Apartmány a ubytování v soukromí Hvar - Sućuraj

Sućuraj je malebné městečko na východním cípu ostrova Hvar v Chorvatsku, který se nachází 77 km od města Hvar. To má asi 400 obyvatel a počet obyvatel se zabývá v oblasti cestovního ruchu a rybaření jako primární hospodářskou činnost. Sućuraj je centrem obce a správním centrem východní části ostrova. Klima v Sućuraj je velmi příznivé pro celoroční turistiku a vyznačuje se dlouhými, teplými a suchými léty a...

Seřadit podle:

Apartmán Bepo

Hvar - Sućuraj

Od moře 10 m
Kapacita 5 osob

od 50 €

Apartmány Frane

Hvar - Sućuraj

Od moře 10 m
Kapacita 12 osob

od 40 €

Apartmány Pansion Ivan

Hvar - Sućuraj

Od moře 150 m
Kapacita 50 osob

na vyžádání

Apartmány Vini i Ivana

Hvar - Sućuraj

Od moře 50 m
Kapacita 12 osob

od 30 €

Apartmán Helena

Hvar - Sućuraj

Od moře 20 m
Kapacita 6 osob

od 60 €

Apartmány Ida

Hvar - Sućuraj

Od moře 150 m
Kapacita 25 osob

od 27 €

Apartmány Manora

Hvar - Sućuraj

Od moře 150 m
Kapacita 16 osob

od 25 €

Apartmán Sućuraj

Hvar - Sućuraj

Od moře 50 m
Kapacita 6 osob

na vyžádání

Robinsonova turistika Viskovic

Hvar - Sućuraj

Od moře 10 m
Kapacita 14 osob

od 60 €

Rekreační dům Radovančić

Hvar - Sućuraj

Od moře 10 m
Kapacita 7 osob

na vyžádání

Apartmán Mare

Hvar - Sućuraj

Od moře 10 m
Kapacita 2 osob

na vyžádání

Apartmány Franić

Hvar - Sućuraj

Od moře 10 m
Kapacita 8 osob

na vyžádání

Rekreační dům Andrijana

Hvar - Sućuraj

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

od 50 €

Apartmán Vuljan-Raueiser

Hvar - Sućuraj

Od moře 150 m
Kapacita 8 osob

od 40 €

Apartmány Rolanda

Hvar - Sućuraj

Od moře 100 m
Kapacita 6 osob

od 25 €

Apartmány Jure

Hvar - Sućuraj

Od moře 20 m
Kapacita 8 osob

na vyžádání

Apartmány Raueiser

Hvar - Sućuraj

Od moře 100 m
Kapacita 4 osob

od 40 €

Apartmán Bepo ( Hvar - Sućuraj)

Nabízíme Vám: Apartmán A4 + 1 (4 + 1 osoby) (2 pokoje, celé přízemí - 80 m2 + 100 m2 terasy). Byt se skládá z:  dva pokoje s manželskou postelí: koupelna se sprchovým koutem + WC: vybavená kuchyň a jídelna (1 přistýlka): velká terasa se stoly a židlemi: vnější letní sprchou na terase: parkování před domem: gril k dispozici v zadní části domu. V bytě může pohodlně ubytovat 5 osob a je ideální pro rodinu nebo skupinu přátel. V domě se nachází jen pár minut chůze od oblázkové Cesminica písečné pláže, stejně jako z potravinářských obchodů a restaurací v centru Sućuraj. Koupání je možné také jen pod domem 20 m od hotelu na pobřeží, ale není vhodný pro velmi malé děti. Dům je oddělen od moře ho dělí pouze místní komunikace, která však končí na trajektu stanici (je aktivní pouze tehdy, když silnice trajekt přijde každých 1,5 hodiny s 30 vozů). Hostitelé budou rádi Vám nabídnout homegrown ekologicky čisté zeleninu z vlastní zahrady, domácí olivový olej, atd

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Bepo

Od moře 10 m
Kapacita 5 osob

Cena od 50 €

Apartmány Frane ( Hvar - Sućuraj)

V jižní části městečka Sućuraj, jen 20 m od moře, je dům Frane. Centrum města je 200 m od hotelu. Hlavní pláž Česminica je 200 m daleko, taky. V domě se nachází jen pár minut chůze od Cesminica oblázkové písečné pláže, stejně jako z potravinářských obchodů a restaurací v centru Sućuraj. Koupání je možné také jen pod domem 20 m od hotelu na pobřeží, ale není vhodný pro velmi malé děti (převážně kamenité). Velké nádvoří v přední části domu se vztahuje palmami se nachází na disponibility všem hostům jako hřiště pro děti, a / nebo parkoviště pro osobní automobily. K dispozici je gril za domem.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Frane

Od moře 10 m
Kapacita 12 osob

Cena od 40 €

Apartmány Pansion Ivan ( Hvar - Sućuraj)

Máme 8 studio apartmány pro 2, 4 studio apartmány pro 3, 4 apartmány pro 5 osob. Studio apartmány mají +1 přistýlku. Všechny mají kuchyň, koupelnu, klimatizaci, TV, balkon a Wi-Fi. Sućuraj je zajímavé, protože to má mnoho cyklistických stezek a mnoho Sućuraj je obklopeno mořem, takže to má mnoho pláží a zátok ke koupání. Ve všech zátokách jsou přístupné na kole a automobilů. Od pevniny, je to jen 30 minut jízdy trajektem tolik levnější cesta. Náš dům je od nejbližší pláže je cca 150 m. V obci existuje mnoho turistických lodí, které organizují výlety s piknikem na okolní ostrovy a na Makarské riviéře, v blízkosti Dubrovníku a Medjugorje tak zajímavé hosty a prohlídka města. Akceptujeme velké skupiny.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Pansion Ivan

Od moře 150 m
Kapacita 50 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Vini i Ivana ( Hvar - Sućuraj)

V klidné části Sucuraje, bez aut, pouhých 50 metrů od centra města se nachází kamenná třípatrová budova s nabídkou pouze tří bytů, která zaručuje klid a relaxaci. Všechna apartmá jsou klimatizovaná, prostorná, plně vybavená, každá má alespoň dva balkony, každý s vlastním parkovacím místem ve dvoře máme malé dětské hřiště. Veškeré další informace na našem webu http://www.sucuraj.com/ap/vini-i-ivana/.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Vini i Ivana

Od moře 50 m
Kapacita 12 osob

Cena od 30 €

Apartmán Helena ( Hvar - Sućuraj)

Sućuraj Sućuraj je malebné, malé městečko na východním cípu ostrova Hvar, ostrov s největším počtem slunečných dnů v celém pobřeží Jaderského moře. Zde si můžete vychutnat nádherný klima, nedotčenou přírodu a typické dalmatské architektury. Je to ideální místo pro rodinnou dovolenou, kde si můžete strávili relaxační čas, aniž by hluk, přeplněné a stresu. Jsme rádi, že Vám nabídnout ubytování v našem novém, luxurios bytě 20 metrů od břehu moře a 100 m od centra města. Byt je Klimatizovaná a plně vybaveny SAT-TV, kuchyňským vybavením, koupelna se sprchovým koutem, atd. Máme velkou zahradu 1000 m2 arround byt s parkovacím stáním a grilování (gril). - 55 m2 + 25 m2 balconys s výhledem na moře - postavené v roce 2005 - dva pokoje se 4 lůžky - digitální SAT / TV - obývací pokoj s možností 2 přistýlek - plně vybavená kuchyň - koupelna se sprchovým koutem s masážním sprchovým koutem a pračkou - klimatizace pro zvlášť aranžování můžeme nabídnout jste původně pro domácnost, naše vlastní produkty: doma vařené dalmatské jídlo, víno, olivový olej. Můžete si pronajmout malý nebo biger člun pro krátké výlety (Brač, Makarská riviéra, Pelješac).

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Helena

Od moře 20 m
Kapacita 6 osob

Cena od 60 €

Apartmány Ida ( Hvar - Sućuraj)

IDA apartmány jsou situovány v klidné části Sućuraj. Máme 4 studia pro 2 osoby, 3 Studio pro 3 osoby, 1 velké apartmány pro 4-6 osob. Studio apartmány mají +1 přistýlku. Všechny mají kuchyň, koupelnu, klimatizaci, TV, balkon a Wi-Fi. Sućuraj je zajímavé, protože to má mnoho cyklostezek. Sućuraj na špičce ostrova, obklopený mořem, takže existuje spousta pláží a zátok na koupání ve všech pozicích jsou přístupné na kole a automobilů. Od pevniny, je to jen 30 min. trajektem, takže je mnohem levnější cestovat. Apartmány jsou od nejbližší pláže je cca 150 m, stejně jako do centra města. Na pláži je kombinace štěrku a písku je ideální pro děti. V obci existuje mnoho turistických lodí, které organizují výlety s piknikem na okolní ostrovy a na Makarské riviéře, v blízkosti je Dubrovník a Medjugorje.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Ida

Od moře 150 m
Kapacita 25 osob

Cena od 27 €

Apartmány Manora ( Hvar - Sućuraj)

Rodinný dům se 4 apartmány. Parkování, internet, gril, klimatizace.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Manora

Od moře 150 m
Kapacita 16 osob

Cena od 25 €

Apartmán Sućuraj ( Hvar - Sućuraj)

Apartmán 50 m od moře. Výhled na moře a na horském svahu. Možnost pronájmu jeden nebo dva pokoje. Samostatný vchod. Parkoviště, používání roštu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Sućuraj

Od moře 50 m
Kapacita 6 osob

Cena na vyžádání

Robinsonova turistika Viskovic ( Hvar - Sućuraj)

Apartmány Viskovic jsou v tiché a klidné zátoce Pobij, 8 km od malé vesnice Gdinj. Typ Robinzon cestovního ruchu je ideální pro lidi, kteří zvyklý jít daleko od rušného každého DAYS života a strávit dovolenou v harmonii s přírodou. Přístup k domu je možné s vozovkou. Parkovací místo se nachází v blízkosti domu. Typ Robinzon popisu cestovního ruchu: solárních článků elektřina energie (osvětlení a mobilní pfones), zásobování vodou z nádrže, GSM signál je dostupný, tam jsou nástrojem moc plynu, která je přístupná cesta k domu je poslední 3 km makadam. V zátoce je zejména klid a ticho v červnu a září. Září je známá neustálou klidu, většinou slunečné dny a stále teplého moře. Pro velké skupiny hostů, kteří pronajímají své dva byty společně nabízíme další slevu, speciální pro rezervaci 15 dní.

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Viskovic

Od moře 10 m
Kapacita 14 osob

Cena od 60 €

Rekreační dům Radovančić ( Hvar - Sućuraj)

V klidné zátoce, s šumění moře leží rekreační dům Radovancic, daleko od masové turistiky a městského hluku, ideální pro Robinson Holiday. Dům se skládá ze tří ložnic, kuchyně, koupelna, terasa s výhledem na moře a na Makarské riviéře. V přední části domu je gril a zpevněné skály s lehátky, jen pro naše hosty.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Radovančić

Od moře 10 m
Kapacita 7 osob

Cena na vyžádání

Apartmán Mare ( Hvar - Sućuraj)

Nabízíme dobře vybavené studio prostor v centru Sućuraj na ostrově Hvar. Studio místnost se nachází ve druhém patře s balkonem s výhledem na moře. Místnost je jen 5 minut chůze od štěrkovité - písečná pláž Cesminica. V ceně je zahrnuto parkovací stání a místních poplatků.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Mare

Od moře 10 m
Kapacita 2 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Franić ( Hvar - Sućuraj)

V pokojně části Sućuraje, obklopené spoustou zelených stromů je rodinný dům Franic. Do centra města se blíží a moře je 20 m od domu. Na jižní straně se nachází terasa s krásným výhledem na moře, stůl a gril, který může být použit pro všechny hosty .. Parkovací místo se nachází v přední části domu. Apartmán pro 8 + 2 osoby (první patro) - 4 dvoulůžkové pokoje - kuchyň s velkým obývacím pokojem (2 přistýlky) - balkon s výhledem na moře - SAT-TV - pračka - umývárna - gril. Ceny na vyžádání.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Franić

Od moře 10 m
Kapacita 8 osob

Cena na vyžádání

Rekreační dům Andrijana ( Hvar - Sućuraj)

Rekreační dům se nachází v jižní části ostrova, místo se nazývá Bogomolje, bobkový Pelinovik Veliki. Asfaltová cesta vede do oratoře a do zálivu, což je přibližně 3 km od centra, vodní jílu tlupy ucházející pro motorová vozidla. Příroda je fantastická a naši hosté obvykle několikrát použít tyto cesty pro rekreaci den pěšky na místo a do okolních zátok. Chata, které nabízejí prostor kolem 55 m2 a má přízemní hospody stejnou velikost. V domě použité vody není pitná, ale je určen pro hygienu a v hospodě tam je tekutý dešťová voda je velmi pitelné a velmi chladné, takže je to skvělé občerstvení v létě. Solární energie poskytuje světlo, není teplá voda, i když se používá pro hygienu obvykle se zahřeje, jak je to v bazénu, který je na slunci, v horní části domu. Chata se skládá ze dvou dvoulůžkových pokojů s balkonem, kuchyní, kupitala a chodbě a taveren, že hosté běžně používají jako palubě bydlení, protože z velkých borovic, která poskytuje přirozený odstín dům. V kuchyni je lednice a mrazák, sporák a trouba, nádobí, kuchyňský stůl a židle, pokoje jsou balkon, jedna s manželským lůžkem, další lůžka jsou odděleny, pro jednu osobu. Čerpací stanice, lékárna a zbytek se nachází asi 40 km v Jelsa. Izolované je umístěna na pár na pláži mohou hosté téměř z terasy skočit do moře, parkování je pod domem a je zdarma. Velmi klidné místo k odpočinku v pravém slova smyslu pro ty, kteří mají plné zuby hektického života.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Andrijana

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

Cena od 50 €

Apartmán Vuljan-Raueiser ( Hvar - Sućuraj)

V rodinném domě jsou 4 nových bytů. Apartmány se nachází 50 m od centra a 200 m od moře. Všechny apartmány jsou pro 2 + 1 osoby. Mají klimatizaci, TV-SAT, bezdrátové připojení k internetu, vysoušeč vlasů ... Majitelé mají dalmatské restaurace Pirate Harbour, kde si můžete pochutnat na dalmatských místní pokrmy a speciality na grilu, zejména v rybách a chobotnice. Přijďte se přesvědčit a budete neuděláte chybu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Vuljan-Raueiser

Od moře 150 m
Kapacita 8 osob

Cena od 40 €

Apartmány Rolanda ( Hvar - Sućuraj)

V prvním patře soukromého domu pronajal Studio (2 osoby) a apartmány (2 +2) s vlastním vchodem z parkoviště. V popředí je velká terasa s výhledem na moře a Pelješac a Korčula. Dům je obklopen zahradou (palmový, bungelvila, citróny, mandarinky, pomeranče, švestky, fíky, olivy, fíky, rajčata, fazole, rozmarýn, levandule, lilek, stevia, avokádo, ...), a není nikdo, sto metrů od moře. Ideální pro ty, kteří se chtějí dostat pryč z města. V Sućuraj několik restaurací, kaváren, pošta, supermarket, obchod, kadeřnictví, pečivo ... trajektových spojení z Drvenika, cesta trvá 30 minut a během letních měsících jsou 11 denní linka, pokud jde o změnu turistické trajektové jízd a patnácti krát denně. Pokud se rozhodnete pro koupání na plážích mimo město, není to problém, protože většina pláží přístupný

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Rolanda

Od moře 100 m
Kapacita 6 osob

Cena od 25 €

Apartmány Jure ( Hvar - Sućuraj)

Romantický malý rybářský přístav Sućuraj se dostanete během půl hodiny jízdy s trajektem z pevniny. Nabízí vše pro relaxační dovolenou: křišťálově čistou vodu ke koupání, kuriózní restaurací přímo v přístavu, obchody, lodní výlety. Naše apartmány se nacházejí přímo u moře, pouhých 200 metrů od centra a také 200 metrů od hlavní pláže Cesminica. Klikněte na panoramatické fotografie Sućuraje kde přesná poloha může být viděn. Všechny apartmány mají klimatizaci, digitální satelitní televizi a vysokorychlostní připojení k internetu přes W-LAN. Z terasy máte nádherný výhled na moře a poloostrov Pelješac. Parkoviště se nachází v přední části domu. Ve dvoře, gril je nastaven pro naše hosty. Lodní výlety jsou k dispozici po předchozí domluvě. Apartmán A a B: Apartmány se nachází ve 2. patře a jsou 30 m2 každý. Ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s jídelním koutem, kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 3. a 4. osobu, koupelna se sprchou, terasa 15 metrů čtverečních. Použití pračky možné.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Jure

Od moře 20 m
Kapacita 8 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Raueiser ( Hvar - Sućuraj)

Raueiser Apartmány se nacházejí v klidné části Sućuraj na ostrově. Centrum města (port) je 100 m, a nejbližší pláž Česminica 300 m. Apartmány se nachází ve druhém patře a jsou plně vybaveny pro pohodlný pobyt. Všechny apartmány mají klimatizaci, balkon, digitální satelitní televizi a bezdrátové připojení k internetu. Všichni hosté byli parkoviště u domu. Kolem domu je prostorná zahrada se stoly a grilem, který mohou využívat všichni hosté. U majitele si mohou půjčit kolo nebo skútr. K dispozici je také snídaně.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Raueiser

Od moře 100 m
Kapacita 4 osob

Cena od 40 €

Turistický průvodce - Hvar - Sućuraj

Hvar - Sućuraj  - Erb Sućuraj je malebné městečko na východním cípu ostrova Hvar v Chorvatsku, který se nachází 77 km od města Hvar. To má asi 400 obyvatel a počet obyvatel se zabývá v oblasti cestovního ruchu a rybaření jako primární hospodářskou činnost. Sućuraj je centrem obce a správním centrem východní části ostrova. Klima v Sućuraj je velmi příznivé pro celoroční turistiku a vyznačuje se dlouhými, teplými a suchými léty a mírnými a krátkými zimami, což je jeden z nejslunečnějších a nejteplejších míst na ostrově Hvar, s více než 2700 hodin slunečního svitu ročně , Sućuraj je velmi dobře spojen s pevninou trajektem z Drveniku na Makarské riviéře, a cesta je velmi krátká a trvá asi 25 minut. V letních měsících trajekt jezdí až 15 krát za den, zatímco v zimních měsících až 5krát denně. Cestovní a pohostinství v Sučuraj začala rozvíjet v polovině 60. let 20. století, stejně jako v mnoha dalších ostrovních a přímořských měst v Dalmácii. Blízko centra existují dvě pláže, Cesminica a Bílina, zatímco Perna Bay se nachází 1,5 km a Mlaska Bay 3 km od města. Tyto dvě zátoky jsou jedinečné v Jaderském moři, protože oba mají krásné písčité pláže s malým přírodního písku jako žádný jiný v blízkém i vzdálenějším okolí. Tyto pláže jsou specielně vhodné pro rodiny s malými dětmi. Sucuraj mají různé možnosti rekreace a aktivní dovolenou: denní a noční rybolov, jízda na kole, plachtění, potápění a výlety do jiných částí skrytých zátok na ostrově Hvar, nebo výlet na poloostrov Pelješac a ostrov Korčula. Ve večerních hodinách si můžete odpočinout u letního festivalu bohatý obsah, jako lidového fest Ribarska noc. V Sućuraj, turisté mohou zůstat v soukromých apartmánech, penzionech, domy, pokoje, hotelu či kempu. Doporučujeme pobyt v bytů v soukromém ubytování rodinného díky levnějším cenám a přívětivým hostitelů. Vítejte na Sućuraj na ostrově Hvar!

Hvar - Sućuraj Předpověď počasí