Apartmány a ubytování v soukromí Jadrija

Jadrija je oblíbeným výletním místem a městskou část od města Šibenik. Nachází se na poloostrově Srima asi 14 km od historického města Šibenik. Proslulý jako populární víkend areál od obyvatel Šibeniku, je to jeden z oblíbené letní destinace a městské pláže. S Šibeniku je spojen s Jadranské magistrále, stejně jako pravidelnou lodní linkou během letních měsíců. Bylo založeno v roce 1921 na ostrově svatého Ondřeje....

Vybrané apartmány a soukromé ubytování Jadrija

Seřadit podle:

2 recenzí - 5/5

Apartmán Jadrija I

Jadrija

Od moře 30 m
Kapacita 5 osob

od 75 €

Apartmány Daniela Trklja

Jadrija

Od moře 10 m
Kapacita 8 osob

na vyžádání

Apartmány Forai

Jadrija

Od moře 10 m
Kapacita 14 osob

od 50 €

2 recenzí - 5/5
Apartmán Jadrija I ( Jadrija)

Byt k pronájmu v Jadrija, místo se nachází v blízkosti Vodice a Šibenik, což je ideální místo pro rodiny s dětmi. Jadrija se nachází v blízkosti dvou národních parků (Krka a Kornati) a je výborným výchozím bodem pro výlety. Byt se nachází v prvním patře, v první řadě u moře, pouhých 30 metrů od pláže. V bytě je kuchyň, obývací pokoj, 5 lůžek (4 + 1) a koupelnu se sprchovým koutem. To má samostatný vchod a velkou terasu s výhledem na ostrovy Šibenik. Byt je plně vybaven. V centru se nachází sportovní hřiště, houpačky pro děti, restauraci a pizzerii. Byt se pronajímá od června do září, a na potvrzení rezervace je povinen předem uhradit 20%. Zbývající částka se platí při příjezdu. V případě zrušení rezervace nebo nedostavení se uhrazená částka rezervace se nevrací. Pro pobyt kratší než 3 noci, cena se zvýšila o 20%. Zkontrolujte, zda v 14 hodin, podívejte se na 10 hodin.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Jadrija I

Od moře 30 m
Kapacita 5 osob

Cena od 75 €

Apartmány Daniela Trklja ( Jadrija)

Trklja Apartmány se nachází v dobře známé turistické destinace pod názvem jadrijské. V areálu se nachází na Jadriji 1/34. Nachází se na půli cesty mezi Vodice a Šibenik. Budova má dva byty. Dům je přímo u moře a skládá se z kuchyně, WC a jedna ložnice. Apartmán A2 je v přízemí vhodné pro malé děti.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Daniela Trklja

Od moře 10 m
Kapacita 8 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Forai ( Jadrija)

Apartmány se nacházejí přímo u moře, v letovisku Jadrija (mezi Vodicemi a Šibenikem). Dům má dva apartmány o velikosti 54 m2, každý pro 4 osoby, jeden apartmán o velikosti 70 m2 pro 5 osob a studio pro 2 osoby. Každý apartmán má terasu s výhledem na moře.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Forai

Od moře 10 m
Kapacita 14 osob

Cena od 50 €

Turistický průvodce - Jadrija

Jadrija  - Erb Jadrija je oblíbeným výletním místem a městskou část od města Šibenik. Nachází se na poloostrově Srima asi 14 km od historického města Šibenik. Proslulý jako populární víkend areál od obyvatel Šibeniku, je to jeden z oblíbené letní destinace a městské pláže. S Šibeniku je spojen s Jadranské magistrále, stejně jako pravidelnou lodní linkou během letních měsíců. Bylo založeno v roce 1921 na ostrově svatého Ondřeje. Kampaň vybudovat veřejnou pláž zahájil slavný Šibenik rezidenta a přítel přírody Sime Grubišić - Rovio. Jadrija je ideální pro rodiny s dětmi a pro milovníky vodních sportů díky dobře udržované pláže a velmi bohaté a rozmanité nabídky, která zahrnuje vodní lyžování, plachetnic a windsurfing, potápění, plavání a rybaření. Dnes Jadrija má asi 500 soukromých rodinných letní domy a v nich můžete najít cenově dostupné apartmány a pokoje. Cesta lodí do Jadrija odhaluje přirozenou krásu Šibeniku kanálu. Během cesty si můžete vychutnat výhled na souostroví Šibenik a impozantní pevnosti sv. Nicholas. Můžete také navštívit nedaleké ostrovy Zlarin a Prvić. Oblíbené turistické destinace Vodice leží asi 10 km daleko. Obraťte se na vlastníky bytů a zajistit kvalitní ubytování v této zajímavé a atraktivní malém místě, kde si můžete opravdu odpočinout daleko od hluku města. Soukromé ubytování v Jadrija. Vítejte na Jadrija!

Jadrija Předpověď počasí