Apartmány a ubytování v soukromí Lošinj - Nerezine

Nerezine je malá rybářská a turistická vesnice na ostrově Lošinj v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvatsku. Rozkládá se na severní straně ostrova, na úpatí kopce Osorscica poblíž Osoru a most, který spojuje ostrov Cres s Lošinj. Administrativně je součástí Mali Lošinj a má populaci 400 obyvatel. Nerezine je poprvé zmíněn v 14. století, kdy bylo držení šlechtických rodin z blízkého Osoru. V 16. století zde byl vybudován...

Seřadit podle:

Apartmány Branko

Lošinj - Nerezine

Od moře 50 m
Kapacita 12 osob

od 42 €

Apartmány Berto

Lošinj - Nerezine

Od moře 200 m
Kapacita 15 osob

od 41 €

Apartmány Branko ( Lošinj - Nerezine)

Zařízení bylo 9 let staré. Vzdálenost od moře 70 m od centra 80 m od supermarketu 150 m. Všechny apartmány jsou vybaveny TV a připojením na internet.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Branko

Od moře 50 m
Kapacita 12 osob

Cena od 42 €

Apartmány Berto ( Lošinj - Nerezine)

Berto Apartmány se nacházejí v rodinném domě v obci Nerezine, 17 km od centra Mali Lošinj, největší ostrov obci. Nerezine se nachází u moře a pod kopcem Osorscica, na které můžete výlet. Místo je klidné a pohodlné pro Váš pobyt, oplývá čistým mořem a mnoha vybavení, krásných zátok a malých autentických obchody, pošta, přístav, restaurace a kulturní akce. Naše ubytovací zařízení nabízí tři apartmány: Apartmán pro 2 osoby, apartmán pro 4-5 osob a apartmán pro 6-8 osob. Ve dvoře je zajištěno parkování pro vehicl. Grilování na zahradě na krbové římse. Majitelé se zabývají rybaření, takže každý den si můžete koupit čerstvé ryby.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Berto

Od moře 200 m
Kapacita 15 osob

Cena od 41 €

Turistický průvodce - Lošinj - Nerezine

Lošinj - Nerezine  - Erb Nerezine je malá rybářská a turistická vesnice na ostrově Lošinj v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvatsku. Rozkládá se na severní straně ostrova, na úpatí kopce Osorscica poblíž Osoru a most, který spojuje ostrov Cres s Lošinj. Administrativně je součástí Mali Lošinj a má populaci 400 obyvatel. Nerezine je poprvé zmíněn v 14. století, kdy bylo držení šlechtických rodin z blízkého Osoru. V 16. století zde byl vybudován františkánský klášter s kostelem svatého Františka, a menší hrad na obranu proti pirátským útokům, která stojí za návštěvu. Místo bylo postupně vyvinula z dělníků a pastoračních komunit na rybářství a námořní vyrovnání s loděnici, která je stále ještě běží. Zde je také postaven nový přístav, který přispěje k dalšímu turistické nabídce místě. Ubytování v Nerezine najdete ve dvou dobře vybavených kempech, několik malých rodinných hotelů, a v četných soukromých apartmánech, pokojích a rekreačních objektů. Můžete strávit den na několika malými oblázky pláží, které jsou spojeny s pobřežním chodníkem. Nejznámější z nich je ten v zálivu Galboka, pak pláž od Lopari kempu, který má sprchy, hřiště pro děti, a kavárna a je ideální pro rodiny s malými dětmi. Milovníci aktivní dovolené jistě nyní výstup na nejvyšší vrchol na ostrově, St. Mikuly na 557 metrů nad mořem s krásným panoramatickým výhledem na celý ostrov Lošinj a Kvarneru. Pokud chcete strávit na dobrou noc, nebo navštívit kulturní a zábavní akce, doporučujeme jít do Mali Lošinj, které je vzdáleno pouhých 15 km od Nerezine. Návštěva Nerezine na Lošinj a strávit klidnou a příjemnou rodinnou dovolenou v tomto idylickém malém rybářském a turistickém městečku. Vyhledávat levné ubytování v soukromí v Nerezine. Kontaktovat přímo vlastníky apartmány, pokoje a domy pro dovolenou v Nerezine a ušetřit až 40% na drahé agenturní poplatky. Vítejte na Nerezine!

Lošinj - Nerezine Předpověď počasí