Apartmány a ubytování v soukromí Jadrtovac

Jadrtovac je malá vesnice se nachází ve velké zátoce Morinje, 11 km jižně od města Šibenik. I když je malá obec s více než 150 obyvateli, Jadrtovac má dlouhou a bohatou historii. Zde jsou pozůstatky raně křesťanský kostel, renesanční a barokní oltář a věž z 16. století. Morinje bay, ve kterém se nachází Jadrtovac je známý jako přírodní oblasti pro tření ryb. Vzhledem k smíšené sladké a mořské vodě, pěstování...

Seřadit podle:

Rekreační dům Castell Andreis

Jadrtovac

Od moře 50 m
Kapacita 8 osob

od 150 €

Apartmán Tuja

Jadrtovac

Od moře 40 m
Kapacita 2 osob

od 60 €

Rekreační dům Castell Andreis ( Jadrtovac)

Prázdninový dům se nachází v Jadrtovac, 9 km od centra Šibeniku. Vzdálenost od moře je 50 m a od pláže 150 m. Má dvě terasy a dva balkony, kuchyň, obývací pokoj, 3 ložnice a 2 koupelny. Je vybaven všemi spotřebiči. Kapacita lůžek je 6+2. Všechny poplatky a úklid zařízení jsou zahrnuty v ceně pobytu. Nachází se v blízkosti národních parků Krka a Kornati. Dům má vlastní kotviště pro loď, které je zdarma. Parkování je na veřejném prostranství před domem, které je také zdarma.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Castell Andreis

Od moře 50 m
Kapacita 8 osob

Cena od 150 €

Apartmán Tuja ( Jadrtovac)

Apartmán Tuja, Jadrtovac , Šibenik, plně zařízený apartmán pro dvě osoby s možností přistýlky pro dítě, 200 m od pláže. Vybavení, klimatizace, Wi-Fi, lednice, sporák, myčka, mikrovlnná trouba, toustovač, TV, žehlička, fén, pračka. Hlídané parkoviště. Veškeré příslušenství, šampony, sprchový gel, toaletní papír, houby, mycí prostředek na nádobí. Velká terasa s výhledem na moře, gril v kamenném domě s dalším posezením. Krásná květinová zahrada. Domácí zvířata povolena, žádné další poplatky.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Tuja

Od moře 40 m
Kapacita 2 osob

Cena od 60 €

Turistický průvodce - Jadrtovac

Jadrtovac  - Erb Jadrtovac je malá vesnice se nachází ve velké zátoce Morinje, 11 km jižně od města Šibenik. I když je malá obec s více než 150 obyvateli, Jadrtovac má dlouhou a bohatou historii. Zde jsou pozůstatky raně křesťanský kostel, renesanční a barokní oltář a věž z 16. století. Morinje bay, ve kterém se nachází Jadrtovac je známý jako přírodní oblasti pro tření ryb. Vzhledem k smíšené sladké a mořské vodě, pěstování měkkýšů je populární. V severní části zátoky je bohatá s léčivým bahnem, které v poslední době přilákala mnoho návštěvníků, protože mnoho svých léčivých účinků. Obyvatelé Jadrtovac se zabývá především v tradičních míst, jako je rybolov a zemědělství, a nověji v oblasti cestovního ruchu. Vesničané ve svých rodinných domech ochotně vstříc žádný domácí nebo zahraniční hosty, kteří stále preferují strávit dovolenou v ústraní, malé a klidné místo. Výjimečná přírodní krásy zátoky a okolí Zaboric a Brodarici jsou dobré podmínky pro intenzivní rozvoj cestovního ruchu. Mnoho vodáků oceňují klid Morinje zálivu, a Jadrtovac stane pravidelnou zastávkou na jejich letní plavby. V blízkosti oblíbených turistických destinacích, jako je Šibenik a Primošten dělá Jadrtovac ještě atraktivnější místo pro dovolenou, protože nabízí mnohem levnější ubytování. Apartmány, pokoje a rekreační domy v Jadrtovac. Obrátit přímo na vlastníky ubytování v Jadrtovac a ušetřit až 40% na vysokých agenturní poplatky. Vítejte v Jadrtovac!

Jadrtovac Předpověď počasí