Apartmány a ubytování v soukromí Hvar - Ivan Dolac

Ivan Dolac je malé turistické městečko v hrabství Split-Dalmácie v Chorvatsku. To se nachází na jižní straně ostrova Hvar, 10 km od městečka Jelsa, 20 km od města Stari Grad a 38 km od města Hvar. Strmých svazích na jižní straně ostrova Hvar jsou ideální pro pěstování révy vinné, takže v této oblasti se vyrábí jeden z nejlepších jakostních vín v Chorvatsku. Kromě vinné révy, na strmých horských svazích rostou...

Vybrané apartmány a soukromé ubytování Hvar - Ivan Dolac

Seřadit podle:

Apartmány Villa Biancini

Hvar - Ivan Dolac

Od moře 250 m
Kapacita 19 osob

od 35 €

Apartmány Plaža

Hvar - Ivan Dolac

Od moře 70 m
Kapacita 16 osob

od 30 €

Apartmány Dobrila

Hvar - Ivan Dolac

Od moře 100 m
Kapacita 18 osob

od 35 €

Apartmány Perica

Hvar - Ivan Dolac

Od moře 200 m
Kapacita 14 osob

od 35 €

Apartmány Villa Biancini ( Hvar - Ivan Dolac)

VILLA BIANCINI! Vila se nachází 200 m od moře. Má tři podlaží, pět apartmánů, kryté parkoviště, v podkroví se nachází recepce a terasa, na které se připravují večeře a grily. Venkovní krb je k dispozici všem hostům. O NÁS! Jsme stará ostrovní rodina, která se v posledních několika stoletích zabývá pěstováním vína a oliv. Posledních dvacet let se úspěšně věnujeme cestovnímu ruchu. Pokud jde o vše ostatní, o tom se můžete dozvědět, pokud nás navštívíte! U NÁS JE POHOSTINNOST NA PRVNÍM místě! NAŠE NABÍDKA! Nabízíme bez poplatku: čisté moře, slunce, klid, nejlepší dovolenou všech dob, nejkrásnější pláže, ochutnávku středomořského ovoce (hrozny, fíky, rohovník), vína, slámová vína, několik druhů brandy (rakija) a účast při přípravě ryb a dalších dalmatských lahůdek. Nabízíme a účtujeme: pohodlné a prostorné apartmány. Výlety lodí na okolní ostrovy, zátoky... Chystáte se na safari napříč ostrovem?

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Villa Biancini

Od moře 250 m
Kapacita 19 osob

Cena od 35 €

Apartmány Plaža ( Hvar - Ivan Dolac)

Beach Apartmány se nacházejí v blízkosti 5 a více pláží, které jsou umístěny v Ivan Dolac a kolem místa, nabízí nově zrekonstruované apartmány jsou pohodlně

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Plaža

Od moře 70 m
Kapacita 16 osob

Cena od 30 €

Apartmány Dobrila ( Hvar - Ivan Dolac)

Apartmány Dobrila se nacházejí 100 m od moře v Ivan Dolac, na jižní straně ostrova Hvar. Apartmány Dobrila se skládají ze šesti apartmánů a tří pokojů. Jsou navrženy pro rodinnou dovolenou daleko od shonu města. Abychom byli přesvědčeni o kouzlech klidné dovolené a naší pohostinnosti, doporučujeme, abyste přišli a byli našimi hosty. S pozdravem, rodina Maskalan Vranković.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Dobrila

Od moře 100 m
Kapacita 18 osob

Cena od 35 €

Apartmány Perica ( Hvar - Ivan Dolac)

Apartmány Perica se nacházejí na jižních svazích ostrova Hvar v malém klidném turistickém místě Ivan Dolac. Apartments Perica má čtyři apartmány různých velikostí. V nabídce máme apartmány: 4 + 2, 2 + 3, 2 + 2 a 2 + 1. Všechny naše apartmány mají krásný výhled na otevřené moře. Apartmány Perica v Ivan Dolac na ostrově Hvar jsou tím pravým místem pro vaši dovolenou. Užijte si moře, slunce a dobře vybavené apartmány a strávte nezapomenutelnou dovolenou na ostrově Hvar, jednom z nejkrásnějších ostrovů na světě. Vítejte!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Perica

Od moře 200 m
Kapacita 14 osob

Cena od 35 €

Turistický průvodce - Hvar - Ivan Dolac

Hvar - Ivan Dolac  - Erb Ivan Dolac je malé turistické městečko v hrabství Split-Dalmácie v Chorvatsku. To se nachází na jižní straně ostrova Hvar, 10 km od městečka Jelsa, 20 km od města Stari Grad a 38 km od města Hvar. Strmých svazích na jižní straně ostrova Hvar jsou ideální pro pěstování révy vinné, takže v této oblasti se vyrábí jeden z nejlepších jakostních vín v Chorvatsku. Kromě vinné révy, na strmých horských svazích rostou divoké Mediterranean léčivé byliny a borové lesy. Celé pobřeží Ivan Dolac protíná s mnoha malými oblázky pláže a poskytuje klidnou a příjemnou rodinnou atmosféru bez davů z populárních měst Jelsa nebo Hvar. Od krásné pláže, tam je krásný výhled na širé moře a ostrovy Vis a Korčula. Moře je křišťálově čisté a čisté, a klima je příjemné středozemní, s nejvyšším počtem hodin slunečního svitu v celém Chorvatsku. Zde je malý supermarket a několik restaurací s čerstvými rybami a lahodné dalmatské a Hvar kuchyně a vína. Doporučujeme navštívit město Hvar a jeho kulturních a historických památek a bohatým nočním životem. Navštívit ostrov Hvar a Ivan Dolac, toto malé, klidné místo s dostatkem slunečního svitu, a vychutnat si nedotčenou středomořskou přírodu a křišťálově čisté Jaderské moře. Soukromé ubytování v Ivan Dolac. Apartmány, pokoje a prázdninové domy levnější až o 40%, a to bez nákladných agenturní poplatky. Vítejte na Ivan Dolac!

Hvar - Ivan Dolac Předpověď počasí