Apartmány a ubytování v soukromí Ilovik

Ilovik je malý ostrov v Jaderském moři v Chorvatsku. Je umístěn v Lošinj souostroví a je umístěn jen jeden kilometr jižně od ostrova Lošinj. Název pochází z hlíny, typ země, která převládá na ostrově. Jediná osada na tomto malém ostrově je také nazýván Ilovik, která administrativně patří do Mali Lošinj. Vedle Ilovik, je malý, neobydlený ostrov sv Petar, na kterém je místní hřbitov a který je oddělen od Ilovik,...

Seřadit podle:

Apartmány Seaview Ilovik

Ilovik

Od moře 200 m
Kapacita 11 osob

od 80 €

1 recenzí - 5/5

Apartmány Romana

Ilovik

Od moře 10 m
Kapacita 8 osob

od 55 €

Apartmány Seaview Ilovik ( Ilovik)

Luxusní apartmán 4 ****, se 2 velkými ložnicemi, 2 koupelnami a velkým obývacím pokojem. Krásná velká okna s výhledem na moře a do zahrady. Klidná a relaxační oblast. Plně vybavené novými spotřebiči, jako je myčka nádobí, pračka na prádlo a další. Hosté mohou zdarma využívat satelitní TV a Wi-Fi. Každý apartmán má vlastní balkon.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Seaview Ilovik

Od moře 200 m
Kapacita 11 osob

Cena od 80 €

1 recenzí - 5/5
Apartmány Romana ( Ilovik)

Byt se nachází přímo u vody. Má dvě menší ložnice, kuchyň, jídelnu a koupelnu. Můžete sitt na Váš terasa relaxační při pohledu na straně vody nebo YuST skok ve vodě, která je 5 metrů od sebe. Okolí je pěkná a blízko pláže, dětský park a centrum také. Island Ilovik je sittuated poblíž ostrova Mali Lošinj. To je dobře známý pro své cristalclear vody a untuched přírodě. Má krásných malých zátok se skrytými pláží po celém ostrově. Je to skvělé pro famillys neboť je zde na ostrově žádná auta. Na Ilovik hosté mohou těšit na krásné přírodě, zaparkovat chilldren, Vodní sporty, 5 příjemných restaurací, taxi lodí služeb, které může mít tě za jízdy a koupání a mnoho dalších aktivit v přírodě. Cestovní tipy: Pokud přichází s autem. Auta parkují na parkoviště, která je vyrobena pro cittesents Ilovik, a to je na straně ostrova Lošinj, který je nejblíže Island Ilovik, 5 min jízdy lodí. Loď má regullar čar Ilovik-Mrtvaška 4 krát denně. Můžete také použít taxi loď, která patroles na mezi obdobími. Island Ilovik je spojen s Mali Lošinj 4x denně s jízdou, která trvá 20 minut a vypadá takto: Mali Lošinj - auto taxametry Mrtvaška (parkoviště) - loď ride- Ilovik. Chcete-li Ilovik Můžete přijít v průběhu roku wholle přímo z města Rijeka pomocí Katamaran Rijeka-Ilovik-Mali Lošinj. V letním období lze také použít Katamarán od města Zadar Zadar-Ilovik-Mali Lošinj-Pula (na středu a sobotu). Nejbližší letiště je Zadar, Krk (ner Rijeka) a Pula. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Romana

Od moře 10 m
Kapacita 8 osob

Cena od 55 €

Turistický průvodce - Ilovik

Ilovik  - Erb Ilovik je malý ostrov v Jaderském moři v Chorvatsku. Je umístěn v Lošinj souostroví a je umístěn jen jeden kilometr jižně od ostrova Lošinj. Název pochází z hlíny, typ země, která převládá na ostrově. Jediná osada na tomto malém ostrově je také nazýván Ilovik, která administrativně patří do Mali Lošinj. Vedle Ilovik, je malý, neobydlený ostrov sv Petar, na kterém je místní hřbitov a který je oddělen od Ilovik, podle kanálů 2,5 km dlouhé a široké 300 m. První obyvatelé Ilovik pocházel z nedalekého Lošinj v 11. století, který pracoval na zemi tu pro bývalého benediktinského kláštera z ostrova Sv Petar. Ilovik byl postaven v 18. století, souběžně s vývojem Mali a Veli Lošinj, ale dnes to má jen sto obyvatel, které se zabývají rybolovem, chovem ovcí a v poslední době v oblasti cestovního ruchu. Ilovik je dobře spojen trajektem z Rijeky a Mali Lošinj, a navštěvuje četné výletní lodě. Ubytování v tomto klidném ostrově je nabízen pouze v soukromých apartmánech, pokojích a rekreačních objektů. Ilovik je také nazýván ostrov květin, protože v létě je plné kvetoucích oleandrů, palem, růže a jedinečné eukalipty. Krásná písečná pláž Paržine se nachází na jihovýchodní straně ostrova, který vám poskytne skutečné potěšení s křišťálově čisté vody. Ostrov má obchod, pošta, pekárna, cukrárna, a několik restaurací, kde si můžete vyzkoušet některé z místních lahůdek. Zveme vás k strávit dovolenou na tomto klidném ostrůvku, který je ideální pro dobíjení baterií daleko od městského smogu a davy lidí. Hledejte levné ubytování v soukromí na ostrově Ilovik. Kontaktovat přímo vlastníky apartmány, pokoje a domy pro dovolenou a ušetřit až 40% na vysokých agenturních provizí. Vítejte na ostrov Ilovik!

Ilovik Předpověď počasí