Apartmány a ubytování v soukromí Zlarin

Zlarin je malý ostrov souostroví Šibenik, který se nachází 2 km od vstupu do sv. Ante kanál, u vchodu do města Šibenik. Administrativně patří do města Šibenik. To je jeden z mála ostrovů v Jaderském moři, který neumožňuje automobilovou dopravu a určitě to nabízí zvláštní kouzlo. Pravidelná trajektová doprava na ostrov Zlarin pohání od Šibeniku nábřeží a jízda je krátká a příjemná a můžete nyní v pohledu...

Vybrané apartmány a soukromé ubytování Zlarin

Seřadit podle:

1 recenzí - 5/5

Rekreační dům Pelagia House

Zlarin

Od moře 900 m
Kapacita 4 osob

od 80 €

Rekreační dům Oh La La!

Zlarin

Od moře 300 m
Kapacita 6 osob

od 160 €

Apartmány STRIKA-LESA

Zlarin

Od moře 80 m
Kapacita 8 osob

od 80 €

1 recenzí - 5/5
Rekreační dům Pelagia House ( Zlarin)

V nádherném Jaderském moři, v kouzelné Chorvatsku, v dynamické Dalmácii, nedaleko úžasného města Šibenik, najdete ostrov Zlarin, známý svou 500letou tradicí v korálovém průmyslu. Je to ostrov bez aut nebo plastů na jedno použití, ale pověst místa pro skvělou a relaxační dovolenou, ideální pro námořníky, umělce a dobrodruhy, s ročním slunečním světlem asi 2700 hodin. Ve vnitrozemí ostrova, asi 2,5 km od turistů a davů, najdete poklidně zelenou vesnici Borovica, kde se můžete potýkat zvědavého páva. Musíme přiznat, že teprve před rokem se to zdálo bláznivé, ale výsledek nás opravdu hrdý. Jeden z původních kamenných domů se stal naším vlastním nebem, přineseným do 21. století. Posezení na terase s nejkrásnějším výhledem na západ slunce čekáme na naše hosty! Během pobytu budete mít k dispozici golfový vozík pro pohodlnou jízdu do centra (jízda v centru je zakázána) a 4 horská kola. Pláže - 15 minut příjemné pěší turistiky do krásné a klidné zátoky Veleš - 2,5 km na hlavní pláž (možnost cyklistiky na pláž nebo golfovým vozíkem na promenádě podél moře) V Zlarinu se nachází několik typů pláží - skalnatá pláž na jihozápadním mysu, oblázková a betonová pláž s bary a rychlým občerstvením v severozápadní zátoce.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Pelagia House

Od moře 900 m
Kapacita 4 osob

Cena od 80 €

Rekreační dům Oh La La! ( Zlarin)

Dům se nachází na Zlarin, ostrov Jaderského korálů známá jako klidné útočiště pro ty, kteří chtějí utéct od hluku města. Zlarin je nazýván zlatým ostrovem nebo zelený ostrov a nabízí ideální místo, pokud hledáte klid, křišťálově modrého moře, čistý vzduch, krásné borové lesy a pestré zábavy pro každého. K dispozici jsou dva národní parky v blízkém okolí! Trajekty jezdí od Šibeniku a Vodice k Zlarinu několikrát denně (25 minut). Střed místa, pláže, bary, restaurace, kavárny apod se nachází v docházkové vzdálenosti od domu. V domě zajišťuje klid a naprosté soukromí, protože pozemek je velký a proto izolována od památky nebo zvuky z okolí, ale přesto je dostatečně blízko, aby vám nikam během několika minut pěšky. Nachází se mírně do kopce, vlastnost se může pochlubit nádherným výhledem na moře, a to zejména při západu slunce. Dům se nachází na pozemku o 1200 m?, který je obklopen velkou středomořskou zahradou s různými druhy bylin a stromů, což zajišťuje naprostý klid a soukromí. Skládá se z několika samostatných objektů a teras, postavených převážně z kamene. Dům je obzvláště hrdý na svá velkými terasami, které nabízí nádherný výhled na moře a okolní ostrovy. Obytný prostor se skládá ze 3 ložnice (dvě s manželskou postelí a druhá s dvojlůžkem a dvěma samostatnými lůžky), obývací pokoj / jídelna s jedním lůžkem a futon, kuchyňkou a koupelnou. Vedle malé kuchyňky uvnitř domu, tam je letní kuchyně čarodějnice se nachází v samostatné budově vedle domu a má velké okno s výhledem na hlavní terasu a moře. K dispozici je také velký BBQ a kamenný dřez venku.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Oh La La!

Od moře 300 m
Kapacita 6 osob

Cena od 160 €

Apartmány STRIKA-LESA ( Zlarin)

Byt "A" Byt se nachází v celém druhém patře rodinného domu (má samostatný vchod) a měří 72m². Byt se skládá z: 1. Dvě ložnice - větší s manželskou postelí velikosti King - menší s dvěma oddělenými postelemi 2. Prostorný obývací pokoj 3. Kuchyň s jídelnou - lednice, sporák s troubou, kuchyňské náčiní a nádobí 4. Koupelna - sprchový kout, WC, umyvadlo, bidet, vysoušeč vlasů. 5. Dvě terasy se sedací soupravou a leželými židlemi - přední terasa (30 m2), viz pohled - zadní terasa (55 m2, výhled a výhled na les 6. Ostatní: - klimatizace (2 kusy), - Wi-Fi, - TV, - lůžkoviny, - ručníky (kromě plážových ručníků) Byt "B" Byt se nachází v celém spodním patře rodinného domu (má samostatný vchod) a měří 72m². Byt se skládá z: -1. Dvě ložnice - větší s manželskou postelí velikosti King - menší s dvěma oddělenými postelemi 2. Prostorný obývací pokoj 3. Kuchyně s jídelnou - lednice, sporák s troubou, kuchyňské náčiní a nádobí, myčka nádobí 4. Koupelna - sprchový kout, WC, umyvadlo 5. přední terasa (30 m2) s výhledem na moře, - terasa se sedací soupravou a lehátky Další: - klimatizace (2 kusy), - Wi-Fi, - TV, - povlečení, - ručníky (kromě pláže) ručníky)

Kategorizace Kategorizace - Apartmány STRIKA-LESA

Od moře 80 m
Kapacita 8 osob

Cena od 80 €

Turistický průvodce - Zlarin

Zlarin  - Erb Zlarin je malý ostrov souostroví Šibenik, který se nachází 2 km od vstupu do sv. Ante kanál, u vchodu do města Šibenik. Administrativně patří do města Šibenik. To je jeden z mála ostrovů v Jaderském moři, který neumožňuje automobilovou dopravu a určitě to nabízí zvláštní kouzlo. Pravidelná trajektová doprava na ostrov Zlarin pohání od Šibeniku nábřeží a jízda je krátká a příjemná a můžete nyní v pohledu na velkolepé pevnosti sv. Zlarin je také jediným osídlení ostrova a je typickým příkladem malém městečku s úzkými a starými kamennými domy, úzkými uličkami a rozlišovací zvonice místního kostela. Celý ostrov má rozlohu jen o málo vyšší než 8 km2 a většina z ostrova je pokryta lesy cypřiše, borovice, rozmarýnu, fíky, olivy a další středomořské rostliny. Vnitřní části ostrovy jsou neobydlené, pokryté hustým lesem a keři a je právem nazýváno zelený ostrov. Klima na Zlarin je pravda, středomořském stylu s asi 2700 hodin slunečního svitu ročně, což je jeden z nejslunnější ostrov v Jaderském moři. Během zimy, ostrov má jen 300 lidí, ale od května do října populace je výrazně roste v důsledku mnoha hostů a turistů. Místní lidé v Zlarinu byly historicky především zabývá, stejně jako většina ostrovanů, v zemědělství, rybaření a plachtění. Zde jsou stále pěstují olivy, fíky a jiné středomořské kultury, která může ještě být viděn ve všech částech ostrova. V poslední době cestovní ruch se rozvíjí a místní nabízí apartmány a pokoje ve svých soukromých domech. Zlarin je známý pro zpracování a lov červeného korálu, který je přítomen na ostrově od 15. století. Dovednost zpracování korálů v tradičním způsobem je oceňována k tomuto dni, a zde si můžete zakoupit originální výrobky z korálů v několika obchody se suvenýry. Zlarin má krásné malé oblázkové pláže a křišťálově čisté vody. Nedotčená příroda, svěží zeleň a křišťálově čisté moře potěší každého, kdo se snaží uniknout z městského hluku a shonu. Zveme vás k návštěvě této oáze klidu a pohody. Obrátit přímo vlastníky bytů, ušetřit až 40% a strávit nezapomenutelnou dovolenou. Cenově dostupné ubytování v soukromí na ostrově Zlarin. Vítejte na Zlarin!

Zlarin Předpověď počasí