Apartmány a ubytování v soukromí Raslina

Raslina je malé turistické město v kraji Šibenik-Knin v Chorvatsku. Nachází se 13 kilometrů severozápadně od Šibeniku, na západním pobřeží jezera Prokljanské. Prokljanské jezero se nachází na dolním toku řeky Krky a díky smíchání s mořskou vodou, voda v povrchové vrstvě je brakické a slané na dně. Raslina má asi 500 obyvatel, kteří se zabývají převážně v zemědělství a cestovního ruchu. Administrativně patří...

Seřadit podle:

Apartmán Makarin

Raslina

Od moře 20 m
Kapacita 6 osob

od 60 €

Rekreační dům Studio Lavanda

Raslina

Od moře 350 m
Kapacita 2 osob

na vyžádání

Rekreační dům Lavanda

Raslina

Od moře 300 m
Kapacita 2 osob

od 75 €

Apartmán Makarin ( Raslina)

Byt se nachází v Raslina, tichém a klidném místě na pobřeží Prokljansko kde se řeka Krka vlévá do Jaderského moře. Má jedinečnou krásu v kombinaci říční a mořské krajiny. Byt má dvě ložnice, velký obývací pokoj, jídelnu, kuchyň a koupelna. Je-li potřeba, může přinést přistýlku nebo dětskou postýlku. Byt má 68 m2 a 90 m2 s balkonem, z nichž jeden má výhled na pláž a druhou ve vnitřním dvoře. Hosté mohou využívat pračku nacházející se ve společném prádelně. Byt má vlastní parkoviště bez příplatku. Hosté mohou využít venkovní gril. Byt se nachází přímo na pláži, takže hosté nemusí používat jakýmkoliv dopravním prostředkem se dostanete na pláž. Pláž je oblázková. Raslina je ideální pro rodiny s dětmi. Pokud hosté máte nějaké dotazy vlastníkem je vždy k dispozici.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Makarin

Od moře 20 m
Kapacita 6 osob

Cena od 60 €

Rekreační dům Studio Lavanda ( Raslina)

Studiový apartmán v Raslina v rodinném domě. Raslina je na pobřeží Prokljanského zálivu. Studio apartmán (dům) je vhodný pro dvě osoby. Má klimatizaci, TV, Wi-Fi. Vzdálenost od pláže je 5 minut a 3 minuty od prvního obchodu. Je blízko k národnímu parku Krka. Z Raslina jezdí do Zaton a Vodice pěkné cyklostezky. Vítejte v Raslině!

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Studio Lavanda

Od moře 350 m
Kapacita 2 osob

Cena na vyžádání

Rekreační dům Lavanda ( Raslina)

Holiday Home Lavanda nabízí Wi-Fi, klimatizaci a TV s plochou obrazovkou. Kuchyňský kout je vybaven sporákem, kuchyňským nádobím, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou, lednicí, kávovarem a jídelním stolem. V obývacím pokoji je rozkládací dvoulůžko. V koupelně je sprchový kout, toaleta, pračka, fén a toaletní potřeby. K dispozici je také terasa s venkovním nábytkem a výhledem do zahrady. Parkování je zdarma a k dispozici na místě. WiFi a klimatizace jsou zdarma. Domácí mazlíčci jsou povoleni s upozorněním a za poplatek 10 eur za noc. Při příjezdu je třeba zaplatit navíc. K dispozici je také dvůr a gril.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Lavanda

Od moře 300 m
Kapacita 2 osob

Cena od 75 €

Turistický průvodce - Raslina

Raslina  - Erb Raslina je malé turistické město v kraji Šibenik-Knin v Chorvatsku. Nachází se 13 kilometrů severozápadně od Šibeniku, na západním pobřeží jezera Prokljanské. Prokljanské jezero se nachází na dolním toku řeky Krky a díky smíchání s mořskou vodou, voda v povrchové vrstvě je brakické a slané na dně. Raslina má asi 500 obyvatel, kteří se zabývají převážně v zemědělství a cestovního ruchu. Administrativně patří do města Šibenik, které může být dosaženo tím, taxi čluny. Skrz jeho historii Raslina byla vždy úzce souvisí s Šibenikem a šlechtických rodů Šibeniku. To bylo poprvé zmíněno ve 13. století na založení diecéze Šibenik, a v 15. století zde byl vystavěn kostel sv. Na počátku 16. století na obranu města proti Turkům byl postaven hrad se silnými zdmi a věžemi. Stopy starého hradu jsou nyní bohužel vyhynout kvůli druhé světové války, kdy Raslina byl vypálen a zničen. Dnes Raslina je atraktivní turistickou destinací známý pro své rybí speciality, kvalitní vína, a čistou vodu. Ubytování v Raslina je nabízena exkluzivně v apartmánech, pokojích a rekreačních objektů v rámci soukromého rodinného ubytování. Jednou z největších atrakcí blízko Raslina je jistě národní park Krka, která je jen pár kilometrů. Kromě krásy řeky Krky a Prokljanské jezera mohou hosté užívat v míru, klidu a harmonii tohoto malého dalmatského místě, které je ideální pro rodinnou dovolenou. Vyhledávat cenově dostupné ubytování v Raslina, a ušetřit až 40% na drahé agenturní poplatky. Vítejte na Raslina!

Raslina Předpověď počasí