Apartmány a ubytování v soukromí Skradin

Skradin je městečko v Šibenik-Knin kraj Chorvatsku, s populací kolem 4000 obyvatel. Je umístěn v krásné kaňonu, při ústí řeky Krky v Prukljan jezero 17 km od města Šibenik. Vzhledem ke své výhodné geografické poloze, úrodné půdy a množství sladké vody je tato oblast má téměř 6000 let dlouhou historii osídlení. Tam byl jednou Illyrian osídlení (Scardona) a bylo hlavním městem Liburnians. To později se stalo důležitým...

Seřadit podle:

Apartmány Krkahouse

Skradin

Od moře 3.5 km
Kapacita 20 osob

na vyžádání

Apartmán Skradin

Skradin

Od moře 10 km
Kapacita 4 osob

na vyžádání

Apartmány Krkahouse ( Skradin)

V místě Lozovac nedaleko Šibeniku, 200 m od křižovatky silnice Šibenik-Knin-Záhřeb a odbočení k vodopádům Krka, který se nachází restaurace KrkaHaus. Kromě nocí ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích jsou k dispozici a kvalitní ubytování v apartmánech. Hosté si mohou vybrat volitelný snídani. Pan Slavica mluví několika jazyky a rádi vést hosty na výlety do Šibeniku, Splitu, vodopády Krka, Visovac nebo zařídit návštěvu venkovské turistice. Vzhledem k bohatství obsahu, sezona trvá od Velikonoc do konce října. Slavica rodina žije v domě se samostatným vchodem a nabízí slevy pro větší skupiny, děti a delší pobyty.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Krkahouse

Od moře 3.5 km
Kapacita 20 osob

Cena na vyžádání

Apartmán Skradin ( Skradin)

Apartmán Petra (30 m2) se nachází v centru města Skradin, a nabízí klimatizované pokoje, včetně bezplatného Wi-Fi, topení, plně vybavená kuchyň (nádobí a příbory, Varné desky, lednice, kávovar, rychlovarná konvice rychlovarná konvice), balkón, televize. Restaurace, bary, kavárny, obchody a butiky se nacházejí po celém bytě. Druh pláže: oblázková pláž, která se nachází 300 m od apartmánu. Město Skradin se nachází v blízkosti řeky Krky a u vchodu do Národního parku Krka, 17 km (11 mi) od Šibeniku a 100 km (62 mi) od Splitu. Hlavním lákadlem parku, Slapovi Krke, je řada vodopádů, z nichž největší, Skradinski buk, byl pojmenován po Skradin.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Skradin

Od moře 10 km
Kapacita 4 osob

Cena na vyžádání

Turistický průvodce - Skradin

Skradin  - Erb Skradin je městečko v Šibenik-Knin kraj Chorvatsku, s populací kolem 4000 obyvatel. Je umístěn v krásné kaňonu, při ústí řeky Krky v Prukljan jezero 17 km od města Šibenik. Vzhledem ke své výhodné geografické poloze, úrodné půdy a množství sladké vody je tato oblast má téměř 6000 let dlouhou historii osídlení. Tam byl jednou Illyrian osídlení (Scardona) a bylo hlavním městem Liburnians. To později se stalo důležitým Roman administrativní a vojenské centrum regionu, než to bylo během přechodu zničena, a byl v 9. století usadili Chorvaté. Ve středověku to byl jeden z sídel mocného chorvatského šlechtického rodu Bribir-Subic. Postupem času ztratila svůj význam jako centrum regionu, který byl přesunut do nedalekého Šibeniku. Dnes, nicméně, to se stalo velmi známé turistické destinace Šibenik riviéře, a to díky své přírodní krásy a na řece Krka. Město je plné kouzelných apartmány a pokoje v soukromých domech. Zde je jeden z vchodu do Národního parku Krka, kde si můžete vychutnat celou řadu vodopádů a travertinových bariér, z nichž největší Skradinski buk je pojmenovaný po Skradin. Skradin je známý pro své přístavu, který často navštěvuje nejznámějších lidí na světě, jako je Bill Gates. Skradin je charakteristické svými úzkými uličkami, průchody a schodiště. Celé staré město je chráněnou památkou a je bohatá na půvabné restaurace a kavárny. Doporučujeme, abyste chůze do kopce nad Skradinu, kde můžete navštívit středověkou tvrz Turina. To bylo postaveno guvernér Paul Subic v 14. století a odtud si můžete vychutnat nádherný panoramatický výhled. Spolu s pevností, pravděpodobně nejznámější symbol Skradin je věž s hodinami (Campanile) z roku 1872. Vzhledem ke své váze, kdy byl postaven na spíše než nedalekém útesu vedle kostela. Můžete relaxovat na krásné městské pláže, kde se můžete opalovat a koupat se v čistém smaragdově zelené brakické vody. Návštěva Skradin a pobyt v jednom z rozpočtu bytů či místností a zažít skutečný mír a čistotu přírody, který ji obklopuje. Soukromé ubytování v Skradin. Vítejte na Skradin!

Skradin Předpověď počasí