Apartmány a ubytování v soukromí Hvar - Sućuraj

Sućuraj je malebné městečko na východním cípu ostrova Hvar v Chorvatsku, který se nachází 77 km od města Hvar. To má asi 400 obyvatel a počet obyvatel se zabývá v oblasti cestovního ruchu a rybaření jako primární hospodářskou činnost. Sućuraj je centrem obce a správním centrem východní části ostrova. Klima v Sućuraj je velmi příznivé pro celoroční turistiku a vyznačuje se dlouhými, teplými a suchými léty a...

Seřadit podle:

Apartmány Vini i Ivana

Hvar - Sućuraj

Od moře 50 m
Kapacita 12 osob

od 40 €

Robinsonova turistika Viskovic

Hvar - Sućuraj

Od moře 10 m
Kapacita 13 osob

od 120 €

Robinsonova turistika Sandra

Hvar - Sućuraj

Od moře 10 m
Kapacita 6 osob

od 75 €

Apartmány Pansion Ivan

Hvar - Sućuraj

Od moře 150 m
Kapacita 50 osob

na vyžádání

Apartmány Ida

Hvar - Sućuraj

Od moře 150 m
Kapacita 25 osob

na vyžádání

Apartmány Vuljan-Raueiser

Hvar - Sućuraj

Od moře 150 m
Kapacita 8 osob

od 45 €

Apartmány Jure

Hvar - Sućuraj

Od moře 20 m
Kapacita 8 osob

na vyžádání

Apartmány Vini i Ivana ( Hvar - Sućuraj)

V klidné části Sucuraje, bez aut, pouhých 50 metrů od centra města se nachází kamenná třípatrová budova s nabídkou pouze tří bytů, která zaručuje klid a relaxaci. Všechna apartmá jsou klimatizovaná, prostorná, plně vybavená, každá má alespoň dva balkony, každý s vlastním parkovacím místem ve dvoře máme malé dětské hřiště. Veškeré další informace na našem webu http://www.sucuraj.com/ap/vini-i-ivana/.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Vini i Ivana

Od moře 50 m
Kapacita 12 osob

Cena od 40 €

Robinsonova turistika Viskovic ( Hvar - Sućuraj)

Apartmány Viskovic jsou v tiché a klidné zátoce Pobij, 8 km od malé vesnice Gdinj. Typ Robinzon cestovního ruchu je ideální pro lidi, kteří zvyklý jít daleko od rušného každého DAYS života a strávit dovolenou v harmonii s přírodou. Přístup k domu je možné s vozovkou. Parkovací místo se nachází v blízkosti domu. Typ Robinzon popisu cestovního ruchu: solárních článků elektřina energie (osvětlení a mobilní pfones), zásobování vodou z nádrže, GSM signál je dostupný, tam jsou nástrojem moc plynu, která je přístupná cesta k domu je poslední 3 km makadam. V zátoce je zejména klid a ticho v červnu a září. Září je známá neustálou klidu, většinou slunečné dny a stále teplého moře. Pro velké skupiny hostů, kteří pronajímají své dva byty společně nabízíme další slevu, speciální pro rezervaci 15 dní.

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Viskovic

Od moře 10 m
Kapacita 13 osob

Cena od 120 €

Robinsonova turistika Sandra ( Hvar - Sućuraj)

Dům Sandra se nachází v klidné zátoce Pelinovik, v obci Bogomolje. Bogomolje je malá vesnice ležící podél silnice a skládá se z několika vesniček. Nachází se 15 km západně od Sucuraj. Silnice, která prochází Jerkov dvorem do vesnice Bogomolje, vede k zátoce Pelinovik, která se nachází na jižní straně ostrova. Zátoka Pelinovik je vzdálená asi 3 km od vesnice Bogomolja. V obci je obchod a pošta. V blízkých zátokách jsou restaurace. Všechny zátoky jsou propojeny po silnici (makadam). Dům v zátoce se nachází na pláži a je vhodný pro všechny milovníky přírody a ty, kteří chtějí klidnou a odpočinkovou dovolenou. Dům má velkou terasu s výhledem na moře. Má dvě patra a má asi 70 m2. V prvním patře je vybavená kuchyň, obývací pokoj a terasa se vstupem na pláž. Lednice je na elektřinu, zatímco sporák je plynový. V horním patře jsou pokoje a koupelna se sprchovým koutem. Má celkem 3 dvoulůžkové pokoje. Dva pokoje mají přístup na balkon. Zátoka je bez elektřiny a vody, proto používáme alternativní zdroje energie. Elektřina je na solární panely 220 V (ekonomické využití), voda je dešťová voda z cisterny (vyžaduje ekonomické využití). Grilování se nachází za domem. Parkovací místo ve dvoře. Přístupová cesta je částečně zpevněná a částečně makadamová. Domácí mazlíčci vítáni.

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Sandra

Od moře 10 m
Kapacita 6 osob

Cena od 75 €

Apartmány Pansion Ivan ( Hvar - Sućuraj)

Máme 8 studio apartmány pro 2, 4 studio apartmány pro 3, 4 apartmány pro 5 osob. Studio apartmány mají +1 přistýlku. Všechny mají kuchyň, koupelnu, klimatizaci, TV, balkon a Wi-Fi. Sućuraj je zajímavé, protože to má mnoho cyklistických stezek a mnoho Sućuraj je obklopeno mořem, takže to má mnoho pláží a zátok ke koupání. Ve všech zátokách jsou přístupné na kole a automobilů. Od pevniny, je to jen 30 minut jízdy trajektem tolik levnější cesta. Náš dům je od nejbližší pláže je cca 150 m. V obci existuje mnoho turistických lodí, které organizují výlety s piknikem na okolní ostrovy a na Makarské riviéře, v blízkosti Dubrovníku a Medjugorje tak zajímavé hosty a prohlídka města. Akceptujeme velké skupiny.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Pansion Ivan

Od moře 150 m
Kapacita 50 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Ida ( Hvar - Sućuraj)

IDA apartmány jsou situovány v klidné části Sućuraj. Máme 4 studia pro 2 osoby, 3 Studio pro 3 osoby, 1 velké apartmány pro 4-6 osob. Studio apartmány mají +1 přistýlku. Všechny mají kuchyň, koupelnu, klimatizaci, TV, balkon a Wi-Fi. Sućuraj je zajímavé, protože to má mnoho cyklostezek. Sućuraj na špičce ostrova, obklopený mořem, takže existuje spousta pláží a zátok na koupání ve všech pozicích jsou přístupné na kole a automobilů. Od pevniny, je to jen 30 min. trajektem, takže je mnohem levnější cestovat. Apartmány jsou od nejbližší pláže je cca 150 m, stejně jako do centra města. Na pláži je kombinace štěrku a písku je ideální pro děti. V obci existuje mnoho turistických lodí, které organizují výlety s piknikem na okolní ostrovy a na Makarské riviéře, v blízkosti je Dubrovník a Medjugorje.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Ida

Od moře 150 m
Kapacita 25 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Vuljan-Raueiser ( Hvar - Sućuraj)

Součástí rodinného domu jsou 4 nové byty. Apartmány se nacházejí 50 m od centra a 200 m od moře. Všechny apartmány jsou pro 2 + 1 osoby. Mají klimatizaci, TV-satelit, bezdrátové připojení k internetu, vysoušeč vlasů ... Majitelé mají dalmatskou restauraci Pirate Harbor, kde si můžete pochutnat na dalmatských místních jídlech a grilovaných specialitách, zejména v rybách a chobotnicích. Přijďte se podívat a neuděláte chybu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Vuljan-Raueiser

Od moře 150 m
Kapacita 8 osob

Cena od 45 €

Apartmány Jure ( Hvar - Sućuraj)

Romantický malý rybářský přístav Sućuraj se dostanete během půl hodiny jízdy s trajektem z pevniny. Nabízí vše pro relaxační dovolenou: křišťálově čistou vodu ke koupání, kuriózní restaurací přímo v přístavu, obchody, lodní výlety. Naše apartmány se nacházejí přímo u moře, pouhých 200 metrů od centra a také 200 metrů od hlavní pláže Cesminica. Klikněte na panoramatické fotografie Sućuraje kde přesná poloha může být viděn. Všechny apartmány mají klimatizaci, digitální satelitní televizi a vysokorychlostní připojení k internetu přes W-LAN. Z terasy máte nádherný výhled na moře a poloostrov Pelješac. Parkoviště se nachází v přední části domu. Ve dvoře, gril je nastaven pro naše hosty. Lodní výlety jsou k dispozici po předchozí domluvě. Apartmán A a B: Apartmány se nachází ve 2. patře a jsou 30 m2 každý. Ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s jídelním koutem, kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 3. a 4. osobu, koupelna se sprchou, terasa 15 metrů čtverečních. Použití pračky možné.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Jure

Od moře 20 m
Kapacita 8 osob

Cena na vyžádání

Turistický průvodce - Hvar - Sućuraj

Hvar - Sućuraj  - Erb Sućuraj je malebné městečko na východním cípu ostrova Hvar v Chorvatsku, který se nachází 77 km od města Hvar. To má asi 400 obyvatel a počet obyvatel se zabývá v oblasti cestovního ruchu a rybaření jako primární hospodářskou činnost. Sućuraj je centrem obce a správním centrem východní části ostrova. Klima v Sućuraj je velmi příznivé pro celoroční turistiku a vyznačuje se dlouhými, teplými a suchými léty a mírnými a krátkými zimami, což je jeden z nejslunečnějších a nejteplejších míst na ostrově Hvar, s více než 2700 hodin slunečního svitu ročně , Sućuraj je velmi dobře spojen s pevninou trajektem z Drveniku na Makarské riviéře, a cesta je velmi krátká a trvá asi 25 minut. V letních měsících trajekt jezdí až 15 krát za den, zatímco v zimních měsících až 5krát denně. Cestovní a pohostinství v Sučuraj začala rozvíjet v polovině 60. let 20. století, stejně jako v mnoha dalších ostrovních a přímořských měst v Dalmácii. Blízko centra existují dvě pláže, Cesminica a Bílina, zatímco Perna Bay se nachází 1,5 km a Mlaska Bay 3 km od města. Tyto dvě zátoky jsou jedinečné v Jaderském moři, protože oba mají krásné písčité pláže s malým přírodního písku jako žádný jiný v blízkém i vzdálenějším okolí. Tyto pláže jsou specielně vhodné pro rodiny s malými dětmi. Sucuraj mají různé možnosti rekreace a aktivní dovolenou: denní a noční rybolov, jízda na kole, plachtění, potápění a výlety do jiných částí skrytých zátok na ostrově Hvar, nebo výlet na poloostrov Pelješac a ostrov Korčula. Ve večerních hodinách si můžete odpočinout u letního festivalu bohatý obsah, jako lidového fest Ribarska noc. V Sućuraj, turisté mohou zůstat v soukromých apartmánech, penzionech, domy, pokoje, hotelu či kempu. Doporučujeme pobyt v bytů v soukromém ubytování rodinného díky levnějším cenám a přívětivým hostitelů. Vítejte na Sućuraj na ostrově Hvar!

Hvar - Sućuraj Předpověď počasí