Apartmány a ubytování v soukromí Drežnik Grad

Drežnik Grad je malá obec v kraji Karlovac v Chorvatsku. Administrativně patří do obce Rakovica. Je umístěn podél řeky Korana několik kilometrů severně od vstupu do Národního parku Plitvická jezera. To má asi 300 obyvatel, kteří se zabývají převážně v zemědělství, ale také díky cestovního ruchu jeho blízkosti světově proslulé jezer. Přátelští obyvatelé obvykle nabízejí příznivé ubytovací služby v apartmánech...

Seřadit podle:

Pokoje House Hodak

Drežnik Grad

Od moře > 50 km
Kapacita 16 osob

od 40 €

Pokoje House Hodak ( Drežnik Grad)

House Hodak se nachází 8 km od národního parku Plitvická jezera na malebném místě uprostřed zahrady s dětským hřištěm a grilem. Nabízí pokoje s vlastní koupelnou a bezplatným Wi-Fi. Do vesnice Korana a do jeskyní Baraceve a Dreznik Grad se dostanete snadno. Hosté se mohou také věnovat pěší turistice, kanoistice a jízdě na koni. Odtud vede přes 60 km malebných cyklostezek. Když je čas na odpočinek, můžete se jen opalovat na zahradě a připravovat si vlastní jídlo v prostoru pro grilování. K dispozici je také snídaně.

Kategorizace Kategorizace - Pokoje House Hodak

Od moře > 50 km
Kapacita 16 osob

Cena od 40 €

Turistický průvodce - Drežnik Grad

Drežnik Grad  - Erb Drežnik Grad je malá obec v kraji Karlovac v Chorvatsku. Administrativně patří do obce Rakovica. Je umístěn podél řeky Korana několik kilometrů severně od vstupu do Národního parku Plitvická jezera. To má asi 300 obyvatel, kteří se zabývají převážně v zemědělství, ale také díky cestovního ruchu jeho blízkosti světově proslulé jezer. Přátelští obyvatelé obvykle nabízejí příznivé ubytovací služby v apartmánech a pokojích ve svých soukromých domech. Nabízejí také místní a velmi chutné sýry, med a další domácí produkty. Drežnik Zámek byl sídlem bývalého Dreznik kraje uvedené v 11. století. Pevnost Stari Grad Drežnik dnes leží na okraji obce, na útesu s výhledem na řeku Korana. Páni z Dreznik Grad bylo mnoho šlechtických rodů včetně Frankopans. V době tureckých výbojů a invazí, Drežnik hrad byl velmi důležitý obranný pevnost, která byla mnohokrát dobyt zbourány a znovu obnovena. Dnes Rakovica obec spravuje staré město, a zahájila postup k ochraně a obnově a konečným cílem je revitalizovat Stari Grad pro účely cestovního ruchu. Nedaleko Dreznik Grad existuje mnoho cyklistických stezek, které odhalí všechny krásy nedotčené přírody oblasti. Můžete také navštívit podzemní svět a nádherné stalagmity a stalaktity v Barac jeskyně. Gastronomická nabídka tohoto regionu je velmi bohatá a různorodá a můžete vyzkoušet v mnoha restauracích podél silnice do Plitvice. Návštěva Drežnik Grad, tento malý a klidné místo obklopené četnými přírodními krásami. Soukromé bytování v Drežnik Grad a jeho okolí. Apartmány, pokoje a rekreační domy v Drežnik Grad v blízkosti Plitvických jezer. Vítejte na Drežnik Grad!

Drežnik Grad Předpověď počasí