Apartmány a ubytování v soukromí Cres - Beli

Beli je malá turistická vesnice v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvatsku. To se nachází na severovýchodní straně ostrova Cres, na kopci, pouhých 200 metrů od moře. Obec má tvar akropole a nachází se na vrcholu 130 metrů vysokého kopce. To má populaci pouze 50 stálých obyvatel a administrativně patří do města Cres. Z kulturních a historických památek stojí za zmínku, jsou: farní kostel v románském slohu, ve kterém existuje...

Seřadit podle:

Apartmány Kalikut

Cres - Beli

Od moře 800 m
Kapacita 2 osob

na vyžádání

Apartmány Kalikut ( Cres - Beli)

Místo se nachází na kopci v blízkosti moře. Město je v nadmořské výšce asi 100 metrů od moře je pouhých 200 metrů. Existuje celá řada atrakcí, včetně most postavený za vlády císaře Tiberia, byl kompletně zachována a je vzácným příkladem římské architektury. Je také známo, sup bělohlavý, čisté moře a pláže. Apartmány se nacházejí v soukromém domě s krásnou terasou s výhledem na moře. V našem domě nabízíme ubytování v apatman (2 +2) a apartmán (2 +1), uspořádané s dvěma hvězdami, které vám umožní pohodlí a útulný domov. Apartmány mají plně vybavenou kuchyň, koupelnu a ložnici je krásný výhled na moře.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Kalikut

Od moře 800 m
Kapacita 2 osob

Cena na vyžádání

Turistický průvodce - Cres - Beli

Cres - Beli  - Erb Beli je malá turistická vesnice v kraji Primorje-Gorski Kotar v Chorvatsku. To se nachází na severovýchodní straně ostrova Cres, na kopci, pouhých 200 metrů od moře. Obec má tvar akropole a nachází se na vrcholu 130 metrů vysokého kopce. To má populaci pouze 50 stálých obyvatel a administrativně patří do města Cres. Z kulturních a historických památek stojí za zmínku, jsou: farní kostel v románském slohu, ve kterém existuje několik cenných Glagolitic nápisů, kostel sv Marie s muzejní sbírky, gotický kostel svatého Antonína, prehistorické stáje u vchodu do města Roman most přes kaňon a kamenná hlava krále Abel. Beli je ideálním místem pro klidnou rodinnou a táboření cestovního ruchu s pěknou oblázkovou pláží a dobře chráněné malým přístavem. Celá příroda a milovníky aktivní dovolené ocení dlouhé procházky v krásné zalesněné oblasti Tramuntana. Zde je Eco centrum Beli, v němž je otevřena stálá několik nastavení expozice. Jedná se o biologické rozmanitosti ze souostroví Cres - Lošinj, příběh o Sup bělohlavý a historii a dědictví životního prostředí lesů Tramuntana. Zveme Vás k návštěvě ostrov Cres a romantické malé středověké vesnici Beli, a strávit dovolenou v naprostém klidu a pohodě, a obklopené nedotčenou přírodou a čistým mořem. Vyhledávat levné ubytování v soukromí v Beli. Apartmány, pokoje a prázdninové domy levnější až o 40%, a to bez vysokých agenturních poplatků. Vítejte na Beli na ostrově Cres!

Cres - Beli Předpověď počasí