Apartmány a ubytování v soukromí Žirje

Žirje je nejvzdálenějším a největším ostrovem souostroví Šibenik. Nachází se 22 km jihozápadně od města Šibenik v blízkosti Národního parku Kornati. Jeho rozloha je 15 km2 a žije zde pouze sto obyvatel. Ostrov byl pravděpodobně pojmenován po kdysi husté lesy Středomoří dubu, a jeho ovoce žalud, které kdysi pokrývaly většinu ostrova. Dnes ostrov má maquis, který byl použit pro pastvu četné stáda ovcí a koz. Vedle...

Seřadit podle:

Apartmány Žirje

Žirje

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

od 60 €

Apartmány Skroza

Žirje

Od moře 70 m
Kapacita 5 osob

od 40 €

Apartmány Bilan

Žirje

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

od 40 €

Rekreační dům Živković

Žirje

Od moře 600 m
Kapacita 4 osob

na vyžádání

Apartmány More

Žirje

Od moře 10 m
Kapacita 7 osob

od 40 €

Apartmány Žirje

Žirje

Od moře 10 m
Kapacita 6 osob

od 35 €

Apartmány Baba Marija

Žirje

Od moře 1 km
Kapacita 8 osob

na vyžádání

Apartmány Baba Marija

Žirje

Od moře 1 km
Kapacita 4 osob

na vyžádání

Apartmány Skorić Žirje

Žirje

Od moře 30 m
Kapacita 6 osob

od 35 €

Apartmány Žirje ( Žirje)

Rodinný dům se nachází přímo u moře v zátoce Koromasna na ostrově Žirje. Pronájem bytu v přízemí, dvě ložnice, kuchyň, WC koupelna a terasa. Navštivte nás s důvěrou!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Žirje

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

Cena od 60 €

Apartmány Skroza ( Žirje)

Rodinný dům se nachází 70 metrů od moře v zátoce Koromašna na ostrově Žirje. Nabízíme krásně zařízený jeden byt s kuchyní, obývací pokoj, WC, koupelna a balkon. Navštivte nás s důvěrou!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Skroza

Od moře 70 m
Kapacita 5 osob

Cena od 40 €

Apartmány Bilan ( Žirje)

Rodinný dům se nachází 10 metrů od moře v zátoce na ostrově Žirje Muna. Nabízíme krásně zařízený jeden byt s kuchyní, obývací pokoj, WC, koupelna a balkon. Navštivte nás s důvěrou!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Bilan

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

Cena od 40 €

Rekreační dům Živković ( Žirje)

Tento dům k odpočinku v leží ve vnitrozemí Ostrovní Žirje, na okraji pole Zirje je. Je v blízkosti místní poště a záchranné stanice. Dům má rozlohu 66 metrů čtverečních, na třech úrovních. Byla postavena kolem roku 1880. a byl nedávno zrekonstruován v staromódním stylem: ale nepostrádá moderní komfort: Plyn, elektřina a voda. Je vybavena 4 lůžky (2 + 1 + 1) ve dvou oddělených místnostech. Pokoje jsou umístěny v prvním patře av podkroví. Koupelna a kuchyň jsou v přízemí. Nádvoří se stíny z vína stromu vám dává skutečný pocit ostrova. Chladných zimních dnech, můžete zůstat v teple pomocí krbová kamna nebo elektrické radiátory (Hlavně pro ty, kteří chtějí lovit). V horkých letních dnech můžete využít klimatizační jednotky. Dům je tři hvězdy hodnocené (***). Žirje je malý Jaderského lsland (15,5 kilometrů čtverečních). To přispívá k jeho krásu a šarm. Je vynikajícím místem pro relaxační dovolenou v každém ročním období. Ostrov je plný krásných historických ruin, kouzelné přírody a krásných pláží. To je tím pravým místem, kde si můžete, daleko od městského davu, cítit atmosféru klidné a tradiční ostrovní život!

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Živković

Od moře 600 m
Kapacita 4 osob

Cena na vyžádání

Apartmány More ( Žirje)

Rekreační Nemovitost se nachází na jedné z nejdivočejších a nejkrásnějších ostrovů ve střední Dalmácii souostroví. Žirje leží 22 kilometrů jižně od města Šibenik na hranici do Národního parku Kornati. S něco málo přes 15 km oblasti je Zirje rádi, se v posledních letech stává stále více populární s vlastníky lodí a milovníky přírody, kteří hledají klid a pohodu V bytě nemá klimatizaci. Nemovitost se nachází přímo na pláži (10 metrů). Na pláži je snadno přístupný a přátelský k dětem. V zátoce se nachází restaurace, která nabízí mořské plody a masa. Místní obchod se dostanete pěšky za 15 minut, post a ambulance jsou vzdálené 20 minut pěšky. Velký týdenní nákupy lze provést v Šibeniku. Několik lodní linky spojují s Žirje Šibenik a pevninou. Cesta trvá asi 2 hodiny, parkovací místo v přední části domu. Tam je asi 12 kilometrů silnic, částečně štěrk. V zátoce je Koromasna hervoragend klidném ostrově dovolenou, daleko od městského stresu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány More

Od moře 10 m
Kapacita 7 osob

Cena od 40 €

Apartmány Žirje ( Žirje)

Přijďte do nově zrekonstruované apartmány Žirje místo se nachází v zátoce Muna na ostrově Žirje a vzít si zaplavat v křišťálově čisté vody. Strávit svou dovolenou bez nadměrných letních davů a ??hluku s vůní moře a borovic a zvuk cvrčků. V bytě a studio apartmán je obklopen středomořskou zahradou s borovicemi, která poskytuje stín v horkých letních dnech a jedinečným výhledem na moře. Apartmán 2 + 2 se skládá z ložnice, obývací pokoj, kuchyň, jídelna a koupelna. V bytě přímý přístup na terasu. V bytě je TV, klimatizaci a pračku. Studio apartmán se skládá ze společné spaní s kuchyní a jídelnou a koupelnou. Studio apartmán je vybaven TV. Je zde možnost pronájmu celého domu ve volné obdobích se slevou.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Žirje

Od moře 10 m
Kapacita 6 osob

Cena od 35 €

Apartmány Baba Marija ( Žirje)

Byt má 80 metrů čtverečních. To se nachází ve třetím patře domu. V kuchyni je lepení s obývacím pokojem a vstup na terasu. 3 ložnice, z toho dvě s dvojlůžkem a jedním samostatným lůžkem. Byt má klimatizaci, TV, bezplatné Wi-Fi a parkovací místo. Kuchyň je vybavena sporákem a digestoří, troubou, lednicí, mikrovlnnou troubou a myčkou na nádobí. Ruka mixér, varná konvice, kávovar a veškeré potřebné nádobí. WC je sprchování kabinu. Vzdálenost od lodi terminálu do bytu je méně než 10 minut chůze nebo pár minut jízdy.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Baba Marija

Od moře 1 km
Kapacita 8 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Baba Marija ( Žirje)

Byt má 80 m2 včetně balkonu. Kuchyň a obývací pokoj jsou propojeny, a musí ukončit na balkónu. Dvě ložnice s manželskou postelí. WC se sprchovým koutem. V bytě jeho nachází v prvním patře domu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Baba Marija

Od moře 1 km
Kapacita 4 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Skorić Žirje ( Žirje)

Apartmány Skorić se nacházejí na ostrově Žirje v zátoce Muna, jízda trajektem od Šibeniku 1:40 hod. Pro hosty v obou apartmánech jsou k dispozici společné grilování se stolkem a lavičkami a venkovní sprcha. Za domem jsou dvě parkovací místa. Připojení bootování je také k dispozici. Kouření v apartmánech není povoleno a nejsou přístupné osobám se zdravotním postižením. Pláž je skalnatá, jen 30 metrů od apartmánů. Obchod a restaurace jsou vzdáleny 150 m od apartmánů a pošta a ambulance jsou vzdáleny 1500 m od apartmánů.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Skorić Žirje

Od moře 30 m
Kapacita 6 osob

Cena od 35 €

Turistický průvodce - Žirje

Žirje  - Erb Žirje je nejvzdálenějším a největším ostrovem souostroví Šibenik. Nachází se 22 km jihozápadně od města Šibenik v blízkosti Národního parku Kornati. Jeho rozloha je 15 km2 a žije zde pouze sto obyvatel. Ostrov byl pravděpodobně pojmenován po kdysi husté lesy Středomoří dubu, a jeho ovoce žalud, které kdysi pokrývaly většinu ostrova. Dnes ostrov má maquis, který byl použit pro pastvu četné stáda ovcí a koz. Vedle maquis zde jsou důležitými borové lesy a malé volně žijící zvířata. Hlavní zemědělské plodiny jsou olivy, hrozny, fíky, švestky a mandle, a to zejména v plochém úrodné oblasti nacházející se ve vnitrozemí ostrova. S pevninou a města Šibenik je spojena trajektem a expresních linkách, které jezdí několikrát denně. Na ostrově jsou silnice a cesty, které tvoří rozsáhlou síť více než třicet kilometrů. Žirje je známý jako rybářská vesnice a bohaté rybolovné oblasti. To vyniká svou přirozenou krásu, divokou a nedotčenou přírodou, jasné a modré moře, divoké, skalnaté pláže, jako jsou ty v zátokách Velika, Malá stupica a Koromacna, které jsou častým terčem jachtařů. Ze sportovních aktivit můžete těšit na turistiku a cykloturistiku, ale pokud chcete strávit klidnou dovolenou a využívat výhod teplém letním období doporučujeme celý den relaxaci v soukromí mnoha skrytých zátok a pláží. Stejně jako jakýkoli jiný obydleného dalmatského ostrova Zirje má festival svého rybáře a vedle něj se nachází sportovní a zábavní akce Islanders hry, a venkovské slavnosti na svátek Nanebevzetí Panny Marie. Návštěva co největší ostrov souostroví Šibenik, najít ideální byt nebo pokoj a krátce únik z hektického všedního života. Soukromé ubytování na ostrově Žirje. Vítejte na Žirje!

Žirje Předpověď počasí