Apartmány a ubytování v soukromí Žirje

Žirje je nejvzdálenějším a největším ostrovem souostroví Šibenik. Nachází se 22 km jihozápadně od města Šibenik v blízkosti Národního parku Kornati. Jeho rozloha je 15 km2 a žije zde pouze sto obyvatel. Ostrov byl pravděpodobně pojmenován po kdysi husté lesy Středomoří dubu, a jeho ovoce žalud, které kdysi pokrývaly většinu ostrova. Dnes ostrov má maquis, který byl použit pro pastvu četné stáda ovcí a koz. Vedle...

Seřadit podle:

Apartmány Bilan

Žirje

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

od 50 €

Apartmány Žirje

Žirje

Od moře 30 m
Kapacita 8 osob

od 40 €

1 recenzí - 5/5

Apartmány Skorić Žirje

Žirje

Od moře 30 m
Kapacita 6 osob

od 50 €

Apartmán Konforta

Žirje

Od moře 50 m
Kapacita 3 osob

od 35 €

1 recenzí - 5/5

Apartmán Neven

Žirje

Od moře 10 m
Kapacita 2 osob

od 45 €

Apartmány Skroza

Žirje

Od moře 70 m
Kapacita 5 osob

od 40 €

Apartmány More

Žirje

Od moře 10 m
Kapacita 7 osob

od 55 €

Apartmán Riva

Žirje

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

od 55 €

Robinsonova turistika Sans Souci

Žirje

Od moře 500 m
Kapacita 5 osob

od 65 €

Apartmány Bilan ( Žirje)

Rodinný dům se nachází 10 metrů od moře v zátoce na ostrově Žirje Muna. Nabízíme krásně zařízený jeden byt s kuchyní, obývací pokoj, WC, koupelna a balkon. Navštivte nás s důvěrou!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Bilan

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

Cena od 50 €

Apartmány Žirje ( Žirje)

Přijeďte do nově zrekonstruovaných apartmánů Žirje v zátoce Muna na ostrově Žirje a zaplavte si v křišťálově čisté vodě. Prožijte svou dovolenou bez nadměrných letních davů a hluku s vůní moře a borovic a zvukem cvrčků. Apartmán a studio je obklopen středomořskou zahradou s borovicemi, která poskytuje stín v horkých letních dnech a jedinečný výhled na moře. Byt 2 + 2 se skládá z ložnice, obývacího pokoje, kuchyně, jídelny a koupelny. Z bytu přímý vstup na terasu. V bytě je TV, klimatizace a pračka. Studio se skládá ze společné ložnice s kuchyní a jídelnou a koupelnou. Studiový apartmán má TV. Je zde možnost pronájmu celého domu ve volných termínech se slevou.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Žirje

Od moře 30 m
Kapacita 8 osob

Cena od 40 €

1 recenzí - 5/5
Apartmány Skorić Žirje ( Žirje)

Apartmány Skorić se nacházejí na ostrově Žirje v zátoce Muna, 1:40 h trajektem ze Šibeniku. V obou apartmánech je hostům k dispozici společně zastřešený gril se stolem a lavicemi a venkovní sprcha. Za domem jsou dvě parkovací stání. K dispozici je také kotvení bot. V apartmánech se nesmí kouřit a nejsou přístupné pro osoby se zdravotním postižením. Pláž je kamenitá, jen 30 m od apartmánů. Obchod a restaurace jsou 150 m od apartmánů a pošta a ambulance jsou 1500 m od apartmánů.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Skorić Žirje

Od moře 30 m
Kapacita 6 osob

Cena od 50 €

Apartmán Konforta ( Žirje)

Dům rodiny Konforta se nachází na ostrově Žirje. Je určen pro hosty, kteří si přejí odejít z městského davu a vychutnat si klid, ticho a neobvyklé barevné modré zátoky Koromašna. Je také určena pro milovníky rybaření a potápění, protože mořská zóna Žirje oplývá rybami. V přízemí domu se nachází jednopokojový apartmán s terasou ve stínu a viničním plotem. "Je zde kotviště pro hosty, kteří mají vlastní loď. Za zmínku stojí také to, že záliv Koromašna je chráněn před větrem větrů, což je navíc atraktivní," říká pan Konforta.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Konforta

Od moře 50 m
Kapacita 3 osob

Cena od 35 €

1 recenzí - 5/5
Apartmán Neven ( Žirje)

Do Žirje se ze Šibeniku dostanete trajektem nebo katamaránem. Dům se nachází v zátoce Muna (přístav pro lodě a trajekty), 10 m od moře. Byt se nachází v přízemí domu. Plocha je 30 m². Před vchodem je terasa 16 m², která je krytá markýzou a nabízí výhled na moře. Na stejné terase vedle vchodu do garsonky je samostatný vchod do koupelny a WC, které náleží výhradně bytu. V bytě je klimatizace, Wi-fi, TV, nádobí, lednice s mrazákem, elektrický sporák na vaření a pečení, manželská postel, skříň a pomocná rozkládací pohovka. Ložní prádlo a ručníky měníme jednou týdně (v ceně). Je možné využít i venkovní gril. Příjezd k domu je možný autem a bezplatné parkoviště je vzdálené 100 m. . Obchod (kde koupíte vše kromě čerstvého masa) je 100 m od domu. Na ostrově v dalších zátokách jsou čtyři restaurace, které nabízejí vynikající místní jídlo. Na Žirje je možnost pronajmout si loď. Kolem celého ostrova vede také cyklostezka a také turistická stezka na 7 nejvyšších vrcholů Žirje. V Žirje si můžete koupit čerstvé ryby, olivový olej, med, domácí chléb a sladkosti. Kotviště pro loď je zajištěno před apartmánem.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Neven

Od moře 10 m
Kapacita 2 osob

Cena od 45 €

Apartmány Skroza ( Žirje)

Rodinný dům se nachází 70 metrů od moře v zátoce Koromašna na ostrově Žirje. Nabízíme krásně zařízený jeden byt s kuchyní, obývací pokoj, WC, koupelna a balkon. Navštivte nás s důvěrou!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Skroza

Od moře 70 m
Kapacita 5 osob

Cena od 40 €

Apartmány More ( Žirje)

Prázdninový dům se nachází na jednom z nejdivočejších a nejkrásnějších ostrovů v souostroví střední Dalmácie. Žirje se nachází 22 kilometrů jižně od Šibeniku na hranici národního parku Kornati. S rozlohou něco málo přes 15 km se Žirje těší v posledních letech stále větší oblibě u majitelů lodí a milovníků přírody, kteří hledají klid a pohodu. Nemovitost se nachází přímo na pláži (10 metrů). Pláž je snadno dostupná a vhodná pro děti. V zátoce se nachází restaurace, kde se podávají pokrmy z mořských plodů a masa. Do místního obchodu se dostanete pěšky za 15 minut, pošta a ambulance jsou 20 minut pěšky. Velké týdenní nákupy lze uskutečnit v Šibeniku. Několik lodních linek spojuje s Žirje Šibenik a pevninou. Cesta trvá asi 2 hodiny, klimatizace, wi-fi a parkovací místo před naším domem je zdarma. Je tu asi 12 kilometrů cest, částečně šotolinových. Zátoka je Koromasna hervoragend pro klidnou ostrovní dovolenou, daleko od městského stresu. https://youtu.be/YOdYoQYLsY4

Kategorizace Kategorizace - Apartmány More

Od moře 10 m
Kapacita 7 osob

Cena od 55 €

Apartmán Riva ( Žirje)

Apartmán Riva se nachází na krásném ostrově Žirje v zátoce Muna. Nabízí balkon, zahradu a krásný výhled na moře. V kuchyni je lednice, trouba, mikrovlnka, elektrický sporák. Hosté mohou využívat povlečení, ručníky, gril a WiFi. Vítejte!

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Riva

Od moře 10 m
Kapacita 4 osob

Cena od 55 €

Robinsonova turistika Sans Souci ( Žirje)

Pro moderní Robinsony hledající naprostý klid a pohodu. Bungalov "Sans souci" (2+1+1 lůžko) s kuchyní, WC, třemi terasami, zahradou a prostorným parkovištěm na ploše 2100 m2. "Bonusový prostor" 30 m2 (s jedním 1,5 lůžkem)! Nachází se nad zálivem Mikavica. Na mírném kopci s výhledem na moře a obklopený borovým lesem. Je 500 metrů od moře/pláže. Úplné soukromí. Kilometry cyklostezek, křišťálově čisté moře. Výborné spojení s pevninou (trajekt 2x denně ze Šibeniku/Žirje + rychlý člun 2x denně ze Šibeniku/Žirje). Na ostrově je pošta, obchod, bankomat a několik restaurací. Ideální místo pro odpočinkovou dovolenou! Ušetřete - přímý kontakt s majitelem - bez zprostředkovatelů, provizí a poplatků. Uvidíme se v Žirje!

Kategorizace Kategorizace - Robinsonova turistika Sans Souci

Od moře 500 m
Kapacita 5 osob

Cena od 65 €

Turistický průvodce - Žirje

Žirje  - Erb Žirje je nejvzdálenějším a největším ostrovem souostroví Šibenik. Nachází se 22 km jihozápadně od města Šibenik v blízkosti Národního parku Kornati. Jeho rozloha je 15 km2 a žije zde pouze sto obyvatel. Ostrov byl pravděpodobně pojmenován po kdysi husté lesy Středomoří dubu, a jeho ovoce žalud, které kdysi pokrývaly většinu ostrova. Dnes ostrov má maquis, který byl použit pro pastvu četné stáda ovcí a koz. Vedle maquis zde jsou důležitými borové lesy a malé volně žijící zvířata. Hlavní zemědělské plodiny jsou olivy, hrozny, fíky, švestky a mandle, a to zejména v plochém úrodné oblasti nacházející se ve vnitrozemí ostrova. S pevninou a města Šibenik je spojena trajektem a expresních linkách, které jezdí několikrát denně. Na ostrově jsou silnice a cesty, které tvoří rozsáhlou síť více než třicet kilometrů. Žirje je známý jako rybářská vesnice a bohaté rybolovné oblasti. To vyniká svou přirozenou krásu, divokou a nedotčenou přírodou, jasné a modré moře, divoké, skalnaté pláže, jako jsou ty v zátokách Velika, Malá stupica a Koromacna, které jsou častým terčem jachtařů. Ze sportovních aktivit můžete těšit na turistiku a cykloturistiku, ale pokud chcete strávit klidnou dovolenou a využívat výhod teplém letním období doporučujeme celý den relaxaci v soukromí mnoha skrytých zátok a pláží. Stejně jako jakýkoli jiný obydleného dalmatského ostrova Zirje má festival svého rybáře a vedle něj se nachází sportovní a zábavní akce Islanders hry, a venkovské slavnosti na svátek Nanebevzetí Panny Marie. Návštěva co největší ostrov souostroví Šibenik, najít ideální byt nebo pokoj a krátce únik z hektického všedního života. Soukromé ubytování na ostrově Žirje. Vítejte na Žirje!

Žirje Předpověď počasí