Apartmány a ubytování v soukromí Zablaće

Zablaće je malá vesnice ležící podél pobřeží 8 km od města Šibenik, v blízkosti známého rekreačního střediska Solaris. Místem sám byl poprvé zmíněn ve středověkých dokumentech od 1432 jako místo, kde Sibenik postavený a použitý na solné pánve. Vzhledem k častým tureckého nebezpečí solné pánve v roce 1646 zcela přestal fungovat. A dnes tam jsou jména bývalých starých solných pánví: Veliko Jezero, Mala Solina...

Seřadit podle:

Apartmány Ivana - Zablaće Šibenik

Zablaće

Od moře 40 m
Kapacita 12 osob

od 40 €

Apartmány Šupe

Zablaće

Od moře 10 m
Kapacita 12 osob

od 50 €

Apartmány Vlasta

Zablaće

Od moře 60 m
Kapacita 10 osob

na vyžádání

Apartmány Galešić

Zablaće

Od moře 300 m
Kapacita 4 osob

od 40 €

Apartmány Ivana - Zablaće Šibenik ( Zablaće)

Naše apartmány se nacházejí v Zablaće, 6 km od Šibeniku. Apartmány jsou bungalovového typu a každý má samostatný vchod a samostatnou terasu. Apartmány jsou určeny pro páry nebo rodiny se čtyřmi členy. Jsou vybaveny klimatizací a TV. Pro hosty je k dispozici parkování, zahradní gril a letní sprcha. Nádvoří je vyzdobeno ve středomořském stylu. Kamenný gril (Peka), zahradní sprcha, četné ovocné stromy a palmy jsou jen součástí bohatství, kterému jsme mohli vdechnout ducha Středomoří. Soukromá ulička dlážděná dalmatským kamenem na pláž bude trvat méně než jednu minutu. Naše apartmány se nacházejí 300 m od obchodů a restaurací a od pošty je 650 m daleko. Naše apartmány se nacházejí v klidném prostředí.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Ivana - Zablaće Šibenik

Od moře 40 m
Kapacita 12 osob

Cena od 40 €

Apartmány Šupe ( Zablaće)

Supe apartmány se nacházejí v Zablače, malé osady 8 km jižně od Šibeniku, Chorvatsko. Jsou hodnoceny jako tříhvězdičkovém a plně vybavené. To trvá méně než 2 minuty k dosažení prvního pláž pěšky. Toto je vaše místo pro perfektní dovolenou!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Šupe

Od moře 10 m
Kapacita 12 osob

Cena od 50 €

Apartmány Vlasta ( Zablaće)

Apartmány Vlasta se nachází v klidné části obce Zablače, 7 km od Šibeniku. Luxusně zařízené apartmány, které vás a vaše rodina bude dávat perfektní, odpočinkovou dovolenou. Hosté mohou využít bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště, a na nejbližší pláž je 60 metrů. Všechny jednotky jsou vybaveny satelitní TV s plochou obrazovkou, posezení a vlastní koupelnu se sprchovým koutem. Klimatizovaný apartmán má vlastní terasu s výhledem na moře, jídelní stůl a kuchyň s varnou deskou, mikrovlnnou troubou a lednicí. Autobusová zastávka, ze které se odchylují řádky do Šibeniku, je vzdálená 300 metrů. Hlavní autobusové a vlakové nádraží se nachází 5 km a letiště Split 40 km od bytu. Kyvadlová doprava je k dispozici za příplatek.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Vlasta

Od moře 60 m
Kapacita 10 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Galešić ( Zablaće)

Nově zrekonstruovaný byt v klidné obci Zablače u Šibeniku. Objekt se nachází 300 metrů od moře a centra. V centru jsou restaurace, kavárny a obchody. Pekárna je vzdálená 1 minutu chůze. Autobusové nádraží je přes ulici bytu, místní autobus jezdí každou hodinu v centru Šibeniku. V okruhu 20 km najdete mnoho atrakcí, jako jsou: NP Krka, Staré Město, Pevnost, Promenády, Cyklistické stezky a Turistické středisko Solaris. Apartmán (1) se skládá z obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou, koupelny a ložnice. V obývacím pokoji je možnost přistýlky pro dvě osoby (160x200). Venku je krásně upravené nádvoří pod přirozeným stínem vinné révy a možností grilování. Apartmán (2) obsahuje vše a apartmán (1).

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Galešić

Od moře 300 m
Kapacita 4 osob

Cena od 40 €

Turistický průvodce - Zablaće

Zablaće  - Erb Zablaće je malá vesnice ležící podél pobřeží 8 km od města Šibenik, v blízkosti známého rekreačního střediska Solaris. Místem sám byl poprvé zmíněn ve středověkých dokumentech od 1432 jako místo, kde Sibenik postavený a použitý na solné pánve. Vzhledem k častým tureckého nebezpečí solné pánve v roce 1646 zcela přestal fungovat. A dnes tam jsou jména bývalých starých solných pánví: Veliko Jezero, Mala Solina (Blato) a Malé Solanou, která je s kanálem připojeným k moři. Celá oblast je velmi bohatá na léčivé bahno, užitečné při léčbě revmatických a různých dalších nemocí. Hlavní činností obyvatel, byla výroba soli, nicméně, po uzavření solnice obyvatelé Zablace začnou provozovat rybolov, chov dobytka a zemědělství. Dnes je však cestovní ruch se stává novým a důležitým průmyslovým odvětvím, a obyvatelé obecně nabízejí komfortní ubytování v apartmánech a pokojích ve svých soukromých domech. Tato klidná vesnice s výjimkou ubytování v soukromých domech, nabízí možnost kempování v borovém lese. Zdobené betonová pláž láká mnoho návštěvníků a je velmi populární mezi obyvateli města Šibenik. Pro všechny milovníky sportu a aktivní dovolené, doporučujeme navštívit hotelového komplexu Solaris, který nabízí celou řadu zábavních a sportovních zařízení. Vyhledávat cenově dostupné ubytování v soukromí v Zablaće. Vítejte na Zablaće!

Zablaće Předpověď počasí