Apartmány a ubytování v soukromí Podaca

Podaca je malé turistické a pobřežní místo na Makarské riviéře. Nachází se 35 km jižně od Makarské a 2 km východně od Zaostrogu. Administrativně patří do obce Gradac. Skládá se ze tří vesnic: Kapeć, Viskovića vala a Ravanje, kde žije asi 650 obyvatel. Obec byla poprvé zmíněna v 15. století a později v nadmořské výšce nad místem byla postavena věž na obranu od Turků s krásným panoramatickým výhledem na celý...

Seřadit podle:

Apartmány Primorac Podaca

Podaca

Od moře 150 m
Kapacita 22 osob

od 20 €

Apartmány Tatjana

Podaca

Od moře 200 m
Kapacita 14 osob

od 45 €

Apartmány Vistica

Podaca

Od moře 70 m
Kapacita 5 osob

od 50 €

Apartmány Andrijašević

Podaca

Od moře 30 m
Kapacita 8 osob

od 45 €

1 recenzí - 5/5

Apartmán Simba

Podaca

Od moře 90 m
Kapacita 3 osob

od 49 €

Apartmány Primorac Podaca ( Podaca)

Podaca se nacházela 1 km od moře, ale byla opuštěna po zemětřesení v roce 1962, kdy bylo vybudováno místo u moře. Poprvé je Podace zmíněna v roce 1477 v tureckém dokumentu. V centru starého města kostel sv. Ivana Krstitelja byla postavena ve 12. – 13. Století a vedle ní byl barokní kostel sv. Stjepan Prvomucenik (v roce 1762.), který se nachází uprostřed hřbitova. U vchodu do místa stojí kamenná věž oválného tvaru, která sloužila jako obrana před Turky. Dnes je turistika v Podaca soustředěna kolem krásné pláže a ubytování v soukromí, které najdete v krásných kamenných domech. Všechny apartmány jsou zcela nové s novou kuchyní, WC a koupelnami. Pro skupiny máme slevy a pro ty, kteří zůstanou déle než 14 dní. Děti do 11 let 50% sleva, 2 roky a méně zdarma.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Primorac Podaca

Od moře 150 m
Kapacita 22 osob

Cena od 20 €

Apartmány Tatjana ( Podaca)

Apartmány Tatjana se nacházejí v malé dalmatské vesnici Podaca asi 30 kilometrů jižně od Makarské. Toto místo je výjimečné, pokud dáváte přednost dovolené ve zcela klidném prostředí bez davů a hluku. Nabízíme tři apartmány, které pojmou celkem 14 osob. Dva zbrusu nové apartmány s jednou ložnicí se nacházejí ve druhém patře a jsou vybaveny kuchyní, ložnicí, obývacím pokojem, koupelnou, klimatizací, internetem a balkonem s výhledem na moře. V prvním patře se nachází apartmán se dvěma ložnicemi, obývacím pokojem, plně vybavenou kuchyní, koupelnou, klimatizací, terasou a internetem. Parkování je zajištěno. Na jižní straně domu je zahrada s ovocným sadem a grilem s posezením, kde můžete trávit volný čas. Jsme ve službách našich hostů a během vašeho pobytu se postaráme o všechny vaše potřeby. Děti jsou vítány.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Tatjana

Od moře 200 m
Kapacita 14 osob

Cena od 45 €

Apartmány Vistica ( Podaca)

Velký apartmán v blízkosti moře, v rodinném domě s parkováním. V bytě je velká ložnice s balkonem, koupelna a ložnice s kuchyní a balkonem. Ubytování je na ideálním místě mezi hlavními turistickými místy, Dubrovníkem (100 km), Splitem (100 km), Makarskou (35 km), Medjugorje (30 km)

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Vistica

Od moře 70 m
Kapacita 5 osob

Cena od 50 €

Apartmány Andrijašević ( Podaca)

Zařízení se nachází v první řadě k moři, v pozadí krásného borového lesa, s výhledem na moře. Klidné a krásné místo se spoustou zeleně. Vzdálenost do Dubrovníku 100 km, do Splitu 80 km, do svatyně Medžugorje 40 km.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Andrijašević

Od moře 30 m
Kapacita 8 osob

Cena od 45 €

1 recenzí - 5/5
Apartmán Simba ( Podaca)

Podaca je turistické letovisko nacházející se v jižní části Makarské riviéry, pouhých 35 km od Makarské a 50 km od Medžugorje. Vznikla na kamenných svazích pohoří Biokovo a stará osada s památkami raně středověké architektury je zcela opuštěná a vede k ní zcela zpevněná cesta. Nová část osady se nachází podél pobřeží Jaderského moře a je rozdělena do tří osad: Ravanje, Vala a Kapeć. Kromě cestovního ruchu se obyvatelstvo zabývá také rybolovem a pěstováním oliv. S krásnými oblázkovými plážemi v tichu borovic, gastronomickou nabídkou dalmatských specialit a blízkostí atraktivních výletních cílů se Podaca stále více stává vyhledávaným místem pro klidnou dovolenou. Apartmán Simba se nachází na klidném místě pouhých 90 metrů od pláže a moře a nabízí vše, co potřebujete pro klidnou odpočinkovou dovolenou. V bytě je plně vybavená kuchyň a koupelna. V prostorné ložnici je jedna velká manželská postel pro dvě osoby a jednolůžko vybavené matracemi z extrémně pohodlné paměťové pěny. Ložnice má velký balkon, kde si můžete v klidu vychutnat ranní kávu nebo večer se sklenkou vína sledovat nádherný západ slunce.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Simba

Od moře 90 m
Kapacita 3 osob

Cena od 49 €

Turistický průvodce - Podaca

Podaca  - Erb Podaca je malé turistické a pobřežní místo na Makarské riviéře. Nachází se 35 km jižně od Makarské a 2 km východně od Zaostrogu. Administrativně patří do obce Gradac. Skládá se ze tří vesnic: Kapeć, Viskovića vala a Ravanje, kde žije asi 650 obyvatel. Obec byla poprvé zmíněna v 15. století a později v nadmořské výšce nad místem byla postavena věž na obranu od Turků s krásným panoramatickým výhledem na celý areál. Obyvatelé Podaca se zabývají především cestovním ruchem, ale také v oblasti rybolovu, zemědělství a pěstování oliv. Většina turistických služeb je nabízena v soukromém ubytování, kde přátelští hostitelé nabízejí komfortní domy, vily, pokoje, apartmány a několik barů a restaurací. Podaca je velmi klidné místo vhodné pro rodinnou dovolenou, zejména kvůli příjemnému středomořskému klimatu této oblasti a krásným oblázkovým plážím. Nedaleko se nachází krásný horský a přírodní park Biokovo, který potěší každého, kdo miluje sport a aktivní dovolenou. Navštivte Podaca, toto malé a klidné pobřežní město na Makarské riviéře, a odpočiňte si s hlukem vln, křišťálově čistým modrým Jaderským mořem a krásnými plážemi. Vyhledávání ubytování v soukromí v Podaca. Apartmány, pokoje a domy pro dovolenou v Podaca, levněji až 40% bez vysokých provize. Vítejte v Podaca!

Podaca Předpověď počasí