Apartmány a ubytování v soukromí Prvić

Prvić je malý ostrov v souostroví Šibenik, který se nachází asi jeden kilometr od pevniny, v blízkosti města Vodice. Celková plocha je 2,5 km2 a žije zde 400 stálých obyvatel ve dvou míst na ostrově: Prvić Luka a Šepurine. Šepurine se nachází na západní straně ostrova naproti města Vodice a Prvic Luka se nachází ve velké zátoce na jihovýchodní straně ostrova, který je dobře chráněna před severními a západními...

Seřadit podle:

Apartmány Ante & Fedora

Prvić

Od moře 30 m
Kapacita 13 osob

na vyžádání

Apartmány Faust

Prvić

Od moře 20 m
Kapacita 12 osob

od 50 €

Apartmán Ivana

Prvić

Od moře 50 m
Kapacita 4 osob

od 80 €

1 recenzí - 5/5

Apartmán Luca

Prvić

Od moře 100 m
Kapacita 4 osob

od 70 €

Apartmán Datalovi dvori

Prvić

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

od 50 €

Apartmány Ante & Fedora ( Prvić)

Rekreační dům má tři apartmány. Dva apartmány mají 4 + 1 lůžka a jeden apartmán s 2 + 1 lůžkem. Apartmány jsou umístěny v prvním patře. Dům se nachází 45 m od pláže, na pláži jsou horniny pro vstup do moře, ale má také malou zálivech vhodné pro děti.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Ante & Fedora

Od moře 30 m
Kapacita 13 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Faust ( Prvić)

Apartmány Faust se nacházejí v malé vesnici Šepurine na klidném ostrově Prvic, kde nejsou žádná auta. Dům je obklopen zahradou a zahrnuje gril. Apartmány mají balkon, jídelní kout, posezení s TV a kuchyň s lednicí. Ručníky a ložní prádlo jsou k dispozici pro hosty. Obchody, kavárny a restaurace jen pár minut od domu. Ostrov je také domovem historického kostela a muzea slavného vynálezce Faust Vrancic, který se zde narodil. K městu Prvić se dostanete lodí z Vodice, která je jen 1 km daleko. Vítejte na Ostrov Prvic!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Faust

Od moře 20 m
Kapacita 12 osob

Cena od 50 €

Apartmán Ivana ( Prvić)

Apartmán v rodinném domě v prvním patře na krásném ostrově Prvić (Šepurine) nedaleko Vodice. Samostatný vchod a skládá se z chodby, dvou ložnic, koupelny, obývacího pokoje s kuchyní, balkonem a terasou.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Ivana

Od moře 50 m
Kapacita 4 osob

Cena od 80 €

1 recenzí - 5/5
Apartmán Luca ( Prvić)

Apartmán Luca (50 m2) v prvním patře soukromého domu, se samostatným vchodem, velkou terasou s výhledem na moře (30 m2) vybavenou myčkou a prádelnou, klimatizací, DVD, TV, mikrovlnnou troubou, Wi-Fi. Součástí jsou základní kuchyňské potřeby (sůl, pepř, koření, sáčky do kávovaru, saponát a houbičky na mytí, tablety na mytí nádobí), toaletní potřeby do koupelny (prací prostředek, aviváž, prostředky pro udržování hygieny v koupelně) Vítejte na malém klidném ostrově blízko pevniny.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán  Luca

Od moře 100 m
Kapacita 4 osob

Cena od 70 €

Apartmán Datalovi dvori ( Prvić)

Apartmány Datalovi dvori se nacházejí ve starém kamenném rodinném domě starém více než 200 let. Dům se nachází na pobřeží s výhledem na město Vodice, od kterého jste jen 10 minut lodí. To je to pravé místo k odpočinku bez auta a městské džungle

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Datalovi dvori

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

Cena od 50 €

Turistický průvodce - Prvić

Prvić  - Erb Prvić je malý ostrov v souostroví Šibenik, který se nachází asi jeden kilometr od pevniny, v blízkosti města Vodice. Celková plocha je 2,5 km2 a žije zde 400 stálých obyvatel ve dvou míst na ostrově: Prvić Luka a Šepurine. Šepurine se nachází na západní straně ostrova naproti města Vodice a Prvic Luka se nachází ve velké zátoce na jihovýchodní straně ostrova, který je dobře chráněna před severními a západními větry. Kromě několika menších traktorů a požárních vozidel, ostrov má žádná auta, a spojení s pevninou je trajektem, který jezdí několikrát denně od Šibeniku - Prvic - Vodice. Celý ostrov je pod ochranou chorvatské Ministerstva kultury, díky své výjimečné a bohatého kulturního a přírodního dědictví. V 14. a 15. století ostrov patřil šlechtickým rodům od Šibeniku. Nejznámějším členem rodu, který se narodil na Prvic byl slavný chorvatský historik, vynálezce a diplomat Faust Vrančić. Na jeho počest byla postavena muzea plného z jeho vynálezů v Prvić Luka. Obyvatelé Prvic především zabývá výrobou oliv, hroznů, rybolov a cestovní ruch. Cestovní ruch je dnes významným hospodářským odvětvím, většina ubytovacích zařízení se odkazuje na soukromé ubytování v apartmánech, protože ostrov má jen jeden malý hotel. Ostrov má několik restaurací, pizzerií a kaváren, a v letních měsících jsou často organizovány představení tradičního zpěvu a capella, a slavný folkový festival v srpnu. Na ostrově Prvic můžete relaxovat a odpočinout si na jedné z mnoha oblázky pláží v Sepurine nebo udržovaných štěrk betonových pláží v Prvic Luka. S výhledem na otevřené moře a ostrovy Kornati, moře je mimořádně jasné a čisté, a klima je více než příjemné. Navštívit tuto přírodní oázu klidu, klid a autentického dalmatského šarm a rezervujte si Váš apartmán přímo s vlastníky soukromých domech. Apartmány, pokoje a privátní ubytování na ostrově Prvić. Vítejte na Prvić!

Prvić Předpověď počasí