Apartmány a ubytování v soukromí Zaton - Šibenik

Zaton je malá obec, která se nachází v severozápadní části zálivu Šibenik, 10 km od Šibeniku. Je obklopen kopci, který se nachází na samém okraji zátoky v blízkosti kanálu, který spojuje jezero Prukljan se slanou zálivu Šibenik. V něm bydlí téměř 1200 obyvatel a páteří ekonomiky se skládá ze zemědělství, rybolovu a nověji v cestovním ruchu. Díky rozvinuté činnosti Zaton má bohatou gastronomickou nabídku, která...

Seřadit podle:

First minute nabídka

Rekreační dům Stella

Zaton - Šibenik

Od moře 400 m
Kapacita 2 osob

od 88 €

Apartmán Hortenzija

Zaton - Šibenik

Od moře 800 m
Kapacita 5 osob

od 63 €

Rekreační dům Stella ( Zaton - Šibenik)

Prázdninový dům Stella patří k turistice typu Robinson, takže zde není WiFi, TV a klimatizace. Jedná se o studio apartmán. Kuchyňský kout je vybaven sporákem, kuchyňským nádobím, varnou konvicí, lednicí a jídelním stolem. K dispozici jsou dvě samostatné postele. V koupelně je vana s bojlerem, toaleta a toaletní potřeby. K dispozici je také dvůr, terasa, gril a venkovní nábytek. Dům patří k turistice typu Robinson, takže zde není WiFi, TV a klimatizace. Parkování je zdarma a k dispozici na místě. Kouření je povoleno. Domácí mazlíčci jsou povoleni a zdarma. K dispozici je také dvůr, gril a venkovní nábytek.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Stella

Od moře 400 m
Kapacita 2 osob

Cena od 88 €

Apartmán Hortenzija ( Zaton - Šibenik)

Tento apartmán se 2 ložnicemi ve venkovské oblasti poskytne hostům soukromí a klid. Apartmán má Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Kuchyň je plně vybavená. Obývací pokoj je vybaven TV s plochou obrazovkou a rozkládací pohovkou pro dva. Jedna ložnice s velkou manželskou postelí a druhá ložnice se samostatným lůžkem. V koupelně je sprchový kout, toaleta, pračka, fén a toaletní potřeby. K dispozici je také terasa s venkovním nábytkem a výhledem do zahrady. Domácí mazlíčci jsou povoleni s upozorněním zdarma. Parkování je zdarma a k dispozici na místě. Wi-Fi je zdarma. Není zde klimatizace. BBQ je k dispozici a zdarma k použití.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Hortenzija

Od moře 800 m
Kapacita 5 osob

Cena od 63 €

Turistický průvodce - Zaton - Šibenik

Zaton - Šibenik  - Erb Zaton je malá obec, která se nachází v severozápadní části zálivu Šibenik, 10 km od Šibeniku. Je obklopen kopci, který se nachází na samém okraji zátoky v blízkosti kanálu, který spojuje jezero Prukljan se slanou zálivu Šibenik. V něm bydlí téměř 1200 obyvatel a páteří ekonomiky se skládá ze zemědělství, rybolovu a nověji v cestovním ruchu. Díky rozvinuté činnosti Zaton má bohatou gastronomickou nabídku, která zahrnuje šunku, sýr, jehněčí maso, čerstvé ryby, korýše od zátoky, krabů a kvalitního olivového oleje a vína. Zaton se nejlépe dostanete lodí od Šibeniku. Moře je klidné, bez ohledu na to silným větrem nebo bouří, a perfektní přístavu pro malé lodě a jachty. Zvláštností tohoto místa je míšení sladké vody nesené řece Krka a sůl moře, která pochází z Šibeniku kanálu. Doporučujeme navštívit Národní park Krka a jeho krásné vodopády. Zaton je ideálním místem pro klidnou a klidnou rodinnou dovolenou, rekreaci a výlety. Vzhledem k mimořádně příznivým přírodním podmínkám zde byl postavený kvalitní veslařský cestu s doprovodným zázemí pro Středomoří sportovních her. Zaton má svůj vlastní festival, který se tradičně koná na šestnáctého srpna na svátek svatého Rocha, když se náhle celé místo ožívá. Pokud máte rádi přírodu a klid a ticho, pak Zaton je ideálním místem pro Vaši dovolenou. Vlastníci bytových kontakt přímo a ušetřit až 40%. Vyhledávání pro vysoce kvalitní soukromé ubytování v Zaton - Šibenik. Vítejte na Zaton-Šibeniku!

Zaton - Šibenik Předpověď počasí