Apartmány a ubytování v soukromí Hvar - Ivan Dolac

Ivan Dolac je malé turistické městečko v hrabství Split-Dalmácie v Chorvatsku. To se nachází na jižní straně ostrova Hvar, 10 km od městečka Jelsa, 20 km od města Stari Grad a 38 km od města Hvar. Strmých svazích na jižní straně ostrova Hvar jsou ideální pro pěstování révy vinné, takže v této oblasti se vyrábí jeden z nejlepších jakostních vín v Chorvatsku. Kromě vinné révy, na strmých horských svazích rostou...

Seřadit podle:

Apartmány Villa Biancini

Hvar - Ivan Dolac

Od moře 200 m
Kapacita 19 osob

od 20 €

Apartmány Plaža

Hvar - Ivan Dolac

Od moře 70 m
Kapacita 16 osob

na vyžádání

Apartmán Pansion Toni

Hvar - Ivan Dolac

Od moře 200 m
Kapacita 26 osob

na vyžádání

Apartmány Dobrila

Hvar - Ivan Dolac

Od moře 100 m
Kapacita 18 osob

od 35 €

Apartmány Rado

Hvar - Ivan Dolac

Od moře 10 m
Kapacita 25 osob

od 30 €

Apartmány Perica

Hvar - Ivan Dolac

Od moře 200 m
Kapacita 14 osob

od 35 €

Apartmány Villa Biancini ( Hvar - Ivan Dolac)

VILLA BIANCINI! Vila se nachází 200 m od moře. K dispozici jsou tři úrovně, pět apartmánů, kryté parkoviště a na recepci a terasu, na které večeře a grily jsou připraveny jsou umístěny v podkroví. Venkovní ohniště je k dispozici všem hostům. O NÁS! Jsme stará ostrovní rodina, zabývající se pěstováním révy vinné a pěstování oliv během posledních několika staletí. Za posledních dvacet let jsme úspěšně zabývá v oblasti cestovního ruchu. Pokud jde o všechno ostatní, můžete zjistit o tom, jestli jste nás navštívit! S NÁMI, pohostinství na prvním místě! Naše nabídka! Nabízíme bezplatně: čisté moře, slunce, klid, tu nejlepší dovolenou vůbec, nejkrásnější pláže, ochutnávka ovoce Středomoří (hroznové víno, fíky, svatojánský chléb), vína, slámových vín, několika druhů pálenky (rakija) a účast při přípravě ryb a dalších dalmatských specialit. Nabízíme a náboj: komfortní a prostorné apartmány. Lodní výlety na okolní ostrovy, zátok ... Jste připraveni na safari po ostrově?

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Villa Biancini

Od moře 200 m
Kapacita 19 osob

Cena od 20 €

Apartmány Plaža ( Hvar - Ivan Dolac)

Beach Apartmány se nacházejí v blízkosti 5 a více pláží, které jsou umístěny v Ivan Dolac a kolem místa, nabízí nově zrekonstruované apartmány jsou pohodlně

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Plaža

Od moře 70 m
Kapacita 16 osob

Cena na vyžádání

Apartmán Pansion Toni ( Hvar - Ivan Dolac)

Apartmány se nachází v krásném místě k pronájmu. Apartmány mají nádherný výhled na moře.

Kategorizace Kategorizace - Apartmán Pansion Toni

Od moře 200 m
Kapacita 26 osob

Cena na vyžádání

Apartmány Dobrila ( Hvar - Ivan Dolac)

Krásný byt s výhledem na Vis, Korčula a Šćedro. Nachází se v klidné části Jelsa, hostitelé vždy přátelský, ideální pro rodinnou dovolenou. Kryté parkování pro hosty, mopedu a půjčovna aut. Nocleh se snídaní nebo a la carte (dalmatská kuchyně). Dům má 4 apartmány a jeden pokoj. Apartmány mají samostatné vchody, každý pokoj má balkon s výhledem na moře, společná kuchyň.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Dobrila

Od moře 100 m
Kapacita 18 osob

Cena od 35 €

Apartmány Rado ( Hvar - Ivan Dolac)

Apartmány Rado se nachází v malé obci na jižní straně ostrova Hvar, Ivan Dolac. Ivan Dolac je známý pro své vinice na svazích, a to je jeden z nejlepších červeného vína na světě (Plavac Mali). Apartmány se nacházejí 200 m od moře a 50 m od obchodu a cestovní agentury Dům se nachází v dalmatském prostředí, obklopen olivovníky. Skládá se z 6 apartmánů - 5 apartmánů a 1 třípokojový byt. Apartmány jsou umístěny na třech podlažích, dva v přízemí, tři na prvním a jednou na druhém patře, které mají krásný výhled na Jaderské moře. Jeden apartmány jsou 40 m2 (2 + 2) a dva-pokojový byt (5 + 1) má velikost 65 m2. Kategorie apartmánů je 3 hvězdičky. Apartmány mají gril, který můžete použít.

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Rado

Od moře 10 m
Kapacita 25 osob

Cena od 30 €

Apartmány Perica ( Hvar - Ivan Dolac)

Apartmány Perica se nacházejí na jižních svazích ostrova. Mají krásný výhled na moře a jsou plně vybaveny. Budova má čtyři apartmány. V přízemí je malá pekárna s čerstvým chlebem a koláči. Vítejte!

Kategorizace Kategorizace - Apartmány Perica

Od moře 200 m
Kapacita 14 osob

Cena od 35 €

Turistický průvodce - Hvar - Ivan Dolac

Hvar - Ivan Dolac  - Erb Ivan Dolac je malé turistické městečko v hrabství Split-Dalmácie v Chorvatsku. To se nachází na jižní straně ostrova Hvar, 10 km od městečka Jelsa, 20 km od města Stari Grad a 38 km od města Hvar. Strmých svazích na jižní straně ostrova Hvar jsou ideální pro pěstování révy vinné, takže v této oblasti se vyrábí jeden z nejlepších jakostních vín v Chorvatsku. Kromě vinné révy, na strmých horských svazích rostou divoké Mediterranean léčivé byliny a borové lesy. Celé pobřeží Ivan Dolac protíná s mnoha malými oblázky pláže a poskytuje klidnou a příjemnou rodinnou atmosféru bez davů z populárních měst Jelsa nebo Hvar. Od krásné pláže, tam je krásný výhled na širé moře a ostrovy Vis a Korčula. Moře je křišťálově čisté a čisté, a klima je příjemné středozemní, s nejvyšším počtem hodin slunečního svitu v celém Chorvatsku. Zde je malý supermarket a několik restaurací s čerstvými rybami a lahodné dalmatské a Hvar kuchyně a vína. Doporučujeme navštívit město Hvar a jeho kulturních a historických památek a bohatým nočním životem. Navštívit ostrov Hvar a Ivan Dolac, toto malé, klidné místo s dostatkem slunečního svitu, a vychutnat si nedotčenou středomořskou přírodu a křišťálově čisté Jaderské moře. Soukromé ubytování v Ivan Dolac. Apartmány, pokoje a prázdninové domy levnější až o 40%, a to bez nákladných agenturní poplatky. Vítejte na Ivan Dolac!

Hvar - Ivan Dolac Předpověď počasí