Apartmány a ubytování v soukromí Susak

Susak je jedinečná písečná ostrov v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvatsku. To se nachází v Kvarnerském zálivu asi 8 km jiho-západní části ostrova Lošinj a má asi 150 stálých obyvatel. Geologie se liší od ostatních chorvatských ostrovů a je unikátní, protože je tvořena převážně z jemného nažloutlého písku položil na vápencovém útesu. Susak byl poprvé zmíněn v 9. století s názvem Sansegus však bylo osídleno...

Seřadit podle:

Apartmány Matijašec

Susak

Od moře 300 m
Kapacita 13 osob

od 55 €

Apartmány Matijašec ( Susak)

Na ostrově Susak jsme pronájmu tři apartmány pro 2, 3 nebo 4 osoby. Apartmány mají klimatizaci, kuchyň, koupelna, TV a telefon. Mají mezi 22 a 25 m2 a mají jednu místnost a malou terasu. Od centra města a moře je 300 metrů. Pokud jste potápěč, můžeme naplnit potápěčský válec. Navštivte naše webové stránky, kde si můžete prohlédnout demo videa.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Matijašec

Od moře 300 m
Kapacita 13 osob

Cena od 55 €

Turistický průvodce - Susak

Susak  - Erb Susak je jedinečná písečná ostrov v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvatsku. To se nachází v Kvarnerském zálivu asi 8 km jiho-západní části ostrova Lošinj a má asi 150 stálých obyvatel. Geologie se liší od ostatních chorvatských ostrovů a je unikátní, protože je tvořena převážně z jemného nažloutlého písku položil na vápencovém útesu. Susak byl poprvé zmíněn v 9. století s názvem Sansegus však bylo osídleno již před naším letopočtem, kdy tu žili Ilyrové a po nich Římané. Tam jsou pozůstatky starého římského obranná věž na nejvyšším vrcholu ostrova. V 10. století na ostrově Susak přišli benediktini, kteří zde postavili klášter, který byl v provozu až do 18. století. Susak dosáhl svého vrcholu ekonomického na konci 2. světové války, kdy zde žilo téměř 2000 lidí. V té době pracoval velké vinice a ryby zpracovatelský závod. V šedesátých letech došlo k náhlému emigrace do Spojených států z důvodu politických a ekonomických důvodů a zavírání továren, takže ostrov je pomalu regrese. V současné době je trend se pomalu otáčet díky turistice a mnoho návštěvníků a turistů, takže ostrov je opět rozvíjí a postupuje. Ubytování v Susak je nabízena exkluzivně v soukromých rodinných domech, v apartmánech, pokojích a rekreačních objektů. Na ostrově jsou dvě krásné písečné pláže a Spjaži Bay je možné si pronajmout různé plážové rekvizity, a je vhodný pro plážový volejbal a vodní sporty. Ostrov má pouze 4 km2, takže to je nejlepší prozkoumat to pěšky nebo na kole, a kromě těchto dvou písečných pláží, ostrov má několik malých zátok se skalnatými plážemi. Obec má několik barů, taveren a restaurací, kde můžete ochutnat některé z místních specialit a vynikajících místních vín. Ostrov je spojen s každodenní trajektové linky s Mali Lošinj a katamaránem s Rijekou, takže je to velmi přístupné. Zveme Vás k návštěvě ostrov Susak, tento jedinečný Sandy Island v celém Jadranu a strávit svou dovolenou v míru, klidné a pohodlné ostrovního klimatu. Vyhledávat soukromé ubytování v Susak. Apartmány, pokoje a prázdninové domy k pronájmu na ostrově Susak. Vítejte na ostrov Susak!

Susak Předpověď počasí