Apartmány a ubytování v soukromí Slunj - Rastoke

Slunj je malé město v kraji Karlovac v Chorvatsku. To se nachází v kopcovité části centrálního Chorvatska, kde jsou tekoucí řeky Slunjčica a Korana, podél hlavní silnice vedoucí k Plitvických jezer a centrální a jižní Jadran. To bylo poprvé zmíněno v 15. století, kdy byl postaven na staré město a pevnost na skalnatém kopci nad řekou Slunjčica. Staré město bylo centrum chorvatského feudálního statku ze Frankopan rodiny....

Vybrané apartmány a soukromé ubytování Slunj - Rastoke

Seřadit podle:

Pokoje Pansion Park

Slunj - Rastoke

Od moře > 50 km
Kapacita 43 osob

od 48 €

Apartmány Cindrić

Slunj - Rastoke

Od moře > 50 km
Kapacita 6 osob

od 85 €

Apartmány Ava

Slunj - Rastoke

Od moře 10 km
Kapacita 4 osob

od 70 €

Apartmány Drenovac

Slunj - Rastoke

Od moře > 50 km
Kapacita 5 osob

na vyžádání

Apartmány Plitvicka 42

Slunj - Rastoke

Od moře > 50 km
Kapacita 3 osob

od 50 €

Pokoje Pansion Park ( Slunj - Rastoke)

Snídaně Park má 18 pokojů a je umístěn v centru města Slunj, 300 metrů od Rastoka a 30 km od Plitvických jezer. Každý pokoj má vlastní koupelnu, klimatizaci, topení, telefon, TV a Wi-Fi. V ceně je zahrnuta snídaně.

Kategorizace Kategorizace - Pokoje Pansion Park

Od moře > 50 km
Kapacita 43 osob

Cena od 48 €

Apartmány Cindrić ( Slunj - Rastoke)

Rodina Cindrić nabízí ubytování během turistické sezóny v bytě (***) v domácnosti. Dům je situován v klidné části hlavního města Slunje na kopci s panoramatickým výhledem na město. Z mlýna obec Rastoke a pevnost Zrinski a Frankopan je jen 5 minut chůze přes malebnou krajinou.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Cindrić

Od moře > 50 km
Kapacita 6 osob

Cena od 85 €

Apartmány Ava ( Slunj - Rastoke)

Apartmán Ava se nachází na klidném místě, 800 m od centra města Slunj. K dispozici je krásná zahrada, gril a zahrada. Volné použití garáže, kuchyňských spotřebičů, ložního prádla a ručníků. Domácí mazlíčci jsou vítáni! Vzdálenost do Rastoke je 1000 m a Plitvická jezera 30 km.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Ava

Od moře 10 km
Kapacita 4 osob

Cena od 70 €

Apartmány Drenovac ( Slunj - Rastoke)

Byt Drenovac se nachází v domě v prvním patře v centru města Slunj. Do 50 metrů od parku, pošta, pekařství, banka, kiosek, zdravotní středisko, obchody, autobusové nádraží, restaurace, lékárna a kostel. Blízkost atraktivní obci Rastoke je vzdálena pouhých 400 m, Rastoke: Unikátní hra Matka příroda, krásné vodopády sítí, silnic a mlýny, místo opravdového potěšení, protože mnohé z nich, a městské pláže na řece Korana, zatímco Plitvických jezer se nacházejí ve vzdálenosti 30 km. Veřejné parkoviště před budovou je zdarma. Studio Byt je kompletně vybaven. TV s plochou obrazovkou, pračka, ložní prádlo, ručníky, kuchyňské nádobí a základní toaletní potřeby (vysoušeč vlasů) jsou zahrnuty v ceně. V ceně je zahrnut i welcome drink. Skládá se z kuchyně - jídelna - obývací pokoj, ložnice, předsíň, koupelna a dva balkony. Byt je o velikosti 45 m2. V bytě je kouření je povoleno. Platba musí být provedena v hotovosti při vstupu do bytu celkovou částku. Zadávání a opuštění bytu po předchozí domluvě. Vítejte a příjemný pobyt!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Drenovac

Od moře > 50 km
Kapacita 5 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Plitvicka 42 ( Slunj - Rastoke)

Plitvice Byt 42 se nachází ve městě Slunj, na silnici D1 od Záhřebu směrem k moři, 30 km od Plitvických jezer. Byt je nově zařízený, s jedním pokojem, který obsahuje 3 lůžka (+ přistýlka), kuchyň a koupelna. do vzdálenosti 300 metrů jsou obchody, restaurace, pošta, policie, záchranná služba. K bytu náleží terasa.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Plitvicka 42

Od moře > 50 km
Kapacita 3 osob

Cena od 50 €

Turistický průvodce - Slunj - Rastoke

Slunj - Rastoke  - Erb Slunj je malé město v kraji Karlovac v Chorvatsku. To se nachází v kopcovité části centrálního Chorvatska, kde jsou tekoucí řeky Slunjčica a Korana, podél hlavní silnice vedoucí k Plitvických jezer a centrální a jižní Jadran. To bylo poprvé zmíněno v 15. století, kdy byl postaven na staré město a pevnost na skalnatém kopci nad řekou Slunjčica. Staré město bylo centrum chorvatského feudálního statku ze Frankopan rodiny. Město dnes žije 2000 obyvatel, kteří jsou většinou pracujících v zemědělství, řemeslné a ekologicky čistým průmyslem, a protože jeho přírodní krásy, se rychle devoloping cestovního ruchu. Ubytovací zařízení jsou převážně soukromé rámci apartmány, pokoje a rekreační domy, které nabízejí přátelské a pohostinné obyvatele. Asi největším lákadlem Slunj je malebný spodní část obce Rastoke, kde se řeka Slunjčica postaven četné vodopády. Zde jsou dobře zachovalé staré mlýny z 18. století, které stále fungují a mletí obilí na mouku. V tomto malém prostoru se nachází 22 mlýn, který můžete navštívit, a některé z nich byly transformovány do restaurací, které nabízejí vynikající místní jídlo a víno. Vzhledem k dlouhé historii, Národopisné a architektonických pozůstatků, Rastoke byla v roce 1969 zapsána jako kulturní památka a jsou pod ochranou. V blízkosti můžete navštívit také zdrojem smaragdově zelené řeky Slunjčica, impozantní podzemního světa jeskyní Barac a staré římské pevnosti Cetin. Zveme vás k strávit víkend nebo při průjezdu zastavit v Rastoke a Slunj a vychutnat si krásnou romantickou atmosféru z mnoha vodopádů a mlýny. Vyhledávat soukromé ubytování v Slunj a Rastoke. Apartmány, pokoje a rekreační domy v Slunj a Rastoke, levnější až o 40%. Vítejte na Slunj a Rastoke!

Slunj - Rastoke Předpověď počasí
Vyhledávat ubytování v blízkosti místa Slunj - Rastoke