Apartmány a ubytování v soukromí Zlarin

Zlarin je malý ostrov souostroví Šibenik, který se nachází 2 km od vstupu do sv. Ante kanál, u vchodu do města Šibenik. Administrativně patří do města Šibenik. To je jeden z mála ostrovů v Jaderském moři, který neumožňuje automobilovou dopravu a určitě to nabízí zvláštní kouzlo. Pravidelná trajektová doprava na ostrov Zlarin pohání od Šibeniku nábřeží a jízda je krátká a příjemná a můžete nyní v pohledu...

Seřadit podle:

1 recenzí - 5/5

Rekreační dům Pelagia House

Zlarin

Od moře 900 m
Kapacita 4 osob

od 80 €

Apartmány STRIKA-LESA

Zlarin

Od moře 80 m
Kapacita 8 osob

od 80 €

Apartmány Sonja Zlarin

Zlarin

Od moře 200 m
Kapacita 12 osob

na vyžádání

Rekreační dům Oh La La!

Zlarin

Od moře 300 m
Kapacita 6 osob

od 160 €

1 recenzí - 5/5
Rekreační dům Pelagia House ( Zlarin)

V nádherném Jaderském moři, v kouzelné Chorvatsku, v dynamické Dalmácii, nedaleko úžasného města Šibenik, najdete ostrov Zlarin, známý svou 500letou tradicí v korálovém průmyslu. Je to ostrov bez aut nebo plastů na jedno použití, ale pověst místa pro skvělou a relaxační dovolenou, ideální pro námořníky, umělce a dobrodruhy, s ročním slunečním světlem asi 2700 hodin. Ve vnitrozemí ostrova, asi 2,5 km od turistů a davů, najdete poklidně zelenou vesnici Borovica, kde se můžete potýkat zvědavého páva. Musíme přiznat, že teprve před rokem se to zdálo bláznivé, ale výsledek nás opravdu hrdý. Jeden z původních kamenných domů se stal naším vlastním nebem, přineseným do 21. století. Posezení na terase s nejkrásnějším výhledem na západ slunce čekáme na naše hosty! Během pobytu budete mít k dispozici golfový vozík pro pohodlnou jízdu do centra (jízda v centru je zakázána) a 4 horská kola. Pláže - 15 minut příjemné pěší turistiky do krásné a klidné zátoky Veleš - 2,5 km na hlavní pláž (možnost cyklistiky na pláž nebo golfovým vozíkem na promenádě podél moře) V Zlarinu se nachází několik typů pláží - skalnatá pláž na jihozápadním mysu, oblázková a betonová pláž s bary a rychlým občerstvením v severozápadní zátoce.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Pelagia House

Od moře 900 m
Kapacita 4 osob

Cena od 80 €

Apartmány STRIKA-LESA ( Zlarin)

Byt "A" Byt se nachází v celém druhém patře rodinného domu (má samostatný vchod) a měří 72m². Byt se skládá z: 1. Dvě ložnice - větší s manželskou postelí velikosti King - menší s dvěma oddělenými postelemi 2. Prostorný obývací pokoj 3. Kuchyň s jídelnou - lednice, sporák s troubou, kuchyňské náčiní a nádobí 4. Koupelna - sprchový kout, WC, umyvadlo, bidet, vysoušeč vlasů. 5. Dvě terasy se sedací soupravou a leželými židlemi - přední terasa (30 m2), viz pohled - zadní terasa (55 m2, výhled a výhled na les 6. Ostatní: - klimatizace (2 kusy), - Wi-Fi, - TV, - lůžkoviny, - ručníky (kromě plážových ručníků) Byt "B" Byt se nachází v celém spodním patře rodinného domu (má samostatný vchod) a měří 72m². Byt se skládá z: -1. Dvě ložnice - větší s manželskou postelí velikosti King - menší s dvěma oddělenými postelemi 2. Prostorný obývací pokoj 3. Kuchyně s jídelnou - lednice, sporák s troubou, kuchyňské náčiní a nádobí, myčka nádobí 4. Koupelna - sprchový kout, WC, umyvadlo 5. přední terasa (30 m2) s výhledem na moře, - terasa se sedací soupravou a lehátky Další: - klimatizace (2 kusy), - Wi-Fi, - TV, - povlečení, - ručníky (kromě pláže) ručníky)

Kategorizace Kategorizace - Apartmány STRIKA-LESA

Od moře 80 m
Kapacita 8 osob

Cena od 80 €

Apartmány Sonja Zlarin ( Zlarin)

Přejete si strávit dovolenou bez obav o své vozidlo, jízdu na pláž, skladování nebo parkování auta ... Chcete se během sezóny vyhnout masě lidí? Zaplavat si na kterékoli pláži, kterou chcete, a mít místo, kam si dát ručník ... stejně jako vaši rodinní příslušníci nebo přátelé? Ostrov Zlarin nabízí ještě více! Věděli jste, že Zlarin má více než 2700 hodin slunce ročně, což z něj činí jeden z nejslunnějších ostrovů na Jadranu? Na ostrově Zlarin je zakázáno řídit motorová vozidla, díky čemuž je ostrov bezpečný a čistý, a od trajektového domu - pláže - obchodu dojdete pěšky ve vzdálenosti 200 - 800 metrů. Toto místo je ideálním místem pro rodinnou dovolenou, ale i pro ty, kteří se rádi baví, a pro dobrodruhy. Apartmány jsou plně vybaveny vším, co potřebujete, včetně nádobí a ložního prádla. Jsou klimatizované, mají satelitní TV, rádio, myčku a lednici, lednici, mrazák, rychlovarnou konvici. Využití společné terasy ve dvoře, zahrady, venkovní sprchy a grilování, parkování pro malý člun. Vítejte v Zlarinu a apartmánech Sonja!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Sonja Zlarin

Od moře 200 m
Kapacita 12 osob

Cena na vyžádání

Rekreační dům Oh La La! ( Zlarin)

Dům se nachází na Zlarin, ostrov Jaderského korálů známá jako klidné útočiště pro ty, kteří chtějí utéct od hluku města. Zlarin je nazýván zlatým ostrovem nebo zelený ostrov a nabízí ideální místo, pokud hledáte klid, křišťálově modrého moře, čistý vzduch, krásné borové lesy a pestré zábavy pro každého. K dispozici jsou dva národní parky v blízkém okolí! Trajekty jezdí od Šibeniku a Vodice k Zlarinu několikrát denně (25 minut). Střed místa, pláže, bary, restaurace, kavárny apod se nachází v docházkové vzdálenosti od domu. V domě zajišťuje klid a naprosté soukromí, protože pozemek je velký a proto izolována od památky nebo zvuky z okolí, ale přesto je dostatečně blízko, aby vám nikam během několika minut pěšky. Nachází se mírně do kopce, vlastnost se může pochlubit nádherným výhledem na moře, a to zejména při západu slunce. Dům se nachází na pozemku o 1200 m?, který je obklopen velkou středomořskou zahradou s různými druhy bylin a stromů, což zajišťuje naprostý klid a soukromí. Skládá se z několika samostatných objektů a teras, postavených převážně z kamene. Dům je obzvláště hrdý na svá velkými terasami, které nabízí nádherný výhled na moře a okolní ostrovy. Obytný prostor se skládá ze 3 ložnice (dvě s manželskou postelí a druhá s dvojlůžkem a dvěma samostatnými lůžky), obývací pokoj / jídelna s jedním lůžkem a futon, kuchyňkou a koupelnou. Vedle malé kuchyňky uvnitř domu, tam je letní kuchyně čarodějnice se nachází v samostatné budově vedle domu a má velké okno s výhledem na hlavní terasu a moře. K dispozici je také velký BBQ a kamenný dřez venku.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Oh La La!

Od moře 300 m
Kapacita 6 osob

Cena od 160 €

Turistický průvodce - Zlarin

Zlarin  - Erb Zlarin je malý ostrov souostroví Šibenik, který se nachází 2 km od vstupu do sv. Ante kanál, u vchodu do města Šibenik. Administrativně patří do města Šibenik. To je jeden z mála ostrovů v Jaderském moři, který neumožňuje automobilovou dopravu a určitě to nabízí zvláštní kouzlo. Pravidelná trajektová doprava na ostrov Zlarin pohání od Šibeniku nábřeží a jízda je krátká a příjemná a můžete nyní v pohledu na velkolepé pevnosti sv. Zlarin je také jediným osídlení ostrova a je typickým příkladem malém městečku s úzkými a starými kamennými domy, úzkými uličkami a rozlišovací zvonice místního kostela. Celý ostrov má rozlohu jen o málo vyšší než 8 km2 a většina z ostrova je pokryta lesy cypřiše, borovice, rozmarýnu, fíky, olivy a další středomořské rostliny. Vnitřní části ostrovy jsou neobydlené, pokryté hustým lesem a keři a je právem nazýváno zelený ostrov. Klima na Zlarin je pravda, středomořském stylu s asi 2700 hodin slunečního svitu ročně, což je jeden z nejslunnější ostrov v Jaderském moři. Během zimy, ostrov má jen 300 lidí, ale od května do října populace je výrazně roste v důsledku mnoha hostů a turistů. Místní lidé v Zlarinu byly historicky především zabývá, stejně jako většina ostrovanů, v zemědělství, rybaření a plachtění. Zde jsou stále pěstují olivy, fíky a jiné středomořské kultury, která může ještě být viděn ve všech částech ostrova. V poslední době cestovní ruch se rozvíjí a místní nabízí apartmány a pokoje ve svých soukromých domech. Zlarin je známý pro zpracování a lov červeného korálu, který je přítomen na ostrově od 15. století. Dovednost zpracování korálů v tradičním způsobem je oceňována k tomuto dni, a zde si můžete zakoupit originální výrobky z korálů v několika obchody se suvenýry. Zlarin má krásné malé oblázkové pláže a křišťálově čisté vody. Nedotčená příroda, svěží zeleň a křišťálově čisté moře potěší každého, kdo se snaží uniknout z městského hluku a shonu. Zveme vás k návštěvě této oáze klidu a pohody. Obrátit přímo vlastníky bytů, ušetřit až 40% a strávit nezapomenutelnou dovolenou. Cenově dostupné ubytování v soukromí na ostrově Zlarin. Vítejte na Zlarin!

Zlarin Předpověď počasí