Apartmány a ubytování v soukromí Plitvická jezera

Plitvická jezera jsou největší, nejstarší a nejznámější chorvatský národní park. Je umístěn v dalekém severovýchodě Lice mezi horami Malé Kapely na západě a Pljesevica na východě. Jezera jsou pojmenovány po malé vesnice a říčky Plitvická která se vlévá do Plitvických jezer na dně a závěrečné části, kde padá na 80 metrů vysoké skály, které tvoří velkolepé Velký vodopád. Tento park se skládá z 16 propojených...

Vybrané apartmány a soukromé ubytování Plitvická jezera

Seřadit podle:

Pokoje House Jelena

Plitvice lakes

Od moře 10 km
Kapacita 10 osob

na vyžádání

Rekreační dům Lana

Plitvice lakes

Od moře 10 km
Kapacita 8 osob

od 100 €

Pokoje House Rene

Plitvice lakes

Od moře 10 km
Kapacita 11 osob

od 30 €

Pokoje Plitvice Hodak

Plitvice lakes

Od moře 10 km
Kapacita 16 osob

od 34 €

Apartmány Familie Trauber

Plitvice lakes

Od moře 10 km
Kapacita 4 osob

od 45 €

Apartmány Pavlić

Plitvice lakes

Od moře 10 km
Kapacita 16 osob

od 50 €

Apartmány Sanja

Plitvice lakes

Od moře 10 km
Kapacita 6 osob

na vyžádání

Apartmány Smirnov

Plitvice lakes

Od moře 10 km
Kapacita 6 osob

od 16 €

Apartmány Family Dukić

Plitvice lakes

Od moře 10 km
Kapacita 6 osob

od 30 €

Apartmány House Nela

Plitvice lakes

Od moře 10 km
Kapacita 4 osob

od 60 €

Kemp Autokamp Korita

Plitvice lakes

Od moře 10 km
Kapacita 100 osob

od 16 €

Apartmány Marija Brajdić

Plitvice lakes

Od moře 10 km
Kapacita 8 osob

od 80 €

Rekreační dům Ilija Hodak

Plitvice lakes

Od moře 10 km
Kapacita 8 osob

od 30 €

Rekreační dům Korana 104

Plitvice lakes

Od moře 10 km
Kapacita 5 osob

od 90 €

Apartmány Špehar

Plitvice lakes

Od moře 10 km
Kapacita 4 osob

od 60 €

Pokoje House Gagić

Plitvice lakes

Od moře 10 km
Kapacita 8 osob

od 30 €

Apartmány Dale

Plitvice lakes

Od moře 10 km
Kapacita 8 osob

od 50 €

Pokoje Natura Plitvice Lakes

Plitvice lakes

Od moře > 50 km
Kapacita 7 osob

od 55 €

Pokoje House Jelena ( Plitvická jezera)

Dům Jelena je v Seliste Dreznicko D1 státní silnici, 5 km od vstupu do Národního parku Plitvická jezera. Nemovitost zahrnuje 4 ložnice, bezplatné Wi-Fi a parkování zdarma. Všechny pokoje jsou kuchyně a uzavřená terasa, která mohou hosté využít. Nyní Dům má dvě ložnice s koupelnou mimo pokoj (2 **) a dvou pokojů s vlastním sociálním zařízením (3 ***). Jeden pokoj má střešní okno a jiní mají vlastní balkon nebo terasu. Všechny pokoje jsou zařízeny s dřevěnými detaily a poskytují výhled na okolní Brda. Kuca má velkou zahradu a zábavní oblast. Z hlavní silnice jsme se nachází 700 metrů, takže budete mít klid zaručen. Obchody, restaurace a autobusová zastávka je v blízkosti svého bydliště. Kromě Plitvice naši hosté mohou navštívit: Barac jeskyně, Rastoke Slunj, plavat v řece Korana či cyklostezkách studovat naše krásné krajiny ... Všichni hosté jsou vítáni a my se budeme snažit, abyste se cítili jako doma! Možnost není snídani, zahrnuta Platba při příjezdu, tak kun a eurech prosím. Autobusová zastávka se nachází pouhých 700 m od ubytování.

Kategorizace Kategorizace - Pokoje House Jelena

Od moře 10 km
Kapacita 10 osob

Cena na vyžádání

Rekreační dům Lana ( Plitvická jezera)

Prázdninový dům Lana je ideálním místem pro strávení dovolené v klidné přírodě s rodinou nebo přáteli. Můžete si vychutnat soukromí, protože budete jedinými hosty na našem pozemku. Nabízíme celý dům se dvěma samostatnými ložnicemi, koupelnou se sprchovým koutem, plně vybavenou kuchyní, s jídelním prostorem a velkým obývacím pokojem, s TV s plochou obrazovkou a krbem. V domě je dětská postýlka, kterou lze připravit pro naše malé hosty. Tento dům má krytou terasu s posezením. Dům je obklopen velkou zahradou a klidnou přírodou. Zahrada je vybavena lehátky, houpacími sítěmi, volejbalovým hřištěm, dětským hřištěm s houpačkou, ... K dispozici jsou také naše kola, která na vás čekají, jezdí na nich a zkoumají krajinu. .... Hosté mohou využívat gril, parkoviště a Wi-Fi zdarma. Z naší ekologické zahrady si hosté mohou vzít zeleninu.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Lana

Od moře 10 km
Kapacita 8 osob

Cena od 100 €

Pokoje House Rene ( Plitvická jezera)

Ubytování v soukromí René se nachází v malé vesničce Grabovac, in-house hosté mají přístup do společné kuchyňky a pokoje s bezplatným Wi-Fi a TV se satelitním příjmem. Všechny jednotky mají také vlastní balkon s výhledem na okolní hory. Snídaně je možné. Řeka Korana je vzdáleno 5 km a je vhodná pro rybaření, plavání a kanoistika. Restaurace, která nabízí tradiční kuchyně Lika se nachází 400 metrů od ubytování v soukromí Rene. Hosté si mohou jet na koni na vzdáleném místě 1 km. Národní park Plitvická jezera a malebná obec Rastoke jsou 12 km od hotelu a jeskyně Baraca je 7 km. Jadranské pobřeží je 90 minut jízdy a na požádání je možno sjednat prohlídku ke službě přepravy. Příplatek pro hosty k dispozici a kyvadlová doprava do různých destinací.

Kategorizace Kategorizace - Pokoje House Rene

Od moře 10 km
Kapacita 11 osob

Cena od 30 €

Pokoje Plitvice Hodak ( Plitvická jezera)

V domě Hodak disponujeme 8 dvoulůžkových pokojích, každý pokoj má vlastní koupelnu a balkon. Ve dvoře je houpačka pro děti a lavice pro příjemný a rekreační pobyt. Dům se nachází ve výhodné poloze. Budete potřebovat pouze několik minut k některé z turistických destinací, jako je Národní park Plitvická jezera, obec Korana, jeskyně Baraceve nebo Dreznik Grad.

Kategorizace Kategorizace - Pokoje Plitvice Hodak

Od moře 10 km
Kapacita 16 osob

Cena od 34 €

Apartmány Familie Trauber ( Plitvická jezera)

Rudanovac Obec se rozkládá v údolí mezi dvěma horami, Highland Pljesivice a Mala Kapela z nadmořské výšky 600 m. Pouhých 16 km od Národního parku Plitvická jezera, vchodové 2-odstín. Můžeme také zavolat na komplex menších rodinných domů a rekreačních domů, které se 100% jistotou prvotřídní atmosféra čisté přírody a dovolenou pro všechny městských oblastech po celém světě. Zde není nabízena pouze jídla, ale také kulturu našeho regionu a zvyky a gastronomie. Naším přáním je vysvětlit kouzlo sněhové radosti, jak vidíme prostřednictvím těchto 6 let. na tomto krásném místě v Plitvických jezer.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Familie Trauber

Od moře 10 km
Kapacita 4 osob

Cena od 45 €

Apartmány Pavlić ( Plitvická jezera)

My se nachází 7 km od Plitvických jezer. Můžeme nabídnout 2 nově otevřené apartmány 4 ****, příjemné prostředí a klid. Použít vlastní hřiště (houpačky, skluzavka, cíle ...), volný vstup do internet. Apartmány jsou umístěny v samostatném domě vedle nás Oblast obklopená zelená. Můžete použít dvě gril s dodatečným místem pro odpočinek.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Pavlić

Od moře 10 km
Kapacita 16 osob

Cena od 50 €

Apartmány Sanja ( Plitvická jezera)

Apartmán Sanja se nachází v blízkosti Plitvických jezer, světoznámého národního parku. Pokud navštívíte Plitvických jezer a jejich okolí, můžeme poskytnout vhodné ubytování v bytě. Byt má dvě ložnice, obývací pokoj, kuchyň a koupelna. Byt se nachází v krajině, obklopené lesy a zelenými, takže si můžete vychutnat svou dovolenou. Apartmán Sanja se nachází v rodinném domě Vidos v osadě Lipovaca, vzdálenost 10 km (15 minut autem) od Plitvických jezer. V bytě je luxusní a nově vybavené a skládá se ze dvou ložnic, obývacího pokoje, kuchyně a koupelny. Pokoje jsou dvojlůžkové s možností přidání přistýlky. Cena na vyžádání. Přijďte a navštivte nás!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Sanja

Od moře 10 km
Kapacita 6 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Smirnov ( Plitvická jezera)

Smirnov Byt se nachází v blízkosti jezera Plitvice, světoznámého národního parku. Pokud navštívíte Plitvických jezer a jejich okolí můžeme poskytnout vhodné ubytování v bytě. Byt má jednu ložnici, obývací pokoj, kuchyň a koupelna. Byt se nachází v krajině, obklopené lesy a zeleň, takže si můžete užít relaxační dovolenou. Zvláště zdůraznit možnost ubytování v zimních měsících, ideální pro rodinnou dovolenou (lyžování a sáňkování). Naše pohostinství bude Váš pobyt více zábavná. Přijďte a navštivte nás!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Smirnov

Od moře 10 km
Kapacita 6 osob

Cena od 16 €

Apartmány Family Dukić ( Plitvická jezera)

House Family Dukić se nachází v tichém a klidném místě Oštarijski Stanovi, 10 km severně od centrální turistické zóny Národního parku Plitvická jezera. Místo je bohatá s atraktivní krajinou, lesy a speleologické objekty. Je ideálním místem pro dovolenou, ubytování a odpočinek. Pro milovníky aktivní dovolené, tato oblast nabízí nezapomenutelný zážitek. Pro příznivce cyklistiky stezky obklopen zelení. K dispozici jsou také stezky na procházky. Nedaleko se nachází plavecký bazén a tenisový kurt a jízda na koni stabilní JELOV Gorge. Během zimy je toto místo velmi sněhu, který se těší na alespoň jeden, protože mohou lyžovat sáňkování na kopcích. House Family Dukić má kapacitu 10 lůžek, z nichž 6 činí bytu. Byt má tři ložnice a dvě koupelny (sprcha + WC), vybavená kuchyň a jídelní kout s TV se satelitním příjmem. V bytě je ústřední topení. V bytě jsou dvě ložnice s vlastním sociálním zařízením (sprcha + WC).

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Family Dukić

Od moře 10 km
Kapacita 6 osob

Cena od 30 €

Apartmány House Nela ( Plitvická jezera)

Nela Byt se nachází v Smoljanac, jen 3,5 km od Plitvických jezer. V bytě je místnost se 4 lůžky, koupelna se sprchovým koutem a obývacím pokojem s pohovkou a TV. V tomto bytě objevíte jedinečnou atmosféru a skvělé místo, kde trávíte čas, vychutnávat přírodu a relaxaci. Vhodné pro rodiny s dětmi pro zimní sáňkování na okolních kopcích a v létě koupání v řece Korana. V blízkosti se nacházejí cyklostezky a pěší stezky. Ubytování je vhodné pro návštěvu Plitvických jezer, Rastoka končí Slunja a Baracs jeskyně.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány House Nela

Od moře 10 km
Kapacita 4 osob

Cena od 60 €

Kemp Autokamp Korita ( Plitvická jezera)

Korita Camp je malý rodinný kemp idylické a jedinečnou atmosféru, která přijímá jen asi sedmdesát hostům. Nachází se v Grabovac, pouhých 8 km od nejkrásnější chorvatský národní park Plitvická jezera. V rámci táborech je malá rodinná restaurace s terasou obdrží 150 lidí. Náš kemp je v naprostém opaku přeplněných táborech, které jsou počítány po tisících dosud. Tento druh táboření pro ty, kteří aspirují na individuální přístup, který Cvičíme s našimi hosty.

Kategorizace Kategorizace - Kemp Autokamp Korita

Od moře 10 km
Kapacita 100 osob

Cena od 16 €

Apartmány Marija Brajdić ( Plitvická jezera)

Pouze 7 km fa od národního parku Plitvická jezera, na hlavní silnici D1 ze směru od Záhřebu přes Karlovac, Slunj, Rakovica, pak Grabovac, Korenica a směrem k Jadranu, Zadar a Split, v místě Brajdic Selo na adrese 196 A se nachází rodinný dům Marija Brajdic. Tento krásný dům se nachází 1 km daleko od místa Rakovica, na pravé straně, když jsme na cestách ve směru od Záhřebu a na levé straně 1 km od hotelu Grabovica, když jsme cestovat z moře. U vchodu do vesnice Brajdic můžete vidět panel Zimmer-pokoje-Rooms Marija Brajdic. Z hlavní silnice dům je vzdálený 300 metrů, takže si můžete vychutnat klid a ticho této oblasti. V přední části domu, vaše mít k dispozici parkovací plochy a hracím poli. Nabízíme tři pokoje a každý z nich má koupelnu a kuchyň, ve které je možné připravit jídlo. Vzhledem k tomu, dům má topení, vaše ubytování může být příjemné v průběhu celého roku. Dům je ideální pro velikosti skupiny 8-10 osob. V letním období, pouhých 5 km od našeho domu můžete visite The Barac jeskyně (krasové jevy), které jsou otevřeny pro návštěvníky.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Marija Brajdić

Od moře 10 km
Kapacita 8 osob

Cena od 80 €

Rekreační dům Ilija Hodak ( Plitvická jezera)

Pronájem domu na Silvestra a zimní dovolenou. Ilija Hodak Dům se nachází v idylickém a klidném místě v Selište Drežničko 1 km od státní silnice D1 a 5 km od vchodu 1 v Plitvických jezer. Dům se nachází ve velmi výhodné pozici a během několika minut se můžete dostat do turistických destinací, jako je Národní park Plitvická jezera, obec Korana, jeskyně a Rastoke Slunj. Velká zahrada bránit klid a relaxaci pro dospělé i děti. Z externího zařízení je gril a zahradní nábytek. Mít možnost nás kontaktovat pro jakékoliv další informace o buňce: 091 895 6270, tel. 047 613 820. Apartmán s 1 ložnicí pro 4 osoby - 1x dvoulůžko, 2x francouzské lůžko, WC, sprchovým koutem, kuchyň, posezením, satelitní TV boku, krytou terasu, topení, krb

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Ilija Hodak

Od moře 10 km
Kapacita 8 osob

Cena od 30 €

Rekreační dům Korana 104 ( Plitvická jezera)

Rekreační dům Korana 104 se nachází v malé obci Korana, která se nachází v Národním parku Plitvická jezera. Asi deset stop od domu je řeka Korana, která je pokračováním Plitvických jezer. V tomto dokonalém ráji každý najde část přírody, který nenechá nikoho lhostejným. Dům se skládá z obývacího pokoje a jídelna má přístup do kuchyně. K dispozici jsou dvě ložnice, jedna s manželskou postelí a samostatným lůžkem, druhá s dvoulůžkem. V blízkosti domu živých majitelů, kteří budou pomáhat, aby vaše dovolená co nejpříjemnější. Rekreační dům Korana 104 dodá nový rozměr a zkušenosti Národního parku Plitvická jezera, vaše dovolená bude doslova u vody, takže se nemusíte čekat na tuto zkušenost! Etno vesnice Korana vám dá pocit, že vy jste zpět 100 let, ale s veškerým komfortem moderní doby.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Korana 104

Od moře 10 km
Kapacita 5 osob

Cena od 90 €

Apartmány Špehar ( Plitvická jezera)

Byt Spehar se nachází na klidném místě Čatrnja! Je to jen 6 km od Národního parku Plitvická jezera! Všechny pokoje nabízí bezplatné Wi-Fi, bezplatné parkování a také zahrada k relaxaci!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Špehar

Od moře 10 km
Kapacita 4 osob

Cena od 60 €

Pokoje House Gagić ( Plitvická jezera)

Dům Gagic je ve městě Korenica, 13 km od Národního parku Plitvická Falls, 300 m od motelu Borje. V domě jsou 2 pokoje s 3 bads každý a jeden pokoj s 2 bads a také tam je 2 samostatné koupelny s vanou a jeden jídelnou, který lze použít k snídani. V přední části domu je velké parkoviště čarodějnice je zdarma a jednu garáž pro motocykl. Je možné použít kuchyň. Jsme pro rodiny s dětmi.

Kategorizace Kategorizace - Pokoje House Gagić

Od moře 10 km
Kapacita 8 osob

Cena od 30 €

Apartmány Dale ( Plitvická jezera)

Apartments Dale se nachází v obci Smoljanac a nabízí zahradu. Plitvická Jezera je vzdálená 7 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. K dispozici je také kuchyňský kout s lednicí a varnou deskou. Apartmány Dale poskytují ve všech prostorách bezplatné Wi-Fi. Ručníky jsou k dispozici.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Dale

Od moře 10 km
Kapacita 8 osob

Cena od 50 €

Pokoje Natura Plitvice Lakes ( Plitvická jezera)

Natura Plitvická jezera je nově postavené zařízení v centru Plitvických jezer. Nabízíme vysoce a dobře vybavené pokoje s TV a více než 1000 různých programů, každý pokoj má klimatizaci a bezplatné Wi-Fi. Máme také parkování pro naše hosty, které je také zdarma. Vstup do NP Plitvická jezera je vzdálený pouhých 15 minut chůze. Máme recepci a servis 0-24. Našim hostům nabízíme nezapomenutelné zážitky a umožňujeme jim zůstat v souladu s našimi kategorizačními standardy.

Kategorizace Kategorizace - Pokoje Natura Plitvice Lakes

Od moře > 50 km
Kapacita 7 osob

Cena od 55 €

Turistický průvodce - Plitvická jezera

Plitvická jezera  - Erb Plitvická jezera jsou největší, nejstarší a nejznámější chorvatský národní park. Je umístěn v dalekém severovýchodě Lice mezi horami Malé Kapely na západě a Pljesevica na východě. Jezera jsou pojmenovány po malé vesnice a říčky Plitvická která se vlévá do Plitvických jezer na dně a závěrečné části, kde padá na 80 metrů vysoké skály, které tvoří velkolepé Velký vodopád. Tento park se skládá z 16 propojených jezer nespočet vodopádů, které byly vytvořeny v průběhu tisíce let ukládáním travertinu, a celý proces stále probíhá dnes. V parku se nachází mezi 400 a 1300 metrů nad mořem, a je charakterizován bohaté a různorodé flóry a fauny. Zde žije všechny velké evropské masožravci vlk, rys a medvěd, stejně jako mnoho dalších druhů savců, ptáků, ryb a obojživelníků. Více než 70% z parku je pokryta hustými starých lesů buku a jedle, a zbytek jsou louky a malých sídel. Díky tomu všemu od roku 1979. Plitvice je pod ochranou UNESCO jako světové přírodní dědictví. V parku je osídlena od starověku v malých vesnicích a osad, které zůstaly obýván až dnes. Hlavní vesnice jsou: Jezerce, Plitvice Ljeskovac, obec Plitvice, Poljanak, Rastovača a jejich obyvatelé nabízejí pohodlné a kvalitní ubytování v jejich soukromých rodinných domech. Plitvická jezera jsou ideální pro milovníky přírody a milovníky aktivní dovolené, protože kromě dlouhé procházky dobře udržované dřevěné chodníky podél jezera, můžete výlet, jezdit na kole na mnoha stezek v okolí. Můžete také navštívit podzemní svět Jeskyně Barac se v nedaleké vesnici Rakovica. Návštěva Plitvických jezer tento klenot přírody a strávit dovolenou v nedotčené přírody, nedotčené divočině a šumění nespočtu vodopádů. Vyhledávat cenově dostupné ubytování v soukromí v Plitvických jezer. Apartmány, pokoje a rekreační domy v Plitvická jezera levnější až o 40%, a to bez nákladných agenturní poplatky. Vítejte na Národního parku Plitvická jezera.

Plitvická jezera Předpověď počasí