Apartmány a ubytování v soukromí Otočac

Otočac je malebné městečko v Lika senjské župy v Chorvatsku. Nachází se v severní části Lika, v Gacka údolí řeky mezi horami Malé Kapely a Velebitu. Úrodné údolí řeky Gacka a Otočac bylo osídleno již v pravěku, o čemž svědčí četné předměty nalezené z Illyrian kmenů Japoden, kteří tu žili. Místo bylo nejprve zmínil se ve známém Baška tabletu z 12. století a od 13. století bylo pod správu Frankopans. Zajímavým...

Seřadit podle:

Pokoje Gacka

Otočac

Od moře > 50 km
Kapacita 4 osob

od 40 €

Apartmán Urban Nature

Otočac

Od moře 40 km
Kapacita 4 osob

od 65 €

Rekreační dům Valinčić

Otočac

Od moře 20 km
Kapacita 6 osob

od 180 €

Pokoje Gacka ( Otočac)

Rodinné pokoje Markanjevic se nacházejí v horním patře domu (dvě ložnice). Nacházejí se 9 km od centra Otočače a 4 km od řeky Gacka. Rodinné pokoje Markanjevic se nacházejí v patře domu (dvě ložnice). Jsou 45 km daleko od národního parku Plitvická jezera a města Senj. Řeka Gacka je jednou z nejuznávanějších a nejznámějších pstruhových vod v Evropě i ve světě. Záliv Gacka, který se mírně klikatí údolím Gacke od pramene na jihovýchodě k zálivu na severozápadě, ve vzdálenosti 11 km. Gacka je mimořádně bohatá na flóru a faunu. Prožijte příjemný den dovolené na ubytování v rodině Markanjevic a vychutnejte si bohatou kuchyni tohoto regionu i krásnou krajinu, která nás obklopuje. Vítejte! Rodina Markanjevic

Kategorizace Kategorizace - Pokoje Gacka

Od moře > 50 km
Kapacita 4 osob

Cena od 40 €

Apartmán Urban Nature ( Otočac)

Apartmán "Urban Nature" se nachází v klidné, nově postavené ulici nedaleko centra města Otočac. Nachází se v blízkosti nákupního centra Plodine, v pěší vzdálenosti od muzea, sportovního centra, turistické kanceláře, autobusového nádraží, zdravotního střediska a lékárny a místních restaurací během několika minut jízdy autem. Vedle bytu je otevřená terasa s grilem as výhledem na kopec, kde se nachází historická pevnost Fortica. Hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi (WiFi), Smart TV, satelitní TV, lednici, rychlovarnou konvici, toustovač, plně vybavenou kuchyň a jídelnu, koupelnu se sprchovým koutem, pračku, která je k dispozici pouze ubytovaným hostům a parkování na plocha nemovitosti. Pokoj je vybaven dvěma odnímatelnými lůžky a obývacím pokojem s pohovkou pro dvě další osoby. Je možné zajistit použití dětské postýlky. V bytě je instalována klimatizační jednotka. Okolí je oblíbené mezi turisty a milovníky cyklistiky. Apartment Urban Nature je také ubytování vhodné pro cyklisty. Máme bezpečné místo (garáž v přízemí), kde můžeme umístit kola a vybavení našich hostů. Kromě prostoru bytu (obývací pokoj, kuchyň, koupelna a pokoj) je hostům k dispozici prádelna, kde je pračka, žehlička, žehlicí prkno a stojan na sušení prádla.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Urban Nature

Od moře 40 km
Kapacita 4 osob

Cena od 65 €

Rekreační dům Valinčić ( Otočac)

Prázdninový dům Valinčić se nachází v malém městečku Otočac, které je známé nejčistší řekou v Evropě, řekou Gacka a pramenem v Sinacu. Přímo z Otočacu můžete navštívit medvědí rezervaci v Kutarevu nebo zajít na zip-line Pazi Medo ve Vrhovine. Plitvická jezera, města Rijeka, Zadar a Záhřeb jsou hodinu a půl jízdy od prázdninového domu. V letním období se za dvacet minut jízdy dostanete k moři nebo do města Senj. Koupání v moři - spaní v horách při příjemných 20 stupních... Prázdninový dům Valinčić se zatím podělil o svůj příběh s mnoha lidmi, chceme se o něj podělit s vámi. Vítejte!

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Valinčić

Od moře 20 km
Kapacita 6 osob

Cena od 180 €

Turistický průvodce - Otočac

Otočac  - Erb Otočac je malebné městečko v Lika senjské župy v Chorvatsku. Nachází se v severní části Lika, v Gacka údolí řeky mezi horami Malé Kapely a Velebitu. Úrodné údolí řeky Gacka a Otočac bylo osídleno již v pravěku, o čemž svědčí četné předměty nalezené z Illyrian kmenů Japoden, kteří tu žili. Místo bylo nejprve zmínil se ve známém Baška tabletu z 12. století a od 13. století bylo pod správu Frankopans. Zajímavým faktem je, že město bylo nikdy dobyt Turky, kteří po staletí představuje hrozbu. To byl důležitý obranný hrad až do 18. století. Po absolvování tohoto tureckého nebezpečí, začala rozvíjet obchod, obchodu, lesnictví, dřeva a textilní průmysl. Dnes Otocac má asi 10.000 obyvatel a pomalu přitahuje turisty z celého světa pro svou nedotčenou přírodou a řeky Gacka, jedinečné a nejčistší řeky v Evropě. Obyvatelé Otočac nabízí ubytování ve svých soukromých rodinných domech, v apartmánech, pokojích a rekreačních objektů. Když se v centru města, nezapomeňte navštívit muzeum Gacka, která vás zavede na zajímavý výlet od pravěku prostoru až do dneška. V blízkosti Otočac nabízí celou řadu aktivit, jako jsou projížďky na kole podél řeky Gacka nebo na túru na horu Velebit, jízda na kajaku po řece Gacka, Pozorování ptactva, paintball, turistika v Národním parku Severní Velebit ... Návštěva vesnice Kuterevo, kde je zajímavé přístřešek pro mladé medvědy a mnoho dalších divokých zvířat v této oblasti. Samozřejmě musíte ochutnat vynikající tradiční kuchyně Lika, stejně jako lahodné pstruhů z čisté řeky Gacka. Návštěva Otocac, Lika řece Gacka a pohoří Velebit naprosto přirozené prostředí pro klidnou a příjemnou dovolenou u čistého horského vzduchu daleko od městského smogu a hlučné davy. Vyhledávat levných soukromé pokoje v Otocac a okolí. Apartmány, pokoje a rekreační domy v Otocac levnější a až o 40%, aniž by drahé agenturní poplatky. Vítejte na Otočac!

Otočac Předpověď počasí