Apartmány a ubytování v soukromí Murter - Jezera

Jezera jsou malé turistické městečko v jihovýchodní části ostrova Murter v Šibenik-Knin kraj, v Chorvatsku. Administrativně patří do obce Tisno a s téměř 1000 obyvateli, po Tisno, je druhou největší osada v obci. Jezera se nachází 28 km severozápadně od Šibeniku a příjezd je velmi snadné, protože ostrov Murter je spojen s pevninou zvedacím mostem. Jméno Jezera pochází z velkých rybníků nebo jezer, které jsou vytvořeny...

Seřadit podle:

Apartmány Renata

Murter - Jezera

Od moře 200 m
Kapacita 2 osob

na vyžádání

Rekreační dům Kamenčine

Murter - Jezera

Od moře 10 m
Kapacita 3 osob

od 80 €

Apartmány Lidija

Murter - Jezera

Od moře 100 m
Kapacita 5 osob

na vyžádání

Apartmány Snjezana Carev

Murter - Jezera

Od moře 350 m
Kapacita 9 osob

od 35 €

Apartmán Mobile Homes Murter

Murter - Jezera

Od moře 50 m
Kapacita 6 osob

na vyžádání

Apartmány Stela

Murter - Jezera

Od moře 150 m
Kapacita 14 osob

na vyžádání

Apartmány Boris

Murter - Jezera

Od moře 300 m
Kapacita 18 osob

od 33 €

Apartmány Renata ( Murter - Jezera)

Byt 2 + 1 Studio s jedním pokojem a jednou přistýlkou. V bytě je klimatizované, TV-SAT a kuchyní. Byt 4 Apartmáns dvě místnosti. V obou pokoji je WC a klimatizací. V jednom pokoji je možnost přistýlky. A také TV-SAT a kuchyní.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Renata

Od moře 200 m
Kapacita 2 osob

Cena na vyžádání

Rekreační dům Kamenčine ( Murter - Jezera)

Zažít kouzlo chvíle v původním středomořské kamenný dům se nachází ve skryté zátoce Jezera, Ostrov Murter. To mohou ubytovat 3 osoby a má kuchyň, postel, pohodlné pohovky, gril, zahrada, velká terasa se stolem, pláž v přední části houseHouse se nachází ve skryté zátoce s názvem Kamencine. Bay se nachází cca 500 m od města a 1 km od centra města, místo, kde si můžete vychutnat vaše soukromí a veškeré výhody, které tato krása vás bude rozmazlovat s. Přestože dům je trochu dále od města je sladká voda, elektřina a topení (solární panel). Uvnitř domu se nachází jedna velká místnost s pohovkou, která se táhne a lůžkem pro jednu osobu, kuchyně, ručně vyrobené bar (z kamene) a koupelnu. Tam jsou také četné originální suvenýry a detaily, které dělají tento dům unikátní. Před domem je velká terasa se stolem a židlemi (velmi vhodný pro události), gril, své vlastní lodi, volné parkovací místo a krásné pláže, kde si můžete vychutnat a relaxovat po celý den.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Kamenčine

Od moře 10 m
Kapacita 3 osob

Cena od 80 €

Apartmány Lidija ( Murter - Jezera)

Apartmány Lidija se nachází v klidném místě, cca 100 m od moře. Apartmány mají nádherný výhled na moře. Všichni hosté mají zajištěné parkování ve dvoře.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Lidija

Od moře 100 m
Kapacita 5 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Snjezana Carev ( Murter - Jezera)

Apartmány se nacházejí v klidné lokalitě obklopené zelení a jezery a olivovníky. Ideální pro klidnou a odpočinkovou dovolenou. klepněte na tlačítko (Kopírovat) a podívejte se sem! http://apartmani-snjezana-carev.jimdo.com/

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Snjezana Carev

Od moře 350 m
Kapacita 9 osob

Cena od 35 €

Apartmán Mobile Homes Murter ( Murter - Jezera)

Klimatizované mobilní domy se nachází v turistickém středisku podél pláže a mají vlastní terasu s výhledem na přilehlými zahradním nábytkem a výhledem na moře. Jsou umístěny na soukromých pozemcích, obklopen borovicemi a olivovníky, v jezerech, 5 km od Národního parku Kornati. Uvnitř budovy, hostům je k dispozici restaurace, bar a klimatizované pokoje s terasou. V blízkosti se nachází dětské hřiště a pláž je uzpůsobena pro rodiny s dětmi všech věkových kategorií. Všechny mobilní domy jsou zcela nové a mají dvě ložnice, dvě koupelny, obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, TV se satelitním příjmem a velkou krytou a uzavřené terasou. Večeře, tenisový kurt, kulečník, šipky a stolní tenis jsou také přístupná. V blízkosti je možné využít jízdu na kole a potápění. Dále hosté mohou využívat soukromé parkoviště přímo na místě.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Mobile Homes Murter

Od moře 50 m
Kapacita 6 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Stela ( Murter - Jezera)

Apartmány Stella se nachází v klidné lokalitě obklopené zelení a velkou zahradu s barbecue, parkoviště, wifi zdarma, klimatizací, satelitní TV, využívání jízdních kol. Apartmány jsou dobře zásobený, vše, co potřebujete, aby zůstali v bytě: ložní prádlo, ručníky, kávovar, mikrovlnná trouba, lednice + mrazák .. Apartmány mají 4 ubytovacích jednotek: A4 apartmán pro 4 s dvě ložnice, kuchyň, obývací pokoj, koupelna a terasa. A2 apartmán pro dvě osoby s halou, ložnice, kuchyně, koupelna, terasa. A2 + 2 (55 m) pro 2-4 osob s halou, ložnice, kuchyň, obývací skutku, koupelna a velká terasa. A2 + 2 (50 m patro) pro 2-4 osoby s chodba, ložnice, kuchyň, obývací skutku, koupelna a terasa.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Stela

Od moře 150 m
Kapacita 14 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Boris ( Murter - Jezera)

"Apartmány Boris" se nacházejí v nově postaveném domě, ve kterém jsou 5 apartmánů a apartmán pro nás (3 apartmány jsou 2 + 2 a 2 studio apartmány 2 + 1). Všechny apartmány mají 3 hvězdičky, parkování, klimatizace, TV (Sat), Wi-Fi, balkon nebo terasu. V přízemí se nachází gril a grilovací gril. Zůstáváme v přízemí, jsme téměř vždy k dispozici a snažíme se, abyste se cítili dobře. Dům se nachází v klidné části Jezery, na ostrově Murter v Dalmácii. Je to jen 300-500 metrů od pláže, moře, obchody, sportovní zařízení, kavárny, restaurace, pošta, centrum města, ACI marina, školy pro potápění a plachtění. Přejeme Vám příjemné přivítání a příjemný pobyt v Apartmány "Boris", Murter, Jezera.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Boris

Od moře 300 m
Kapacita 18 osob

Cena od 33 €

Turistický průvodce - Murter - Jezera

Murter - Jezera  - Erb Jezera jsou malé turistické městečko v jihovýchodní části ostrova Murter v Šibenik-Knin kraj, v Chorvatsku. Administrativně patří do obce Tisno a s téměř 1000 obyvateli, po Tisno, je druhou největší osada v obci. Jezera se nachází 28 km severozápadně od Šibeniku a příjezd je velmi snadné, protože ostrov Murter je spojen s pevninou zvedacím mostem. Jméno Jezera pochází z velkých rybníků nebo jezer, které jsou vytvořeny během deštivého část roku. Bláto nebo jezero, které vzniklo v dávných dobách v mokřadech jihozápadní části města, z větší části je odváděn v důsledku malárie na počátku 20. století. Nachází se v jihovýchodní části ostrova Murter v zátoce přírodně chráněné před silnými větry, Jezera jsou vyrovnány celou cestu až do zátoky Lovisca, která se nachází turistickou destinaci Jezera-Lovisca. Murter je podle počtu obyvatel největší a nejvíce hustě obydlený ostrov v souostroví Šibeniku. Obyvatelé Jezera jsou tradičně zabývají vinařství, pěstování oliv, pěstování ovoce, rybaření, plachtění a těžbu písku a kamení. Z důvodu malého orné půdy, od starověku, místní obyvatelé se obrátil k moři, plachtění a rybaření. Během léta na městském nábřeží brzy ráno můžete vždy najít a koupit čerstvé ryby. Obyvatelé Jezera jsou vlastníky množství ostrovů východně a jižně od ostrova Murter, včetně části ostrova Kaprije a Žirje a spodní části nemovitosti na Kornati. Dnes, stejně jako většina ostrovních vesnic, Jezera se obrátil na cestovní ruch a většina místních lidí poskytují kvalitní a cenově dostupné ubytování v apartmánech a pokojích ve svých soukromých domech. Jezera byla držitelkou mnoha ocenění a pět let v řadě vyhráli nejprestižnější ocenění pro krásu a pořádek životního prostředí: Modrý květ z Chorvatské turistické sdružení. K dispozici je hotel v blízkosti pláže a marina Jezera, který je jedním z nejlépe střežených námořních středisek severní Dalmácie a vítěze Modré vlajky. Na druhém konci města, bobkový Lovisca je turistické letovisko a tábor je cílem mnoha evropských karavanů. Od Jezera jsou organizovány denní výlety na nedaleké ostrovy Kornati a Krka vodopády, takže doporučujeme jít alespoň o jednom z nabízených výletů. V Jezera, můžete si užít a bavit se ve dnech na moře, událost, která probíhá od poloviny července do začátku září, a nabízí řadu kulturních akcí, zábavy a sportovních zařízení. Zveme vás k návštěvě Jezera na ostrově Murter, knižní cenově dostupné ubytování v soukromí a užít si veškeré pohodlí, které jsou nabízeny svými přátelskými obyvateli. Apartmány, pokoje a rekreační domy v Jezera na ostrově Murter. Vítejte na Jezera!

Murter - Jezera Předpověď počasí