Apartmány a ubytování v soukromí Murter - Murter

Murter je malé turistické město a sídlo obce Murter-Kornati na ostrově Murter ve střední Dalmácii, Chorvatsko. Vztahuje se na severozápadním břehu ostrova a je asi 10 námořních mil od Kornati. Murter má asi 2000 stálých obyvatel, včetně asi 30 stálých obyvatel ostrovy Kornati. ostrov Murter byla osídlena již v pravěku a v době Illyrians, Liburnians a Římanů, kteří žili na ostrově, a oni opustili jasné stopy jejich...

Vybrané apartmány a soukromé ubytování Murter - Murter

Seřadit podle:

Apartmány Villa Murter - Kornati

Murter - Murter

Od moře 30 m
Kapacita 13 osob

od 45 €

First minute nabídka

Rekreační domy Julija

Murter - Murter

Od moře 350 m
Kapacita 10 osob

na vyžádání

Apartmán Juraga

Murter - Murter

Od moře 300 m
Kapacita 5 osob

od 55 €

Apartmány AnaR

Murter - Murter

Od moře 500 m
Kapacita 10 osob

na vyžádání

Apartmány Villa Dolores

Murter - Murter

Od moře 200 m
Kapacita 9 osob

od 55 €

Apartmány Dora Murter

Murter - Murter

Od moře 150 m
Kapacita 12 osob

od 50 €

Apartmány Sunce

Murter - Murter

Od moře 750 m
Kapacita 6 osob

od 40 €

Apartmány Murter

Murter - Murter

Od moře 100 m
Kapacita 14 osob

od 50 €

Rekreační dům ANNA

Murter - Murter

Od moře 50 m
Kapacita 8 osob

od 95 €

Apartmány Villa MARE

Murter - Murter

Od moře 50 m
Kapacita 12 osob

od 65 €

Apartmán Luxury apartment SLANICA

Murter - Murter

Od moře 400 m
Kapacita 4 osob

od 70 €

Apartmány Beti

Murter - Murter

Od moře 20 m
Kapacita 13 osob

na vyžádání

Apartmány Anamarija

Murter - Murter

Od moře 200 m
Kapacita 10 osob

od 60 €

Apartmán Yvonne

Murter - Murter

Od moře 250 m
Kapacita 12 osob

na vyžádání

Apartmán SM & SM

Murter - Murter

Od moře 600 m
Kapacita 4 osob

od 50 €

Apartmány Slanica

Murter - Murter

Od moře 250 m
Kapacita 20 osob

od 28 €

Apartmány Antica

Murter - Murter

Od moře 300 m
Kapacita 12 osob

od 30 €

Rekreační domy Villa Tonkica

Murter - Murter

Od moře 10 m
Kapacita 6 osob

na vyžádání

Apartmán Ježina

Murter - Murter

Od moře 500 m
Kapacita 5 osob

od 50 €

Apartmán Veseli Novi

Murter - Murter

Od moře 500 m
Kapacita 6 osob

od 50 €

Rekreační dům Alka

Murter - Murter

Od moře 30 m
Kapacita 3 osob

od 50 €

Apartmány Petrović

Murter - Murter

Od moře 400 m
Kapacita 22 osob

od 38 €

Apartmán Kate

Murter - Murter

Od moře 200 m
Kapacita 4 osob

na vyžádání

Apartmány Villa Murter - Kornati ( Murter - Murter)

Villa Murter - Kornati se nachází ve městě Murter na stejnojmenném ostrově. Apartmán ANA je pro 2 osoby. Nachází se ve vile s výhledem na pláž Luke. Plně vybavený v 1. patře, má ložnici, kuchyň a koupelnu a balkon s nábytkem a výhledem na moře a pláž. Kuchyň je plně vybavena, pokoj je prostorný a klimatizovaný s obývacím pokojem. Je vybaven wi-fi internetem. Velký luxusní byt VAMI (4 + 1) má krásný interiér, který je vybaven všemi potřebnými spotřebiči. Má 2 ložnice, 1 koupelnu, chodbu, kuchyň, obývací pokoj, jídelnu a krásnou terasu s výhledem do zahrady a na moře. Luxusní apartmán KATE (4 + 2) pro rodiny a mladé lidi s výhledem na moře. Má krásný interiér, který je vybaven vším, co potřebujete. Má 2 ložnice, 2 koupelny, chodbu, kuchyň, obývací pokoj, jídelnu a terasu s výhledem do zahrady. Parkování je zajištěno před domem. V zahradě domu je gril a soukromé parkoviště. K dispozici je zahrada. Apartmány se nacházejí v blízkosti veškeré občanské vybavenosti - pláž, restaurace, kavárna, pizzerie, obchod, trh, rybí trh, pekárna, lékárna, ... Luke Beach je před vilou a pláž Slanica a Podvrška je 7-8 minut chůze také do centra Murteru. V blízkosti ostrova, pouhých 30 km, se nachází město Šibenik a národní park Krka. Přírodní park Vranské jezero je vzdálený 40 km. Výchozím bodem je návštěva národního parku Kornati na lodi. K dispozici je veřejná doprava a taxi. Jízdní kola, loď, kajak, ... si lze pronajmout. Ostrov Murter je největším a nejlidnatějším ostrovem v šibenickém souostroví, oddělený od pevniny úzkým Murterským kanálem, přes který byl v Tisnu postaven 12 metrů dlouhý padací most. Tento krásný ostrov má čtyři osady, Murter, Betinu, Jezeru a Tisno a byl obýván téměř dvě tisíciletí.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Villa Murter - Kornati

Od moře 30 m
Kapacita 13 osob

Cena od 45 €

Rekreační domy Julija ( Murter - Murter)

V místě Murter jsme nabídli ubytování ve třech domech: a) dům NEVIJA pro max. 8 osob - 2 apartmány (NEVIJA A3 a NEVIJA A4), každý se 2 ložnicemi s celkem 4 lůžky, kuchyň s obývacím pokojem, balkon, TV / SAT, WI -FI internet, klimatizace, parkování. Apartmány jsou v prvním patře. Majitel žije v přízemí. b) dům IVO pro max. 8 osob - 2 apartmány - IVO A1 (jedna ložnice se 3 lůžky), IVO A2 (2 ložnice s 5 lůžky). Apartmány mají kuchyň, TV, WI-FI internet, klimatizaci, dvůr s grilem, parkování. Apartmány jsou v přízemí. Majitel žije v prvním patře. c) celý dům JULIJA s bazénem. Dům má 4 ložnice s 10 lůžky, 2 plně vybavené kuchyně včetně myčky, obývací pokoj, 2 koupelny, 2 TV / SAT, 2 klimatizace, WI-FI internet, velký dvůr s otevřeným prostorem pro společenské hodiny, bazén 7,5 m X 3,5 m. Jsi sám v celém domě. ZVLÁŠTNÍ NABÍDKY Dům s bazénem JULIJA - slevy pro 5 osob včetně dětských apartmánů IVO a NEVIJA - jedna noc zdarma na každých 7 nocí, 7 = 6, 14 = 12

Kategorizace Kategorizace - Rekreační domy Julija

Od moře 350 m
Kapacita 10 osob

Cena na vyžádání

Apartmán Juraga ( Murter - Murter)

Byty Juraga se nacházejí v širším kruhu centra Murteru, v blízkosti přístavu Hramina. Nedaleko se nachází supermarket Tommy, restaurace Rebac, Racic a Boba, oblázkové / zabetonovány pláž Zdrace. Vzdálenost od centra je 200 m. Apartmán 4 + 1 - jižní straně domu Výměra bytu je 60 m2 + lodžie. To má jako 2 ložnice, obývací pokoj a kuchyň, koupelna a balkon s výhledem na místě Murter. Obývací pokoj a kuchyň jsou v jedné místnosti. KLIMATIZACE se nachází v obývacím pokoji a TV / SAT. Zajistíme vám zdarma WIFI. Jedna ložnice je vybavena manželskou postelí a druhá ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Juraga

Od moře 300 m
Kapacita 5 osob

Cena od 55 €

Apartmány AnaR ( Murter - Murter)

Apartmány AnaR se nacházejí u vchodu do Murteru na ostrově Murter. Nacházíme se v klidné a klidné části Murteru obklopené voňavými keři z dalmatských rostlin, příjemnou atmosférou a rodinnou atmosférou. Příjezd do našich apartmánů je na místní cestě k našemu parkovišti, kde jsme vám poskytli místo pro vaše auto. Nejbližší pláž je krásná Čigrađa, kde je nejbližší restaurace a kavárna.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány AnaR

Od moře 500 m
Kapacita 10 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Villa Dolores ( Murter - Murter)

Apartmán "Villa Dolores" - Murter, se nachází v jedné z nejkrásnějších písčitých jadranských zátok, 200 metrů od pláže Slanica. Byt je vybaven, moderně zařízený a má vlastní kryté parkoviště a společný gril na dvoře. Klimatizace, TV / SAT, WIFI, mikrovlnná trouba, gril, kryté parkoviště ...... Ostrov Murter, kouzelný klenot chorvatského Jadranu na ostrovech Kornati, je obklopen plážími Čigrađy, Podvršky a Luky a je zvláště hrdý na svou známou písečnou pláž Slanica. Slanica - hlavní pláž Murter se nachází na jižní straně ostrova. Slanica je jedna z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších pláží, která je bohatá na mnoho komfortu a animace. Kvůli své plytkosti je obzvláště příjemné pro děti a neplavce, ale i pro ty, kteří mají bohatý obsah na pláži. Nezapomeňte navštívit pláž Slanica obklopenou borovými lesy, čistým mořem, písčitým dnem a krásným výhledem.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Villa Dolores

Od moře 200 m
Kapacita 9 osob

Cena od 55 €

Apartmány Dora Murter ( Murter - Murter)

Nachází se na jedné z nejatraktivnějších pozic v Murteru. Je to jen 200 metrů od přístavní městské pláže, trhu, banky a 600 metrů od centra města a písečné pláže Slanica, je vhodný pro ideální a cenově dostupné rodinné dovolené. Plně vybavené apartmány s vlastním parkovištěm a grilem v této prostorné, blízkost nejatraktivnějších pláží a města Murter zaručují kvalitu a uvolněnou dovolenou.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Dora Murter

Od moře 150 m
Kapacita 12 osob

Cena od 50 €

Apartmány Sunce ( Murter - Murter)

Apartmány se nacházejí ve staré autochtonní části Murteru, v blízkosti moře, v nově zrekonstruovaném kamenném domě s výhledem na moře a zelenou zahradu. Apartmány se nacházejí v klidném a zeleném prostředí, ideální pro letní prázdniny a hluk. Jsou modernizovány na vše, co mají vlastní terasu a intimitu, samostatné vchody.To miluje klid, ticho, příroda, to je ideální místo pro odpočinek a relaxaci. Terasy mají výhled na moře a Kornati az místnosti do přírody a zeleně. Dům je kamenný, takže apartmány jsou pohodlné a zdravé.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Sunce

Od moře 750 m
Kapacita 6 osob

Cena od 40 €

Apartmány Murter ( Murter - Murter)

Byt se nachází v centru města. Vše, co hledáte, se nachází přímo před vašimi předními dveřmi. V docházkové vzdálenosti najdete čisté moře a nádherné ostrovní pláže. Užijte si bydlení v centru města se vším po ruce; obchody se smíšeným zbožím, farmářský trh, bary a restaurace, kde si můžete dopřát stolování pod širým nebem. Dům je kompletně zrekonstruován pouze se dvěma jednotkami se samostatným vchodem. Parkování je zajištěno v centru. Murter se nachází ve střední Dalmácii mezi Zadarem a Šibenikem a je pravým ostrovem, ale snadno se k němu dostanete autem přes malý most. Ostrov je dostatečně malý na to, aby se v létě vyhnul přeplněnosti, ale je stále rušný s aktivitou a poskytuje veškeré vybavení, které byste chtěli i pro zdlouhavou dovolenou. I když už nikdy nebudete muset opustit Murter, abyste si užili úplnou dovolenou, můžete se vydat ven a užít si krásný jednodenní výlet do Splitu nebo jiných destinací podél dalmatského pobřeží. Případně si můžete pronajmout loď v přístavu a strávit den zkoumáním národního parku Kornati Island, který se skládá z 89 ostrovů, kousek od Murteru.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Murter

Od moře 100 m
Kapacita 14 osob

Cena od 50 €

Rekreační dům ANNA ( Murter - Murter)

Krásně nový dům (6 + 2) je ideálně umístěn pro rodiny a mladé lidi, kteří se chtějí cítit pohodlně a je obklopen nejkrásnějšími plážemi, lesy, stezkami pro pěší, sportovním obsahem, dětskými hřišti, plážovými bary a skvělými restauracemi. K dispozici jsou také supermarkety, trh s potravinami a vše, co potřebujete. Můžete jít do města, je to velmi blízko a také máme bezplatná parkoviště. Dům má krásný interiér, který je vybaven všemi potřebnými, má 3 ložnice, 2 koupelny, haly, kuchyň, obývací pokoj, jídelnu a nádhernou terasu, která má krásný výhled do zahrady. Hosté mají přístup na běžecké tratě, pláže, turistické stezky, obchody, pekárny, lékárny, kavárny, plážové bary, snack bary, půjčovnu kol, restaurace, stadion, kosmetické centrum, tělocvičny, autobusové nádraží , noční kluby ... Závěrečný úklid je 100 EUR / pobyt.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům ANNA

Od moře 50 m
Kapacita 8 osob

Cena od 95 €

Apartmány Villa MARE ( Murter - Murter)

Villa Mare, hned vedle pláže, má 2 apartmány s výhledem na moře a do zahrady. Plážový apartmán ŽLUTÉ & ZELENÉ mají krásný výhled na moře. Je perfektně umístěn pro rodiny a mladé lidi, kteří se chtějí cítit pohodlně, a je obklopen nejkrásnějšími plážemi, lesy, stezkami pro pěší, sportovním obsahem, dětskými hřišti, plážovými bary a skvělými restauracemi. K dispozici jsou také supermarkety, trh s potravinami a vše, co potřebujete. Můžete chodit do města a na další pláže, je to velmi blízko a nepotřebujete auto. Máme pro vás bezplatné parkování v objektu. App mají krásný interiér, který je vybaven vším potřebným, má 2 ložnice, 1 koupelnu, kuchyň, obývací pokoj, jídelní stůl a terasu s výhledem na moře a zahradu. Hosté mají přístup na běžecké tratě, pláže, turistické stezky, obchody, pekárny, lékárnu, kavárny, plážové bary, snack bary, půjčovnu kol, restaurace, kosmetické centrum, tělocvičny, autobusové nádraží, noční kluby, bankomaty, ... Závěrečný úklid je 50 EUR / pobyt.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Villa MARE

Od moře 50 m
Kapacita 12 osob

Cena od 65 €

Apartmán Luxury apartment SLANICA ( Murter - Murter)

Luxusní byt má perfektní polohu v krásné vile Kristina poblíž písečné pláže. Je pro rodiny a mladé lidi, kteří se chtějí cítit pohodlně a je obklopeno nejkrásnějšími plážemi, lesy, stezkami pro pěší, sportovním obsahem, dětskými hřišti, plážovými bary a skvělými restauracemi. K dispozici jsou také supermarkety, trh s potravinami a vše, co potřebujete. Můžete jít pěšky do města, je to velmi blízko. Velký luxusní byt má krásný interiér, který je vybaven vším potřebným, má 1 ložnici, 1 koupelnu, kuchyň, obývací pokoj, jídelnu a nádhernou terasu s nádherným výhledem na les a zahradu s olivami.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Luxury apartment SLANICA

Od moře 400 m
Kapacita 4 osob

Cena od 70 €

Apartmány Beti ( Murter - Murter)

Byt má dvě ložnice, koupelna, kuchyň s jídelnou, balkon, parkovací místo. Je umístěn na pláži Slanica, 20 m od moře. Z centra Murteru je 1 km a 200 m od obchodu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Beti

Od moře 20 m
Kapacita 13 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Anamarija ( Murter - Murter)

Zasloužíte si perfektní dovolenou v domě u moře s nezapomenutelnými západy slunce. Naše apartmány nabídnout přesně to, a další. Pronájem bytů v nabídce, skládající se ze dvou ložnic, kuchyně, koupelna, obývací pokoj, terasa s výhledem na moře, zajištěné parkovací místo. Apartmány jsou plně klimatizované a obsahuje vše potřebné pro úspěšnou dovolenou. Apartmány se nacházejí v bezprostřední blízkosti zálivu Brine cca 200 m. V ceně je zahrnuto využívání klimatizačních jednotek, praček, internet, zahradní gril. Domácí mazlíčci jsou vítáni a nejsou účtovány pokoj ... Navštivte nás na Facebooku --- https://www.facebook.com/apartmani.murter.41

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Anamarija

Od moře 200 m
Kapacita 10 osob

Cena od 60 €

Apartmán Yvonne ( Murter - Murter)

4 apartmány - každý s vlastním vchodem, parkování a stinné terase. Jsme obklopeni olivovníky, fíkovníky, ovocných stromů, květin, zeleniny ...... 5 min chůze na pláž Slanice.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Yvonne

Od moře 250 m
Kapacita 12 osob

Cena na vyžádání

Apartmán SM & SM ( Murter - Murter)

Byt se nachází v klidné části Murteru v blízkosti písečné pláže Slanica a hotel Colentum. Velikost je 70 m2 a nachází se v prvním patře. Skládá se ze dvou balkonů, koupelna, dvě ložnice a obývací pokoj s kuchyní a jídelnou.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán SM & SM

Od moře 600 m
Kapacita 4 osob

Cena od 50 €

Apartmány Slanica ( Murter - Murter)

Apartmány se nacházejí v klidné a vyvýšené části města, daleko od hlavní silnice 100 m. Krásný výhled z terasy na moře a okolní ostrůvky dává hostům příjemný pobyt. Jeden ze čtyř pláží, písčitá pláž slaném nálevu dlouhou hejno, skluzavky a bohatý obsah a spoustu slunce a stínu, vhodné pro děti mladší návštěvníky, se nachází 5 minut chůze od hotelu. Pro všechny ty, kteří mají rádi sportovní a rekreační zařízení v blízkosti pláže je hřiště pro tenis. Apartmány jsou nově zařízeny a vybaveny, se samostatným vchodem a oddělenou terasu na které se vztahuje.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Slanica

Od moře 250 m
Kapacita 20 osob

Cena od 28 €

Apartmány Antica ( Murter - Murter)

Apartmány Antica se nachází v klidné části Murteru, 5 pěších minut od pláže Slanica a Luke. Hosté mají parkování, Wi-Fi, barbecue. Apartmán AP-1 má ložnici s manželskou postelí, obývací pokoj se 2 lůžky, kuchyň, koupelna a terasa. Apartmán AP-2 má ložnici s manželskou postelí, obývací pokoj s manželskou postelí, koupelna, kuchyň a balkon. Studio Byt je prostorný, má manželskou postel a klik-klak postelí, kuchyň, koupelna a balkon.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Antica

Od moře 300 m
Kapacita 12 osob

Cena od 30 €

Rekreační domy Villa Tonkica ( Murter - Murter)

Villa Tonkica se nachází 10 metrů od moře. Je vybaven všemi potřebnými domácích spotřebičů, nádobí a příbory, prádlo, ručníky a dětské vybavení. V přední části domu jsou dvě parkovací místa, a je zde možnost mít prostor pro malého motorového člunu. Ve středu je na ušlé vzdálenosti 10 minut a nejbližší obchod je ještě blíž. Tři ložnice vstřícné 6 osob (manželské postele) a dvě děti (do 2 yrs věku).

Kategorizace Kategorizace - Rekreační domy Villa Tonkica

Od moře 10 m
Kapacita 6 osob

Cena na vyžádání

Apartmán Ježina ( Murter - Murter)

Vítejte v moderní byt v Murter, který se nachází v prvním patře a je obklopen středomořskou zahradou. Byt je moderně vybavená (SMART TV, myčka nádobí, klimatizace, internet), má dvě ložnice, kuchyň a jídelna, koupelna, balkon, terasa a výhled na moře.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Ježina

Od moře 500 m
Kapacita 5 osob

Cena od 50 €

Apartmán Veseli Novi ( Murter - Murter)

Vítejte v veselá, dobře vybavený apartmán v Murter, který se nachází v prvním patře a je obklopen středomořskou zahradou. Byt je moderně vybavená (LCD SAT TV, pračka, klimatizace, internet), má dvě ložnice, kuchyň a jídelna, koupelna, dva balkony, terasu a výhled na moře.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Veseli Novi

Od moře 500 m
Kapacita 6 osob

Cena od 50 €

Rekreační dům Alka ( Murter - Murter)

Mobilní domov má vlastní parkoviště, koupelnu s WC. Je vybaven TV, klimatizací, TV se satelitním přijímačem, troubou, internetovou přípojkou. Balkon / terasa 12 m2. To má obývací pokoj, který může být použit na spaní. Domácí zvířata jsou povolena a jsou zpoplatněny 6 EUR / den .. Dům se nachází v přízemí.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Alka

Od moře 30 m
Kapacita 3 osob

Cena od 50 €

Apartmány Petrović ( Murter - Murter)

Apartments Petrović se nachází v Murteru. Nachází se 440 metrů od nejznámější písečné pláže Slanice a 380 metrů od druhé oblázkové pláže Luka. Dům má 6 apartmánů, 3 studiové apartmány 2 + 1, 2 apartmány se třemi ložnicemi 4 + 2 a jeden byt 2 + 2. Všechny apartmány mají klimatizaci, internet, gril, parkování, ložní prádlo, nádobí a ručníky. Kompletně a moderně zařízené apartmány, pouhých 440m od písečné pláže Slanica. Druhá pláž Luka je vzdálená 400 metrů, takže obě pláže jsou od apartmánu vzdálené 5 minut chůze. Všechny apartmány jsou klimatizované a všechny mají přístup na internet. Každý apartmán má vlastní terasu, hlídané parkoviště, možnost využití grilu. Absolutně všechno se nachází v blízkosti bytu 100-400m (supermarket, dětské hřiště, restaurace, kavárny, lékárna, cukrárna, pekárna, pizzerie, půjčovna lodí, půjčovna kol, potápěčské centrum, vodní skluzavky, plážový volejbal, tenisové kurty Psi jsou vítáni v našem ubytování! Na Murteru je mnoho pláží a zátok, kde můžete plavat v klidu a bavit se se svými domácími mazlíčky.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Petrović

Od moře 400 m
Kapacita 22 osob

Cena od 38 €

Apartmán Kate ( Murter - Murter)

Byt Kate je plně vybaven a je vhodný pro páry, tři nebo čtyři osoby. Skládá se z: - kuchyň s rozkládací pohovkou - oddělené ložnice - umývárna - terasa. Poloha bytu Kate je ideální volbou, protože blízkost hlavního písčité pláže v Murteru Slanica. Z apartmánů na pláž společná pouze olivových hájů a stezek pro pěší turisty a tam jsou jen na krátkou procházku na pláž solankou. Tyto apartmány jsou obklopeny olivovníky a pohled rozšiřuje výhradně na životní prostředí, která poskytuje příjemné přírodní prostředí během svého pobytu v apartmánech. V blízkosti apartmánů Kate jsou tři pláže: solanky, Luke a Podvrske. Apartmány Kate se nachází v Murteru, na ostrově Murter, který se nachází mezi Zadarem a Šibenikem. Murter se nachází v blízkosti všech hlavních měst ve střední Dalmácii (Zadar, Split, Šibenik), v blízkosti tří národních parků. Co můžete vidět z Murter - Národní park Kornati (výlet lodí je organizován z místa Murter) - Národní park Krka (asi 40 km daleko) - Národní park Paklenica (asi 90 km daleko) - Vranské jezero (asi 30 km daleko) - návštěva nejhezčích měst, symboly centrální Jadranu: Šibenik (35 km), Split (110 kilometrů) a Zadar (65 kilometrů). Další informace: http://www.apartments-zivogosce.com/murter.php

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Kate

Od moře 200 m
Kapacita 4 osob

Cena na vyžádání

Turistický průvodce - Murter - Murter

Murter - Murter  - Erb Murter je malé turistické město a sídlo obce Murter-Kornati na ostrově Murter ve střední Dalmácii, Chorvatsko. Vztahuje se na severozápadním břehu ostrova a je asi 10 námořních mil od Kornati. Murter má asi 2000 stálých obyvatel, včetně asi 30 stálých obyvatel ostrovy Kornati. ostrov Murter byla osídlena již v pravěku a v době Illyrians, Liburnians a Římanů, kteří žili na ostrově, a oni opustili jasné stopy jejich přítomnosti. Architektonické pozůstatky římských staveb, přístavních zařízení a mozaiky hovoří o důležitosti ostrova v dávných dobách. Jakmile hlavně rybářská vesnice, Murter je dnes více orientuje na cestovní ruch díky nedotčenou přírodou, krásné pláže, čisté moře a národního parku Kornati. V centru města je tam jeden hotel, ale zdaleka nejvíce ubytování je nabízen v soukromém ubytování. Téměř každý dům v Murteru má apartmány a pokoje plně vybavené pro příjem hostů. Luxusní ubytování je nabízen na 10 námořních mil vzdálené ostrovy Kornati, které jsou většinou ve vlastnictví rezidentů Murter. Kromě cestovního ruchu, místní obyvatelé jsou zapojeny do rybolovu a zemědělství, které je obvykle snížena na výrobu pro osobní potřebu. Nejdůležitější je výroba olivového oleje, vína a fíky. Na Murteru můžete relaxovat na písečné pláži Slanica a Podvrske, a na rozdíl od těchto populárních pláží jsou zde i pláže do pozic pláži Čigrađa a Luke. Kuchyně je bohatá a pestrá, s množstvím barů, taveren a restaurací, které nabízejí místní speciality a čerstvě ulovené ryby s místním olivovým olejem. Nezapomeňte navštívit Národní park Kornati, perla Středomoří, ve kterém jsou denně organizované jednodenní výlety lodí. V centru Murteru je správa národního parku Kornati. Pokud jste náhodou v Murteru dne 8. září, budete součástí slavných místních oslav a festivalů. Obrátit přímo na vlastníky bytů v Murteru a ušetřit až 40%. Soukromé ubytování v Murter na ostrově Murter. Vitejte na Murter!

Murter - Murter Předpověď počasí