Apartmány a ubytování v soukromí Podaca

Podaca je malé turistické a pobřežní místo na Makarské riviéře. Nachází se 35 km jižně od Makarské a 2 km východně od Zaostrogu. Administrativně patří do obce Gradac. Skládá se ze tří vesnic: Kapeć, Viskovića vala a Ravanje, kde žije asi 650 obyvatel. Obec byla poprvé zmíněna v 15. století a později v nadmořské výšce nad místem byla postavena věž na obranu od Turků s krásným panoramatickým výhledem na celý...

Seřadit podle:

Apartmány Aurelia - Podaca

Podaca

Od moře 100 m
Kapacita 4 osob

od 25 €

Apartmán Slavko

Podaca

Od moře 150 m
Kapacita 3 osob

od 30 €

Apartmán Vistica

Podaca

Od moře 70 m
Kapacita 5 osob

na vyžádání

Apartmán Primorac Podaca

Podaca

Od moře 150 m
Kapacita 22 osob

od 25 €

Apartmán Eden

Podaca

Od moře 40 m
Kapacita 6 osob

na vyžádání

Apartmány Aurelia - Podaca ( Podaca)

Apartmány Aurelia se nacházejí v rodinném domě s velkou zahradou obklopenou zelení a soukromým parkováním. Apartmány jsou nově zrekonstruované a klimatizované, jen 3 minuty chůze od oblázkové pláže Vala. Apartmány Aurelia jsou ideální destinací pro ty, kteří hledají klidnou rodinnou dovolenou a relaxaci.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Aurelia - Podaca

Od moře 100 m
Kapacita 4 osob

Cena od 25 €

Apartmán Slavko ( Podaca)

Rekreační dům s jednou ložnicí v přízemí. Dům je oplocen v zeleni se zahradou a je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Pro ty, kteří hledají pobyt v zeleni, intimitu pobytu, je to skutečná nabídka. Byt je v centru města a opět izolován od výhledů na okolní krajinu. Je vybaven všemi potřebnými zařízeními k pobytu a krásné pláže a dlouhé promenády podél moře zůstanou ve vaší paměti po dlouhou dobu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Slavko

Od moře 150 m
Kapacita 3 osob

Cena od 30 €

Apartmán Vistica ( Podaca)

Velký byt v blízkosti moře, v rodinném domě s možností parkování. Byt má velkou ložnici s balkonem, koupelna a ložnice s kuchyní a balkonem. Ubytování je v ideální poloze mezi hlavních turistických lokalit, Dubrovnik (100 km), Split (100 km), Makarska (35 km), Medjugorje (30 km)

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Vistica

Od moře 70 m
Kapacita 5 osob

Cena na vyžádání

Apartmán Primorac Podaca ( Podaca)

Podaca se nachází 1 km od moře, ale to byl opuštěn po zemětřesení v roce 1962, kdy místo u moře byla postavena. Podace je zmíněn poprvé v roce 1477 v tureckém dokumentu. V centru starého města kostelem sv. Ivana Krstitelja byl postaven z 12. století -13th, a kromě ní barokní kostel sv. Stjepan Prvomucenik (v roce 1762.), který je umístěn ve středu hřbitova. Ve vchodu do místa stojí kamenná věž oválného tvaru, který sloužil jako obranu před Turky. Dnes je cestovní ruch v Podaca se jednání kolem krásné pláže a ubytování v soukromí, které lze nalézt v krásné kamenné domy. 4-lůžkový apartmán ***, koupelna / WC, balkón / terasa, výhled na moře 25-35 EUR / den (01.06.-30.06.) 35 - 45 EUR / den (01.07.-31.08.) 25 - 35 EUR / den (31.08.-30.09.) 3-lůžkový apartmán ***, koupelna / WC, balkón / terasa, výhled na moře 25 - 30 EUR / den (01.06.-30.06.) 32 - 37 EUR / den (01.07.- 31.08.) 25 - 30 EUR / den (01.09.-15.09.) 2-lůžkové pokoje *** koupelna / WC, balkón / terasa, výhled na moře 15 - 20 EUR / den (01.06.-30.06.) 22 - 24 EUR / den (01.07.-31.08.) 15 - 20 EUR / den (01.09.-15.09.) Všechny apartmány jsou zcela nové s novou kuchyňskou linkou, WC a koupelny pro skupiny máme slevy a pro ty, kteří zůstávají déle než 14 dní. Děti do 11 let 50% sleva, 2 roky a méně zdarma.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Primorac Podaca

Od moře 150 m
Kapacita 22 osob

Cena od 25 €

Apartmán Eden ( Podaca)

Byt Eden se nachází ve starém, dalmatského kamenný dům. Jen asi 40 m od moře a pláže, ale i tak daleko od letního davu. Klidné a příjemné. Apartmán (celé patro) je včetně dvou ložnic, oba se třemi lůžky (max. 6 osob). Kuchyň, jídelna, koupelna a malý sál jsou nedílnou součástí tohoto prostorný byt v hlubokém stínu. Vpředu, tam je velká terasa pro chlazení a užívat si krásné západy slunce nebo klidných, teplých večerů příjemné ráno ... barbecue povoleno. Mazlíčci povoleni. Pevný parkování a zdarma. Jsem odpovědi na všechny vaše otázky v soukromých zprávách. Můžeme se dohodnout o všem.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Eden

Od moře 40 m
Kapacita 6 osob

Cena na vyžádání

Turistický průvodce - Podaca

Podaca  - Erb Podaca je malé turistické a pobřežní místo na Makarské riviéře. Nachází se 35 km jižně od Makarské a 2 km východně od Zaostrogu. Administrativně patří do obce Gradac. Skládá se ze tří vesnic: Kapeć, Viskovića vala a Ravanje, kde žije asi 650 obyvatel. Obec byla poprvé zmíněna v 15. století a později v nadmořské výšce nad místem byla postavena věž na obranu od Turků s krásným panoramatickým výhledem na celý areál. Obyvatelé Podaca se zabývají především cestovním ruchem, ale také v oblasti rybolovu, zemědělství a pěstování oliv. Většina turistických služeb je nabízena v soukromém ubytování, kde přátelští hostitelé nabízejí komfortní domy, vily, pokoje, apartmány a několik barů a restaurací. Podaca je velmi klidné místo vhodné pro rodinnou dovolenou, zejména kvůli příjemnému středomořskému klimatu této oblasti a krásným oblázkovým plážím. Nedaleko se nachází krásný horský a přírodní park Biokovo, který potěší každého, kdo miluje sport a aktivní dovolenou. Navštivte Podaca, toto malé a klidné pobřežní město na Makarské riviéře, a odpočiňte si s hlukem vln, křišťálově čistým modrým Jaderským mořem a krásnými plážemi. Vyhledávání ubytování v soukromí v Podaca. Apartmány, pokoje a domy pro dovolenou v Podaca, levněji až 40% bez vysokých provize. Vítejte v Podaca!

Podaca Předpověď počasí