Apartmány a ubytování v soukromí Kaprije

Kaprije je malý ostrov v souostroví Šibenik, asi hodinu trajektem z Šibeniku. Jeho rozloha činí 7 km2 a má populaci 150 s trvalým pobytem v jednotném čísle obci na ostrově, který také nese jméno Kaprije. Ostrov byl pojmenován po středomořské rostliny kapary, který se používá jako známý středomořské koření, které kdysi pokrývaly celý ostrov. V 14. a 15. století ostrov patřil pánům ze Šibeniku, stejně jako většina...

Seřadit podle:

Apartmán Monika - Kaprije

Kaprije

Od moře 30 m
Kapacita 4 osob

od 45 €

Apartmán Vanka vale

Kaprije

Od moře 10 m
Kapacita 6 osob

od 40 €

Apartmán Monika - Kaprije ( Kaprije)

Náš apartmánový dům se nachází v centru obce, 30 metrů od See. Dům je obklopen terasy a balkonu. Z balkonu je výhled na vjezdu přístavu a See. Dům je obklopen zahradou s grilem a středomořských bylin. Byt patří: dvě koupelny, WC (sprchový kout, zrcadlo, ručníky a vysoušečem vlasů), kuchyň (V kuchyni obsahuje všechny potřebné objekty pro potravinářský přípravě), TV, rádio, klimatizace. Také máme malý člun pro rybaření nebo objevování panenských pláží Kaprije a sousedními neobydlených ostrovů, můžete si pronajmout náš 6,30 m dlouhý člun ryby něco k večeři, nebo najít pustém ostrově jen pro sebe!

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Monika - Kaprije

Od moře 30 m
Kapacita 4 osob

Cena od 45 €

Apartmán Vanka vale ( Kaprije)

Byty Vaňka Vale se nachází na pobřeží. Můžeme nabídnout bytových jednotek 2 + 1 nebo 2 + 2. Apartmány se nachází na okraji obce v ideální prostředí pro klidnou dovolenou. Chcete-li dostat do centra obce se nachází promenáda podél moře. Hosté mají k dispozici jízdní kola, plážovými lehátky, venkovní sprcha a grilování. Na ostrově nebylo možné dojet autem, a tak bychom mohli uspořádat parkování a transfer na loď. Ostrov je spojen Šibeniku se čtyřmi lodních linek denně.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Vanka vale

Od moře 10 m
Kapacita 6 osob

Cena od 40 €

Turistický průvodce - Kaprije

Kaprije  - Erb Kaprije je malý ostrov v souostroví Šibenik, asi hodinu trajektem z Šibeniku. Jeho rozloha činí 7 km2 a má populaci 150 s trvalým pobytem v jednotném čísle obci na ostrově, který také nese jméno Kaprije. Ostrov byl pojmenován po středomořské rostliny kapary, který se používá jako známý středomořské koření, které kdysi pokrývaly celý ostrov. V 14. a 15. století ostrov patřil pánům ze Šibeniku, stejně jako většina ostatních okolní ostrovy. Ostrov byl nejprve urovnán s trvalým pobytem v okolí Šibeniku a utečenců prchajících z turecké invazi v 16. a 17. století. Poté byl postaven Petra církve. Po skončení turecké hrozby a invazí, uprchlíci vrátit do Šibeniku, ale některé z nich i nadále žít na ostrově a rozvíjet tento nádherný málo místa. Kaprije má pošta, obchod s potravinami, několik útulných barů a tucet restaurací s čerstvými rybami a vynikající pokrmy, které jsou speciálně oceňují jachtaři. Většina vesničanů jsou stále zapojeni do tradičních profesí, jako je zemědělství, rybolov a plachtění, zejména vína a produkce olivového oleje. V poslední době na ostrově je rozvoj cestovního ruchu a jeho přátelské hostitele vám poskytnou kvalitní služby soukromé ubytování v apartmánech a pokojích a udělají vše pro to, abyste se cítili jako doma. Auta nejsou povoleny na ostrově, takže je skutečně zaručena přestávku od hluku, smogu a velké davy. Kaprije zátoce se nachází v jihozápadní části ostrova je přirozeně chráněna před téměř všechny větry a je oblíbenou destinací pro mnoho námořníků, kteří po celý den plavby přes sousední ostrov Kornati, kotva zde pro bezpečný spánek. Obraťte se na vlastníky bytů na Kaprije a ušetřit až 40%. Apartmány, pokoje a privátní ubytování na ostrově Kaprije. Vítejte na Kaprije!

Kaprije Předpověď počasí