Apartmány a ubytování v soukromí Zaton - Šibenik

Zaton je malá obec, která se nachází v severozápadní části zálivu Šibenik, 10 km od Šibeniku. Je obklopen kopci, který se nachází na samém okraji zátoky v blízkosti kanálu, který spojuje jezero Prukljan se slanou zálivu Šibenik. V něm bydlí téměř 1200 obyvatel a páteří ekonomiky se skládá ze zemědělství, rybolovu a nověji v cestovním ruchu. Díky rozvinuté činnosti Zaton má bohatou gastronomickou nabídku, která...

Seřadit podle:

Apartmány Martinović

Zaton - Šibenik

Od moře 50 m
Kapacita 12 osob

od 30 €

Apartmány Martinović ( Zaton - Šibenik)

Apartmány Marijan Martinovic se skládají z bytů pro 8 osob a apartmány pro 4 osoby. S apartmány, které mají výhled na moře nabízíme: parkoviště, terasa, gril, TV, internet, venkovní sprcha, slunečník a lehátka a zahradní stůl s židlemi.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Martinović

Od moře 50 m
Kapacita 12 osob

Cena od 30 €

Turistický průvodce - Zaton - Šibenik

Zaton - Šibenik  - Erb Zaton je malá obec, která se nachází v severozápadní části zálivu Šibenik, 10 km od Šibeniku. Je obklopen kopci, který se nachází na samém okraji zátoky v blízkosti kanálu, který spojuje jezero Prukljan se slanou zálivu Šibenik. V něm bydlí téměř 1200 obyvatel a páteří ekonomiky se skládá ze zemědělství, rybolovu a nověji v cestovním ruchu. Díky rozvinuté činnosti Zaton má bohatou gastronomickou nabídku, která zahrnuje šunku, sýr, jehněčí maso, čerstvé ryby, korýše od zátoky, krabů a kvalitního olivového oleje a vína. Zaton se nejlépe dostanete lodí od Šibeniku. Moře je klidné, bez ohledu na to silným větrem nebo bouří, a perfektní přístavu pro malé lodě a jachty. Zvláštností tohoto místa je míšení sladké vody nesené řece Krka a sůl moře, která pochází z Šibeniku kanálu. Doporučujeme navštívit Národní park Krka a jeho krásné vodopády. Zaton je ideálním místem pro klidnou a klidnou rodinnou dovolenou, rekreaci a výlety. Vzhledem k mimořádně příznivým přírodním podmínkám zde byl postavený kvalitní veslařský cestu s doprovodným zázemí pro Středomoří sportovních her. Zaton má svůj vlastní festival, který se tradičně koná na šestnáctého srpna na svátek svatého Rocha, když se náhle celé místo ožívá. Pokud máte rádi přírodu a klid a ticho, pak Zaton je ideálním místem pro Vaši dovolenou. Vlastníci bytových kontakt přímo a ušetřit až 40%. Vyhledávání pro vysoce kvalitní soukromé ubytování v Zaton - Šibenik. Vítejte na Zaton-Šibeniku!

Zaton - Šibenik Předpověď počasí