Apartmány a ubytování v soukromí Prvić

Prvić je malý ostrov v souostroví Šibenik, který se nachází asi jeden kilometr od pevniny, v blízkosti města Vodice. Celková plocha je 2,5 km2 a žije zde 400 stálých obyvatel ve dvou míst na ostrově: Prvić Luka a Šepurine. Šepurine se nachází na západní straně ostrova naproti města Vodice a Prvic Luka se nachází ve velké zátoce na jihovýchodní straně ostrova, který je dobře chráněna před severními a západními...

Seřadit podle:

Apartmány Ante & Fedora

Prvić

Od moře 30 m
Kapacita 13 osob

na vyžádání

Apartmán Ivana

Prvić

Od moře 50 m
Kapacita 4 osob

od 45 €

1 recenzí - 5/5

Apartmán Luca

Prvić

Od moře 100 m
Kapacita 2 osob

od 50 €

Apartmány Datalovi dvori

Prvić

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

od 45 €

Apartmány Marčić

Prvić

Od moře 20 m
Kapacita 12 osob

od 40 €

Apartmány Piazza Clara

Prvić

Od moře 20 m
Kapacita 16 osob

od 35 €

Apartmán Vlahov

Prvić

Od moře 90 m
Kapacita 4 osob

od 35 €

Apartmány Faust

Prvić

Od moře 20 m
Kapacita 12 osob

od 40 €

Apartmány Ante & Fedora ( Prvić)

Rekreační dům má tři apartmány. Dva apartmány mají 4 + 1 lůžka a jeden apartmán s 2 + 1 lůžkem. Apartmány jsou umístěny v prvním patře. Dům se nachází 45 m od pláže, na pláži jsou horniny pro vstup do moře, ale má také malou zálivech vhodné pro děti.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Ante & Fedora

Od moře 30 m
Kapacita 13 osob

Cena na vyžádání

Apartmán Ivana ( Prvić)

Apartmán v rodinném domě v prvním patře na krásném ostrově Prvić (Šepurine) nedaleko Vodice. Samostatný vchod a skládá se z chodby, dvou ložnic, koupelny, obývacího pokoje s kuchyňským balkonem a terasou.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Ivana

Od moře 50 m
Kapacita 4 osob

Cena od 45 €

1 recenzí - 5/5
Apartmán Luca ( Prvić)

Apartment Luca (50 m2) v prvním patře, se samostatným vchodem, velká terasa s výhledem na moře (30 m2), vybavená myčkou nádobí a praní prádla, klimatizací, DVD, TVSAT, mikrovlnná trouba, WiFi.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán  Luca

Od moře 100 m
Kapacita 2 osob

Cena od 50 €

Apartmány Datalovi dvori ( Prvić)

Byty Datalovi dvori se nacházejí v kamenném domě více než 200 let. Dům se nachází na pobřeží s výhledem na město Vodice, jehož jste jen 10 minut jízdy lodí. To je tím pravým místem k odpočinku bez auta a městských džunglích

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Datalovi dvori

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

Cena od 45 €

Apartmány Marčić ( Prvić)

Apartmány na ostrově Prvić, Prvić Šepurina. Ostrov má žádný provoz, takže ostrov je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Apartmány se nacházejí v 1. patře cihlového domu. Na klidném místě 20 metrů od moře jsou dva apartmány. Větší apartmán má 2 ložnice (do max. 5 osob + rozkládací pohovka), malý byt má (ubytování pro 3 osoby) jedna ložnice. Můžete si pronajmout oba apartmány současně, termíny na vyžádání. Velká terasa s výhledem na moře, s výhledem na Srima a Vodice. Terasa je vybavena lehátky, markýzou, stůl a židle. Kromě půjčit loď (Pasara 5 metrů) používat, ale pouze se souhlasem kapitána. Pořádáme a dopravní hosté. Parkování Vašeho vozu je v Srima (na parkovišti nebo soukromé nádvoří za příplatek 20 kuna za den a soukromého nájemce parkování) nebo po dlouhou dobu bez poplatku v Šibeniku (ve dvoře). Vedle domu je gril, venkovní sprcha, zahradní ...

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Marčić

Od moře 20 m
Kapacita 12 osob

Cena od 40 €

Apartmány Piazza Clara ( Prvić)

Autentický kamenný dům se 4 apartmány. Podkrovní byt 42 m2 s terasou a výhledem na moře (2 + 2). Apartmán s jednou ložnicí o 65 m2, s obývacím pokojem, kuchyní a nádvoří, kde je možnost grilování a další koupelnu (2 + 2). Dva dvoetžna apartmány 2 x 40 m2, kde obývací pokoj s kuchyní a pod terasu, ložnice v prvním patře, odkud je pěkný výhled z mnoha ostrovů souostroví Šibenik (2x2 + 2).

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Piazza Clara

Od moře 20 m
Kapacita 16 osob

Cena od 35 €

Apartmán Vlahov ( Prvić)

Byt (tj. Podlaha domu) má jednu ložnici s manželskou postelí, další pokoj se dvěma samostatnými lůžky a v případě větší rodiny, v obývacím pokoji je velká pohovka, která může také sloužit V zařízení je klimatizace, satelitní TV, pračka, myčka, DVD, wifi internet je neomezený, kuchyň (odšťavňovač, mixér ...). Terasa (4m²) má stůl a 4 židle. Pokud jste byli již v Sepurině, jsme blízko k novému velkému kostelu, 40 m k moři na boku ostrova, který se dívá na pobřežní místo: Srima. Apartmán Apartmant se nachází 5 minut odtud, kam chcete jet a dostatek venku na náměstí Centrální náměstí v Sepurině, takže z hospody, baru, mladých lidí, kteří hrají kytary a zpěv (ve středomořském stylu), neslyšíte žádný hluk. Pokud přijedete autem, můžete zaparkovat ve městě Srima, jedna rodina za minutu chůze od malého námořního přístavu má velké rostliny olivových hájů, které hodí mnoho aut a bude účtováno 20 chorvatských kun (2,7 Eur) za den. Pokud dorazíte do Vodice nebo do Sríma, necháme vás na palubu naší lodi a odvezeme vás na ostrov. Pokud dorazíte do města Šibenik, zajistíme vás na trajektovou loď, trvá 1 hodinu plavby mezi kanálem řeky Krka a dalším ostrovem, až dorazíte do Prvic Sepurine. Od Vodice po Prvic Sepurine by mělo být 15 minut lodí a ze Srimy 5 min. Prvic Sepurine jsou opravdu velmi dobře spojeny s pobřežím. Trajekt pluje do města Vodice před ostrovem a městem Šibenik.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Vlahov

Od moře 90 m
Kapacita 4 osob

Cena od 35 €

Apartmány Faust ( Prvić)

Apartmány Faust se nacházejí v malé vesnici Šepurine na klidném ostrově Prvic, kde nejsou žádná auta. Dům je obklopen zahradou a zahrnuje gril. Apartmány mají balkon, jídelní kout, posezení s TV a kuchyň s lednicí. Ručníky a ložní prádlo jsou k dispozici pro hosty. Obchody, kavárny a restaurace jen pár minut od domu. Ostrov je také domovem historického kostela a muzea slavného vynálezce Faust Vrancic, který se zde narodil. K městu Prvić se dostanete lodí z Vodice, která je jen 1 km daleko. Vítejte na Ostrov Prvic!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Faust

Od moře 20 m
Kapacita 12 osob

Cena od 40 €

Turistický průvodce - Prvić

Prvić  - Erb Prvić je malý ostrov v souostroví Šibenik, který se nachází asi jeden kilometr od pevniny, v blízkosti města Vodice. Celková plocha je 2,5 km2 a žije zde 400 stálých obyvatel ve dvou míst na ostrově: Prvić Luka a Šepurine. Šepurine se nachází na západní straně ostrova naproti města Vodice a Prvic Luka se nachází ve velké zátoce na jihovýchodní straně ostrova, který je dobře chráněna před severními a západními větry. Kromě několika menších traktorů a požárních vozidel, ostrov má žádná auta, a spojení s pevninou je trajektem, který jezdí několikrát denně od Šibeniku - Prvic - Vodice. Celý ostrov je pod ochranou chorvatské Ministerstva kultury, díky své výjimečné a bohatého kulturního a přírodního dědictví. V 14. a 15. století ostrov patřil šlechtickým rodům od Šibeniku. Nejznámějším členem rodu, který se narodil na Prvic byl slavný chorvatský historik, vynálezce a diplomat Faust Vrančić. Na jeho počest byla postavena muzea plného z jeho vynálezů v Prvić Luka. Obyvatelé Prvic především zabývá výrobou oliv, hroznů, rybolov a cestovní ruch. Cestovní ruch je dnes významným hospodářským odvětvím, většina ubytovacích zařízení se odkazuje na soukromé ubytování v apartmánech, protože ostrov má jen jeden malý hotel. Ostrov má několik restaurací, pizzerií a kaváren, a v letních měsících jsou často organizovány představení tradičního zpěvu a capella, a slavný folkový festival v srpnu. Na ostrově Prvic můžete relaxovat a odpočinout si na jedné z mnoha oblázky pláží v Sepurine nebo udržovaných štěrk betonových pláží v Prvic Luka. S výhledem na otevřené moře a ostrovy Kornati, moře je mimořádně jasné a čisté, a klima je více než příjemné. Navštívit tuto přírodní oázu klidu, klid a autentického dalmatského šarm a rezervujte si Váš apartmán přímo s vlastníky soukromých domech. Apartmány, pokoje a privátní ubytování na ostrově Prvić. Vítejte na Prvić!

Prvić Předpověď počasí