Apartmány a ubytování v soukromí Kornati

Kornati jsou velmi členité skupina ostrovů ve střední Dalmácii, v Šibenik-Knin kraj v Chorvatsku. Skládá se z tolik jako 89 ostrovů, ostrůvků a útesů o celkové rozloze 220 km2. 1980, celá oblast byla vyhlášena národním parkem vzhledem k mimořádné přírodní krásy a bohatství podmořského světa a rozmanitosti druhů ryb. Pouze čtvrtina parku je půda, zatímco zbývající 3/4 parku činí hladiny moře, kde je rybolov...

Seřadit podle:

Apartmán Kornati

Kornati

Od moře 10 m
Kapacita 5 osob

na vyžádání

Apartmán Kornati ( Kornati)

Byt Kornati, ideální pro příjemný odpočinek a relaxaci od hektického životního stylu. Je umístěn v klidné zátoce na území národního parku Kornati. Možnost zapůjčení loďky.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Kornati

Od moře 10 m
Kapacita 5 osob

Cena na vyžádání

Turistický průvodce - Kornati

Kornati  - Erb Kornati jsou velmi členité skupina ostrovů ve střední Dalmácii, v Šibenik-Knin kraj v Chorvatsku. Skládá se z tolik jako 89 ostrovů, ostrůvků a útesů o celkové rozloze 220 km2. 1980, celá oblast byla vyhlášena národním parkem vzhledem k mimořádné přírodní krásy a bohatství podmořského světa a rozmanitosti druhů ryb. Pouze čtvrtina parku je půda, zatímco zbývající 3/4 parku činí hladiny moře, kde je rybolov zakázán. Svislé útesy nejzápadnější z ostrovů Kornati s výhledem na otevřené moře jsou nejoblíbenější jevem tohoto parku, protože oni se zvednou svisle až 50 metrů. Národní park je s celoročním provozem a můžete si vychutnat klid a pohodu přírodního mořského prostředí, čerstvý vzduch a křišťálově čistého moře. Celá oblast je skutečný ráj pro jachtaře, ale i pro turisty, kteří přicházejí na jednodenní výlety. Souostroví je ideální pro skutečné Robinson-jako dobrodružství a Robinson cestovního ruchu. Celá rozloha parku je v soukromém vlastnictví, většinou obyvatelé Murteru, které byly s využitím ostrovy v minulosti k pastvě stáda ovcí a koz. Dnes se však trvale neobydlené ostrovy Kornati nabízejí zajímavé ubytování pro Robinson cestovního ruchu, a je jich tam tolik jako 25 restaurací a taveren, které nabízejí místní kuchyni, která většinou zahrnuje pokrmy z mořských plodů (ryba a krabi) a domácí jehněčí z ostrovů Kornati. Ostrovy jsou ideálním místem pro ty, kteří chtějí strávit svou dovolenou na odlehlém místě, daleko od lidí v pravé středomořské ráje, obklopené nedotčenou přírodou a čistým mořem. Zde si můžete vyzkoušet různé vodní sporty (plachtění, sportovní a rekreační rybolov, potápění ...). Návštěva Kornati, tento jedinečný souostroví ve Středomoří, a zažít skutečné dobrodružství, stejně jako Robinson Crusoe. Soukromé ubytování na Kornati. Apartmány, pokoje, rekreační domy a Robinsonová turistika na Kornati. Vítejte v Národním parku Kornati!

Kornati Předpověď počasí