Apartmány a ubytování v soukromí Bilice - Šibenik

Bilice je malá obec a centrum obce pouhých 5 km severně od města Šibenik. Nachází se na břehu Prokljanského jezera (zaplavené řeky Krky) nedaleko známého národního parku Krka. Bilice má více než 2000 obyvatel a patří k menším obcím v Chorvatsku. Turismus se v poslední době rozvíjí, zejména proto, že celý areál Bilice zůstal zachován od těžkého průmyslu a nadměrného budování. Rovněž se plánuje vybudování...

Seřadit podle:

Apartmán Baza

Bilice - Šibenik

Od moře 250 m
Kapacita 4 osob

od 65 €

Rekreační dům Villa Marina

Bilice - Šibenik

Od moře 5 km
Kapacita 5 osob

od 160 €

Rekreační dům Villa Marantik

Bilice - Šibenik

Od moře 20 m
Kapacita 8 osob

od 300 €

Apartmán Baza ( Bilice - Šibenik)

Tento klimatizovaný apartmán (35 m² + 18 m² terasy) je vybaven jednou ložnicí pro dvě osoby s oddělenými postelemi, které lze spojit do pohodlné manželské postele, dobře vybavenou kuchyň s jídelním stolem, myčkou nádobí, trouba a lednička, obývací pokoj s TV (satelit, inteligentní TV), koupelna s pračkou a terasa s výhledem do zahrady a gril. Byt je soukromý a má vše, co potřebujete k tomu, aby byl pobyt pohodlný, WIFI, KLIMATIZACE LETNÍ A ZIMNÍ, PRACOVNÍ STROJ, MYČKA, TV, SMART TV. K dispozici budete také čisté ručníky, postel s čistým ložním prádlem, toaletní papír, sprchový gel, šampon, fén, plně vybavenou kuchyň, žehlicí prkno a žehličku.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Baza

Od moře 250 m
Kapacita 4 osob

Cena od 65 €

Rekreační dům Villa Marina ( Bilice - Šibenik)

Vítejte v našem krásném prázdninovém domě nedaleko Šibeniku, perfektním místě, kde můžete uniknout stresu a relaxovat s rodinou. Nabízíme Vám pohodlný dům s krásným dvorem a soukromým bazénem. Bez ohledu na to, zda chcete relaxovat u bazénu nebo si užívat na dvoře, tento dům nabízí perfektní atmosféru pro vaši dovolenou. Chápeme, jak jsou domácí mazlíčci důležití, a proto vás srdečně zveme, abyste je vzali s sebou. Nechte je užít si toto zvláštní dobrodružství také! Počet domácích mazlíčků není omezen.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Villa Marina

Od moře 5 km
Kapacita 5 osob

Cena od 160 €

Rekreační dům Villa Marantik ( Bilice - Šibenik)

Dům je nově postavený a moderně zařízený s prostornou zahradou a bazénem. Nachází se u jezera Prukljan ve městě Bilice, nedaleko Šibeniku a národního parku Krka. Zařízení také nabízí možnost zapůjčení lodiček, kol, nebo SUP boardů. Podél celého jezera vede krásná promenáda a četné cyklistické stezky. Dům se nachází v centru města, je ideální pro lidi, kteří milují přírodu a živou atmosféru dalmatského města. V zařízení přijímáme až dva domácí mazlíčky, v blízkosti zařízení je dobře vybavená pláž pro psy. Dům se skládá z obývacího pokoje, kuchyně a jídelny. Má čtyři ložnice (každá s vlastním balkonem nebo lodžií) a tři plně vybavené koupelny. Budova má několik venkovních teras, odpočinkovou část kolem bazénu a letní kuchyni s grilem.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Villa Marantik

Od moře 20 m
Kapacita 8 osob

Cena od 300 €

Turistický průvodce - Bilice - Šibenik

Bilice - Šibenik  - Erb Bilice je malá obec a centrum obce pouhých 5 km severně od města Šibenik. Nachází se na břehu Prokljanského jezera (zaplavené řeky Krky) nedaleko známého národního parku Krka. Bilice má více než 2000 obyvatel a patří k menším obcím v Chorvatsku. Turismus se v poslední době rozvíjí, zejména proto, že celý areál Bilice zůstal zachován od těžkého průmyslu a nadměrného budování. Rovněž se plánuje vybudování přístaviště pro jachtaře. Je to klidná oblast ideální pro všechny milovníky přírody, klid a klid. V blízkosti je město Šibenik, kde najdete mnoho kulturních zajímavostí a vzrušující noční život. Skradin a vstup do národního parku Krka jsou jen pár kilometrů, takže můžete prozkoumat všechny přírodní krásy této čisté krasové řeky. Ubytování v Bilicích je nabízeno výhradně v soukromých rodinných domech v apartmánech, pokojích a prázdninových domcích. Navštivte Bilice a vychutnejte si klidnou rodinnou dovolenou v čistém moři a čistém vzduchu. Vítejte v Bilice!

Bilice - Šibenik Předpověď počasí