Apartmány a ubytování v soukromí Živogošće

V nejjižnější části Makarské riviéry, na úpatí pohoří Biokovo je malé turistické městečko zvané Živogošče. Skládá se ze tří menších, propojený obec Porat, Mala Duba a Blato, která se nachází podél pobřeží Jaderského moře. To se nachází jen 20 km od Makarské, 80 km od Splitu a 120 km od Dubrovníku. Jako osada, Živogošče byla poprvé uvedena v polovině 13. století. Františkánský klášter, založený v...

Vybrané apartmány a soukromé ubytování Živogošće

Seřadit podle:

Apartmány Neda

Živogošće

Od moře 150 m
Kapacita 30 osob

od 30 €

Apartmány Rajnpreht

Živogošće

Od moře 30 m
Kapacita 8 osob

od 40 €

Apartmány Ferdo

Živogošće

Od moře 100 m
Kapacita 31 osob

na vyžádání

Apartmány Reljić

Živogošće

Od moře 100 m
Kapacita 26 osob

na vyžádání

Apartmány LM

Živogošće

Od moře 100 m
Kapacita 14 osob

od 60 €

Apartmány Villa Dalmatina

Živogošće

Od moře 30 m
Kapacita 18 osob

od 50 €

Apartmány Ivop

Živogošće

Od moře 150 m
Kapacita 21 osob

od 30 €

Apartmán Villa Mila

Živogošće

Od moře 50 m
Kapacita 18 osob

na vyžádání

Apartmány Milorad Juran

Živogošće

Od moře 50 m
Kapacita 20 osob

na vyžádání

Apartmány Tanja

Živogošće

Od moře 50 m
Kapacita 20 osob

od 60 €

Apartmány Neda ( Živogošće)

Makarská riviéra je bohatá na moderní letoviska navštěvovaná turisty z celého světa. Zivogosce je jedním z nich. Malé město věnované rybolovu, pěstování oliv a turistice. Skutečnost, že se nachází u moře, z něj činí ideální letní destinaci pro rodiny, páry, dobrodruhy a milovníky pravé středomořské atmosféry. Apartmány NEDA se nachází u vchodu do města. Z krásných pláží vzdálených asi 100 metrů. Nedaleko jsou nudistické pláže, které vedou pěšinovou cestou borovým lesem. Pro všechny naše hosty máme parkovací místo v blízkosti budovy. Naši hosté mohou využít venkovní gril a rádi se s námi léčí různé druhy vína a lihovin, které jsme vyrobili.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Neda

Od moře 150 m
Kapacita 30 osob

Cena od 30 €

Apartmány Rajnpreht ( Živogošće)

Rajnpreht rodinný dům nabízí 2 apartmány pro pohodlnou dovolenou. Hosté mají přístup k klimatizaci, TV, bezplatné bezdrátové připojení k internetu a parkování zdarma. Dům je obklopen zelení, citronem, fíkem a mandarinkami.  1). Apartmán A4 + 1 má 2 dvoulůžkové pokoje, obývací pokoj s vybavenou kuchyní (s troubou) a jídelnu, koupelnu a balkon s výhledem na moře. V obývacím pokoji je pohodlná rohová souprava  2). Studio 2 + 1 má dvoulůžkovou ložnici s koupelnou, obývací pokoj s kuchyní a balkon s výhledem na moře.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Rajnpreht

Od moře 30 m
Kapacita 8 osob

Cena od 40 €

Apartmány Ferdo ( Živogošće)

Ferdo Apartmány se nachází na Makarské riviéře, v malém místě zvaném Živogošće Blato, která poskytuje jedinečný zážitek z přírodního prostředí. Jsou umístěny ve slepé ulici s jen pár minut chůze od hlavní pláže a centra města. Plně vybavené, aby Váš pobyt byl co nejpříjemnější: klimatizací, Wi-Fi, satelitní TV, parkoviště, terasa s výhledem na moře, klimatizace, Wi-Fi a parkování. K dispozici jsou dva apartmány pro 3 osoby, pět apartmány pro 4 osoby a jeden apartmán pro 5 osob. Dům má společný prostor pro grilování a socializaci. Rádi vás budeme informovat o četných aktivit a vybavení, které obohatí vaši dovolenou. Těšíme se, že jste jako náš host!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Ferdo

Od moře 100 m
Kapacita 31 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Reljić ( Živogošće)

V jižní části Dalmácie, mezi Splitem a Dubrovníkem, 20 km od Makarské, kde se hora spojuje s Jaderským mořem, se nachází v Živogošće Porat. Prožijete nádhernou dovolenou a užijete si procházku nedotčenou přírodou a koupání na dvou velkých plážích a několika nudaplážích. Toto místo má bohatou historii, ze které doporučujeme epigram na útesu u moře, který je napsán ve 4. století. A františkánský klášter ze 16. století. Apartmány Reljić se nacházejí v centru města a 100 m od moře, mají 9 apartmánů, z toho šest I 2+ 1, dva 4 + 2 a jeden 6 + 3. Každý apartmán má pohodlnou ložnici, kuchyň, koupelnu a terasu s výhledem na moře. Dům má gril, soukromé parkoviště a bezdrátové připojení k internetu. Naše dlouholeté zkušenosti v pohostinství vám zaručují vřelé přivítání a příjemný pobyt ve vašem letním sídle.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Reljić

Od moře 100 m
Kapacita 26 osob

Cena na vyžádání

Apartmány LM ( Živogošće)

Oll je na naší webové adrese.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány LM

Od moře 100 m
Kapacita 14 osob

Cena od 60 €

Apartmány Villa Dalmatina ( Živogošće)

Apartmány Dalmatina se nacházejí přímo u moře na malém místě zvaném Živogošće - Blato, známém pro své krásné pláže, některé z nich jsou nudistické. Prostorné apartmány, velké terasy a úzký kontakt s mořem zůstanou ve vaší paměti jako Středomoří vašich snů. Makarská riviéra se nachází v centrální části dalmatského pobřeží, 60 km jižně od města Split a 120 km severně od Dubrovníku a je považována za nejkrásnější část pobřeží Jaderského moře. Místa, z nichž každé má svůj vlastní, ale jiný druh atmosféry, se nacházejí v tak malé oblasti. Od Makarské jako centra zábavy a nočního života až po malá místa obklopená borovicovým lesem, kde si budete užívat v klidu. Živogošće - Blato patří k jednomu z takových malých míst, které se nachází jen 20 km jižně od Makarské. Vítejte!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Villa Dalmatina

Od moře 30 m
Kapacita 18 osob

Cena od 50 €

Apartmány Ivop ( Živogošće)

Nabídneme ubytování v jednom z našich šesti bytů. Všechny apartmány mají výhled na moře, terasu nebo balkon, klimatizaci, SAT / TV, WiFi připojení na internet, kuchyně a sprchový kout. Aby zajistili, že vaše vozidla jsou parkování před domem. Apartmány mají ústřední topení, což z nich dělá vhodný k pronájmu v každém ročním období.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Ivop

Od moře 150 m
Kapacita 21 osob

Cena od 30 €

Apartmán Villa Mila ( Živogošće)

Villa Mila jsou nově vybudované apartmány se nacházejí 50 m od moře, jsou umístěny v Živogošče Mala Duba vhodné pro rodiny s dětmi a lidi, kteří chtějí klid od hluku a městského života

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Villa Mila

Od moře 50 m
Kapacita 18 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Milorad Juran ( Živogošće)

Apartmány Milorad Juran plně vybavené a moderní apartmány v centru Dalmácie v Živogošće, pouhých 18 km od Makarské, ideální místo pro vaši dovolenou

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Milorad Juran

Od moře 50 m
Kapacita 20 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Tanja ( Živogošće)

Jako vřelý uvítací dům se nacházíme na velmi klidném turistickém místě v blízkosti Makarské. Tato půvabná vesnice se nachází na krásném pobřeží Jaderského moře a je obklopena průzračně modrým mořem. Užijte si ležení na jedné z místních pláží, opalovejte se a pijte své oblíbené nápoje. Naše místo s úžasným výhledem na moře je skvělé pro páry, rodiny s dětmi, sólová dobrodružství a všechny, kteří by se chtěli dostat pryč od svého rušného života. Náš dům je velmi blízko k moři, krásné dlouhé pláže, restaurace a kavárny. Nabízí bezplatné parkovací místo hned vedle domu a venkovní gril. S našimi komfortními apartmány ubytováváme hosty již více než 30 let, takže se z toho stala tradice. Vždy rádi přivítáme naše věrné i nové hosty. K dispozici jsou čtyři různé apartmány se soukromými vchody; jeden byt se třemi ložnicemi, dva apartmány se dvěma ložnicemi a jeden apartmán. U nás si budete moci vychutnat perfektní počasí, průzračné moře, domácí, místní jídlo a samozřejmě naše domácí alkoholické nápoje. Náš host zde může relaxovat a cítit se jako doma. Srdečně vás vítáme, abyste si přišli užít tento malý kousek dalmatského nebe!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Tanja

Od moře 50 m
Kapacita 20 osob

Cena od 60 €

Turistický průvodce - Živogošće

Živogošće  - Erb V nejjižnější části Makarské riviéry, na úpatí pohoří Biokovo je malé turistické městečko zvané Živogošče. Skládá se ze tří menších, propojený obec Porat, Mala Duba a Blato, která se nachází podél pobřeží Jaderského moře. To se nachází jen 20 km od Makarské, 80 km od Splitu a 120 km od Dubrovníku. Jako osada, Živogošče byla poprvé uvedena v polovině 13. století. Františkánský klášter, založený v 17. století, byl další dvě století centrem kulturního a duchovního života, s bohatou knihovnou a uměleckým dílem velké hodnoty. Během posledních čtyřiceti let Živogošče se rychle rozvíjí díky turistice a výstavba soukromých domech, kde přátelští hostitelé začal pronájem apartmány a pokoje. Středomořskou vegetací, hory, moře, olivové háje a borové lesy dělají ideální letní atmosféru, ve které si hosté mohou maximální odpočinout a zapomenout na všechny své starosti. Hlavním lákadlem je 6 km propojených pláže, čisté a neznečištěné moře, všechny se nachází na úpatí hory s nejvyšším vrcholem Sutvid 1155 metrů nad mořem. Návštěva Živogošće a najít ideální byt pro nezapomenutelných prázdnin. Kontaktovat přímo s majiteli soukromé ubytování v Živogošče a ušetřit až 40%. Vítejte!

Živogošće Předpověď počasí