Apartmány a ubytování v soukromí Drvenik

Drvenik je turistické letovisko se nachází v obci Gradac v Dalmácii v Chorvatsku. To se nachází 27 km jižně od známého turistického střediska Makarska a je součástí magické Makarské riviéře. Po velkém zemětřesení v roce 1962, obyvatelé Horního Drvenik, pohyboval od svazích pohoří Biokovo na pobřeží. Drvenik zabírá dvě zátoky, Donja a Gornja Vala, kde jsou postaveny mnohé soukromé rodinné domy, byty, hotely a vily....

Seřadit podle:

Apartmány Villa Antunovic

Drvenik

Od moře 20 m
Kapacita 40 osob

od 40 €

Apartmány Zvonimir

Drvenik

Od moře 10 m
Kapacita 10 osob

na vyžádání

Apartmány Antony

Drvenik

Od moře 70 m
Kapacita 18 osob

od 35 €

Pokoje Mol

Drvenik

Od moře 10 m
Kapacita 40 osob

na vyžádání

Apartmány Ana

Drvenik

Od moře 30 m
Kapacita 21 osob

na vyžádání

Apartmán Katarina

Drvenik

Od moře 10 m
Kapacita 9 osob

na vyžádání

Apartmány NMN

Drvenik

Od moře 100 m
Kapacita 12 osob

od 40 €

Apartmány Villa Gary Drvenik

Drvenik

Od moře 200 m
Kapacita 20 osob

od 90 €

Apartmány Villa Antunovic ( Drvenik)

Jak je vidět z obrázku, na oblázkové pláži přímo před domem můžete využít plážová lehátka a užívat si surfování po internetu ve stínu borovic. Milovníci přírody a samoty mohou najít klid na nedalekých odlehlých plážích. Celodenní občerstvení nabízíme v naší pizzerii, která se nachází v přízemí domu a kde nabízíme naši vynikající domácí zmrzlinu. Doufáme, že v našich apartmánech zažijete nezapomenutelnou letní dovolenou. Geografická poloha Drveniku umožňuje rychlé jednodenní výlety do Splitu, Medžugorje, Mostaru, Dubrovníku, Hvaru, Korčuly, přírodního parku Biokovo - a na mnoho menších, ale zajímavých a příjemných míst ... Vítejte v Apartments Antunović!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Villa Antunovic

Od moře 20 m
Kapacita 40 osob

Cena od 40 €

Apartmány Zvonimir ( Drvenik)

Byty se nacházejí pouhých 10 metrů od moře, s krásným výhledem na moře, pláže a město. Všechny apartmány jsou vybaveny barevným televizorem se satelitními programy. Apartmán 1 (4 + 2) Apartmán 1 (přibližná 50 m2) se nachází ve druhém patře. Skládá se ze dvou dvoulůžkových pokojů, dvě koupelny, kuchyně, jídelna a obývací pokoj, s možností využití dvou přistýlek. Apartmán 2 (4 + 2) Apartmán 2 (přibližná 60 m2) se nachází ve třetím patře. Je zařízen stejně jako Apartmán 1, ale také s klimatizací. Byt 3 (2 + 2) Apartmán 3 stanoví ve druhém patře (přibližné 40 m2). To má jeden dvoulůžkový pokoj, kuchyň, jídelna a obývací pokoj, se dvěma přistýlkami.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Zvonimir

Od moře 10 m
Kapacita 10 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Antony ( Drvenik)

Apartmány jsou vybaveny Antony v rodinném prostředí, ideální pro Vaši dovolenou. Všechny apartmány mají satelitní TV, klimatizace, připojení k internetu, balkon a krásný výhled. Vzdálenost od moře je 70 metrů. Uvnitř budovy, máme místo k zaparkování vozidla. Máte možnost použití grilu, je-li to žádoucí. Přejeme vám příjemný pobyt:)))

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Antony

Od moře 70 m
Kapacita 18 osob

Cena od 35 €

Pokoje Mol ( Drvenik)

Nachází se v Donja Vala na přírodní oblázkové pláže Penzion Mol svým hostům nabízí nádherný výhled na moře na moře a okolní ostrovy. Jako jeden zadních míst na Jadranu jsme hrdí na to, že naši hosté potřebují provést pouze pár kroků od svého pokoje se dostat na pláž. Jako součást naší nabídky, je otevřený pro všechny hosty je k dispozici restaurace s terasou, kde si můžete vychutnat vůni kávy a moře v časných ranních hodinách, stejně jako vůni borovic a křik racků. Ve večerních hodinách si můžete při výběru jídel z našeho bohatého jídelního lístku restaurace založen na středomořskou kuchyni vychutnat nádherný západ slunce. Všechny pokoje jsou elegantně zařízené a vybavené klimatizací, SAT-TV, ledničkou, koupelnou s vysoušečem vlasů a používání internetu. Perfektní poloha borading domu Mol, domácí středomořské kuchyně, komfortní a moderní pokoje, příjemná atmosféra a laskavý personál jsou jen některé z důvodů, proč stojí za to navštívit. Vážení hosté, návštěva penzion Mol a zažít něco speciálního!

Kategorizace Kategorizace - Pokoje Mol

Od moře 10 m
Kapacita 40 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Ana ( Drvenik)

Přijít a strávit perfektní dovolenou v apartmánech Ana, a vychutnat si výhled na krásné západy slunce. Máme dlouhou tradici v oblasti cestovního ruchu a my jsme příjemné hostitelé. Naše apartmány mají balkon s výhledem na moře nebo prostornou terasu s grilem. Jsou vybaveny klimatizací, internet, a parkoviště. Pokud se vám nelíbí letní davy lidí je to ideální místo k odpočinku. Jsme se nacházejí v klidné části Drvenik, a pláž je pouhých 150 m od domu (v docházkové vzdálenosti). Užijte si stínu borovicového lesa, která se rozprostírá po celé pláži.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Ana

Od moře 30 m
Kapacita 21 osob

Cena na vyžádání

Apartmán Katarina ( Drvenik)

Apartmány Katarina se nacházejí v soukromém domě, který se nachází pouhých dvou metrů od moře v přístavu s výhledem na celé město a na pláži. Z centra jsme se nachází pouhých 80 metrů od obchodu a nejbližší restaurace je 10 metrů.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Katarina

Od moře 10 m
Kapacita 9 osob

Cena na vyžádání

Apartmány NMN ( Drvenik)

Moderní a plně vybavené apartmány v centru města Drvenik, které se nacházejí ve druhém řádku k moři. Objekt se nachází v centru města a méně než dvě minuty chůze od pláže. Apartmány jsou nové, s klimatizací, satelitní TV, mikrovlnnou troubou, sporákem a veškerým kuchyňským nádobím. Zařízení je vzdálené 30 m od dětských hřišť a bucalistů. Parkování je 10 m od domu. V blízkosti budovy je pošta, směnárna, obchod, pekárna a pokladna, kavárny a několik restaurací s různým obsahem.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány NMN

Od moře 100 m
Kapacita 12 osob

Cena od 40 €

Apartmány Villa Gary Drvenik ( Drvenik)

Villa Gary byla postavena v roce 2020 a nachází se v Drveniku na jižní straně Makarské riviéry. .Každý apartmán má 2 ložnice a rozkládací lůžko v obývacím pokoji a balkon s výhledem na moře. Jen pár minut chůze od nejbližších obchodů a restaurací a kaváren.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Villa Gary Drvenik

Od moře 200 m
Kapacita 20 osob

Cena od 90 €

Turistický průvodce - Drvenik

Drvenik  - Erb Drvenik je turistické letovisko se nachází v obci Gradac v Dalmácii v Chorvatsku. To se nachází 27 km jižně od známého turistického střediska Makarska a je součástí magické Makarské riviéře. Po velkém zemětřesení v roce 1962, obyvatelé Horního Drvenik, pohyboval od svazích pohoří Biokovo na pobřeží. Drvenik zabírá dvě zátoky, Donja a Gornja Vala, kde jsou postaveny mnohé soukromé rodinné domy, byty, hotely a vily. Jeho turistická nabídka je založena na přírodních krás a klidném prostředí, dlouhými plážemi, křišťálově čistou vodou, borovice lesní, chůze u moře a horského svahu, sportovní a rekreační obsahy, cyklostezky, malebným výhledem, historických a archeologických nalezišť a tradiční dalmatské kuchyně. V Drvenik je trajektového přístavu, odkud trajekty běžet na ostrov Korčula a Sućuraj na ostrově Hvar několikrát za den, a to zejména během turistické sezóny. Navzdory klidné, malebného městečka Drvenik se může pochlubit kvalitní vily, byty, rodinné domy, vily, hotely a kempy. Návštěva Drvenik a relaxovat a odpočinout si od hektického životního stylu v této oáze klidu a pohody krásy. Vyhledávat cenově dostupné ubytování v soukromí v Drvenik. Vítejte na Drvenik!

Drvenik Předpověď počasí