

Od moře 150 m
Kapacita 13 osob

od 30 €

Apartmány Nina ( Gradac)

Moderní a nově zrekonstruovaný dům, který poskytne ideální dovolenou pro každého hosta, který se rozhodne navštívit Makarskou riviéru. Gradac je skvělou volbou pro rodinnou dovolenou, poskytuje svým hostům nezapomenutelný zážitek z užívání si toho nejkrásnějšího moře a opalování na krásných plážích. Díky své perfektní poloze je Gradac oblíbenou turistickou destinací, asi 100 kilometrů od Splitu a Dubrovníku, ideální základnou pro jednodenní výlety a návštěvy nejkrásnějších chorvatských měst. Apartmán Nino se nachází pouhých 200 metrů od pláže nebo 3 minuty chůze a centrum města je asi 600 metrů daleko. Naše ubytování vám poskytne vše, co potřebujete pro delší pobyt, pokud se tak rozhodnete. Vybavení domu obsahuje 3 ložnice, 2 koupelny, kuchyň, obývací pokoj, chodbu, chodbu, 2 balkony, 1 terasu s nábytkem, klimatizace zdarma, parkoviště, wi-fi, smart tv, Netflix, myčka, pračka, spotřebič na kávu espresso, video dohled, elektrické rolety na všech oknech... Vítejte.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Nina

Od moře 200 m
Kapacita 7 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Kristinka ( Gradac)

Nově zrekonstruované apartmány se nacházejí v klidné části města 400 m od moře. Každý apartmán má vlastní terasu s výhledem na moře a horu Biokovo. Vedle domu je krb, který mohou hosté využívat po dohodě s hostitelem. Před domem je velké parkoviště. Podél pobřeží je 5 km dlouhá promenáda, kde si hosté mohou užít procházky a cyklistiku. Hosté si mohou užít jízdu lodí na ostrov Hvar, Korčulu a na poloostrově Pelješac a v nočním panoramatu na lodi se živou hudbou. Gradac je jen 100 km od jadranských perel Dubrovníku a Splitu a 30 km od Makarské a Medžugorje, kam můžu jet na jednodenní výlet. Dostupné ceny ubytování a blízkost slavných destinací jsou důvody, proč nás navštívit. Přátelští hostitelé vás přivítají sklenkou přivítání.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Kristinka

Od moře 400 m
Kapacita 17 osob

Cena od 25 €

Apartmány Svi Mi ( Gradac)

Nové luxusní apartmány v klidné vesnici, která se nachází 70-100 m od pláže, města, obchodů, bank. Dům - garáž, kosmetický salon, kolo, člun, vinný sklípek s ochutnávkou vína, výlety - údolí Neretvy, Hvar, Pelješac. Organizace přijímá hosty na letišti Split a Dubrovnik.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Svi Mi

Od moře 70 m
Kapacita 12 osob

Cena od 65 €

1 recenzí - 5/5
Apartmány Luce ( Gradac)

Gradac se nachází na půli cesty mezi Splitem a Dubrovníkem. Klidné městečko, ideální pro relaxaci, s krásnými kilometry dlouhými písečnými plážemi a nádherně čistou vodou. Kromě potěšení z moře jsou v nabídce každodenní výlety lodí na ostrovy Korčula a Hvar a poloostrov Pelješac. Kromě výletů nabízíme rafting na řece Cetina a paddle surf na Bačinských jezerech. Apartmány Luce se nacházejí 100 m od moře v blízkosti hotelu Labineca v krásné zátoce Bošac. Máme 10 apartmánů. Apartmány jsou plně vybavené. Tři apartmány 2+1, čtyři apartmány 2+3, čtyři apartmány 2+2

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Luce

Od moře 70 m
Kapacita 36 osob

Cena od 45 €

Apartmány Robert ( Gradac)

Apartmány Robert se nacházejí v centrální části města Gradac, které jsou jen 5 minut chůze od pláže a centra a dalších zařízení potřebných pro atraktivní dovolenou. Podél pobřeží vede 5 km dlouhý chodník pro všechny milovníky chůze a cyklistiky. Nedaleko objektu jsou tři hliněné tenisové kurty pro všechny milovníky tenisu. Dům má 6 apartmánů, každý s vlastní terasou (10 m2) s výhledem na moře. Apartmány 4 a 5 mají dvě ložnice a parkovací stání v garáži, které je zahrnuto v ceně. Přátelští hostitelé vás přivítají.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Robert

Od moře 200 m
Kapacita 14 osob

Cena od 50 €

Apartmány Lina ( Gradac)

Gradac je malá turistická vesnice v Dalmácii, která se nachází na půli cesty mezi Splitem a Dubrovníkem, asi 40 kilometrů od Makarské. Apartmány Lina se nacházejí přímo u pláže, ve východní části města Gradac. Apartmány se nacházejí ve třetím a posledním patře domu, kde nabízí krásný výhled na moře a ostrovy.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Lina

Od moře 10 m
Kapacita 9 osob

Cena od 50 €

Apartmány Villa Amfora - Gradac ( Gradac)

Villa Amfora se nachází v klidném malém městě Gradac, který se nachází na jihu Makarské riviéry, v srdci Dalmácie, obklopen krásnými oblázkovými plážemi a mořskými zátokami, křišťálově čistým mořem, svěží zelení olivovníky a borovicemi. úpatí hory Biokovo.  Villa nabízí ubytování v moderních apartmánech, které poskytují plný komfort a uspokojí potřeby těch, kteří si chtějí odpočinout po stresu každodenního života, ruchu a obchodních tlaků. Zaručte izolaci, mír, klid a vůni středomořské povahy. Všechny apartmány mají výhled na moře a nachází se 200 metrů od moře a oblázkové pláže. Pro všechny hosty je parkování zdarma ve dvoře vily.Parkové modré moře, 7 km dlouhá oblázková pláž, staré opuštěné venkovské vesnice postavené v dalmatské architektuře pod úpatí Biokova, dobře propojené chodníky a cyklotrasy, které nabízejí vzrušující pohled na ostrovy Hvar, Brač, Korčula, Vis a Pelješac kanál ...

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Villa Amfora - Gradac

Od moře 100 m
Kapacita 19 osob

Cena na vyžádání

Apartmány MIRNA ( Gradac)

Apartmány Mirna jsou rodinný apartmánový dům. Jsme tu pro vás 24/7. Pomůžeme vám s místními tipy a informacemi. Mluvíme plynně anglicky a německy. Plně vybavené studiové apartmány pro 2-4 osoby. Obchody, restaurace, bary a pláže do 10 metrů! Náš dům se nachází v perfektní centrální poloze v Gradacu a odtud máte snadný přístup ke všemu: udělejte jednodenní výlet do okolních měst, vyzkoušejte některé z dobrodružných výletů, projeďte se lodí. Je tu něco pro vkus každého.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány MIRNA

Od moře 10 m
Kapacita 8 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Nikola ( Gradac)

Apartmány Nikola se nacházejí v klidné turistické části Gradacu, 7 minut chůze od pláže, centra, restaurací a dalších zařízení potřebných pro aktivní letní dovolenou. Dům se skládá ze 3 apartmánů, z nichž dva jsou třílůžkové a jeden apartmán je čtyřlůžkový. Dva apartmány mají klimatizaci, jeden má ventilátor, Wi-Fi internet je k dispozici. Kromě zařízení mají hosté k dispozici také krb a parkování zdarma.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Nikola

Od moře 300 m
Kapacita 10 osob

Cena od 25 €

Apartmány Helena ( Gradac)

Dům Helena se nachází ve městě Gradac, 150 metrů od pláže, promenády, restaurací a obchodů. Supermarket je vzdálený 80 metrů od domu a sportovní hřiště pro tereiny a děti je jen 50 metrů od domu. Gradac má spoustu oblázkových pláží, spoustu restaurací a barů. V domě je šest bytů, všechny mají velké balkony.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Helena

Od moře 150 m
Kapacita 10 osob

Cena od 35 €

Apartmán Nikola Previšić ( Gradac)

Byt 100 m2 pro 8 +1 osob. V bytě jsou tři oddělené ložnice (jedna dvoulůžková a dvě třílůžkové), dvě koupelny, kuchyně, jídelna a dva balkony s výhledem na moře a krajinu. Všechny pokoje mají klimatizaci. Hosté mohou využít gril se stolem a lavičkami pro stolování. Parkování je zdarma.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Nikola Previšić

Od moře 300 m
Kapacita 8 osob

Cena od 10 €

1 recenzí - 5/5
Apartmány Ivana ( Gradac)

Apartmán Ivana se nachází v Gradci, kapacita bytu je 4 + 1. Nachází se v rodinném domě v centru města. Byt se skládá ze 2 ložnic, jedna ložnice má manželskou postel, ve druhé ložnici jsou dvě postele, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, TV, rádio, klimatizace, kuchyň, koupelna, krytá terasa a dva balkony s výhledem na moře. Cena zahrnuje klimatizaci, internet, kabel a parkování.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Ivana

Od moře 20 m
Kapacita 5 osob

Cena od 40 €

Apartmány Vice ( Gradac)

Studiové apartmány a pokoje. V centru obce, 5 m od pláže. Apartmány Stipić jsou pohodlné a klimatizované apartmány s kuchyní, jídelním koutem, prostornou ložnicí, vestavěnou skříní a koupelnou. Každý apartmán má krásný kamenný balkon s krásným výhledem na palmy, Jaderské moře a okolní ostrovy.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Vice

Od moře 10 m
Kapacita 14 osob

Cena od 50 €

Apartmány Pogled ( Gradac)

View Apartments se nacházejí ve Štýrském Hradci, posledním místě Splitsko-dalmatské župy. Město má poštu, směnárnu, kliniku, obchody, restaurace a kavárny. Daleko od Splitu 100 km a od Dubrovníku. Medjugorje se nachází jen 30 km, autobusové nádraží 50 m. Hřiště pro basketbal a fotbal je 30 m. Promenáda dlouhá 7 km, ideální pro cykloturistiku, spojuje s místem Gradac Drvenik. Je zde možnost jednodenních výletů do místních turistických lodí na ostrovy Hvar a Korčula a poloostrov Pelješac. Budova obsahuje byty a garsonku. Studio A1 a A4 nezahrnuje klimatizaci, ale ventilátory. Všechny pokoje mají výhled na moře. Těšíme se na váš příjezd!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Pogled

Od moře 100 m
Kapacita 10 osob

Cena od 25 €

Apartmán Oki ( Gradac)

Nové a moderní design studio byt v centar Gradac. Krásný výhled na pláž a moře s výhledem na poloostrově Pelješac. Vzdálenost od pláže je 10 metrů. V ceně je klimatizace. Internet (WiFi), max-tv, parkování ...

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Oki

Od moře 10 m
Kapacita 3 osob

Cena od 100 €

Apartmány Jure i Marko ( Gradac)

Apartmány se nachází 150 metrů od krásné pláže. Apartmány jsou plně vybaveny TV se satelitním příjmem, internetem, klimatizací. Apartmán A1 (4+1) má dvě ložnice, kuchyň, WC, dva balkony s výhledem na moře. Apartmán A2 (2+1) má jednu ložnici, kuchyň, obývací pokoj, WC, balkon s výhledem na moře.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Jure i Marko

Od moře 150 m
Kapacita 13 osob

Cena od 30 €

Turistický průvodce - Gradac

Gradac  - Erb Gradac je správním centrem obce a nejjižnější turistické letovisko na Makarské riviéře. Leží v nejjižnější části Split-Dalmácie County v Chorvatsku. Nachází se asi 40 km jižně od Makarské a asi v půli cesty mezi Splitem a Dubrovníkem. Obec Gradac zahrnuje čtyři malebné turistické měst roztroušených podél deset mil od pobřeží: Zaostrog, Podaca, Brist a Gradac. Pod současným názvem, Gradac byl poprvé zmíněn v sedmnáctém století. Pojmenoval podle pevnosti, která byla umístěna na kopci nad dnešního kostela svatého Michala, který sloužil jako obrana proti Turkům. Riviera Gradac se vyznačuje příjemným klimatem po celý rok, a počtem slunečných dnů v roce, spolu s ostrovem Hvar, je v samém vrcholu celého Jadranu. Z celkového počtu 15 kilometrů od pobřeží Riviera Gradac, přírodní oblázky pláže tvoří asi deset kilometrů. 7 kilometrů pláže jsou v samotných turistických oblastech, které poskytuje hostům s dostatkem prostoru pro soukromí a intimity. Ubytovací zařízení jsou nabízeny pro všechny kategorie turistů, z kempů, hotelů až po soukromé rodinné ubytování v různých lokalitách. Hledání apartmány, pokoje a domy pro dovolenou v Gradac a jeho okolí! Vítejte na Gradac!

Gradac Předpověď počasí