Apartmány a ubytování v soukromí Žirje

Žirje je nejvzdálenějším a největším ostrovem souostroví Šibenik. Nachází se 22 km jihozápadně od města Šibenik v blízkosti Národního parku Kornati. Jeho rozloha je 15 km2 a žije zde pouze sto obyvatel. Ostrov byl pravděpodobně pojmenován po kdysi husté lesy Středomoří dubu, a jeho ovoce žalud, které kdysi pokrývaly většinu ostrova. Dnes ostrov má maquis, který byl použit pro pastvu četné stáda ovcí a koz. Vedle...

Seřadit podle:

Apartmán Žirje

Žirje

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

od 60 €

Apartmán Skroza

Žirje

Od moře 70 m
Kapacita 5 osob

od 40 €

Apartmán Bilan

Žirje

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

od 40 €

Rekreační dům Živković

Žirje

Od moře 600 m
Kapacita 4 osob

na vyžádání

Apartmány More

Žirje

Od moře 10 m
Kapacita 7 osob

od 45 €

Apartmány Žirje

Žirje

Od moře 10 m
Kapacita 6 osob

od 35 €

Apartmán Baba Marija

Žirje

Od moře 1 km
Kapacita 8 osob

na vyžádání

Apartmán Baba Marija

Žirje

Od moře 1 km
Kapacita 4 osob

na vyžádání

Last minute nabídka

Apartmány Skorić Žirje

Žirje

Od moře 30 m
Kapacita 6 osob

od 40 €

Apartmán Konforta

Žirje

Od moře 50 m
Kapacita 3 osob

od 35 €

Apartmán Žirje ( Žirje)

Rodinný dům se nachází přímo u moře v zátoce Koromasna na ostrově Žirje. Pronájem bytu v přízemí, dvě ložnice, kuchyň, WC koupelna a terasa. Navštivte nás s důvěrou!

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Žirje

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

Cena od 60 €

Apartmán Skroza ( Žirje)

Rodinný dům se nachází 70 metrů od moře v zátoce Koromašna na ostrově Žirje. Nabízíme krásně zařízený jeden byt s kuchyní, obývací pokoj, WC, koupelna a balkon. Navštivte nás s důvěrou!

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Skroza

Od moře 70 m
Kapacita 5 osob

Cena od 40 €

Apartmán Bilan ( Žirje)

Rodinný dům se nachází 10 metrů od moře v zátoce na ostrově Žirje Muna. Nabízíme krásně zařízený jeden byt s kuchyní, obývací pokoj, WC, koupelna a balkon. Navštivte nás s důvěrou!

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Bilan

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

Cena od 40 €

Rekreační dům Živković ( Žirje)

Tento dům k odpočinku v leží ve vnitrozemí Ostrovní Žirje, na okraji pole Zirje je. Je v blízkosti místní poště a záchranné stanice. Dům má rozlohu 66 metrů čtverečních, na třech úrovních. Byla postavena kolem roku 1880. a byl nedávno zrekonstruován v staromódním stylem: ale nepostrádá moderní komfort: Plyn, elektřina a voda. Je vybavena 4 lůžky (2 + 1 + 1) ve dvou oddělených místnostech. Pokoje jsou umístěny v prvním patře av podkroví. Koupelna a kuchyň jsou v přízemí. Nádvoří se stíny z vína stromu vám dává skutečný pocit ostrova. Chladných zimních dnech, můžete zůstat v teple pomocí krbová kamna nebo elektrické radiátory (Hlavně pro ty, kteří chtějí lovit). V horkých letních dnech můžete využít klimatizační jednotky. Dům je tři hvězdy hodnocené (***). Žirje je malý Jaderského lsland (15,5 kilometrů čtverečních). To přispívá k jeho krásu a šarm. Je vynikajícím místem pro relaxační dovolenou v každém ročním období. Ostrov je plný krásných historických ruin, kouzelné přírody a krásných pláží. To je tím pravým místem, kde si můžete, daleko od městského davu, cítit atmosféru klidné a tradiční ostrovní život!

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Živković

Od moře 600 m
Kapacita 4 osob

Cena na vyžádání

Apartmány More ( Žirje)

Rekreační objekt se nachází na jednom z nejdivočejších a nejkrásnějších ostrovů v centrálním dalmatském souostroví. Žirje se nachází 22 km jižně od Šibeniku na hranici národního parku Kornati. Zirje s rozlohou přes 15 km je v posledních letech potěšena, protože majitelé lodí a milovníci přírody hledají klid a pohodu. Apartmán nemá klimatizaci. Nemovitost se nachází přímo na pláži (10 metrů). Pláž je snadno přístupná a je vhodná pro děti. V zátoce je restaurace, která nabízí mořské plody a masová jídla. Do místního obchodu se dostanete pěšky za 15 minut, pošta a sanitka jsou pěšky 20 minut. Velký týdenní nákup lze provést v Šibeniku. Několik lodních linek spojuje Žirje Sibenik a pevninu. Cesta trvá asi 2 hodiny, parkovací místo před naším domem. Silnice jsou asi 12 kilometrů, částečně štěrkové. Zátoka je Koromasna hervoragend klidné ostrovní dovolenou, daleko od městského stresu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány More

Od moře 10 m
Kapacita 7 osob

Cena od 45 €

Apartmány Žirje ( Žirje)

Přijďte do nově zrekonstruované apartmány Žirje místo se nachází v zátoce Muna na ostrově Žirje a vzít si zaplavat v křišťálově čisté vody. Strávit svou dovolenou bez nadměrných letních davů a ??hluku s vůní moře a borovic a zvuk cvrčků. V bytě a studio apartmán je obklopen středomořskou zahradou s borovicemi, která poskytuje stín v horkých letních dnech a jedinečným výhledem na moře. Apartmán 2 + 2 se skládá z ložnice, obývací pokoj, kuchyň, jídelna a koupelna. V bytě přímý přístup na terasu. V bytě je TV, klimatizaci a pračku. Studio apartmán se skládá ze společné spaní s kuchyní a jídelnou a koupelnou. Studio apartmán je vybaven TV. Je zde možnost pronájmu celého domu ve volné obdobích se slevou.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Žirje

Od moře 10 m
Kapacita 6 osob

Cena od 35 €

Apartmán Baba Marija ( Žirje)

Byt má 80 metrů čtverečních. To se nachází ve třetím patře domu. V kuchyni je lepení s obývacím pokojem a vstup na terasu. 3 ložnice, z toho dvě s dvojlůžkem a jedním samostatným lůžkem. Byt má klimatizaci, TV, bezplatné Wi-Fi a parkovací místo. Kuchyň je vybavena sporákem a digestoří, troubou, lednicí, mikrovlnnou troubou a myčkou na nádobí. Ruka mixér, varná konvice, kávovar a veškeré potřebné nádobí. WC je sprchování kabinu. Vzdálenost od lodi terminálu do bytu je méně než 10 minut chůze nebo pár minut jízdy.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Baba Marija

Od moře 1 km
Kapacita 8 osob

Cena na vyžádání

Apartmán Baba Marija ( Žirje)

Byt má 80 m2 včetně balkonu. Kuchyň a obývací pokoj jsou propojeny, a musí ukončit na balkónu. Dvě ložnice s manželskou postelí. WC se sprchovým koutem. V bytě jeho nachází v prvním patře domu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Baba Marija

Od moře 1 km
Kapacita 4 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Skorić Žirje ( Žirje)

Apartmány Skorić se nacházejí na ostrově Žirje v zátoce Muna, trajektem ze Šibeniku 1:40 h. V obou apartmánech je pro hosty k dispozici společný zastřešený gril se stolem a lavicemi a venkovní sprcha. Za domem jsou dvě parkovací místa. K dispozici je také kotviště pro kotvení. V apartmánech není kouření povoleno a nejsou přístupné pro osoby se zdravotním postižením. Pláž je skalnatá, jen 30 m od apartmánů. Obchod a restaurace jsou 150 metrů od apartmánů a pošta a sanitka jsou od apartmánů vzdálené 1500 metrů.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Skorić Žirje

Od moře 30 m
Kapacita 6 osob

Cena od 40 €

Apartmán Konforta ( Žirje)

Dům rodiny Konforta se nachází na ostrově Žirje. Je určen pro hosty, kteří si přejí odejít z městského davu a vychutnat si klid, ticho a neobvyklé barevné modré zátoky Koromašna. Je také určena pro milovníky rybaření a potápění, protože mořská zóna Žirje oplývá rybami. V přízemí domu se nachází jednopokojový apartmán s terasou ve stínu a viničním plotem. "Je zde kotviště pro hosty, kteří mají vlastní loď. Za zmínku stojí také to, že záliv Koromašna je chráněn před větrem větrů, což je navíc atraktivní," říká pan Konforta.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Konforta

Od moře 50 m
Kapacita 3 osob

Cena od 35 €

Turistický průvodce - Žirje

Žirje  - Erb Žirje je nejvzdálenějším a největším ostrovem souostroví Šibenik. Nachází se 22 km jihozápadně od města Šibenik v blízkosti Národního parku Kornati. Jeho rozloha je 15 km2 a žije zde pouze sto obyvatel. Ostrov byl pravděpodobně pojmenován po kdysi husté lesy Středomoří dubu, a jeho ovoce žalud, které kdysi pokrývaly většinu ostrova. Dnes ostrov má maquis, který byl použit pro pastvu četné stáda ovcí a koz. Vedle maquis zde jsou důležitými borové lesy a malé volně žijící zvířata. Hlavní zemědělské plodiny jsou olivy, hrozny, fíky, švestky a mandle, a to zejména v plochém úrodné oblasti nacházející se ve vnitrozemí ostrova. S pevninou a města Šibenik je spojena trajektem a expresních linkách, které jezdí několikrát denně. Na ostrově jsou silnice a cesty, které tvoří rozsáhlou síť více než třicet kilometrů. Žirje je známý jako rybářská vesnice a bohaté rybolovné oblasti. To vyniká svou přirozenou krásu, divokou a nedotčenou přírodou, jasné a modré moře, divoké, skalnaté pláže, jako jsou ty v zátokách Velika, Malá stupica a Koromacna, které jsou častým terčem jachtařů. Ze sportovních aktivit můžete těšit na turistiku a cykloturistiku, ale pokud chcete strávit klidnou dovolenou a využívat výhod teplém letním období doporučujeme celý den relaxaci v soukromí mnoha skrytých zátok a pláží. Stejně jako jakýkoli jiný obydleného dalmatského ostrova Zirje má festival svého rybáře a vedle něj se nachází sportovní a zábavní akce Islanders hry, a venkovské slavnosti na svátek Nanebevzetí Panny Marie. Návštěva co největší ostrov souostroví Šibenik, najít ideální byt nebo pokoj a krátce únik z hektického všedního života. Soukromé ubytování na ostrově Žirje. Vítejte na Žirje!

Žirje Předpověď počasí