Apartmány a ubytování v soukromí Drniš

Drniš je malé město v centrální části okresu Šibenik-Knin. Byl postaven v 15. století na úpatí hory Promina a nad kaňonem řeky Čikola jako pevnost pro obranu z osmanské říše. Je to jen 30 km od Šibeniku, nebo asi 25 minut jízdy autem. Drniš má kolem 3300 obyvatel a nabízí návštěvníkům mnoho turistických atrakcí. Drniš je pravděpodobně nejlépe známý pro prosciutto, což je vynikající lahůdka díky ideálnímu...

Seřadit podle:

Rekreační dům Villa Stone Medal

Drniš

Od moře 15 km
Kapacita 7 osob

od 149 €

Apartmány Drniš Dream House

Drniš

Od moře 10 km
Kapacita 9 osob

od 40 €

Rekreační dům Villa Stone Medal ( Drniš)

Tato krásná budova vám poskytne 5000 m² krásné přírody, venkovských idylů a spoustu pohodlí. Na venkovním krbu vyzkoušejte tradiční a chutné speciality z ryb a masa. Je obklopen většinou zeleně a přírody a je to pravé místo k odpočinku a relaxaci. , jacuzzi, kulečník, šipky nebo odpočinek na čerstvém vzduchu s TV a minibarem ve venkovním baru.

Kategorizace Kategorizace - Rekreační dům Villa Stone Medal

Od moře 15 km
Kapacita 7 osob

Cena od 149 €

Apartmány Drniš Dream House ( Drniš)

Starý kamenný dům, kompletně zrekonstruovaný. Má 3 pokoje, obývací pokoje, kuchyň, 2 koupelny, 2 toalety a velkou terasu. Celkově je vybaven wi fi. Parkovací místo je blízko zahrady. Dům je v městě Drniš, na hranici národního parku Krka, v rumunském táboře Burnum. Je to 3 km od hory Promina a 20 minut od pobřeží (Solaris, Šibenik ...) Můžete cítit duši starého způsobu života v Dalmácii a Mediterranu.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Drniš Dream House

Od moře 10 km
Kapacita 9 osob

Cena od 40 €

Turistický průvodce - Drniš

Drniš  - Erb Drniš je malé město v centrální části okresu Šibenik-Knin. Byl postaven v 15. století na úpatí hory Promina a nad kaňonem řeky Čikola jako pevnost pro obranu z osmanské říše. Je to jen 30 km od Šibeniku, nebo asi 25 minut jízdy autem. Drniš má kolem 3300 obyvatel a nabízí návštěvníkům mnoho turistických atrakcí. Drniš je pravděpodobně nejlépe známý pro prosciutto, což je vynikající lahůdka díky ideálnímu klimatu. Ve městě Drniš jsou pozůstatky několika nádherných pevností, z nichž nejznámější je Gradina, která se nachází na nadmořské výšce 344 metrů nad kaňonem řeky Čikola. Nedaleko se nachází také velmi zajímavé Městské muzeum Drniš, které má impozantní sbírku prací Ivana Meštroviće, nejslavnějšího chorvatského sochaře zde narozeného. Zde se také nachází archeologická a kulturně-historická sbírka. Nedaleko Drnis leží světově proslulý národní park Krka a jeho četné přírodní památky, jako je vodopád Roški nebo ostrov Visovac na stejnojmenném jezeře. Pro všechny milovníky přírody a turistů doporučujeme lehké stoupání na horu Promina, které nabízí nezapomenutelný výhled na většinu Dalmácie. Na cestě do Šibeniku je jedinečný zábavní park Etnoland, kde můžete zažít tradiční život obyvatel oblasti Drnis, ale i vyzkoušet všechny jeho chutné speciality. Velmi cenově dostupné ubytování lze nalézt v soukromých apartmánech, v pokojích nebo v tradičních kamenných domech na dovolenou. Kontaktujte přímo majitele soukromého ubytování a ušetříte až 40% z poplatků za vysoké agentury. Vítejte v Drniši!

Drniš Předpověď počasí