Apartmány a ubytování v soukromí Rakovica

Rakovica je malá vesnice a obec v kraji Karlovac v Chorvatsku. Nachází se v centrální části Chorvatska, Kordun mezi Karlovac a Plitvická jezera. Rakovica má prominentní místo v historii Chorvatska, kde se v roce 1871 vypukla vzpoura, vedl o Eugen Kvaternik který byl nakonec neúspěšný pokus o vytvoření volného chorvatského státu. Rakovica obec má asi 3000 obyvatel, kteří se zabývají převážně v zemědělství a cestovního...

Seřadit podle:

Apartmán Melissa

Rakovica

Od moře 10 km
Kapacita 10 osob

od 15 €

Apartmán Lana

Rakovica

Od moře 10 km
Kapacita 2 osob

na vyžádání

Kemp Turist Grabovac

Rakovica

Od moře 150 m
Kapacita 99 osob

na vyžádání

Apartmán Melissa ( Rakovica)

Vítejte na Melissa bytu, který se nachází v blízkosti jezera Národní park Pitvicka. Vaše dovolená může dobře plnit prohlídku a jezer nebo prostě užít klidný večer, přes vesnici nejsou tam žádné vysoké silnice, a proto je ideální pro rodiny s dětmi, protože byt se nachází v zelené a panenskou přírodou. Také skvělé pro mladé lidi, protože se nachází v blízkosti turistických zařízení jako jsou vodní sporty, lyžování, jízda na kole, fotografování, pěší turistiku. Hlavním lákadlem jsou Plitvická jezera.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Melissa

Od moře 10 km
Kapacita 10 osob

Cena od 15 €

Apartmán Lana ( Rakovica)

Byt Lana se nachází v klidném místě Lipovaca. Nachází se 15 km od Plitvických jezer a 4 km od jeskyně Barac. Byt má 2 + 2 lůžka a dětská postýlka na vyžádání. Venku máme houpačky a lavičky a je ideální pro rodiny s dětmi.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Lana

Od moře 10 km
Kapacita 2 osob

Cena na vyžádání

Kemp Turist Grabovac ( Rakovica)

Tourist Resort Grabovac se nachází v tichém a klidném místě 8 km od Národního parku Plitvická jezera a je obklopen vysokými borovicemi a kopce. Komplex zahrnuje ubytování: dvoulůžkové pokoje v pavilonu Jelena, dvoulůžkové pokoje v dřevěných domech, karavanech a stanech v typické indické vesnici. Celý objekt je k dispozici bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje mají topení a satelitní TV. Se skládají především z dřevěným nábytkem, včetně psacího stolu. Obsahují moderní koupelnu. Všichni hosté mohou využívat venkovní bazén, sportovní areál s venkovní posilovna, volejbalové hřiště, dětské hřiště a další. V restauraci v obci, která nabízí tradiční chorvatskou kuchyni, zejména Lika speciality. Jídlo si můžete vychutnat v jídelně nebo na prostorné terase. Je možné zorganizovat výlety do Plitvice, Barac jeskyně nebo vodopádů v Rastoke. Dalšími hosté mohou trénovat různé sporty, jako je horolezectví a jízda na kajaku a aktivit, včetně paintball, jízda na kole a jízda na koni. Na recepci je k dispozici půjčovna kol a organizuje výlety. Součástí objektu je směnárna, bankomat a obchod. Čerpací stanice a autoopravna jsou v blízkosti.

Kategorizace Kategorizace - Kemp Turist Grabovac

Od moře 150 m
Kapacita 99 osob

Cena na vyžádání

Turistický průvodce - Rakovica

Rakovica  - Erb Rakovica je malá vesnice a obec v kraji Karlovac v Chorvatsku. Nachází se v centrální části Chorvatska, Kordun mezi Karlovac a Plitvická jezera. Rakovica má prominentní místo v historii Chorvatska, kde se v roce 1871 vypukla vzpoura, vedl o Eugen Kvaternik který byl nakonec neúspěšný pokus o vytvoření volného chorvatského státu. Rakovica obec má asi 3000 obyvatel, kteří se zabývají převážně v zemědělství a cestovního ruchu. Bezprostřední blízkost Plitvických jezer je jedním z hlavních zdrojů příjmů pro místní obyvatele. Cestovního ruchu a rozmanitá nabídka soukromých ubytovacích a místních původních produktů, jako jsou sýry a med jsou hlavním zdrojem příjmů. Pokud si budete chtít prohlédnout Plitvická jezera a nedotčené přírody oblasti doporučujeme strávit noc v soukromých domech, kde budou přátelští hostitelé váš pobyt velmi příjemné. Jedním z přírodních památek, které by mělo být vnímáno iare podzemní jeskyně Barac. V blízkosti se nachází obranná pevnost Dreznik Grad, které bylo kdysi sídlem Dreznik kraje v 11. století. Z dalších turistických atrakcí této oblasti, tam jsou velmi atraktivní a dobře udržované cyklostezky a četné restaurace podél hlavní silnice, která na svých nabídkách nabízejí vynikající místní speciality. Návštěva a zůstat několik dní v této oblasti, která má krásnou krajinu a nedotčenou přírodu. Vyhledávat levné ubytování v soukromí v Rakovica a jeho okolí. Apartmány, pokoje a rekreační domy v Rakovica a Plitvická jezera oblasti. Vítejte na Rakovica!

Rakovica Předpověď počasí