Apartmány a ubytování v soukromí Murter - Murter

Murter je malé turistické město a sídlo obce Murter-Kornati na ostrově Murter ve střední Dalmácii, Chorvatsko. Vztahuje se na severozápadním břehu ostrova a je asi 10 námořních mil od Kornati. Murter má asi 2000 stálých obyvatel, včetně asi 30 stálých obyvatel ostrovy Kornati. ostrov Murter byla osídlena již v pravěku a v době Illyrians, Liburnians a Římanů, kteří žili na ostrově, a oni opustili jasné stopy jejich...

Vybrané apartmány a soukromé ubytování Murter - Murter

Seřadit podle:

Apartmán Villa Murter - Kornati

Murter - Murter

Od moře 30 m
Kapacita 6 osob

od 45 €

Apartmány Murter

Murter - Murter

Od moře 100 m
Kapacita 14 osob

od 50 €

8 recenzí - 5/5

Apartmán Mala od lavande

Murter - Murter

Od moře 10 m
Kapacita 5 osob

od 110 €

Apartmán Amalia

Murter - Murter

Od moře 500 m
Kapacita 4 osob

od 75 €

Rekreační dům Murter

Murter - Murter

Od moře 550 m
Kapacita 6 osob

od 88 €

1 recenzí - 5/5

Apartmán Tea

Murter - Murter

Od moře 20 m
Kapacita 4 osob

od 120 €

First minute nabídka

Apartmány Julija

Murter - Murter

Od moře 350 m
Kapacita 10 osob

na vyžádání

Apartmán Juraga

Murter - Murter

Od moře 300 m
Kapacita 5 osob

od 55 €

Apartmány Villa Dolores

Murter - Murter

Od moře 200 m
Kapacita 9 osob

od 65 €

Apartmány Dora Murter

Murter - Murter

Od moře 150 m
Kapacita 12 osob

od 55 €

1 recenzí - 5/5

Apartmány Sunce

Murter - Murter

Od moře 750 m
Kapacita 6 osob

od 40 €

Apartmány Janči

Murter - Murter

Od moře 40 m
Kapacita 8 osob

od 60 €

Apartmány Beti

Murter - Murter

Od moře 20 m
Kapacita 13 osob

na vyžádání

Apartmány Yvonne

Murter - Murter

Od moře 350 m
Kapacita 12 osob

od 45 €

Last minute nabídka First minute nabídka

Apartmány Slanica

Murter - Murter

Od moře 250 m
Kapacita 12 osob

od 40 €

Apartmány Antica

Murter - Murter

Od moře 300 m
Kapacita 12 osob

od 30 €

Apartmán Ježina

Murter - Murter

Od moře 500 m
Kapacita 5 osob

na vyžádání

Apartmány Petrović

Murter - Murter

Od moře 400 m
Kapacita 22 osob

od 38 €

Apartmány Kate

Murter - Murter

Od moře 200 m
Kapacita 4 osob

na vyžádání

Apartmány Hojsak - Murter

Murter - Murter

Od moře 150 m
Kapacita 9 osob

od 55 €

Apartmány Meli

Murter - Murter

Od moře 300 m
Kapacita 12 osob

od 55 €

Apartmán Mladenka

Murter - Murter

Od moře 800 m
Kapacita 6 osob

od 40 €

Apartmán Villa Murter - Kornati ( Murter - Murter)

Villa Murter - Kornati se nachází ve městě Murter na stejnojmenném ostrově. Apartmán ANA je pro 2 osoby. Nachází se ve vile s výhledem na pláž Luke. Plně vybavený v 1. patře, má ložnici, kuchyň a koupelnu a balkon s nábytkem a výhledem na moře a pláž. Kuchyň je plně vybavená, pokoj je prostorný a klimatizovaný s obývacím pokojem. Je vybaven wi-fi internetem. Velký luxusní byt VAMI (4+1) má krásný interiér, který je vybaven všemi potřebnými spotřebiči. Má 2 ložnice, 1 koupelnu, chodbu, kuchyň, obývací pokoj, jídelnu a krásnou terasu s výhledem do zahrady a na moře. Luxusní apartmán KATE (4+2) pro rodiny a mladé lidi s výhledem na moře. Má krásný interiér, který je vybaven vším, co potřebujete. Má 2 ložnice, 2 koupelny, chodbu, kuchyň, obývací pokoj, jídelnu a terasu s výhledem do zahrady. Parkování je zajištěno před domem. Na zahradě domu je gril a soukromé parkoviště. K užívání je zahrada. Apartmány se nacházejí v blízkosti veškeré občanské vybavenosti - pláž, restaurace, kavárna, pizzerie, obchod, trh, rybí trh, pekárna, lékárna, ... Pláž Luke je před vilou a pláž Slanica a Podvrška je 7-8 minut chůze i do centra Murteru. V blízkosti ostrova pouhých 30 km se nachází město Šibenik a národní park Krka. Přírodní park Vranské jezero je 40 km od domu. Výchozím bodem je návštěva národního parku Kornati lodí. K dispozici je veřejná doprava a taxi. Možnost zapůjčení jízdních kol, člunů, kajaků,… Ostrov Murter je největší a nejlidnatější ostrov souostroví Šibenik, oddělený od pevniny úzkým Murterským průlivem, přes který byl v Tisnu postaven 12 metrů dlouhý padací most. Tento krásný ostrov má čtyři osady, Murter, Betina, Jezera a Tisno, a je obydlen již téměř dvě tisíciletí.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Villa Murter - Kornati

Od moře 30 m
Kapacita 6 osob

Cena od 45 €

Apartmány Murter ( Murter - Murter)

Byt se nachází v centru města. Vše, co hledáte, se nachází přímo před vašimi předními dveřmi. V docházkové vzdálenosti najdete čisté moře a nádherné ostrovní pláže. Užijte si bydlení v centru města se vším po ruce; obchody se smíšeným zbožím, farmářský trh, bary a restaurace, kde si můžete dopřát stolování pod širým nebem. Dům je kompletně zrekonstruován pouze se dvěma jednotkami se samostatným vchodem. Parkování je zajištěno v centru. Murter se nachází ve střední Dalmácii mezi Zadarem a Šibenikem a je pravým ostrovem, ale snadno se k němu dostanete autem přes malý most. Ostrov je dostatečně malý na to, aby se v létě vyhnul přeplněnosti, ale je stále rušný s aktivitou a poskytuje veškeré vybavení, které byste chtěli i pro zdlouhavou dovolenou. I když už nikdy nebudete muset opustit Murter, abyste si užili úplnou dovolenou, můžete se vydat ven a užít si krásný jednodenní výlet do Splitu nebo jiných destinací podél dalmatského pobřeží. Případně si můžete pronajmout loď v přístavu a strávit den zkoumáním národního parku Kornati Island, který se skládá z 89 ostrovů, kousek od Murteru.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Murter

Od moře 100 m
Kapacita 14 osob

Cena od 50 €

8 recenzí - 5/5
Apartmán Mala od lavande ( Murter - Murter)

Jen pár metrů vás dělí od východu z bytu ke vstupu do moře. Dejte si ranní kávu s výhledem na nejkrásnější pláž ostrova Murter - Slanicu. Poskytli jsme jedno kryté parkovací místo na hlídaném parkovišti před vchodem do budovy, aby vaše auto bylo ve stínu a ve vašich očích. V bytě se může ubytovat 5 osob (4 + 1). Je prostorný a dostatečně vybavený, aby vám poskytl vše, co potřebujete pro dovolenou, kterou si zasloužíte, a abyste se cítili jako doma. SPÁNEK V bytě je pohodlná manželská postel v ložnici (160x200cm). Rozkládací pohovka se zajištěnou anatomickou matrací (240x151cm) a jednou přistýlkou, kterou lze podle potřeby připevnit. Matrace a lůžkoviny jsou pečlivě vybírány, aby zajistily vysoce kvalitní materiály a tím spaly. Prostorný obývací pokoj je místnost, kde budete trávit většinu času v bytě, a proto jsme jej uspořádali tak, abyste se cítili jako doma. K dispozici je bezplatné Wi-Fi, 4k TV s více než 5 000 programy ze všech zemí, Netflix, Amazon Prime, Playstation 3, HiFi CD / DVD přehrávač. Krásná ložnice nebo prostor na spaní je nejintimnější prázdninová místnost v každém domě, včetně tohoto bytu. Vše, co potřebujete po dlouhém dni. Je naplněna velkou a pohodlnou postelí. Kromě hlavního osvětlení má každá strana postele vlastní stůl a lampu a elektrické zásuvky. Uvnitř místnosti je vestavěná skříň, kam si můžete uložit věci, a volně stojící zrcadlo. Kuchyně je vybavena všemi potřebnými spotřebiči, které byste mohli potřebovat při každodenním provozu. Poskytli jsme vám více než 10 druhů koření a základních surovin, abyste mohli s minimálním úsilím připravit jakékoli jídlo. Z kuchyňského náčiní máte absolutně vše, co pravděpodobně doma máte. Poskytli jsme také dvojité sady šálků, šálků, talířů a kuchyňského náčiní, takže vám nic neunikne ani v případě, že se během vašeho pobytu poškodí. Koupelna je vybavena obsahem, který uspokojí vkus každého, zejména pokud jde o ženskou část. Pračka je dost na to, aby vaše prádlo bylo během pobytu v našem bytě čisté, zatímco kosmetická skříňka obsahuje absolutně všechny pomůcky, které by žena mohla potřebovat. Vynaložili jsme velké úsilí na udržování čistoty a hygieny celého bytu, zejména koupelny, abyste si v něm mohli zcela odpočinout.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Mala od lavande

Od moře 10 m
Kapacita 5 osob

Cena od 110 €

Apartmán Amalia ( Murter - Murter)

Byt se nachází na ostrově Murter v Murteru. Nádherný ostrov Murter se nachází mezi historickými městy Zadar a Šibenik. S pevninou je spojen mostem, který kompletně zajišťuje dopravní komunikaci. Byt se nachází v prvním patře nově zrekonstruovaného domu v klidné ulici a jako takový poskytuje klid a diskrétnost pro příjemnou dovolenou. V apartmánu se mohou ubytovat 4 osoby (2 + 2). Jeho plocha 50 m2 se skládá z kuchyně/jídelny/obývacího pokoje, ložnice, koupelny a balkonu s výhledem na moře. V ložnici je manželská postel (rozměry 160x200cm) a v obývacím pokoji pohodlná rozkládací pohovka. Je vybaven všemi domácími spotřebiči, 4k androidem a satelitní televizí, internetem (Wi-Fi), klimatizací a parkovacím místem pod video dohledem. Pračka je dostatečná pro udržení čistoty vašeho prádla během vašeho pobytu v našem apartmánu. Zařízení není určeno pro kuřáky, ale má balkon, kde je kouření povoleno. Velkou pozornost věnujeme udržování čistoty a správné hygieny celého apartmánu, zejména koupelny, abyste si během pobytu v našem apartmánu mohli dokonale odpočinout. Při příjezdu je host povinen složit částku 100 eur pro případ poškození, pokud nedojde ke škodě, je částka vrácena hostovi. Ostrov Murter je bohatý na zeleň, přírodní pláže, čisté moře a čistý vzduch. Murter je hlavním sídlem národního parku Kornati, zatímco národní park Krka je nedaleko. Budete si moci užít bohatou gastronomickou nabídku, četné kulturní a historické památky, hudební a umělecké akce. To vše poskytuje spoustu příležitostí pro příjemnou a nezapomenutelnou dovolenou.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Amalia

Od moře 500 m
Kapacita 4 osob

Cena od 75 €

Rekreační dům Murter ( Murter - Murter)

Tento roztomilý rodinný prázdninový dům se dvěma ložnicemi se nachází na klidném a tichém místě v Murteru. Jedná se o samostatnou budovu se dvěma ložnicemi, kde mohou přespat 4 dospělí, v obývacím pokoji je přistýlka (gauč), kterou lze využít ke spaní. Dům je vybaven klimatizací, WiFi internetem, TV, pračkou. Kuchyň je plně vybavená. Pláž Zdrače v Betině je vzdálená 550 metrů. Pláž je vhodná pro děti. Centrum je vzdáleno 250 metrů. Dům má krásnou oplocenou terasu a gril, který lze používat zdarma. K bytu náleží kryté parkoviště, které je zahrnuto v ceně bytu. Tento dům je vhodný pro rodiny s dětmi.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Murter

Od moře 550 m
Kapacita 6 osob

Cena od 88 €

1 recenzí - 5/5
Apartmán Tea ( Murter - Murter)

Nově zařízený byt se třemi ložnicemi o rozloze 43,55 m2. Nachází se ve druhém patře obytného domu, který se nachází v první řadě k moři, přesněji na písečné pláži Slanica. Je vybaven všemi spotřebiči, Android TV s více než 2000 programy, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, hlídaným parkováním pro vozidla pod kamerovým dohledem. Skládá se z chodby, 2 ložnic, koupelny, kuchyně / jídelny / obývacího pokoje s výhledem na moře a národní park Kornati. Nedaleko se nachází obchod, několik restaurací, velká skluzavka, herna a tenisové kurty. Pláž je vhodná pro nejmladší, protože má velkou mělkou písečnou část a pouhých 100 metrů odtud je pod borovicemi mnoho míst pro mírně hlubší vstup do moře. Terasa je orientována na západ. Do centra Murteru vede promenáda. Je důležité si uvědomit, že na této pláži se nekonají žádné hudební akce pozdě v noci, ale pouze denní stravování.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Tea

Od moře 20 m
Kapacita 4 osob

Cena od 120 €

Apartmány Julija ( Murter - Murter)

V místě Murter jsme nabízeli ubytování ve třech domech: a) dům NEVIJA pro max. 8 osob - 2 apartmány (NEVIJA A3 a NEVIJA A4) každý se 2 ložnicemi s celkem 4 lůžky, kuchyň s obývacím pokojem, myčka, balkon, TV/SAT , WI-FI internet, klimatizace, parkování. Apartmány jsou v prvním patře. Majitel bydlí v přízemí. b) dům IVO pro max. 8 osob - 2 apartmány - IVO A1 (jedna ložnice se 3 lůžky), IVO A2 (2 ložnice s 5 lůžky). Apartmány mají kuchyň, TV, WI-FI internet, klimatizaci, dvůr s grilem, parkování. Apartmány jsou v přízemí. Majitel bydlí v prvním patře. c) celý dům JULIJA s bazénem. Dům má 4 ložnice s 10 lůžky, 2 plně vybavené kuchyně včetně myčky, obývací pokoj, 2 koupelny, 2 TV/SAT, 2 klimatizace, WI-FI internet, velký dvůr s otevřeným prostorem pro společenské hodiny, bazén 7,5 m X 3,5 m. Jsi sám v celém domě. SPECIÁLNÍ NABÍDKY Dům s bazénem JULIJA - slevy pro 5 osob včetně dětských apartmánů IVO a NEVIJA - na každých 7 nocí jedna noc zdarma, 7=6, 14=12

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Julija

Od moře 350 m
Kapacita 10 osob

Cena na vyžádání

Apartmán Juraga ( Murter - Murter)

Byty Juraga se nacházejí v širším kruhu centra Murteru, v blízkosti přístavu Hramina. Nedaleko se nachází supermarket Tommy, restaurace Rebac, Racic a Boba, oblázkové / zabetonovány pláž Zdrace. Vzdálenost od centra je 200 m. Apartmán 4 + 1 - jižní straně domu Výměra bytu je 60 m2 + lodžie. To má jako 2 ložnice, obývací pokoj a kuchyň, koupelna a balkon s výhledem na místě Murter. Obývací pokoj a kuchyň jsou v jedné místnosti. KLIMATIZACE se nachází v obývacím pokoji a TV / SAT. Zajistíme vám zdarma WIFI. Jedna ložnice je vybavena manželskou postelí a druhá ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Juraga

Od moře 300 m
Kapacita 5 osob

Cena od 55 €

Apartmány Villa Dolores ( Murter - Murter)

Apartmán "Villa Dolores" - Murter, se nachází v jedné z nejkrásnějších písčitých jadranských zátok, 200 metrů od pláže Slanica. Byt je vybaven, moderně zařízený a má vlastní kryté parkoviště a společný gril na dvoře. Klimatizace, TV / SAT, WIFI, mikrovlnná trouba, gril, kryté parkoviště ...... Ostrov Murter, kouzelný klenot chorvatského Jadranu na ostrovech Kornati, je obklopen plážími Čigrađy, Podvršky a Luky a je zvláště hrdý na svou známou písečnou pláž Slanica. Slanica - hlavní pláž Murter se nachází na jižní straně ostrova. Slanica je jedna z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších pláží, která je bohatá na mnoho komfortu a animace. Kvůli své plytkosti je obzvláště příjemné pro děti a neplavce, ale i pro ty, kteří mají bohatý obsah na pláži. Nezapomeňte navštívit pláž Slanica obklopenou borovými lesy, čistým mořem, písčitým dnem a krásným výhledem.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Villa Dolores

Od moře 200 m
Kapacita 9 osob

Cena od 65 €

Apartmány Dora Murter ( Murter - Murter)

Nachází se na jedné z nejatraktivnějších pozic v Murteru. Nachází se pouhých 200 metrů od městské přístavní pláže, trhu, banky a 600 metrů od centra města a písečné pláže Slanica, je vhodná pro ideální a cenově dostupnou rodinnou dovolenou. Plně vybavené apartmány s vlastním parkovištěm a terasou s grilem tohoto prostorného, blízkost nejatraktivnějších pláží a města Murter zaručují kvalitní a pohodovou dovolenou.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Dora Murter

Od moře 150 m
Kapacita 12 osob

Cena od 55 €

1 recenzí - 5/5
Apartmány Sunce ( Murter - Murter)

Apartmány se nacházejí ve staré autochtonní části Murteru, v blízkosti moře, v nově zrekonstruovaném kamenném domě s výhledem na moře a zelenou zahradu. Apartmány se nacházejí v klidném a zeleném prostředí, ideální pro letní prázdniny a hluk. Jsou modernizovány na vše, co mají vlastní terasu a intimitu, samostatné vchody.To miluje klid, ticho, příroda, to je ideální místo pro odpočinek a relaxaci. Terasy mají výhled na moře a Kornati az místnosti do přírody a zeleně. Dům je kamenný, takže apartmány jsou pohodlné a zdravé.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Sunce

Od moře 750 m
Kapacita 6 osob

Cena od 40 €

Apartmány Janči ( Murter - Murter)

Rodinný dům Janči se nachází v bohaté zeleni (Murterův «Bel Air"), jen 40 metrů od pláže. Nabízí dva dobře vybavené apartmány (typ 2 2) o rozloze 38 m2. Terasa nabízí krásný výhled na moře a na Souostroví Kornati. Hosté mohou využívat zahradní terasu s grilem a mít možnost používat bóji před domem. Můžete také použít kola k procházce do obchodu a na podobné krátké vzdálenosti. Tyto apartmány jsou ideální pro ty, kteří chtějí klidná dovolená, ochotný zapojit se a aktivní dovolená. Můžete si zaplavat v křišťálově čistém moři před domem, Písečná pláž Slanica se zábavou pro děti a mládež je jen 600 m od domu. Další možnosti rybaření, tenis, jízda na koni, jízda na kole nebo procházky po Murteru a okolních oblastech, pronájem lodí, denní výlety do národních parků Kornati a Krka, výlet Robinsonem, léčivé bahenní koupele, návštěva historických měst Zadar a Šibenik. Četné restaurace a taverny mají vynikající gastronomická nabídka. Pro ty, kteří rádi chodí v noci, nebude těžké cestovat do nedalekých Vodic, kde si určitě přijdou na své.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Janči

Od moře 40 m
Kapacita 8 osob

Cena od 60 €

Apartmány Beti ( Murter - Murter)

Byt má dvě ložnice, koupelna, kuchyň s jídelnou, balkon, parkovací místo. Je umístěn na pláži Slanica, 20 m od moře. Z centra Murteru je 1 km a 200 m od obchodu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Beti

Od moře 20 m
Kapacita 13 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Yvonne ( Murter - Murter)

4 apartmány - každý s vlastním vchodem, parkování a stinné terase. Jsme obklopeni olivovníky, fíkovníky, ovocných stromů, květin, zeleniny ...... 5 min chůze na pláž Slanice.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Yvonne

Od moře 350 m
Kapacita 12 osob

Cena od 45 €

Apartmány Slanica ( Murter - Murter)

Apartmány se nacházejí v klidné a vyvýšené části města, 100 m od hlavní silnice. Krásný výhled z terasy na moře a nedaleké ostrůvky poskytuje hostům příjemný pobyt. Jedna ze čtyř pláží, písečná pláž Brine, dlouhá mělčina, skluzavky a bohatý obsah a spousta slunce a stínu, vhodná pro děti a mladší návštěvníky, je vzdálena 5 minut chůze. Pro všechny milovníky sportu a rekreace je v blízkosti pláže tenisové hřiště. Apartmány jsou nově zařízené a zařízené, se samostatným vchodem a samostatnou krytou terasou.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Slanica

Od moře 250 m
Kapacita 12 osob

Cena od 40 €

Apartmány Antica ( Murter - Murter)

Apartmány Antica se nachází v klidné části Murteru, 5 pěších minut od pláže Slanica a Luke. Hosté mají parkování, Wi-Fi, barbecue. Apartmán AP-1 má ložnici s manželskou postelí, obývací pokoj se 2 lůžky, kuchyň, koupelna a terasa. Apartmán AP-2 má ložnici s manželskou postelí, obývací pokoj s manželskou postelí, koupelna, kuchyň a balkon. Studio Byt je prostorný, má manželskou postel a klik-klak postelí, kuchyň, koupelna a balkon.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Antica

Od moře 300 m
Kapacita 12 osob

Cena od 30 €

Apartmán Ježina ( Murter - Murter)

Vítejte v moderní byt v Murter, který se nachází v prvním patře a je obklopen středomořskou zahradou. Byt je moderně vybavená (SMART TV, myčka nádobí, klimatizace, internet), má dvě ložnice, kuchyň a jídelna, koupelna, balkon, terasa a výhled na moře.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Ježina

Od moře 500 m
Kapacita 5 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Petrović ( Murter - Murter)

Apartments Petrović se nachází v Murteru. Nachází se 440 metrů od nejznámější písečné pláže Slanice a 380 metrů od druhé oblázkové pláže Luka. Dům má 6 apartmánů, 3 studiové apartmány 2 + 1, 2 apartmány se třemi ložnicemi 4 + 2 a jeden byt 2 + 2. Všechny apartmány mají klimatizaci, internet, gril, parkování, ložní prádlo, nádobí a ručníky. Kompletně a moderně zařízené apartmány, pouhých 440m od písečné pláže Slanica. Druhá pláž Luka je vzdálená 400 metrů, takže obě pláže jsou od apartmánu vzdálené 5 minut chůze. Všechny apartmány jsou klimatizované a všechny mají přístup na internet. Každý apartmán má vlastní terasu, hlídané parkoviště, možnost využití grilu. Absolutně všechno se nachází v blízkosti bytu 100-400m (supermarket, dětské hřiště, restaurace, kavárny, lékárna, cukrárna, pekárna, pizzerie, půjčovna lodí, půjčovna kol, potápěčské centrum, vodní skluzavky, plážový volejbal, tenisové kurty Psi jsou vítáni v našem ubytování! Na Murteru je mnoho pláží a zátok, kde můžete plavat v klidu a bavit se se svými domácími mazlíčky.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Petrović

Od moře 400 m
Kapacita 22 osob

Cena od 38 €

Apartmány Kate ( Murter - Murter)

Byt Kate je plně vybaven a je vhodný pro páry, tři nebo čtyři osoby. Skládá se z: - kuchyň s rozkládací pohovkou - oddělené ložnice - umývárna - terasa. Poloha bytu Kate je ideální volbou, protože blízkost hlavního písčité pláže v Murteru Slanica. Z apartmánů na pláž společná pouze olivových hájů a stezek pro pěší turisty a tam jsou jen na krátkou procházku na pláž solankou. Tyto apartmány jsou obklopeny olivovníky a pohled rozšiřuje výhradně na životní prostředí, která poskytuje příjemné přírodní prostředí během svého pobytu v apartmánech. V blízkosti apartmánů Kate jsou tři pláže: solanky, Luke a Podvrske. Apartmány Kate se nachází v Murteru, na ostrově Murter, který se nachází mezi Zadarem a Šibenikem. Murter se nachází v blízkosti všech hlavních měst ve střední Dalmácii (Zadar, Split, Šibenik), v blízkosti tří národních parků. Co můžete vidět z Murter - Národní park Kornati (výlet lodí je organizován z místa Murter) - Národní park Krka (asi 40 km daleko) - Národní park Paklenica (asi 90 km daleko) - Vranské jezero (asi 30 km daleko) - návštěva nejhezčích měst, symboly centrální Jadranu: Šibenik (35 km), Split (110 kilometrů) a Zadar (65 kilometrů). Další informace: http://www.apartments-zivogosce.com/murter.php

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Kate

Od moře 200 m
Kapacita 4 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Hojsak - Murter ( Murter - Murter)

Nabízíme komfortní apartmány pro 4 až 6 osob. Každý apartmán má plně vybavenou kuchyň, koupelnu, obývací pokoj, 2 ložnice a vlastní balkon. K dispozici je velký dvůr se zahradou, grilem, stolem a židlemi a úložným prostorem pro kola nebo dětský vozík. Apartmány jsou jen 150 metrů od jedné z nejkrásnějších pláží Jaderského moře. Apartmány "Hojsak" se nacházejí u vchodu do Murteru. Nacházíme se mezi pláží "Čigrađa", kopcem "Raduč" a starou částí Murteru "Selo".

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Hojsak - Murter

Od moře 150 m
Kapacita 9 osob

Cena od 55 €

Apartmány Meli ( Murter - Murter)

Dům Meli v Murteru, Murteru - Severní Dalmácii má ubytovací jednotky typu Apartmány a od moře je vzdálený 300 m. Nejbližší pláž k tomuto ubytování je písečná pláž Slanica.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Meli

Od moře 300 m
Kapacita 12 osob

Cena od 55 €

Apartmán Mladenka ( Murter - Murter)

Apartmán 1/4 se nachází v prvním patře a má 2 ložnice, koupelnu, kuchyň a obývací pokoj a terasu. V bytě se nachází v blízkosti centra má bezplatné parkování a WI FI. Studiový apartmán 1/2 se nachází v přízemí.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Mladenka

Od moře 800 m
Kapacita 6 osob

Cena od 40 €

Turistický průvodce - Murter - Murter

Murter - Murter  - Erb Murter je malé turistické město a sídlo obce Murter-Kornati na ostrově Murter ve střední Dalmácii, Chorvatsko. Vztahuje se na severozápadním břehu ostrova a je asi 10 námořních mil od Kornati. Murter má asi 2000 stálých obyvatel, včetně asi 30 stálých obyvatel ostrovy Kornati. ostrov Murter byla osídlena již v pravěku a v době Illyrians, Liburnians a Římanů, kteří žili na ostrově, a oni opustili jasné stopy jejich přítomnosti. Architektonické pozůstatky římských staveb, přístavních zařízení a mozaiky hovoří o důležitosti ostrova v dávných dobách. Jakmile hlavně rybářská vesnice, Murter je dnes více orientuje na cestovní ruch díky nedotčenou přírodou, krásné pláže, čisté moře a národního parku Kornati. V centru města je tam jeden hotel, ale zdaleka nejvíce ubytování je nabízen v soukromém ubytování. Téměř každý dům v Murteru má apartmány a pokoje plně vybavené pro příjem hostů. Luxusní ubytování je nabízen na 10 námořních mil vzdálené ostrovy Kornati, které jsou většinou ve vlastnictví rezidentů Murter. Kromě cestovního ruchu, místní obyvatelé jsou zapojeny do rybolovu a zemědělství, které je obvykle snížena na výrobu pro osobní potřebu. Nejdůležitější je výroba olivového oleje, vína a fíky. Na Murteru můžete relaxovat na písečné pláži Slanica a Podvrske, a na rozdíl od těchto populárních pláží jsou zde i pláže do pozic pláži Čigrađa a Luke. Kuchyně je bohatá a pestrá, s množstvím barů, taveren a restaurací, které nabízejí místní speciality a čerstvě ulovené ryby s místním olivovým olejem. Nezapomeňte navštívit Národní park Kornati, perla Středomoří, ve kterém jsou denně organizované jednodenní výlety lodí. V centru Murteru je správa národního parku Kornati. Pokud jste náhodou v Murteru dne 8. září, budete součástí slavných místních oslav a festivalů. Obrátit přímo na vlastníky bytů v Murteru a ušetřit až 40%. Soukromé ubytování v Murter na ostrově Murter. Vitejte na Murter!

Murter - Murter Předpověď počasí