Apartmány a ubytování v soukromí Žirje

Žirje je nejvzdálenějším a největším ostrovem souostroví Šibenik. Nachází se 22 km jihozápadně od města Šibenik v blízkosti Národního parku Kornati. Jeho rozloha je 15 km2 a žije zde pouze sto obyvatel. Ostrov byl pravděpodobně pojmenován po kdysi husté lesy Středomoří dubu, a jeho ovoce žalud, které kdysi pokrývaly většinu ostrova. Dnes ostrov má maquis, který byl použit pro pastvu četné stáda ovcí a koz. Vedle...

Seřadit podle:

Apartmány Bilan

Žirje

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

od 50 €

1 recenzí - 5/5

Apartmány Skorić Žirje

Žirje

Od moře 30 m
Kapacita 6 osob

od 60 €

1 recenzí - 5/5

Apartmán Neven

Žirje

Od moře 10 m
Kapacita 2 osob

od 50 €

Apartmány Skroza

Žirje

Od moře 70 m
Kapacita 5 osob

od 40 €

Apartmány More

Žirje

Od moře 10 m
Kapacita 7 osob

od 55 €

Apartmány Žirje

Žirje

Od moře 30 m
Kapacita 8 osob

od 40 €

Apartmán Riva

Žirje

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

od 65 €

Robinsonova turistika Sans Souci

Žirje

Od moře 500 m
Kapacita 5 osob

od 80 €

Apartmány Bilan ( Žirje)

Rodinný dům se nachází 10 metrů od moře v zátoce na ostrově Žirje Muna. Nabízíme krásně zařízený jeden byt s kuchyní, obývací pokoj, WC, koupelna a balkon. Navštivte nás s důvěrou!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Bilan

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

Cena od 50 €

1 recenzí - 5/5
Apartmány Skorić Žirje ( Žirje)

Apartmány Skorić se nacházejí na ostrově Žirje v zátoce Muna, 1:40 h trajektem ze Šibeniku. V obou apartmánech je hostům k dispozici společně zastřešený gril se stolem a lavicemi a venkovní sprcha. Za domem jsou dvě parkovací stání. K dispozici je také kotvení bot. V apartmánech se nesmí kouřit a nejsou přístupné pro osoby se zdravotním postižením. Pláž je kamenitá, jen 30 m od apartmánů. Obchod a restaurace jsou 150 m od apartmánů a pošta a ambulance jsou 1500 m od apartmánů.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Skorić Žirje

Od moře 30 m
Kapacita 6 osob

Cena od 60 €

1 recenzí - 5/5
Apartmán Neven ( Žirje)

Do Žirje se ze Šibeniku dostanete trajektem nebo katamaránem. Dům se nachází v zátoce Muna (přístav pro lodě a trajekty), 10 m od moře. Byt se nachází v přízemí domu. Plocha je 30 m². Před vchodem je terasa 16 m², která je krytá markýzou a nabízí výhled na moře. Na stejné terase vedle vchodu do garsonky je samostatný vchod do koupelny a WC, které náleží výhradně bytu. V bytě je klimatizace, Wi-fi, TV, nádobí, lednice s mrazákem, elektrický sporák na vaření a pečení, manželská postel, skříň a pomocná rozkládací pohovka. Ložní prádlo a ručníky měníme jednou týdně (v ceně). Je možné využít i venkovní gril. Příjezd k domu je možný autem a bezplatné parkoviště je vzdálené 100 m. . Obchod (kde koupíte vše kromě čerstvého masa) je 100 m od domu. Na ostrově v dalších zátokách jsou čtyři restaurace, které nabízejí vynikající místní jídlo. Na Žirje je možnost pronajmout si loď. Kolem celého ostrova vede také cyklostezka a také turistická stezka na 7 nejvyšších vrcholů Žirje. V Žirje si můžete koupit čerstvé ryby, olivový olej, med, domácí chléb a sladkosti. Kotviště pro loď je zajištěno před apartmánem.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Neven

Od moře 10 m
Kapacita 2 osob

Cena od 50 €

Apartmány Skroza ( Žirje)

Rodinný dům se nachází 70 metrů od moře v zátoce Koromašna na ostrově Žirje. Nabízíme krásně zařízený jeden byt s kuchyní, obývací pokoj, WC, koupelna a balkon. Navštivte nás s důvěrou!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Skroza

Od moře 70 m
Kapacita 5 osob

Cena od 40 €

Apartmány More ( Žirje)

Prázdninový dům se nachází na jednom z nejdivočejších a nejkrásnějších ostrovů v souostroví střední Dalmácie. Žirje se nachází 22 kilometrů jižně od Šibeniku na hranici národního parku Kornati. S rozlohou něco málo přes 15 km se Žirje těší v posledních letech stále větší oblibě u majitelů lodí a milovníků přírody, kteří hledají klid a pohodu. Nemovitost se nachází přímo na pláži (10 metrů). Pláž je snadno dostupná a vhodná pro děti. V zátoce se nachází restaurace, kde se podávají pokrmy z mořských plodů a masa. Do místního obchodu se dostanete pěšky za 15 minut, pošta a ambulance jsou 20 minut pěšky. Velké týdenní nákupy lze uskutečnit v Šibeniku. Několik lodních linek spojuje s Žirje Šibenik a pevninou. Cesta trvá asi 2 hodiny, klimatizace, wi-fi a parkovací místo před naším domem je zdarma. Je tam asi 12 kilometrů cest, částečně šotolinových. Zátoka je Koromasna hervoragend pro klidnou ostrovní dovolenou, daleko od městského stresu. https://youtu.be/YOdYoQYLsY4

Kategorizace Kategorizace - Apartmány More

Od moře 10 m
Kapacita 7 osob

Cena od 55 €

Apartmány Žirje ( Žirje)

Přijeďte do nově zrekonstruovaných apartmánů Žirje v zátoce Muna na ostrově Žirje a zaplavte si v křišťálově čisté vodě. Prožijte svou dovolenou bez nadměrných letních davů a hluku s vůní moře a borovic a zvukem cvrčků. Apartmán a studio je obklopen středomořskou zahradou s borovicemi, která poskytuje stín v horkých letních dnech a jedinečný výhled na moře. Byt 2 + 2 se skládá z ložnice, obývacího pokoje, kuchyně, jídelny a koupelny. Z bytu přímý vstup na terasu. V bytě je TV, klimatizace a pračka. Studio se skládá ze společné ložnice s kuchyní a jídelnou a koupelnou. Studiový apartmán má TV. Je zde možnost pronájmu celého domu ve volných termínech se slevou.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Žirje

Od moře 30 m
Kapacita 8 osob

Cena od 40 €

Apartmán Riva ( Žirje)

Apartmán Riva se nachází na krásném ostrově Žirje v zátoce Muna. Nabízí balkon, zahradu a krásný výhled na moře. V kuchyni je lednice, trouba, mikrovlnka, elektrický sporák. Hosté mohou využívat povlečení, ručníky, gril a WiFi. Vítejte!

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Riva

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

Cena od 65 €

Robinsonova turistika Sans Souci ( Žirje)

Pro moderní Robinsony hledající naprostý klid a pohodu. Samostatně udržitelný - solární panely + nádrž na vodu. Bungalov "Sans souci" (2+1+1 lůžko) s kuchyní, WC, třemi terasami, zahradou a prostorným parkovištěm na ploše 2100 m2. "Bonusový prostor" 30 m2 (s jedním 1,5 lůžkem)! Nachází se nad zálivem Mikavica. Na mírném kopci s výhledem na moře a obklopený borovým lesem. Je 500 metrů od moře/pláže. Úplné soukromí. Kilometry cyklostezek, křišťálově čisté moře. Výborné spojení s pevninou (trajekt 2x denně ze Šibeniku/Žirje + rychlý člun 2x denně ze Šibeniku/Žirje). Na ostrově je pošta, obchod, bankomat a několik restaurací. Ideální místo pro odpočinkovou dovolenou! Ušetřete - přímý kontakt s majitelem - bez zprostředkovatelů, provizí a poplatků. Uvidíme se v Žirje!

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Sans Souci

Od moře 500 m
Kapacita 5 osob

Cena od 80 €

Turistický průvodce - Žirje

Žirje  - Erb Žirje je nejvzdálenějším a největším ostrovem souostroví Šibenik. Nachází se 22 km jihozápadně od města Šibenik v blízkosti Národního parku Kornati. Jeho rozloha je 15 km2 a žije zde pouze sto obyvatel. Ostrov byl pravděpodobně pojmenován po kdysi husté lesy Středomoří dubu, a jeho ovoce žalud, které kdysi pokrývaly většinu ostrova. Dnes ostrov má maquis, který byl použit pro pastvu četné stáda ovcí a koz. Vedle maquis zde jsou důležitými borové lesy a malé volně žijící zvířata. Hlavní zemědělské plodiny jsou olivy, hrozny, fíky, švestky a mandle, a to zejména v plochém úrodné oblasti nacházející se ve vnitrozemí ostrova. S pevninou a města Šibenik je spojena trajektem a expresních linkách, které jezdí několikrát denně. Na ostrově jsou silnice a cesty, které tvoří rozsáhlou síť více než třicet kilometrů. Žirje je známý jako rybářská vesnice a bohaté rybolovné oblasti. To vyniká svou přirozenou krásu, divokou a nedotčenou přírodou, jasné a modré moře, divoké, skalnaté pláže, jako jsou ty v zátokách Velika, Malá stupica a Koromacna, které jsou častým terčem jachtařů. Ze sportovních aktivit můžete těšit na turistiku a cykloturistiku, ale pokud chcete strávit klidnou dovolenou a využívat výhod teplém letním období doporučujeme celý den relaxaci v soukromí mnoha skrytých zátok a pláží. Stejně jako jakýkoli jiný obydleného dalmatského ostrova Zirje má festival svého rybáře a vedle něj se nachází sportovní a zábavní akce Islanders hry, a venkovské slavnosti na svátek Nanebevzetí Panny Marie. Návštěva co největší ostrov souostroví Šibenik, najít ideální byt nebo pokoj a krátce únik z hektického všedního života. Soukromé ubytování na ostrově Žirje. Vítejte na Žirje!

Žirje Předpověď počasí