Apartmány a ubytování v soukromí Drvenik

Drvenik je turistické letovisko se nachází v obci Gradac v Dalmácii v Chorvatsku. To se nachází 27 km jižně od známého turistického střediska Makarska a je součástí magické Makarské riviéře. Po velkém zemětřesení v roce 1962, obyvatelé Horního Drvenik, pohyboval od svazích pohoří Biokovo na pobřeží. Drvenik zabírá dvě zátoky, Donja a Gornja Vala, kde jsou postaveny mnohé soukromé rodinné domy, byty, hotely a vily....

Seřadit podle:

Pokoje Mol

Drvenik

Od moře 10 m
Kapacita 40 osob

na vyžádání

Apartmány NMN

Drvenik

Od moře 100 m
Kapacita 12 osob

od 40 €

Apartmány Villa Antunovic

Drvenik

Od moře 20 m
Kapacita 40 osob

od 50 €

Apartmány Niko

Drvenik

Od moře 150 m
Kapacita 28 osob

od 45 €

Apartmány Divić

Drvenik

Od moře 10 m
Kapacita 19 osob

od 35 €

Apartmány Meri

Drvenik

Od moře 200 m
Kapacita 6 osob

od 45 €

Apartmány Ana

Drvenik

Od moře 30 m
Kapacita 21 osob

na vyžádání

Apartmány Villa Gary Drvenik

Drvenik

Od moře 200 m
Kapacita 20 osob

od 90 €

Apartmány Jagmić

Drvenik

Od moře 250 m
Kapacita 12 osob

od 50 €

Apartmány Ivica

Drvenik

Od moře 10 m
Kapacita 8 osob

od 50 €

Apartmány Bodo

Drvenik

Od moře 80 m
Kapacita 20 osob

od 45 €

Apartmány Vesna

Drvenik

Od moře 200 m
Kapacita 31 osob

od 50 €

Apartmány Green oasis

Drvenik

Od moře 60 m
Kapacita 9 osob

od 55 €

Apartmán Mare

Drvenik

Od moře 100 m
Kapacita 5 osob

od 90 €

Pokoje Mol ( Drvenik)

Nachází se v Donja Vala na přírodní oblázkové pláže Penzion Mol svým hostům nabízí nádherný výhled na moře na moře a okolní ostrovy. Jako jeden zadních míst na Jadranu jsme hrdí na to, že naši hosté potřebují provést pouze pár kroků od svého pokoje se dostat na pláž. Jako součást naší nabídky, je otevřený pro všechny hosty je k dispozici restaurace s terasou, kde si můžete vychutnat vůni kávy a moře v časných ranních hodinách, stejně jako vůni borovic a křik racků. Ve večerních hodinách si můžete při výběru jídel z našeho bohatého jídelního lístku restaurace založen na středomořskou kuchyni vychutnat nádherný západ slunce. Všechny pokoje jsou elegantně zařízené a vybavené klimatizací, SAT-TV, ledničkou, koupelnou s vysoušečem vlasů a používání internetu. Perfektní poloha borading domu Mol, domácí středomořské kuchyně, komfortní a moderní pokoje, příjemná atmosféra a laskavý personál jsou jen některé z důvodů, proč stojí za to navštívit. Vážení hosté, návštěva penzion Mol a zažít něco speciálního!

Kategorizace Kategorizace - Pokoje Mol

Od moře 10 m
Kapacita 40 osob

Cena na vyžádání

Apartmány NMN ( Drvenik)

Moderní a plně vybavené apartmány v centru města Drvenik, které se nacházejí ve druhém řádku k moři. Objekt se nachází v centru města a méně než dvě minuty chůze od pláže. Apartmány jsou nové, s klimatizací, satelitní TV, mikrovlnnou troubou, sporákem a veškerým kuchyňským nádobím. Zařízení je vzdálené 30 m od dětských hřišť a bucalistů. Parkování je 10 m od domu. V blízkosti budovy je pošta, směnárna, obchod, pekárna a pokladna, kavárny a několik restaurací s různým obsahem.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány NMN

Od moře 100 m
Kapacita 12 osob

Cena od 40 €

Apartmány Villa Antunovic ( Drvenik)

Jak můžete vidět z obrázku, na oblázkové pláži přímo před domem můžete využít plážová lehátka a užívat si surfování po internetu ve stínu borovic. Milovníci přírody a samoty najdou svůj klid na nedalekých odlehlých plážích. Celodenní občerstvení nabízíme v naší pizzerii, která se nachází v přízemí domu a kde nabízíme naši výbornou domácí zmrzlinu. Doufáme, že v našich apartmánech zažijete nezapomenutelnou letní dovolenou. Zeměpisná poloha Drveniku umožňuje rychlé jednodenní výlety do Splitu, Medžugorje, Mostaru, Dubrovníku, Hvaru, Korčuly, přírodního parku Biokovo - a mnoha menších, ale zajímavých a příjemných míst... Vítejte v Apartments Antunović!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Villa Antunovic

Od moře 20 m
Kapacita 40 osob

Cena od 50 €

Apartmány Niko ( Drvenik)

Vítejte v apartmánech Niko. Drvenik je krásné a klidné místo pro rodiny nebo mladé lidi, kteří chtějí strávit klidnou a slunnou dovolenou. Apartmány Niko se nacházejí 150 metrů od moře a pláže. Obchod se nachází 50 m od domu. Zařízení nabízí 8 apartmánů, které jsou vybaveny kuchyní, ložnicí, obývacím pokojem s rozkládací pohovkou, koupelnou a balkonem. Jsou vybaveny internetovou službou, TV. Apartmány jsou klimatizované, což je ve skutečnosti nepostradatelná součást služby. Kapacita apartmánů se liší podle velikosti samotného bytu. Pokud máte zájem o pobyt, jsme velmi rádi, že vyslechneme vaše dotazy.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Niko

Od moře 150 m
Kapacita 28 osob

Cena od 45 €

Apartmány Divić ( Drvenik)

Apartmány Divić se nacházejí u moře v obci Drvenik-Gornja Vala, která je známá svými krásnými plážemi a křišťálově čistým mořem. Prostorné ubytování, velké terasy a blízký kontakt s mořem vám zůstanou v paměti. Poskytují jedinečný komfort a příjemnou atmosféru s místními produkty, které dotvářejí celkový zážitek. Hosté mají k dispozici veškeré doprovodné zařízení jako jsou velké terasy pro společenské vyžití, ohniště pro přípravu grilovaných pokrmů... Nemovitost se skládá ze 7 jednotek, které se liší velikostí a počtem lůžek. V blízkosti domu se nachází mnoho restaurací a dalších turistických zařízení.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Divić

Od moře 10 m
Kapacita 19 osob

Cena od 35 €

Apartmány Meri ( Drvenik)

Studiové apartmány Meri se nachází 200 metrů od pláže. Skládají se z manželské postele, samostatné postele, kuchyně, koupelny a balkonu. Nabídka zahrnuje klimatizaci, parkování a internet. Užijte si slunce v Drveniku!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Meri

Od moře 200 m
Kapacita 6 osob

Cena od 45 €

Apartmány Ana ( Drvenik)

Přijít a strávit perfektní dovolenou v apartmánech Ana, a vychutnat si výhled na krásné západy slunce. Máme dlouhou tradici v oblasti cestovního ruchu a my jsme příjemné hostitelé. Naše apartmány mají balkon s výhledem na moře nebo prostornou terasu s grilem. Jsou vybaveny klimatizací, internet, a parkoviště. Pokud se vám nelíbí letní davy lidí je to ideální místo k odpočinku. Jsme se nacházejí v klidné části Drvenik, a pláž je pouhých 150 m od domu (v docházkové vzdálenosti). Užijte si stínu borovicového lesa, která se rozprostírá po celé pláži.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Ana

Od moře 30 m
Kapacita 21 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Villa Gary Drvenik ( Drvenik)

Villa Gary byla postavena v roce 2020 a nachází se v Drveniku na jižní straně Makarské riviéry. .Každý apartmán má 2 ložnice a rozkládací lůžko v obývacím pokoji a balkon s výhledem na moře. Jen pár minut chůze od nejbližších obchodů a restaurací a kaváren.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Villa Gary Drvenik

Od moře 200 m
Kapacita 20 osob

Cena od 90 €

Apartmány Jagmić ( Drvenik)

Krásné místo Drvenik se nachází v nejkrásnější části, na Makarské riviéře. Drvenik s několik kilometrů dlouhou promenádou podél moře, kilometry pláží, malebnými výhledy, sportovními a rekreačními zařízeními a značenými cestami pro pěší a horskou krajinou se brzy stane oblíbeným místem pro každého turistu. Apartmány Jagmić se nacházejí v Drveniku, 28 km jižně od Makarské. Medžugorje je vzdálené jen 65 km. Pro všechny naše hosty máme k dispozici parkování zdarma. Všechny ubytovací jednotky mají satelitní TV a Wi-Fi. Některé jednotky mají posezení a jídelnu. V kuchyni je varná deska a lednice. Všechny jednotky mají vlastní koupelnu se sprchou a balkon. K dispozici ručníky a ložní prádlo. Před domem je dětské hřiště. Užijte si křišťálově čisté a teplé moře, pohostinnost lidí a bohatou kuchyni. Vítejte!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Jagmić

Od moře 250 m
Kapacita 12 osob

Cena od 50 €

Apartmány Ivica ( Drvenik)

Vítejte v apartmánech Ivica! Apartmány se nacházejí přímo u pláže a navozují letní atmosféru. K dispozici jsou 3 apartmány, dva z nich jsou studiové. V přízemí se nachází studiový apartmán s výhledem na pláž a moře. Skládá se z manželské postele, koupelny, kuchyně a terasy. V prvním patře jsou zbývající dva apartmány. Jeden z nich má krásný výhled na moře, který si můžete užít každé ráno a večer. Má také manželskou postel, koupelnu a kuchyň. Druhý apartmán je vybaven manželskou postelí, rozkládací pohovkou, koupelnou a kuchyní.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Ivica

Od moře 10 m
Kapacita 8 osob

Cena od 50 €

Apartmány Bodo ( Drvenik)

Zařízení se nachází v „Donja vala“ v Drveniku, pouhých 70 metrů od pláže. Dům je nově zrekonstruovaný a každá ubytovací jednotka obsahuje smart TV, klimatizaci, vybavenou kuchyň ... Soukromé parkoviště se nachází v zahradě. Kromě ubytování nabízíme také možnost polopenze v hospodě přímo u pláže. Sportovní hřiště a dětský park jsou jen 20 metrů od domu. Podél krásných pláží si užijte mnoho upravených promenád, stezek na hoře Biokovo, upravených stezek a dalších zařízení tohoto klidného a okouzlujícího místa. Vítejte!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Bodo

Od moře 80 m
Kapacita 20 osob

Cena od 45 €

Apartmány Vesna ( Drvenik)

Apartmány Vesna se nacházejí v blízkosti moře a pláže v Drveniku. Všechny apartmány mají balkon s výhledem na moře a hosté si mohou užívat večerní západy slunce. Většina apartmánů je pro 3 osoby, dále nabízíme prostorný apartmán pro skupinu 10 osob a jeden apartmán pro 5 osob. Apartmány mají klimatizaci a TV s plochou obrazovkou. Nedaleko objektu je k dispozici bezplatné parkoviště.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Vesna

Od moře 200 m
Kapacita 31 osob

Cena od 50 €

Apartmány Green oasis ( Drvenik)

Toto zařízení je 2 minuty chůze od pláže. Green Oasis Apartments se nachází v Drveniku ve Splitsko-dalmatské župě a nabízí bezplatné Wi-Fi, bezplatné soukromé parkoviště a možnost ubytování s domácími mazlíčky. Apartmány mají klimatizaci, plně vybavenou kuchyň s jídelním koutem, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou. V apartmánu mohou hosté relaxovat na terase nebo v zahradě.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Green oasis

Od moře 60 m
Kapacita 9 osob

Cena od 55 €

Apartmán Mare ( Drvenik)

Luxusní apartmán Mare v centru města - ideální místo pro vaši dovolenou! Pokud hledáte perfektní místo k relaxaci a užívání si krásného pobřeží, Apartment Mare je pro vás ideální volbou. Náš apartmán se nachází v srdci Drveniku a nabízí prémiové ubytování v blízkosti pláže a moře a zároveň poskytuje klid a pohodu pro úplnou relaxaci. Apartmán Mare je prostorný a pohodlný a má dvě elegantně zařízené ložnice. Každá ložnice má vlastní koupelnu a balkon, což zajišťuje soukromí a pohodlí během vašeho pobytu. Užijte si čerstvý mořský vánek při popíjení ranní kávy na balkoně a nasávejte se do úžasné krajiny. Apartment Mare navíc nabízí velkou kuchyň a jídelní kout vybavený vším, co potřebujete k přípravě chutných jídel a užít si kvalitní čas s rodinou nebo přáteli. Pro milovníky venkovního vaření je zde také možnost využít gril nebo ohniště. Můžete ochutnat chutě grilovaných pochoutek nebo se usadit u ohně a prožít nezapomenutelný zážitek. Pro vaše pohodlí jsou k dispozici dvě klimatizační jednotky zajišťující příjemnou teplotu během horkých letních dnů. K dispozici je také bezplatné Wi-Fi a připojení k internetu, což vám umožní zůstat ve spojení se zbytkem světa. Pro hosty přijíždějící autem je k dispozici parkovací místo. Náš přátelský tým je vám k dispozici pro jakékoli dotazy a informace, které budete potřebovat. Naším největším přáním je zajistit vaši pohodlnou a nezapomenutelnou dovolenou na pobřeží Jaderského moře. Rezervujte si svůj pobyt v Apartment Mare ještě dnes a připravte se na nezapomenutelné léto v Drveniku!

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Mare

Od moře 100 m
Kapacita 5 osob

Cena od 90 €

Turistický průvodce - Drvenik

Drvenik  - Erb Drvenik je turistické letovisko se nachází v obci Gradac v Dalmácii v Chorvatsku. To se nachází 27 km jižně od známého turistického střediska Makarska a je součástí magické Makarské riviéře. Po velkém zemětřesení v roce 1962, obyvatelé Horního Drvenik, pohyboval od svazích pohoří Biokovo na pobřeží. Drvenik zabírá dvě zátoky, Donja a Gornja Vala, kde jsou postaveny mnohé soukromé rodinné domy, byty, hotely a vily. Jeho turistická nabídka je založena na přírodních krás a klidném prostředí, dlouhými plážemi, křišťálově čistou vodou, borovice lesní, chůze u moře a horského svahu, sportovní a rekreační obsahy, cyklostezky, malebným výhledem, historických a archeologických nalezišť a tradiční dalmatské kuchyně. V Drvenik je trajektového přístavu, odkud trajekty běžet na ostrov Korčula a Sućuraj na ostrově Hvar několikrát za den, a to zejména během turistické sezóny. Navzdory klidné, malebného městečka Drvenik se může pochlubit kvalitní vily, byty, rodinné domy, vily, hotely a kempy. Návštěva Drvenik a relaxovat a odpočinout si od hektického životního stylu v této oáze klidu a pohody krásy. Vyhledávat cenově dostupné ubytování v soukromí v Drvenik. Vítejte na Drvenik!

Drvenik Předpověď počasí