Apartmány a ubytování v soukromí Zaton - Šibenik

Zaton je malá obec, která se nachází v severozápadní části zálivu Šibenik, 10 km od Šibeniku. Je obklopen kopci, který se nachází na samém okraji zátoky v blízkosti kanálu, který spojuje jezero Prukljan se slanou zálivu Šibenik. V něm bydlí téměř 1200 obyvatel a páteří ekonomiky se skládá ze zemědělství, rybolovu a nověji v cestovním ruchu. Díky rozvinuté činnosti Zaton má bohatou gastronomickou nabídku, která...

Seřadit podle:

Apartmány Zaton

Zaton - Šibenik

Od moře 200 m
Kapacita 4 osob

od 35 €

Apartmány Martinović

Zaton - Šibenik

Od moře 50 m
Kapacita 12 osob

od 30 €

Apartmán Biber

Zaton - Šibenik

Od moře 300 m
Kapacita 4 osob

od 35 €

Apartmány Zaton ( Zaton - Šibenik)

Byt se nachází v Zaton, malém místě u Šibeniku, daleko od ruchu města, ideální pro dovolenou. U asi deset kilometrů od místa, tam je Vodice, vždy velmi aktuální letní destinací pro ty, kteří hledají zábavu a strany. Možnost využití osobních lodí po 7 dnech pobytu v bytě, kterou můžete navštívit okolní ostrovy a ústí řeky Krky.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Zaton

Od moře 200 m
Kapacita 4 osob

Cena od 35 €

Apartmány Martinović ( Zaton - Šibenik)

Apartmány Marijan Martinovic se skládají z bytů pro 8 osob a apartmány pro 4 osoby. S apartmány, které mají výhled na moře nabízíme: parkoviště, terasa, gril, TV, internet, venkovní sprcha, slunečník a lehátka a zahradní stůl s židlemi.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Martinović

Od moře 50 m
Kapacita 12 osob

Cena od 30 €

Apartmán Biber ( Zaton - Šibenik)

V krásné rybářské vesnice Zaton nedaleko Šibeniku v centru se pronajímá nově zařízené a zařízeného bytu (37 m2), daleko od moře asi 300 metrů. Byt se skládá z jedné místnosti, kde je manželská postel, kuchyň, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a koupelnu. Byt má velkou terasu pro příjemnou dovolenou a ranní kávy. Je ideální pro multi-člennou rodinnou dovolenou nebo přáteli. Město parkování je zajištěno a internetová služba je zdarma. Zaton je klidná vesnice, která každý rok přiláká více turistů. Je ideálním místem pro dovolenou po hluku. V bezprostřední blízkosti turistických center Šibenik a Vodice. Raslina s Prokljanské jezera, Skradinu a Národní park Krka slavný. Přijeďte se podívat a přesvědčit v celé kráse! Cena mimo sezónu je 26 eur za noc v hlavní sezóně 39 eur (červenec a srpen). Prosím, pošlete své dotazy prostřednictvím e-mailu: ivan.zivkovic7@si.t-com.hr~~V nebo nás kontaktujte na jednom dělat čísel níže: Kontakt: 385 996 469 638 BSG-385998800383. provést rezervaci včas .. Vítejte, já přejeme vám příjemný pobyt! V domě máme méně nově zrekonstruovaný byt 2 + 1 s krásnou terasou. Preseason cena 25 eur SEASON EUR 35 (7 a 8 měsíců)

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Biber

Od moře 300 m
Kapacita 4 osob

Cena od 35 €

Turistický průvodce - Zaton - Šibenik

Zaton - Šibenik  - Erb Zaton je malá obec, která se nachází v severozápadní části zálivu Šibenik, 10 km od Šibeniku. Je obklopen kopci, který se nachází na samém okraji zátoky v blízkosti kanálu, který spojuje jezero Prukljan se slanou zálivu Šibenik. V něm bydlí téměř 1200 obyvatel a páteří ekonomiky se skládá ze zemědělství, rybolovu a nověji v cestovním ruchu. Díky rozvinuté činnosti Zaton má bohatou gastronomickou nabídku, která zahrnuje šunku, sýr, jehněčí maso, čerstvé ryby, korýše od zátoky, krabů a kvalitního olivového oleje a vína. Zaton se nejlépe dostanete lodí od Šibeniku. Moře je klidné, bez ohledu na to silným větrem nebo bouří, a perfektní přístavu pro malé lodě a jachty. Zvláštností tohoto místa je míšení sladké vody nesené řece Krka a sůl moře, která pochází z Šibeniku kanálu. Doporučujeme navštívit Národní park Krka a jeho krásné vodopády. Zaton je ideálním místem pro klidnou a klidnou rodinnou dovolenou, rekreaci a výlety. Vzhledem k mimořádně příznivým přírodním podmínkám zde byl postavený kvalitní veslařský cestu s doprovodným zázemí pro Středomoří sportovních her. Zaton má svůj vlastní festival, který se tradičně koná na šestnáctého srpna na svátek svatého Rocha, když se náhle celé místo ožívá. Pokud máte rádi přírodu a klid a ticho, pak Zaton je ideálním místem pro Vaši dovolenou. Vlastníci bytových kontakt přímo a ušetřit až 40%. Vyhledávání pro vysoce kvalitní soukromé ubytování v Zaton - Šibenik. Vítejte na Zaton-Šibeniku!

Zaton - Šibenik Předpověď počasí